United Business Institutes

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

United Business Institutes (UBI) je soukromá vysoká škola v Bruselu v Belgii, s přidruženými areály v Lucembursku a Číně. Od svého založení v roce 1992 UBI poskytuje vysoce kvalitní britské obchodní vzdělání na bakalářské, postgraduální a postgraduální úrovni. Všichni studenti UBI studují a získávají celosvětově uznávaný titul UK prostřednictvím partnerství UBI s Middlesex University v Londýně (UK).

UBI studijní programy se zaměřují na podnikání v mezinárodním kontextu, a tak zahrnují různé aspekty mezinárodního řízení a globální ekonomiky do všech kurzů. Škola dále navrhuje speciální ponorné programy, které studentům umožní prohlédnout si témata globálního podnikání z první ruky. Například během globálního kurzu ponoření v Číně se studenti vydávají na týdenní cestu do Šanghaje, aby se seznámili s Asií a jejím obchodním prostředím.

Kurzy UBI jsou záměrně vytvořeny tak, aby kombinovaly aktuální témata z reálného světa s nejnovějšími v manažerském myšlení. UBI věří ve vzdělávání, které připravuje studenty na profesionální prostředí, a proto klade důraz na praktické projekty, kariérně orientované aktivity a stáže.

Dalším charakteristickým znakem vzdělávacího přístupu UBI je velmi osobní prostředí pro výuku a učení, které UBI jako soukromá instituce dokáže poskytnout svým studentům. Malé učebny a přímá interakce a vedení fakulty a zaměstnanců umožňují studentům rozvíjet individuální dovednosti a profesní dráhy. Studenti UBI se stávají součástí blízké komunity kolegů studentů, fakult, zaměstnanců a našich vážených absolventů po celém světě.

Tato úspěšná kombinace získání celosvětově uznávaného titulu UK se zaměřením na mezinárodní řízení, profesní orientaci a velmi osobní rozvojové prostředí byla rozšířena na otevření nových kampusů v Lucemburku v roce 2013 a Číně v roce 2018.

Místa

Brusel

Adresa, 1. řádek
Rue de Namur 48
1000 Brusel, Brusel, Belgie

Wiltz

Adresa, 1. řádek
Château de Wiltz
9516 Wiltz, Diekirch, Lucembursko

Programy

Tato škola dále nabízí: