Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní University of Sarajevo je nezisková nezávislá instituce vyššího vzdělání, které autonomně poskytuje finanční prostředky pro svou práci. Nabízí vzdělávací programy ve všech třech studijních cyklech, stejně jako specifické programy profesní rozvoj v zaregistrovaných oblastí.

IUS je akreditován s národními Agentura pro rozvoj vysokých škol a Quality Assurance a jsou uvedeny ve státním rejstříku akreditovaných vysokoškolských institucí v Bosně a Hercegovině. Univerzita je přidruženým členem Evropské asociace univerzit (EUA) a full člen Mezinárodní asociace univerzit (IAU), Kromě toho jsou všechny sedm programů zastoupeny prostřednictvím Keystone jsou akreditovány AQ Rakousku po dobu šesti let od září 2016. IUS následovně čtyřletý struktura studia Na bakalářské úrovni, Programy jsou kompatibilní se systémem Boloňského a umožňují volný převod kreditů prostřednictvím ECTS. Bakalářský titul v nitroděložního systému je ceněn na 240 kreditů. A magisterský Program na nitroděložního systému trvá jeden rok a je v hodnotě 60 kreditů.

Jazykové požadavky

The jazykem komunikace a vzdělávání na IUS AngličtinaA všechny potenciální studenti potřebují doklad o jazykové způsobilosti (IELTS 6 nebo TOEFL IBT 79). Studenti, kteří nemají takovou úroveň znalostí mohou studovat v anglické jazykové školy na dokud nejsou připraveni ke studiu fakulty jazykově.

Účastnické poplatky

Na bakalářské úrovni náklady na program začíná od 3600 Euro s příslušnými stipendií. Pro magisterský v genetiky a bioinženýrství je poplatek 3500 Euro, Pro Mezinárodní vztahy a elektrotechnické a elektronické inženýrství programyJe poplatek 3000 Euro.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

International University Of Sarajevo IUS

Elektronické a elektrotechnické program nabízí Master of Science v oblasti elektrické energie a energetických systémů, stejně jako je elektronika a vestavěných systémů. ... [+]

Elektronické a elektrotechnické program nabízí Master of Science v oblasti elektrické energie a energetických systémů, stejně jako je elektronika a vestavěných systémů.

Studijní program je zaměřen prostřednictvím nabízených studijních programů na aplikované aspekty studovaných témat. Z tohoto důvodu je student vyzývají, aby vytvořily komplexní chápání oblasti, které by otevřelo různé možnosti pro něj / ní, zda v průmyslu, akademické obce a výzkumu a vývoje.

Obrovské změny v energetických odvětvích, počínaje z obnovitelných zdrojů energie na distribuovaných generátory a konče mikropodniky mřížek, volají po nových nápadů a různých způsobů integrace výzkumu v těchto oblastech, a to je aplikace na trhu. Pro tento účel a víc, program EEE poskytuje příležitost pro studenty, aby se aktivně podílejí na stopě v souvislosti s analýzou energetické systémy a designu v jedné ruce, a pro kontrolu a optimalizaci těchto systémů pomocí vestavěných systémů dráhy.... [-]

Bosna a Hercegovina Sarajevo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

International University Of Sarajevo IUS

Na úrovni absolventa, zaměření programu IR je na míru a konfliktů studií a mezinárodní bezpečnost. ... [+]

Na úrovni absolventa, zaměření programu IR je na míru a konfliktů studií a Mezinárodní bezpečnost.

Program poskytuje postgraduální studenty dovednostmi, které potřebují k fungování v současném světě a zkoumat motivy, metody a politiky států, které vykonávají své partikulární zájmy na mezinárodní scéně a sil působících na tvar a omezit tyto stavy.

Program také hostí velmi úspěšný Letní škola o učení z minulosti, přechodné spravedlnosti, usmíření a další příbuzné obory.

Jednoroční studijní 60 ECTS AQ Austria akreditované 3000 Euro za rok [-]
Bosna a Hercegovina Sarajevo
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International University Of Sarajevo IUS

Genetika a bioinženýrství je jedním z nejrychleji rostoucích oborů a tam je rostoucí potřeba genetiků a bioinženýrů tvaru se současnými inženýrských standardů. Naším cíle ... [+]

Genetika a bioinženýrství je jedním z nejrychleji rostoucích oborů a tam je rostoucí potřeba genetiků a bioinženýrů tvaru se současnými inženýrských standardů.

Naším cílem je vyškolit vnímavý genetiků a bioinženýrů vědom lokálních a globálních problémů, a citlivé informace o etických otázkách.

Program je zaměřen na praktické aplikace teoretického rámce dodávaného na bakalářské úrovni, budování na výzkumné rameno a rozvíjet postupy pro konkrétní odvětví. Spolupráce s průmyslem, je jedním z hlavních cílů programu, aby se přidali k dovednostem řešení pro vyhledávání a mysli-set praktičnosti výzkumu aktivy. ... [-]

Bosna a Hercegovina Sarajevo
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

International Relations Office of IUS