Universidade Estácio

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1970 John Uchoa Cavalcanti Netto, s prováděním College of Law, Jeho jméno je ve cti vojenské portugalské zakladatele města Rio de Janeiro a první generální guvernér vlajkové lodi Rio de Janeiro. Během 1980 UNESA věnovaný otevření jiných humanitních předmětů, mít převeden na univerzitu v roce 1988,1 S, že v příštím desetiletí rostla otevření netradiční kurzy komunikace a obchodní oblasti; což byl hlavní inovace v oblasti vysokoškolského vzdělávání na trh ve státě Rio de Janeiro, a pak se na národní úrovni. V 2000s on otevřel rychle biomedicínských vědách.

Estacio má rozsáhlé učební strukturu, a nabízí bakalářské a magisterské širším slova smyslu, a přísně vzato v různých oblastech vědění. To je také známé pro Holiday kurzy nabízejí otevřené komunitě, v červenci a lednu.

Estacio de Sa univerzita rovněž nabízí mezinárodní školení v oblasti pohostinství, aniž by museli opustit zemi prostřednictvím partnerství s evropskými školami. Je partnerem Lausanne Ecole Hoteliere (Hospitality), Lausanne Hospitality Consulting (Tourismology), Alain Ducasse souvrství (gastronomii), University of Coimbra (vpravo), Greensboro je Northen Caroline University (Pojišťovnictví) a The Walt Disney World Company (Business Management Hoteliéři a Tourist) .2 Kromě výuky investic, se také podařilo profesionální fotbalový tým, Estacio de Sa fotbalový klub v letech 2004 a 2011.

Místa

Rio de Janeiro

Adresa, 1. řádek
R. do Bpo., 83 - Rio Comprido
20261-063 Rio de Janeiro, Stát Rio de Janeiro, Brazílie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium