IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Úvod

Read the Official Description

FDI ve světě a svět v PZI

O Istituto Europeo di design je mezinárodní síť s vysokou školení v designu, módě, vizuální komunikaci a řízení tvůrčích disciplín.

Od svého otevření v roce 1966, ještě předtím, než konstrukční univerzity vznikl v Itálii, FDI je prezentován jako centrum vysoce inovativních návrhů, s pragmatickým vzdělávacího modelu a kulturně bohaté. Spojuje nejlepší vlastnosti odborných škol a Akademie, Istituto je realizace modelu instituce, založená na syntéze myšlence svého zakladatele a současný předseda, Francesco Morelli. "Znalosti a know-how" je hlavní zásadou výuky projektu FDI.

V současné době je Istituto je mezinárodní vysokoškolské síť. To má kanceláře v Itálii, Španělsku a Brazílii, počínaje Čínou, rozšířit svou mezinárodní přítomnost se zvláštním zřetelem na země protagonistů nové ekonomice, se nadále kulturní projekt a podnikatel neustále se vyvíjející.

Životní prostředí, udržitelnost, umění, dokonalost made in Italy a digitálních médií jsou některé z odborných scénářů, které řeší nové vzdělávací cesty navržené IED.

FDI SAO PAULO

O Istituto Europeo di Design - IED São Paulo, První jednotka mimo Evropu, otevřený v roce 2005, kdy Brazílie začala její ekonomický růst. Velké přírodní zdroje na jedné straně a potvrzení svých vlastních kulturních hodnot druhé obsazení Brazílii ve velikosti zemí, které mohou dělat rozdíl v novém světovém ekonomickém řádu, který je nakreslena.

Posouzení tím, že Brazilci italské kreativity v oblasti módy a designu oplodněné půdu pro vysokou školu a nechá FDI stopové školení schopni připravit ceněné odborníky a hrají brazilských společností.

Každý rok FDI přispívá k pozici São Paulo jako kapitál Latinské Ameriky módy. V oblasti designu, škola přispívá k emancipaci brazilského výrobku na zahraničním trhu. Didaktický model FDI také umožnil realizaci vzdělávacích programů pro rozvoj různých výrobních odvětvích v některých brazilských států, se strategickým partnerstvím s veřejným a soukromým sektorem.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portuguese (Brazil)

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Absolvent V Brandingu Zkušenosti

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Žijeme ve světě ovládaném značek a jejich strategie. Oblastech řízení, marketingu, komunikace a design Branding sbíhají na přístupech rozplétat složitý fenomén spotřeby a obchodních vztahů s velkými příležitostmi. [+]

PROČ?

Žijeme ve světě ovládaném značek a jejich strategie. Oblastech řízení, marketingu, komunikace a design Branding sbíhají na přístupech rozplétat složitý fenomén spotřeby a obchodních vztahů s velkými příležitostmi.

Pro koho?

Pro profesionály, kteří chtějí rozšířit své znalosti, nebo nasměrovat svou kariéru do slibné oblasti brandingu, rozvoji strategií, plánů a činností na tvorbu, správu a komunikovat hodnoty, atributy a obsah značky.

JAK?

„Značky, nikoli produkty“, novinář a spisovatel Naomi Klein v kontroverzním „No Logo“ jako způsob, jak kritizovat to, co pak bude oživení na trh dnes jako způsob, jak to znamená výrobků.... [-]


Absolvent V Oblasti Strategického Design A Inovace

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Strategický design je vytvořen jako pochopení „velkého obrazu“ na požadavky společnosti, z nového myšlení (mentální model) a systémovou vizi, která nově definuje přístup k problémům, se zaměřením na identifikaci příležitostí k akci. [+]

PROČ?

O Strategický design Zdá se, jako pochopení „velkého obrazu“ na požadavky společnosti, od nového myšlení (mentální model) a systémovou vizi, která nově definuje přístup k problémům, se zaměřením na identifikaci příležitostí k akci.

Pro koho?

Pro profesionály z různých oblastí odborných znalostí a zkušeností zájemce v myšlenkách designu a jeho rušivý přístup s modely, které jsou schopné generovat kreativní inovace a transformovat realitu, ať už v podnikání nebo příčin.

JAK?

Studenti budou seznámeni s novým obchodním modelům, opírající se o kreativní, udržitelné, šetrné a kolaborativní vize, překladatelské hodnot a lidských aspirací do životaschopných řešení a designu, která je katalyzátorem procesu tvorby hodnot.... [-]


Absolvent V Současném Designu Interiéru

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Postgraduální kurz v Interior Design je založen na tradici italského designu zároveň podporuje pokročilých inovačních přístupů, jejichž cílem je zlepšit využívání prostředí národních tržních příležitostí návrhu jako celku. [+]

PROČ?

S inovativním přístupem, pošta myslí mezery strategicky a srozumitelně, cenit kreativitu, identitu a jedinečnost. Classes, praktický charakter, zapojit účastníky studiích s ohledem na aspirace zákazníků a uživatelů.

Pro koho?

Architekti, projektanti a odborníci, kteří chtějí prohloubit v oblasti projektu na několik mezer, které chtějí jít nad rámec známých vzorců dekorace, přijmout nové postupy v této nově regulován a velmi slibné oblasti.

JAK?

Účastníci kurzu zvýší pochopení všech faktorů, které by měly být považovány za pojímání a plánování projektů interiérů, a budou připraveni řídit jejich provádění v každé fázi.... [-]


Postgraduální Studium V ​​oboru Designu Interakce

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Co bylo sci-fi se postupně stává realitou v lidských interakcí v interakci s člověkem a strojem a interakcí mezi stroji. V hyper-svět interakce konstrukce se stává jedním z nejslibnějších profesních oblastech. [+]

PROČ?

Co bylo sci-fi se postupně stává realitou v lidských interakcí v interakci s člověkem a strojem a interakcí mezi stroji. V hyper-svět interakce konstrukce se stává jedním z nejslibnějších profesních oblastech.

Pro koho?

Odborníci z různých oborů, kteří mají zájem v komplexním pojetí projekty, které zahrnují interakci a které se snaží zvládnout dovednosti, schopnosti a nástroje potřebné pro návrh, vývoj a implementaci začátku až do konce iniciativy.

JAK?

Hřídele, které řídí funkci jsou: UX (User Experience); Hra myšlení; a Hypermedia. Účastníci poznat různé přístupy ve fázi konstrukce, takže je vhodný pro přípravu různých rozhraní zaměřených člověk.... [-]


Postgraduální Titul V Módní Marketingu A Komunikace

Campus forma Denní studium 18 měsíců March 2019 Brazílie São Paulo

Postgraduální diplom v módní marketingu a komunikace z Istituto Europeo di Design - IED São Paulo nabízí školení v oblasti marketingového řízení a specifické komunikace pro módního průmyslu. [+]

PROČ?

Úspěch rok co rok v PZI, tento příspěvek navrhuje různé pohledy na různé scénáře módy a podporuje vzdělávací zkušenost zaměřené na trh, s tříd a přednášek renomovaných profesionálů a akademické obce.

Pro koho?

Odborníci mají zájem o prohloubení své kariéry nebo přímý nebo potenciální podnikatele na sdělení územnímu řízení a módní marketing, ocenění jejich potenciál a přibližuje svůj profil nejcennější profesionálů.

JAK?

Program obsahuje disciplíny marketing aplikovaný k módě, životní styl a trendy, branding, módní design Image Management, digitální komunikace, řízení Channel, strategického marketingu, Global Business, design myšlení a podnikatelského plánu atd... [-]


Videos

Nova Pós - IED São Paulo

Brazilian Design Mission Silicon Valley 2015

IED conecta você com as empresas

Contact

IED - Istituto Europeo di Design

Adresa, 1. řádek Rua Maranhão 617 HIGIENÓPOLIS
01240-001 São Paulo, State of São Paulo, Brazílie
Website http://www.ied.edu.br/
Telefonní číslo +55 11 3660-8000