Access Masters

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

2018 Access Masters Spring Tour začíná 24. ledna s akcí v Bruselu a nabízí Masters aspirantům příležitost setkat se s nejlepšími školami One-on-One.

V období od ledna do dubna 2018 bude turné umožňovat potenciálním žadatelům, aby se setkali s předními mezinárodními univerzitami a obchodními školami na 17 akcích v Evropě, Latinské Americe, Indii a na Středním východě. Prohlídka Access Masters poprvé navštíví Berlín a Brusel. Najděte celý plán na stránce událostí na adrese accessmasterstour.com

Individuální vzdělávací zkušenost

Během akcí programu Access Masters mohou studenti bakalářských studií nebo noví absolventi zjistit nejlepší program Masters. Události kombinují absolventský veletrh, individuální schůzky a konzultace, které umožňují uchazečům prozkoumat možnosti vzdělávání způsobem, který jim nejlépe vyhovuje.

Individuální události umožňují účastníkům setkat se s insidermi z nejvýznamnějších obchodních škol - přijímací ředitelé, profesoři, současní studenti a absolventi. Tímto způsobem jsou lépe schopni identifikovat ty nejlepší programy pro ně a zlepšit jejich šance na přijetí. Individuální schůzky nabízejí příležitost dozvědět se více o jednotlivých programech magisterských programů přímo ze zdroje, zjistit všechny detaily, které jsou pro vás nejdůležitější, a porovnávat různé perspektivy a zkušenosti.

Access Masters veletrhy umožňují účastníkům seznámit se s mnoha různými programy Masters najednou. Během otevřeného formátu veletrhu se potenciální žáci mohou setkat se všemi zúčastněnými univerzitami a získat podrobnosti o úplném rozsahu svých postgraduálních programů mimo podnikání a řízení. To poskytuje smysl pro univerzitní prostředí a interdisciplinární zkušenost, do které se člověk může ponořit.

Tyto události však nejsou jen o tom, jak by potenciální studenti měli najít správný program. Aspiranty mohou také využít odborné zpětné vazby o silných stránkách a oblastech pro zlepšení jejich profilu MBA, odborné rady o tom, jak vybrat správné programy a co dělá vynikající aplikaci. Mohou také získat praktické rady ohledně přípravy testů (GMAT, GRE, TOEFL, IELTS atd.), Žádosti o stipendium a další možnosti financování.

Stručně řečeno, Access Masters Tour vám umožní co nejlépe prozkoumat, připravit a zahájit své postgraduální vzdělávání.

Kdo může mít prospěch

Access Masters akce Access Masters jsou navrženy tak, aby pomohly potenciálním studentům Masters najít programy Masters, které jim vyhovují nejlépe.

Organizátoři povzbuzují studenty v posledním ročníku bakalářského studia, stejně jako nedávné absolventy, aby se k této události připojili. Většina magisterských programů přijímá žadatele bez praxe. Některé programy jsou však zaměřeny na mladé profesionály, kteří již mají přibližně dva roky odborné praxe relevantní pro zamýšlenou oblast specializace na postgraduální škole.

Plynulost angličtiny pro akademické studium je nutná, protože většina programů prezentovaných na akcích Access Masters se vyučuje v angličtině.

Důležité je také vědět, že ve formátech individuálních událostí a veletrzích Access Masters zabývají různými typy kandidátů.

Jednotný formát události je určen pro potenciální studenty, kteří mají zájem o studijní programy. Kandidáti se spojují s obchodními školami, které odpovídají jejich profilu a preferencím, a to až na 20minutových schůzkách, které jsou naplánovány předem.

Na druhou stranu veletrhy umožňují kandidátům setkat se s desítkami zástupců škol, aby se dozvěděli o různých magisterských programech. Tato řada programů a formátů umožňuje událostem Access Masters pomáhat velkému počtu kandidátů zvolit si cestu v životě.

Místa

Sao Paulo

Adresa, 1. řádek
Alameda Santos, 1123 - Jardim Paulista
Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie

Buenavista

Adresa, 1. řádek
Alameda Santos, 1123
Buenavista, Stát Mexiko, Mexiko

Mumbai

Adresa, 1. řádek
462, Senapati Bapat Marg, Lower Parel
Mumbai, Maharashtra, Indie

Milán

Adresa, 1. řádek
Piazza della Repubblica 20
Milán, Lombardie, Itálie

Nové Dillí

Adresa, 1. řádek
Barakhamba Avenue, Connaught Place
Nové Dillí, Dillí, Indie

Paříž

Adresa, 1. řádek
2 place de la Defense CNIT - BP 210
Paříž, Île-de-France, Francie

Moskva

Adresa, 1. řádek
31A bld.1 Leningradsky prospect
Moskva, Moskva, Rusko

Rio de Janeiro

Adresa, 1. řádek
Avenida Atlantica, 2600, Copacabana
Rio de Janeiro, Stát Rio de Janeiro, Brazílie

Beirut

Adresa, 1. řádek
Beirut, Guvernér Bejrútu, Libanon

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Maximilianstraße 17
Mnichov, Bavorsko, Německo

Medellín

Adresa, 1. řádek
Carrera 42a No. 1-15
Medellín, Antioquia, Kolumbie

Kyjev

Adresa, 1. řádek
5, Alla Tarasova Street
Kyjev, Kyjevské město, Ukrajina

Brusel

Adresa, 1. řádek
Rue du Commerce 9
Brusel, Belgie

Lima

Adresa, 1. řádek
Av. Malecón de la Reserva 1035
Lima, Callao Region, Peru

Bengaluru

Adresa, 1. řádek
Vivanta By Taj - MG Road
Bengaluru, Karnataka, Indie

Bogota

Adresa, 1. řádek
Calle 73 No.8-60
Bogota, Bogota, Kolumbie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium