Institut Supérieur des Métiers de l'Audiovisue - ISMA BENIN

Úvod

Read the Official Description

Kdo jsme?

Historický

Trades Higher Institute of Audiovisual (ISMA) byl založen v roce 2006 kolem jasných výchovné hodnoty, příslušné programy, pravidelné technické investice, fakultě partnerství kvality na vysoké úrovni pro konkrétní účel: profesionálních studentů.

Založení soukromé Vyšší odborné vzdělávání, uznané státu Benin, mise Isma je nabízet své studenty z různých prostředí, způsoby, jak efektivně připravit jejich začlenění do profesního života.

Za tímto účelem, ISMA nabízí komplexní učební plán, kvalifikaci a diplom připravuje plně identifikovat, audiovizuální a kino řetěz. Také ISMA se mu byla akreditována Afriky a Madagaskaru Rady pro vysoké školství (zátěž je) profesní licence a Masters odborníků ve všech odvětvích, které nabízí.

O odborné způsobilosti, dovednost je definována jako síla k jednání, uspět a posunout k výkonu povolání, která je založena na organizovaném poznatků a odborných znalostí.

ISMA, tato dovednost je získaná technické multidisciplinární vzdělání vztahující se k osvojení dovedností a základního vzdělávání, který umožňuje získat dovednosti, které přesahují bezprostřední rámec profese a které mohou být investovány zpět do kontextu osobní i společenský život.

Výcvik v Isma spojuje teorii s praxí. Studenti vykonávat odbornou projekty syntézy (zprávy, dokumentární, hrané, časopisy, atd) na konci každého školního roku. filmy projektů v návaznosti na pedagogiku projektu potvrdit svou část cyklu.

This school offers programs in:
  • Francouzština

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Videos

ISMA Bénin: Une Escale au Premier Campus Africain de l'Image et du Son