Universiti Brunei Darussalam

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Převzaté postgraduální studium na UBD znamená členství v rozmanité a prosperující akademickém prostředí, který má partnerství po celém světě s mezinárodně uznávanými univerzitami. Univerzita má progresivní a špičkový výzkum kultury, která je intelektuálně stimulující a akademicky náročné.

V UBD, víme, že si studenti vybírají zadání postgraduální studium na nesčetné množství různých důvodů, a my jsme hluboce odhodláni podporovat aspirace našich studentů a zvyšování jejich dovednosti a zaměstnatelnost.

Globální univerzity, řešení globálních problémů - UBD pracuje po celém světě s partnery v oblasti vzdělávání, obchodu, zdravotnictví, rozvoje, filantropie a vládu, aby najde řešení některých nejzávažnějších problémů lidstva, a aby provedla průkopnický výzkum v rámci akademického spektra.

Chcete-li dát příležitost rozšířit působnost pracujících obyvatel s úrovní vzdělání absolventa, UBD zavádí postgraduální programy, které studenti mohou mít některou z pracovišti nebo doma, se svým vlastním tempem a různými cestami. S studijním přístupu integrovaného do práce a využití technologií, budou tyto efektivnější a účinnější programy budou nabízeny na úrovni startování mistra od srpna 2017.

banner_global

Zahraniční studenti

Na začátku UBD otevřela své dveře zahraničním studentům, což představuje hlavně ASEAN studentů. Rozmanitost rozšířil dnes s více přicházejí z východní Asie (Čína a Japonsko), Evropě, Africe a na Blízký východ.

Různé bakalářských, magisterských a výzkumných programů jsou nabízeny v UBD, zatímco kratší programy jsou také k dispozici, jako je The Global Discovery programu a jazykové programy. Angličtina je hlavním médiem výuky na UBD a široce mluvený v Brunej. Studijní programy nabízené proto, poskytovat příležitosti pro mezinárodní studenty získat přístup k budoucím zaměstnání po celém světě. Toto prostředí také poskytuje zahraničním studentům cestu k učit angličtinu v průběhu jejich přípravy a každodenním životě, takže je pro ně jednodušší, aby se přáteli a socializovat.

UBD je takový přátelské prostředí a zahraniční studenti budou cítit jako doma s řadou klubů a co dělat. Existují také různé programy pro zajištění přechodu nových studentů do UBD přes mezinárodní studentské službě oddělení studijní záležitosti oddílu.

Anglický jazyk Požadavky

U všech programů, žadatelé musí mít alespoň úvěru 6 anglického jazyka na GCE 'O' maturitou nebo 'B' stupně v IGCSE angličtině (jako druhý jazyk) nebo IELTS skóre 6,0 nebo TOEFL minimální celkové skóre 550.

42929_Facts

Místa

Bandar Seri Begawan

Adresa, 1. řádek
Universiti Brunei Darussalam
Tungku Link Road

BE1410 Bandar Seri Begawan, Okres Brunej-Muara, Brunej

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: