Přečtěte si oficiální popis

SUPINFO je soukromá vysoká škola založená v roce 1965, uznán francouzským státem a světových lídrů v počítačovém průmyslu. Se svými 36 areálů ve Francii iv zahraničí, SUPINFO má povolání nebo jistiny n vlak senior inženýrů, specialistů v oblasti informačních technologií a komunikace (ICT) a přímo v podnicích působících na odchodu ze školy. SUPINFO dává "Mezinárodní Master of Science" stupně expertních a informačních systémů certifikovaných podle francouzského státu a registrovaných ve Francii v Národním registru odborného certifikace na nejvyšší úrovni, úroveň I (BAC + 5 let Master, Engineer).

Bachelor of Science (bakalářském studiu 3 roky), který odpovídá získání 180 ECTS (po úspěšném prošel vyšetření stanovených v B1, B2 a B3)

Mezinárodní Master of Science M.Sc (úroveň Baccalaureate 5 rok) uznána francouzské vlády úrovni 1 (magisterské úrovni, inženýr) odpovídající získání 300 ECTS (po úspěšném prošel vyšetření stanovených v B1, B2 , B3, M1 a M2)

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

SUPINFO International University

Ústav informačních technologií obecně chce svůj materiál, aby vyhovovaly potřebám všech společností a zajistit rozšířenou pracovní příležitosti. Takže všechny možnosti dn ... [+]

Pán

SUPINFO je Soukromá vyšší vzdělávací instituce založena v roce 1965, uznána francouzským státem a světových lídrů v oblasti IT průmyslu.

S jeho 36 kampusu ve Francii a ve světě, hlavním posláním SUPINFO je vyškolit inženýry na vysoké úrovni, specialisté technologií informačních a komunikačních (ICT) a přímo v provozní činnost po opuštění školy , Proto přináší "Mezinárodní Master of Science" jako expert v počítačových a informačních systémů ověřené francouzským státem a Francie zapsané v národním registru profesního osvědčení na nejvyšší úrovni, úroveň I (BAC + 5, Master, Engineer).

SUPINFO dodává:... [-]

Francie Paris Bordeaux Caen Clermont-Ferrand Grenoble Belgie Brussels  + 4 Více
Září 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině