Algebra University College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

o trendech uznávaných v zaměstnání IT kvalifikovaných odborníků na základě analýzy potřeb zaměstnavatelů a na základě analyzovaných charakteristik trhu práce v ChorvatskoProjekt, kterou se stanoví Algebra University College byl zahájen v roce 2006.

Cílem zakladatelů bylo vytvořit špičkovou odbornou vysokou školu, která byla spolu se svým programem, zaměstnanců a výukového materiálu, připraven splnit požadavky zaměstnavatelů a trhu práce. O akreditaci vydává Národní agentura pro vědu a vysoké školství, výsledky reakreditace v roce 2012, hodnocení systému zabezpečování jakosti provedeného vlámský-nizozemské akreditační agentura NVAO a statusem "Schváleno FER" (FER - Fakulta elektrotechnická Engineering and Computing) podpořil fakt, že tato přání nebyly nepodložené a potvrdil vysoké úrovni University College osnovy. University College je součástí Algebra Education Group, založení instituce, která působí na chorvatském trhu již více než 16 let a zůstal vedoucí vzdělávací centrum v regionu pro výpočetní a informační technologie.

Dnes, University College Provádí čtyři vysokoškoláka profesionálních programů a pět postgraduální profesionální programy:

PREGRADUÁLNÍM profesionální program (bakalář)

  • Softwarové inženýrství
  • Systémové inženýrství
  • multimediální computing
  • Digitální marketing

Graduate profesionální program (MASTER)

  • Softwarové inženýrství
  • Systémové inženýrství
  • multimediální computing
  • Digitální marketing
  • e-Leadership MBA

Učební osnovy všech studijních programů jsou plně v souladu s ECTS kreditního systému (Boloňská deklarace) a jsou součástí oficiálního systému vysokého školství v Chorvatsko, Pro které je University College obdržela několik akreditací od ministerstva vědy, školství a tělovýchovy (první dočasné akreditaci obdržel v červnu 2008, trvalé akreditaci v roce 2010 akreditaci studijních programů v multimediální výpočetní techniky a magisterském studijním programu v červnu 2012 a akreditacích pro oba studijní programy v digitální marketing 01. 2015).

Algebra University College V současné době zaměstnává více než 100 učitelů a přidružených lektorů pocházejících z akademické a podnikatelské sféry a podle výsledků hodnocení kvality získaných prostřednictvím pravidelného reakreditace Národní agentura pro vědu a vysoké školství provedeného v roce 2012, představuje jeden z nejlepších studijních programů v Chorvatská republika.

Místa

Záhřeb

Adresa, 1. řádek
Algebra University College
Ilica 242

10000 Záhřeb, Chorvatsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium