Varna University of Management

Úvod

Read the Official Description

Varna University of Management (VUM) je mezinárodní obchodní škola se nachází v Evropě, Bulharsko. Studentů z více než 40 zemí přijímat vynikající vzdělání v Obchodní a marketingové, To, Management cestovního ruchu a pohostinství, GASTRONOMIE a Kulinářské umění.

VUM Nabízí bakalářských a magisterských double-studijních programů, učil výhradně v angličtině, ve spolupráci s vysokými školami v zemích, jako je Spojené království (Cardiff Met), Švýcarsko (BHMS), Nizozemsko (Stenden University). Studenti studují synchronizované osnov jako v partnerských institucích a mají se setkat stejné vysoké standardy v vyšetření. Oni absolvent s stupňů od obou partnerství vysokých škol a VUM.

VUM udržuje vynikající spojení s podniky a může se pochlubit dlouhotrvající úspěch umístěním svým studentům s nejlepšími zaměstnavateli v USA, Austrálii, Velké Británii, Německu, Španělsku, Itálii, jen abychom jmenovali alespoň některé.

VUM v globálním žebříčku

  • VUM drží 1. místo mezi 1061 HEI po celém světě pro studenty mobility, v souladu s prestižní U-Multirank patří - VUM je hrdý na to být udělen 2. krok mezi více než 1300 HEI ve světě U-Multirank, zařadil pro mezinárodní orientace, Znalost přeneste a vyučování a učení.
  • VUM bylo uděleno 3 Palmes of Excellence - Excellent Business School s posílením mezinárodní vliv - od Palme of Excellence klasifikace pro východní Evropu. - Univerzita je zařazen 13. ve východní Evropě pro jeho MBA míře Best-masters.com. - Univerzita je zařazen 47. na světě pro její mezinárodní pohostinství a cestovním ruchu Management (MSC) míře Best-masters.com.
  • Počet publikací VUM fakultou a studenty získala University žebříčku v top 300 mezi obchodních škol po celém světě, v závislosti na Science Research Network Social (SSRN).
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Summer courses » Vidět Bakalář » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc International Pohostinství A Management Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Bulharsko Varovat

Mezinárodní pohostinství a management MSc cestovního ruchu nabízí VUM byl navržen tak, aby vyhovovaly potřebám manažerů průmyslu, vedoucích pracovníků a dalších odborníků v oblasti cestovního ruchu. Spojením tohoto hlavního programu budete moci vytvořit svůj management, výzkum a analytické schopnosti podle nejvyšších standardů vyžadovaných pro práci jako člen nejvyššího vedení v tomto dynamickém odvětví ... [+]

Mezinárodní pohostinství a management MSc cestovního ruchu nabízí VUM byl navržen tak, aby vyhovovaly potřebám manažerů průmyslu, vedoucích pracovníků a dalších odborníků v oblasti cestovního ruchu. Spojením tohoto hlavního programu budete moci vytvořit svůj management, výzkum a analytické schopnosti podle nejvyšších standardů vyžadovaných pro práci jako člen nejvyššího vedení v tomto dynamickém odvětví.

Budete mít příležitost nejen vzít do hloubky teoretické znalosti, ale také silnou praktickou směr přes četné projekty a případové studie.

Naše intenzivní ale všeobecný přístup připravuje naše absolventy pro širokou škálu možných kariéru v oblasti cestovního ruchu. Některé z hlavních modulů tohoto programu jsou poznáním of pohostinství a cestovním ruchu krajiny, průmyslu projektového řízení, jakož i vedení lidí a marketing napříč kulturami. ... [-]


Contact

Varna University of Management / Висше Училище по Мениджмънт

Adresa, 1. řádek 13A Oborishte Street
Varovat, Bulharsko
Website http://www.vum.bg/
Telefonní číslo +359 52 300 680