Přečtěte si oficiální popis

FDI ve světě a svět v PZI

O Istituto Europeo di design je mezinárodní síť s vysokou školení v designu, módě, vizuální komunikaci a řízení tvůrčích disciplín.

Od svého otevření v roce 1966, ještě předtím, než konstrukční univerzity vznikl v Itálii, FDI je prezentován jako centrum vysoce inovativních návrhů, s pragmatickým vzdělávacího modelu a kulturně bohaté. Spojuje nejlepší vlastnosti odborných škol a Akademie, Istituto je realizace modelu instituce, založená na syntéze myšlence svého zakladatele a současný předseda, Francesco Morelli. "Znalosti a know-how" je hlavní zásadou výuky projektu FDI.

V současné době je Istituto je mezinárodní vysokoškolské síť. To má kanceláře v Itálii, Španělsku a Brazílii, počínaje Čínou, rozšířit svou mezinárodní přítomnost se zvláštním zřetelem na země protagonistů nové ekonomice, se nadále kulturní projekt a podnikatel neustále se vyvíjející.

Životní prostředí, udržitelnost, umění, dokonalost made in Italy a digitálních médií jsou některé z odborných scénářů, které řeší nové vzdělávací cesty navržené IED.

FDI SAO PAULO

O Istituto Europeo di Design - IED São Paulo, První jednotka mimo Evropu, otevřený v roce 2005, kdy Brazílie začala její ekonomický růst. Velké přírodní zdroje na jedné straně a potvrzení svých vlastních kulturních hodnot druhé obsazení Brazílii ve velikosti zemí, které mohou dělat rozdíl v novém světovém ekonomickém řádu, který je nakreslena.

Posouzení tím, že Brazilci italské kreativity v oblasti módy a designu oplodněné půdu pro vysokou školu a nechá FDI stopové školení schopni připravit ceněné odborníky a hrají brazilských společností.

Každý rok FDI přispívá k pozici São Paulo jako kapitál Latinské Ameriky módy. V oblasti designu, škola přispívá k emancipaci brazilského výrobku na zahraničním trhu. Didaktický model FDI také umožnil realizaci vzdělávacích programů pro rozvoj různých výrobních odvětvích v některých brazilských států, se strategickým partnerstvím s veřejným a soukromým sektorem.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Co bylo sci-fi, se postupně stává realitou v interakcích člověka, v interakcích člověk-stroj a ve vzájemných interakcích mezi stroji. V interaktivním světě se Interaction ... [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

Vědět, jak navrhovat a spravovat uživatelské zkušenosti, se stalo konkurenční výhodou pro nový trh plný kreativních a inovativních požadavků. Jedná se o směrnice UX, které dnes slouží jako základ pro nová média a obchodní modely.

PRO KDY?

Profesionálové z různých oborů, kteří se zajímají o globální pochopení projektů, které zahrnují interakci, a které se snaží zvládnout dovednosti, schopnosti a nástroje nezbytné pro navrhování, vývoj a implementaci inovativních iniciativ.

JAK JE TO?

Osy, které vedou prášky jsou: UX (uživatelské zkušenosti); Myšlení hry; a Hypermedia. Účastníci budou seznámeni s různými přístupy ve fázích návrhu a stanou se vhodnými pro zpracování nejrůznějších rozhraní orientovaných na člověka.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Duben 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Strategický návrh se konfiguruje jako "velký obraz" chápání požadavků společnosti založených na novém myšlení a systémové vizi, která znovu definuje přístup k výzvám se z ... [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

Strategický návrh se konfiguruje jako "velký obraz" chápání požadavků společnosti založených na novém myšlení a systémové vizi, která znovu definuje přístup k výzvám se zaměřením na identifikaci příležitostí k akci.

PRO KDY?

Pro profesionály z různých oborů vědění a profesní činnosti, kteří se zajímají o myšlení v oblasti designu a jeho rušivý přístup s modely schopnými vytvářet tvůrčí inovace a přeměňovat realitu, ať už se jedná o podnikání nebo o příčiny.

JAK JE TO?

Studenti se seznámí s novými obchodními modely podporovanými tvůrčí, udržitelnou, zodpovědnou a společnou vizí, která překládá lidské hodnoty a aspirace do životaschopných řešení, přičemž design je katalyzátorem procesu vytváření hodnot.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Postgraduate v módním marketingu a komunikaci Istituto Europeo di Design - IED São Paulo nabízí školení v oblasti marketingového managementu a komunikace specifické pro m ... [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

Úspěšný rok po roce v IED, tento příspěvek nabízí různé perspektivy pro různé módní scénáře a podporuje tržně orientované učební zkušenosti s přednáškami a přednáškami renomovaných odborníků v průmyslu a akademické sféře.

PRO KDY?

Profesionálové, kteří mají zájem o prohloubení nebo směřování své kariéry nebo potenciálních podnikatelů v oblasti komunikačního managementu a módního marketingu, oceňují jejich potenciál a přibližují svůj profil nejvýznamnějších profesionálů.

JAK JE TO?

Program představuje předměty marketingu aplikované na módu, životní styl... [-]

Brazílie Sao Paulo
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Postgraduální kurz v oblasti interiérového designu je založen na tradici italského designu a zároveň podporuje pokročilé přístupy k inovacím s cílem zlepšit využití příle ... [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce.

PROČ?

S inovativním přístupem si pošta myslí, že prostory jsou strategicky a integrálně, oceňují kreativitu, identitu a jedinečnost. Třídy praktické povahy zahrnují účastníky experimentů s ohledem na aspirace klientů a uživatelů.

PRO KDY?

Architekti, designéři a profesionálové, kteří se chtějí prohloubit v oblasti projektů pro různé prostory, kteří chtějí jít za hranice známých výtvarných vzorců, přijmout nové postupy v této nově regulované a velmi nadějné oblasti.

JAK JE TO?

Účastníci kurzu zlepší pochopení všech faktorů, které je třeba vzít v úvahu při navrhování a plánování projektů v oblasti interiérů, a zároveň je připraveno řídit jejich provádění ve všech fázích.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Nova Pós - IED São Paulo

Brazilian Design Mission Silicon Valley 2015

IED conecta você com as empresas

IED - Istituto Europeo di Design
Adresa, 1. řádek
Rua Maranhão 617 HIGIENÓPOLIS
01240-001 Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie
Website
Telefonní číslo
+55 11 3660-8000