Přečtěte si oficiální popis

Varna University of Management ( VUM ) je mezinárodní obchodní škola umístěná v Evropě v Bulharsku. Studenti z více než 50 zemí získají vynikající vzdělání v oblasti obchodu a marketingu, IT, cestovního ruchu a pohostinství, gastronomie a kulinářské umění.

VUM nabízí bakalářské a magisterské dvoustupňové programy, které jsou vyučovány výhradně v angličtině, ve spolupráci s univerzitami v zemích jako je Velká Británie (Cardiff Met), Švýcarsko (BHMS), Nizozemí (Stendenova univerzita). Studenti studují synchronizované učební osnovy jako v partnerských institucích a musí splňovat stejné vysoké standardy při zkouškách. VUM tituly ze partnerských univerzit a VUM .

VUM udržuje vynikající spojení s firmami a může se pochlubit dlouhodobým úspěchem, když své studenty postavila na špičku zaměstnavatelů v USA, Austrálii, Velké Británii, Německu, Španělsku, Itálii.

VUM v globálním žebříčku

  • VUM držitelem 1. místa mezi 1600 HEI po celém světě pro mobilitu studentů podle prestižních pozic U-Multirank
  • VUM získala 3 špičkové ocenění - vynikající obchodní škola s posilujícím mezinárodním vlivem - klasifikací Palme Excellence pro východní Evropu.
  • Univerzita je 9. místo ve východní Evropě pro svůj titul MBA od společnosti Best-masters.com.
  • Univerzita je zařazena do 20. místa na světě pro svůj titul International-Hospitality and Tourism Management (MSc) od společnosti Best-masters.com.
  • Počet publikací fakulty a studentů VUM získal univerzitní pořadí mezi 300 nejvýznamnějšími světovými obchodními školami podle výzkumné sítě Social Science Research Network (SSRN) .
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Varna University of Management

Mezinárodní MSc v oblasti řízení pohostinství a cestovního ruchu, který nabízí společnost VUM , byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám průmyslových manažerů, vedoucích p ... [+]

Mezinárodní MSc v oblasti řízení pohostinství a cestovního ruchu, který nabízí společnost VUM , byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám průmyslových manažerů, vedoucích pracovníků a dalších odborníků z oblasti cestovního ruchu. Univerzita je zařazena do 20. místa na světě pro svůj titul International-Hospitality and Tourism Management (MSc) od společnosti Best-masters.com.

Připojením tohoto magisterského programu budete schopni rozvíjet své managementové, výzkumné a analytické dovednosti na nejvyšší standardy potřebné pro práci jako vrcholový manažer v tomto dynamickém průmyslu.

Budete mít možnost nejen hluboké teoretické znalosti, ale i silné praktické vedení prostřednictvím mnoha projektů a případových studií.... [-]

Bulharsko Varna
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Varna University of Management / Висше Училище по Мениджмънт
Adresa, 1. řádek
13A Oborishte Street
Varna, Varna, Bulharsko
Website
Telefonní číslo
+359 52 300 680