KU Leuven

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

KU Leuven uspořádá 1. prosince 2020 den otevřených dveří online. Tento den otevřených dveří vám představí naši univerzitu a všechny naše programy v anglickém jazyce. Můžete také získat více informací o přijetí, bydlení v Belgii, chatování s aktuálními studenty atd.

www.kuleuven.be/online-open-day

Inspirující vynikající

KU Leuven je instituce pro výzkum a vzdělávání s mezinárodním působením. Všechny programy na této univerzitě jsou založeny na inovativním výzkumu jejích vědců a profesorů.

KU Leuven patří mezi 50 nejlepších univerzit na světě!

Od renesanční filozofie po špičkovou nanotechnologii: jako jedna z nejstarších evropských univerzit se KU Leuven pyšní dlouhou tradicí průkopnického výzkumu a vysoce kvalitního vzdělávání.

Studie

Potenciální studenti

Jako jedna z předních evropských výzkumných univerzit nabízí KU Leuven celou řadu studijních programů založených na výzkumu. Stupeň od KU Leuven je vysoce ceněný po celém světě, což vám dává konkurenční výhodu.

Současní studenti

Bez ohledu na to, na jakém kampusu jste, máte k dispozici poměrně málo zařízení. Naše služby pro studenty vám poradí v oblasti bydlení, studia a stipendií. Nabízejí také sportovní a kulturní aktivity.

Proč KU Leuven

KU Leuven je jednou z nejvyšších a nejznámějších univerzit v Evropě. Může se pochlubit dlouhou tradicí průkopnického výzkumu a vysoce kvalitního vzdělávání. Ale KU Leuven má i několik dalších silných stránek.

Programy

KU Leuven nabízí různé typy programů, včetně bakalářských a (pokročilých) magisterských programů, kurzů dalšího vzdělávání a překlenovacích programů.

Fakulty

Vzdělávání je organizováno 15 fakultami, rozdělenými do tří skupin: humanitní a společenské vědy; Věda, strojírenství a technologie; a biomedicínské vědy. Řada fakult nabízí programy na různých místech ve Flandrech a Bruselu.

Vzdělání

KU Leuven apeluje na představu studentů o budoucnosti. Univerzita přispívá k osobnímu rozvoji studentů ak tomu, jak chtějí formovat společnost.

Organizace

KU Leuven se věnuje vzdělávání a výzkumu téměř ve všech oborech. Její patnáct fakult nabízí vzdělávání, zatímco výzkumné činnosti organizují katedry a výzkumné skupiny. Tyto fakulty a katedry jsou dále seskupeny do tří skupin: humanitní a společenské vědy , věda, strojírenství a technologie (SET) a biomedicínské vědy . Každá z těchto skupin má doktorskou školu pro své doktorské vzdělávací programy.

KU Leuven může pochlubit čtrnácti areály rozloženými po 10 městech ve Flandrech.

Strategický plán pro KU Leuven v 5 projektech

Díky tomuto celouniverzitnímu politickému plánu dává KU Leuven jasný cíl a směr svého dalšího rozvoje jako ambiciózní, mezinárodně orientované a výzkumně náročné univerzity.

Výchozím bodem je strategický plán s 5 projekty. Těchto pět dlouhodobých projektů je relevantních a nezbytných v obecném smyslu, ale zároveň se promítnou do konkrétních cílů a dalších politických rozhodnutí.

Místa

Leuven

Adresa, 1. řádek
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Leuven, Flandry, Belgie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

EFMD Equis Accredited

Programy

MA
MSc