European Polytechnical University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vážení potenciální studenty,

Drazí rodiče,

Vážení potenciální zaměstnavatelé,

Vytvořili jsme a realizovány vzdělávací "zážitek" pro naše studenty, kombinace nejúspěšnějších evropských a amerických postupů v oblasti vysokoškolského vzdělávání. My, správní rada, jsou si vědomi, že kromě toho, že výzva, je to velká zodpovědnost jsme přijali na vás - studenti, rodiče, profesoři a vedoucí podniku.

Úspěch každého podniku je závislá na lidském činiteli. Správní rada je garantem pro úspěšné zkušenosti našich studentů tím, že nabízí vynikající akademické kvality a zároveň poskytuje vysoce kvalitní a cenově dostupné životní styl. EPU je zaměřena na pragmatickém vzdělávání orientované na podnikání. Naše strategie zahrnuje neustálou komunikaci a interakci s předními společnostmi, kde naši studenti cvičí a získávat zkušenosti a uznání. Doporučujeme inovací a pragmatismus.

"Dělej to nejlepší" je naše výzva pro vás. Tento slogan není jen fráze. Usilujeme o vynikající výsledky v oblasti vzdělávání. To je filozofie na univerzitě. Jsme náročné pro naše studenty a zároveň pomáháme jim dosáhnout svých cílů. Jsme zapojit do této filozofie všichni naši studenti, profesoři a univerzitní personál. Očekáváme, že naši studenti, aby se stala další generace úspěšných profesionálů a obchodních lídrů.

Přeji všem našim studentům, aby ty nejlepší zkušenosti s námi!

Prezident EPU Toshko Krastev

Mission EPU je

Evropský polytechnický University je mezinárodní centrum interakce mezi současnou školné, vědecko-výzkumné činnosti a inovací, a akademické a podnikatelské spolupráce. Univerzita zosobňuje vztah se svými studenty a doktorandy, v souladu s jejich individuálních schopností a preferencí a připravuje je pro profesionální realizaci v tržním prostředí v dynamicky se měnící world.The University dodržuje filozofii trvale udržitelného rozvoje a jeho prioritní hodnoty jsou: University dodržuje filozofii trvale udržitelného rozvoje a jeho prioritní hodnoty jsou: 1. Evropské tradice a normy, v kombinaci s americkým pragmatismem vysokoškolského vzdělávání; 2. Vývoj akademické vědy v rámci profilu univerzity, orientované na praxi a potřeby mezinárodní a bulharské podnikání; 3. Mezinárodní charakter vyššího vzdělávání jako prostředku dosažení a udržení vysoké kvality; 4. Mezinárodní akademičtí pracovníci vědců a vývojářů ze zahraničních univerzit a mezinárodních akademií; 5. Výuka současných akademických obsahu, harmonizované s Evropskou a americkém kontextu; 6. Výuka v avant-garde profesního prostředí a posouzení studentů současných metod; 7. Vývoj osobních kvalit studentů a doktorandů v zájmu dosažení maximálně jejich intelektuálního potenciálu; 8. Podpora studentů iniciativy, vývoj návyků pro neustálého sebezdokonalování a dovedností pro samouky, získávání "portable" znalosti, klíčové kompetence a dovednosti.

Místa

Pernik

Evropeyski Politehnicheski Universitet

Adresa, 1. řádek
"23 “Sv. sv. Kiril i Metodiy” str. , Pernik, Bulgaria
2300 Pernik, Pernik, Bulharsko
Telefonní číslo
+359 76 600 773