International University Of Sarajevo IUS

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní University of Sarajevo je nezisková nezávislá instituce vyššího vzdělání, které autonomně poskytuje finanční prostředky pro svou práci. Nabízí vzdělávací programy ve všech třech studijních cyklech, stejně jako specifické programy profesní rozvoj v zaregistrovaných oblastí.

IUS je akreditován s národními Agentura pro rozvoj vysokých škol a Quality Assurance a jsou uvedeny ve státním rejstříku akreditovaných vysokoškolských institucí v Bosně a Hercegovině. Univerzita je přidruženým členem Evropské asociace univerzit (EUA) a full člen Mezinárodní asociace univerzit (IAU), Kromě toho jsou všechny sedm programů zastoupeny prostřednictvím Keystone jsou akreditovány AQ Rakousku po dobu šesti let od září 2016. IUS následovně čtyřletý struktura studia Na bakalářské úrovni, Programy jsou kompatibilní se systémem Boloňského a umožňují volný převod kreditů prostřednictvím ECTS. Bakalářský titul v nitroděložního systému je ceněn na 240 kreditů. A magisterský Program na nitroděložního systému trvá jeden rok a je v hodnotě 60 kreditů.

Jazykové požadavky

The jazykem komunikace a vzdělávání na IUS AngličtinaA všechny potenciální studenti potřebují doklad o jazykové způsobilosti (IELTS 6 nebo TOEFL IBT 79). Studenti, kteří nemají takovou úroveň znalostí mohou studovat v anglické jazykové školy na dokud nejsou připraveni ke studiu fakulty jazykově.

Účastnické poplatky

Na bakalářské úrovni náklady na program začíná od 3600 Euro s příslušnými stipendií. Pro magisterský v genetiky a bioinženýrství je poplatek 3500 Euro, Pro Mezinárodní vztahy a elektrotechnické a elektronické inženýrství programyJe poplatek 3000 Euro.

Místa

Sarajevo

International University of Sarajevo

Adresa, 1. řádek
Hrasnička cesta 15
Ilidža


71210 Sarajevo, Federace Bosny a Hercegoviny, Bosna a Hercegovina
Telefonní číslo
+387 33 957-101