Centro Universitário Una

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Best Private University Center of Mines (MEC / v EP)

S živé a inovativní přístup, University Center Una je 3. ročník, Best Private University Center of Mines a, pro 4. rok po sobě, Best Private University Center of BH; v závislosti na posouzení IGC (General Index kurzů), vydané Ministerstvem školství (v EP / MEC) v prosinci / 2014 - hlavní národní ukazatel kvality vysokoškolského vzdělávání v Brazílii.

Index, který se pohybuje v rozmezí 1-5, bere v úvahu výkon studentů v Enade (Národní Vyšetření výkonů studenta), hodnocení infrastruktury vysokých škol a množství tréninkového fakulty.

Jsou 53 rok nabízejí solidní odborné vzdělání prostřednictvím jiného procesu učení. Naše fakulta se skládá z mistrů a doktorů uznávané akademické kompetence a trhu, a náš vzdělávací program je moderní, a vždy zaměřen na podporu rozvoje samostatnosti a rozhodovacích schopnost studentů, a poskytnout zkušenosti z pracovního světa na pokoji třídy.

Una také investuje do osobního a profesního rozvoje svých studentů (pouze v 2. polovině roku 2014, 1267 studenti byli najati 713 partnerských společností) i přes Outreach Program, který pomáhá s naučná aktivit, sociální, kulturní, vědecké a technologie.

Tato oddanost a odhodlání otočit zemi pro vzdělání se odráží ve výsledcích: několik kurzy jsou skóroval v Editora v Student Guide dubna (s 55 hvězdami, největší množství od roku 2009, záznam ve vydání Guide 2015) a University Ranking list São Paulo - RUF.

Stejný akademické excelence v oblasti humanitních věd, aplikované společenské vědy, věd o životě a zdraví, komunikace a umění, dělá Una národních referenčních v technologickém promoci, a to prostřednictvím institutu technologie (Una Unatec). Inovativní návrh promoci pro každého, kdo s důvěryhodnost a rychle, žít až do nových profesních výzvy. V souladu s trhem, kurzy zahrnují vznik profesionální musí být schopen plně rozvíjet a inovativní způsob, činnosti v určité profesní oblasti.

Naše Graduate Program nabízí více než 100 odborných kurzů a dva magisterské tituly v oblasti řízení a sociální management, vzdělávání a místní rozvoj, patří mezi nejlepší v Brazílii vysokoškolského vzdělávání Personální zlepšení koordinace (CAPES). Také MBA patří mezi nejlepší v Latinské Americe, podle časopisu AmericaEconomia (2012).

V roce 2014, jsme se dále posílila v brazilském školství scénu s vydáním našeho pregraduální a postgraduální 100% vzdálenosti. Nyní nabízíme vzdělání bez hranic v hodně ze země, s center v Minas Gerais, São Paulo, Mato Grosso do Sul a na severovýchodě. Mezi výhody jsou naše inovativní metodiku, individuální a nadstandardní vztahy s našimi studenty, a zaměřit se na kariéru a profesní rozvoj.

Máme 12 jednotek, umístěné na strategických místech ve městech Belo Horizonte, Betim, Contagem, Divinopolis a Sete Lagoas, které nabízejí kurzy, in-osoba a vzdálenosti, bakalářských, absolvent, Technology promoce, absolvent, a odborných kurzů nabízeny prostřednictvím Pronatec - Národní program pro přístup k technickému vzdělávání a zaměstnanost, federální vládou. Jednotky mají moderní akademické prostory, laboratoře pro praktickou činnost, vztah ploch a předním místě.

Una je také zvolen jeden z 100 nejlepších míst pro práci v Brazílii, pro 4. rok po sobě (2011, 2012, 2013 a 2014), se GPTW institutu / deníku Times. V roce 2014, průzkum provedený GPTW ve spolupráci s novinami Estado de Minas, časopis Encounter a ABRH-MG, University Center byl také jmenoval jeden z 30 nejlepších společností k práci v dolech. Tyto úspěchy byly možné pouze s každodenní závazek vybudovat výuky a inspirativní vzdělávací prostředí, které probouzí v lidech nadšení pro plnohodnotný život a respektovat vlastnosti každého z nich.

Místa

Belo Horizonte

Adresa, 1. řádek
Campus Guajajaras
Rua Guajajaras, 175, centro

Belo Horizonte, Stát Minas Gerais, Brazílie

Belo Horizonte

Adresa, 1. řádek
Campus Liberdade
R. da Bahia, 1764 - Centro

30160-011 Belo Horizonte, Stát Minas Gerais, Brazílie

Belo Horizonte

Adresa, 1. řádek
Campus Barro Preto
Rua dos Goitacazes, 1159 - Barro Preto

30190-051 Belo Horizonte, Stát Minas Gerais, Brazílie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: