ESPM – Brasil

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Wiki

Neobvyklé v neustálém pohybu

S více než 65letou historií je ESPM brazilským referenčním bodem v oblasti komunikace, marketingu a managementu ve vysokém školství, DNA inovace a technologie je přítomna ve všech procesech učení, školení profesionálové připraveni na budoucnost.

Závazek ESPM k dokonalosti a dlouhověkosti je udržovat naši kvalitu a pověst konstantní, ať už za deset, dvacet, padesát let. Ctíme diplom a důvěru každého z našich studentů.

Náš příběh

ESPM byla vytvořena v roce 1951, v době, kdy reklama rostla jako podnikatelský sektor ve většině světa a stal se profesí. Skupina inzerentů a mediálních podnikatelů měla vizi, že pouze se školou excelence bychom měli v Brazílii silný a rozvinutý komunikační průmysl. A tak se zrodil ESPM.

Dnes škola, ve které „Učí ty, kdo to dělají“, měla vždy na trhu asi 15 000 studentů a 600 učitelů, kampusy ve městech São Paulo, Rio de Janeiro a Porto Alegre. Mezinárodní partnerství s renomovanými univerzitami ve více než 10 zemích.

V současné době se nabízí 8 vysokoškolských kurzů: administrativa, sociální a spotřebitelské vědy, kino a audiovizuální tvorba, design, žurnalistika, reklama, mezinárodní vztahy a TECH.

Naše portfolio zahrnuje také postgraduální, magisterské, doktorské a bezplatné kurzy krátkého a středního trvání.

  • Naše poslání: Trénovat vůdce schopné transformovat podnikání a rozvíjet zemi.
  • Náš cíl: Vytvořit globální centra excelence v Brazílii v našich oblastech působení.
  • Naše hodnoty: Akademická excelence; Etika a pravda; Svobodná iniciativa a svoboda projevu; Lidský a sociální vzestup; Rozmanitost.

ESPM LifeLab

Nebývalá iniciativa v brazilském akademickém prostředí

Se změnami na trhu práce způsobenými sociálním a technologickým pokrokem je obtížné předvídat budoucnost profesí, což zvyšuje profesní nejistoty a nejistoty. Proto jsme znovu objevili způsob výuky a učení, a to jak osobně, tak profesionálně.

Ve všech kurzech povzbuzujeme naše studenty, aby rozvíjeli nejen dovednosti obvyklé pro jejich povolání, ale také ty, které podporují sociální pohodu a jsou schopny tvořit více lidských a neobvyklých bytostí. Tyto kompetence se týkají tří hlavních pilířů:

  • Metacognitive (samoučení): Benchmarky a nástroje pro přípravu na celoživotní učení.
  • Techquant (digitální plynulost): Plynulost v číslech a technologických inovacích. Jednání s digitálním světem je zásadní pro pochopení světa a následně i našich vztahů.
  • Socioemotional (self-knowledge): Rozvoj takzvaných měkkých dovedností, jako je sebepoznání a vedení. Vylepšené komunikační dovednosti a mezilidské vztahy.

Live EAD

Kromě kurzů tváří v tvář máme úplnou platformu bezplatných online a postgraduálních kurzů, které se v Brazílii vyučují v průkopnickém formátu. 100% živé třídy, interakce mezi učitelem a studentem v reálném čase, s neomezeným přístupem k zaznamenaným třídám.

138648_pexels-photo-3769021.jpeg

Akademický hlavní plán

Diference aktivních metod výuky

Od roku 2013 máme Akademický hlavní plán, který představuje jedinečné a diferencované návrhy na vedení našich studentských iniciativ. Naše odborné znalosti spojujeme do jediného modelu výuky, který je stále více konkurenceschopný.

Upřednostňujeme použití aktivních metodik, používaných na nejlepších univerzitách na světě a schopných mobilizovat učení studentů a překonat omezení tradičních tříd. Zredukovali jsme přednášky a podpořili praktičtější dynamiku ve specifických prostorech, v několika místnostech pro případové studie a laboratořích s více formami.

Výměnné programy

Uznáváme význam mezinárodních zkušeností při školení našich studentů, a proto máme dohodu s několika institucemi po celém světě, v zemích, jako je Argentina, Kanada, Chile, Kolumbie, Španělsko, Spojené státy, Francie, Anglie, Itálie, Mexiko a Portugalsko.

Každý student ESPM se může zúčastnit studia v zahraničí, volit mezi krátkodobými a dlouhodobými kurzy.

Zdarma vzdělávací pojištění

Garantovaná stálost v kurzu

Zde mohou všichni studenti studovat snadněji. ESPM nabízí bezplatné vzdělávací pojištění, které zaručuje kontinuitu kurzu v případě jakýchkoli nepředvídaných událostí, které znemožňují platit školné, a nabízí 24hodinovou pomoc při nehodách.

138649_pexels-photo-3777727.jpeg

Místa

Sao Paulo

Adresa, 1. řádek
Rua Dr. Álvaro Alvim, 123
Vila Mariana - São Paulo

Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie

Sao Paulo

Adresa, 1. řádek
Rua Joaquim Távora, 1240
Vila Mariana - São Paulo

Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie

Sao Paulo

Adresa, 1. řádek
Av. Dr. Chucri Zaidan, n° 920 - 6º andar, no Market Place Tower I
Chácara Santo Antonio - São Paulo

Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie

Rio de Janeiro

Adresa, 1. řádek
Rua do Rosário, 90
Centro - Rio de Janeiro

Rio de Janeiro, Stát Rio de Janeiro, Brazílie

Rio de Janeiro

Adresa, 1. řádek
Rua do Rosário, 111
Centro - Rio de Janeiro

Rio de Janeiro, Stát Rio de Janeiro, Brazílie

Porto Alegre

Adresa, 1. řádek
Rua Guilherme Schell, 350
Santo Antônio - Porto Alegre

Porto Alegre, Stát Rio Grande do Sul, Brazílie

Florianópolis

Adresa, 1. řádek
Rodovia José Carlos Daux, 2945, Saco Grande
Florianópolis - Santa Catarina

Florianópolis, Stát Santa Catarina, Brazílie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium