Přečtěte si oficiální popis

Město na konstantní hledá něco nového.

Rio de Janeiro bylo vždy souhrn všeho, co je Brazílie.

Je to místo, kde kulturní odlišnosti sbíhají, a divadlo, kde jsou všechny země, vedoucí kulturní hnutí a akce stádiu jejich debuty.

Rio je doma k samba a bossa novy, aby Brazílii moderní architektury a současného umění, na konkrétní poezie a neo-realista "Cinema Novo" hnutí.

Město bohaté plast tvořivost, vynalézavý kapacita, fascinující barevná schémata a "re-vynalezl" materiály jsou skutečné znamení Brazílie více identit.

To je spontánní a non-akademické forma designu v praxi, druh crossdiscipline, kde móda, grafického a produktového designu se setkávají při hledání evoluce forem a zkušeností.

V rámci hranic Rio genia loci, IED zaměří svou výukové programy, aby se nejen v designu, módy, komunikace a výtvarného umění, ale také inovativní principy udržitelné architektury a strategické služby a designu.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Chcete se naučit marketing a jako móda? Chcete se naučit módě a jako marketing? Její místo je v IED Rio. V profesionálním módním marketingovém mistru se naučíte marketing ... [+]

Tento kurz je vyučován v portugalském jazyce. V doprovodu profesionálů z firem, jako jsou Vogue a Osklen, bude student rozvíjet marketingový a komunikační projekt pro módní značku.

Prostřednictvím několika spojení s trhem bude mít student současnou vizi oblasti a bude schopen začít svou vlastní značku a vstoupit do komunikačních oddělení velkých módních firem.

Ve spolupráci s Levi's, profesionální mistr v módním marketingu nabízí studentovi možnost se dostat do kontaktu s každodenním životem jedné z největších oděvních společností na světě.

Během kurzu budou mít studenti přednášky se značkovými profesionály a vyvíjejí marketingový projekt v prostoru navrženém firmou tady ve škole.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Září 2019
Portuguese (Brazil)
Kombinované
400 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Cassino da Urca

IED Rio - Istituto Europeo di Design
Adresa, 1. řádek
Av. João Luis Alves, 13 22291-090
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazílie
Website
Telefonní číslo
+55 21 3683-3786