Přečtěte si oficiální popis

EFMD Equis Accredited

KU Leuven . Inspirace vynikající.

Společnost KU Leuven která byla založena v roce 1425, byla centrem učení už téměř šest století. Dnes je to největší a nejvýše položená univerzita v Belgii, stejně jako jedna z nejstarších a nejznámějších univerzit v Evropě.

Jako přední evropská výzkumná univerzita a spoluzakladatel Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU) nabízí KU Leuven široké spektrum programů v angličtině, které jsou podporovány vysoce kvalitním interdisciplinárním výzkumem prováděným na univerzitě i v mezinárodně uznávaných nemocnicích. S vynikající centrální polohou v srdci Evropy, KU Leuven nabízí skutečně mezinárodní zkušenost, vysoce kvalitní vzdělání, výzkum světové úrovně a špičkové inovace.

KU Leuven trvale vystupuje v mezinárodním žebříčku. V současné době se umístila na 47. místě ve světovém žebříčku Times Higher Education (2017-2018) a 71. ve světovém žebříčku QS (2017-2018). To bylo jmenováno nejvíce inovativní univerzitou v Evropě Reuters (2016 a 2017).

Zjistěte více programů nabízených v KU Leuven :

Mezinárodní orientace

KU Leuven je domovem živé komunity mezinárodních studentů a zaměstnanců rozložených na různých školních areálech. 16% z 56 000 studentů univerzity je mezinárodních, což představuje více než 150 zemí. KU Leuven doktorské školy poskytují mezinárodně zaměřené doktorské dráhy pro více než 5 000 doktorských studentů. KU Leuven spolupracuje s vybraným počtem partnerských institucí nejvyšší úrovně na celém světě a stimuluje účelnou mezinárodní mobilitu a intenzivní spolupráci v oblasti výzkumu. Neustále usiluje o integraci místních i mezinárodních studentských a výzkumných obcí na všech svých školních areálech prostřednictvím různých programů a aktivit.

www.kuleuven.be/internationalprogrammes

Vysoce kvalitní vzdělávání

Dokonalost ve vzdělávání a excelence ve výzkumu jde ruku v ruce. KU Leuven studijní programy jsou založeny na výzkumu, který zajišťuje, že studenti získají akademické kompetence a zároveň vyvíjejí kritický a výzkumně orientovaný postoj. Flexibilita a nejmodernější technologie jsou nedílnou součástí každého studijního programu. KU Leuven stupeň nabízí významnou konkurenční výhodu a je vysoce ceněný po celém světě. Značka kvality ECTS zaručuje, že všechny kredity získané v KU Leuven jsou transparentní a plně přenositelné.

www.kuleuven.be/education

Výzkum světové úrovně

KU Leuven pyšní silnou mezinárodní reputací vynikající kvality výzkumu . Jako komplexní univerzita sleduje výzkum zaměřený na kuriozitu a strategický výzkum hranic, jakož i cílený a poptávkový výzkum, a to vše v interdisciplinárním prostředí. KU Leuven je zakládajícím členem Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU), vybrané skupiny významných vysokých škol s vysokou úrovní výzkumu, která vytváří tón pro výzkum v Evropě.

KU Leuven má silné výsledky v oblasti zajištění finančních prostředků z nejkonkurenceschopnějších výzkumných fondů, včetně prestižních grantů ERC udělených Evropskou radou pro výzkum. KU Leuven řadí po šestém místě v rámci celkových projektů sedmého rámcového programu EU po Cambridge, Oxford, Imperial College, ETH Zurich a University College v Londýně. Jeho celkový výsledek výzkumu se neustále řadí mezi evropské top .

www.kuleuven.be/research

Špičková inovace a R

KU Leuven Research

www.lrd.kuleuven.be

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: