Přečtěte si oficiální popis

EBAPE brazilské školy veřejné a Business Administration (Escola Brasileira de Administração Pública) &nbsp Brazilská škola veřejné a Business Administration na Getúlio Vargas Foundation - byla založena v dubnu 1952 a hrál důležitou roli v přípravě univerzity a vládní zaměstnance a to jak v Brazílii a dalších zemích Latinské Ameriky a Afriky. &nbsp Od samého začátku to běží správy kurzy absolventů vysokých škol a odborné úrovni, stejně jako rozsáhlý výzkumný program a technické poradenské služby pro státní podniky a subjekty. &nbsp Mistr pro veřejnou správu, založená v roce 1967, má vyškolené pracovníky, aby se do klíčové pozice v přímé i nepřímé správy ve státních podniků a velkých brazilských firem. &nbsp V oblasti vzdělávání, kromě vysokoškolského kursu v administrativě, Master of veřejné správy samozřejmě, Master of Business Administration samozřejmě, Ph.D. ve správě samozřejmě EBAPE v současné době nabízí rozšíření a specializační kurzy pro zaměstnance a řízení státních podniků kromě otevřených dalšího vzdělávání a školení pro více než 4000 studentů ročně. &nbsp Výzkumné projekty podporované EBAPE pokrývají oblasti vlády a správy, řízení veřejného a soukromého sektoru, veřejná politika, sociální správa, vzdělávání ve veřejné správě a vhled do veřejného sektoru infrastruktury. EBAPE také publikuje bi-monthlyPublic správy Journal (RAP - Journal of Public Administration), která byla založena v roce 1967, bi-měsíční, a brazilská portugalština věstníku Management (RPBG - portugalský a brazilský časopis Management) a elektronický Jounal - Notebooky EBAPE. BR. &nbsp EBAPE podporuje spolupráci mezi institucemi a výměnné programy. V průběhu let se tyto programy byly pobídky k rozvíjení společného úsilí v oblasti výzkumu a technického poradenství projektech s jinými správními školami. &nbsp EBAPE akademické politiky je formulována v poradní rada, složená z jeho členů fakulty. Představenstvo je odpovědné za správu školy, ačkoli jeho akademické vzdělání a výzkumná centra, Lato sensu absolvuje centrum a poradenství, školení a manažerského rozvoje centra. &nbsp Kromě činností prováděných v jeho ústředí v Riu de Janeiro, EBAPE rozšířila a upevnila svoji práci v regionálním jader po celé zemi iv zahraničí. Speciální programy v oblasti technické vzdělávání a poradenství se konají v Brasílii a dalších brazilských městech.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration

Mistr ve správě je EBAPE reakci na aktuální poptávku po postgraduální kurzy v administraci, v souladu s pokyny CAPES / Ministerstvo školství, které ... ... [+]

Mistr ve správě

&nbsp

Mistr ve správě je EBAPE reakci na aktuální poptávku po postgraduální kurzy v administraci, v souladu s pokyny CAPES / Ministerstvo školství, který pověří pod zařazení Professional magisterském studijním programu v souladu s správního rozhodnutí N. 080/98 .

&nbsp

Profesionální magisterském studijním programu je v první řadě na částečný úvazek kurz, který umožňuje studentům magisterského studia se smířit s jejich profesní činností.

&nbsp

Struktura kurzu se na základě zkušeností s kurzy EBAPE Lato sensu absolvent identifikovat potřeby organizací a vypracuje vnímané profil správce vyplnit pozice středního a vyššího managementu a poradenství v pozicích. Tato zkušenost ukázala silná tržní poptávka po profesionály s rozsáhlými znalost nástroje pro správu informací a na mezinárodním trhu dynamiku, stejně jako podnikavý duch a citlivost na tržní podmínky. Tímto způsobem, od výběru kandidátů až po vypracování závěrečné práce,, Cílem kurzu je rozvíjet vědomosti, schopnosti, talent a postoje ke splnění těchto požadavků. ... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Březen 2020
Kombinované
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině