IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Úvod

Read the Official Description

FDI ve světě a svět v PZI

O Istituto Europeo di design je mezinárodní síť s vysokou školení v designu, módě, vizuální komunikaci a řízení tvůrčích disciplín.

Od svého otevření v roce 1966, ještě předtím, než konstrukční univerzity vznikl v Itálii, FDI je prezentován jako centrum vysoce inovativních návrhů, s pragmatickým vzdělávacího modelu a kulturně bohaté. Spojuje nejlepší vlastnosti odborných škol a Akademie, Istituto je realizace modelu instituce, založená na syntéze myšlence svého zakladatele a současný předseda, Francesco Morelli. "Znalosti a know-how" je hlavní zásadou výuky projektu FDI.

V současné době je Istituto je mezinárodní vysokoškolské síť. To má kanceláře v Itálii, Španělsku a Brazílii, počínaje Čínou, rozšířit svou mezinárodní přítomnost se zvláštním zřetelem na země protagonistů nové ekonomice, se nadále kulturní projekt a podnikatel neustále se vyvíjející.

Životní prostředí, udržitelnost, umění, dokonalost made in Italy a digitálních médií jsou některé z odborných scénářů, které řeší nové vzdělávací cesty navržené IED.

FDI SAO PAULO

O Istituto Europeo di Design - IED São Paulo, První jednotka mimo Evropu, otevřený v roce 2005, kdy Brazílie začala její ekonomický růst. Velké přírodní zdroje na jedné straně a potvrzení svých vlastních kulturních hodnot druhé obsazení Brazílii ve velikosti zemí, které mohou dělat rozdíl v novém světovém ekonomickém řádu, který je nakreslena.

Posouzení tím, že Brazilci italské kreativity v oblasti módy a designu oplodněné půdu pro vysokou školu a nechá FDI stopové školení schopni připravit ceněné odborníky a hrají brazilských společností.

Každý rok FDI přispívá k pozici São Paulo jako kapitál Latinské Ameriky módy. V oblasti designu, škola přispívá k emancipaci brazilského výrobku na zahraničním trhu. Didaktický model FDI také umožnil realizaci vzdělávacích programů pro rozvoj různých výrobních odvětvích v některých brazilských států, se strategickým partnerstvím s veřejným a soukromým sektorem.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portuguese (Brazil)

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Postgraduální diplom v interaktivním designu

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Co bylo sci-fi, se postupně stává realitou v interakcích člověka, v interakcích člověk-stroj a ve vzájemných interakcích mezi stroji. V interaktivním světě se Interaction Design stává jedním z nejslibnějších profesních oborů. [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

Co bylo sci-fi, se postupně stává realitou v interakcích člověka, v interakcích člověk-stroj a ve vzájemných interakcích mezi stroji. V interaktivním světě se Interaction Design stává jedním z nejslibnějších profesních oborů.

PRO KDY?

Profesionálové z různých oborů, kteří se zajímají o globální pochopení projektů, které zahrnují interakci, a které se snaží zvládnout dovednosti, schopnosti a nástroje nezbytné pro navrhování, vývoj a implementaci inovativních iniciativ.

JAK JE TO?

Osy, které vedou prášky jsou: UX (uživatelské zkušenosti); Myšlení hry; a Hypermedia. Účastníci budou seznámeni s různými přístupy ve fázích návrhu a stanou se vhodnými pro zpracování nejrůznějších rozhraní orientovaných na člověka.... [-]


Postgraduální studium v ​​oblasti strategického designu a inovací

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Strategický návrh se konfiguruje jako "velký obraz" chápání požadavků společnosti založených na novém myšlení a systémové vizi, která znovu definuje přístup k výzvám se zaměřením na identifikaci příležitostí k akci. [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

Strategický návrh se konfiguruje jako "velký obraz" chápání požadavků společnosti založených na novém myšlení a systémové vizi, která znovu definuje přístup k výzvám se zaměřením na identifikaci příležitostí k akci.

PRO KDY?

Pro profesionály z různých oborů vědění a profesní činnosti, kteří se zajímají o myšlení v oblasti designu a jeho rušivý přístup s modely schopnými vytvářet tvůrčí inovace a přeměňovat realitu, ať už se jedná o podnikání nebo o příčiny.

JAK JE TO?

Studenti se seznámí s novými obchodními modely podporovanými tvůrčí, udržitelnou, zodpovědnou a společnou vizí, která překládá lidské hodnoty a aspirace do životaschopných řešení, přičemž design je katalyzátorem procesu vytváření hodnot.... [-]


Postgraduální v módním marketingu a komunikaci

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Postgraduate v módním marketingu a komunikaci Istituto Europeo di Design - IED São Paulo nabízí školení v oblasti marketingového managementu a komunikace specifické pro módní podnikání. [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

Úspěšný rok po roce v IED, tento příspěvek nabízí různé perspektivy pro různé módní scénáře a podporuje tržně orientované učební zkušenosti s přednáškami a přednáškami renomovaných odborníků v průmyslu a akademické sféře.

PRO KDY?

Profesionálové, kteří mají zájem o prohloubení nebo směřování své kariéry nebo potenciálních podnikatelů v oblasti komunikačního managementu a módního marketingu, oceňují jejich potenciál a přibližují svůj profil nejvýznamnějších profesionálů.

JAK JE TO?

Program představuje předměty marketingu aplikované na módu, životní styl... [-]


Postgraduální v současném designu interiéru

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Postgraduální kurz v oblasti interiérového designu je založen na tradici italského designu a zároveň podporuje pokročilé přístupy k inovacím s cílem zlepšit využití příležitostí na národním designovém trhu prostředí jako celku. [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

S inovativním přístupem si pošta myslí, že prostory jsou strategicky a integrálně, oceňují kreativitu, identitu a jedinečnost. Třídy praktické povahy zahrnují účastníky experimentů s ohledem na aspirace klientů a uživatelů.

PRO KDY?

Architekti, designéři a profesionálové, kteří se chtějí prohloubit v oblasti projektů pro různé prostory, kteří chtějí jít za hranice známých výtvarných vzorců, přijmout nové postupy v této nově regulované a velmi nadějné oblasti.

JAK JE TO?

Účastníci kurzu zlepší pochopení všech faktorů, které je třeba vzít v úvahu při navrhování a plánování projektů v oblasti interiérů, a zároveň je připraveno řídit jejich provádění ve všech fázích.... [-]


Postgraduální zkušenost v oblasti brandingu

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Žijeme ve světě řízených značkami a jejich strategií. Oblasti managementu, marketingu, komunikace a designu se shodují v přístupech k brandingu, aby odhalily komplexní fenomén spotřeby a výměnných vztahů s velkými příležitostmi. [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

Žijeme ve světě řízených značkami a jejich strategií. Oblasti managementu, marketingu, komunikace a designu se shodují v přístupech k brandingu, aby odhalily komplexní fenomén spotřeby a výměnných vztahů s velkými příležitostmi.

PRO KDY?

Pro profesionály, kteří chtějí rozšířit své znalosti nebo nasměrovat kariéru na slibnou oblast brandingu, vyvíjejí strategie, plány a akce pro budování, správu a komunikaci hodnot značky, atributů a obsahu.

JAK JE TO?

"Značky, nikoli produkty," řekl novinář a spisovatel Naomi Klein v kontroverzním "No Logo" jako způsob, jak kritizovat, co by tehdy bylo renesancí marketingu jako formy významnosti pro výrobky.... [-]


Videos

Nova Pós - IED São Paulo

Brazilian Design Mission Silicon Valley 2015

IED conecta você com as empresas

Contact

IED - Istituto Europeo di Design

Adresa, 1. řádek Rua Maranhão 617 HIGIENÓPOLIS
01240-001 São Paulo, State of São Paulo, Brazílie
Website http://www.ied.edu.br/
Telefonní číslo +55 11 3660-8000