Medi-Connect

Úvod

Read the Official Description

Lékařské studie bez NC a bez čekací doby s Medi-Connect

Chtěli byste studovat medicínu či farmacii, bez NC (Numberus clausus)? Medi-Connect se specializuje na bezpečné umístění studijních míst v zahraničí.

Vaše výhody na první pohled:

  • Studie bez NC (Numberus clausus)
  • Studie bez čekání
  • Přejeme studijní a to bez ohledu na stupeň Abitur
  • Studium na renomovaných lékařských fakultách v zahraničí
  • Studium v ​​angličtině
  • Všestranná podpora MediConnect

Na přání Medi-Connect nabízí komplexní doplňkové služby, aby se váš vstup do studia medicíny a farmacie studií v Bulharsku tak snadné a pohodlné je to možné.

Náš slib: budete mít požadované vysokoškolské bez prodlení, bez ohledu na konečné známky a bez NC. Budeme vám k dispozici 24 hodin denně po telefonu. Kromě toho budeme rádi se s vámi setkat se připravit na návrat, který bude dělat to pro vás jednodušší se dostat zpět do Německa v budoucnu.

Medi-Connect Varna

Intermed Group Ltd Sofia BG je dceřinou společností Intermed group se sídlem v Sofii, s pobočkami v každé město v Bulharsku (Sofie, Plovdivu, Pleven, Varna a Stara Zagora), v nichž jsou usazeny lékařské fakulty. Jsme německá bulharská společnost se sídlem a úspěšně dohlížel studenty z Německa, Švédska, Turecka, Kuvajtu, Izraeli, Řecku, Španělsku a Itálii od roku 2004.

Jako specialisté v oblasti lékařských studií v Bulharsku, díváme se po několika stovek klientů každoročně ve stejných studijních předmětů a stejné bulharské Lékařské univerzity. Zastupujeme výhradně zájmy našich klientů / studentů. Naše služby jsou vážná, profesionální a individuálně šité na míru vašim potřebám.

Staráme se o našich studentů během jejich celého sledovaného období a zajistit, že budete míjet vaše semestrální zkoušky neprodleně a úspěšně. Toho dosáhneme tím, že na místě, 365 dní v roce a udržení nejlepší možné zapojení a kontakty s příslušnými univerzitními profesory.

Naše motto: Úspěšní studenti a šťastní rodiče jsou zákazníci MediConnect.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Bulharský

Vidět M.D. » Vidět PhDs » Vidět Magistr »

Videos

Medizinstudium im Ausland