KU Leuven: Faculty of Social Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE NA FACULTY SOCIÁLNÍCH VĚD

Fakulta sociálních věd v KU Leuven sídlí přibližně tři tisíce studentů, asi padesát profesorů a dvě stě výzkumných asistentů. Cílem fakulty je přispět ke kvalitě společnosti a analyzovat a informovat o společenských trendech prostřednictvím vzdělávání a výzkumu. Naše programy jsou tedy úzce spjaty se současnými událostmi. Jako student budete pečlivě sledovat vývoj současné, rychlé a měnící se společnosti.

Aktuální a inovativní aspekt našich programů se nachází také v naší moderní infrastruktuře. Náš areál je vybaven pokročilou výukovou technikou, Wi-Fi, knihovnou věnovanou výhradně společenským vědám, mediálním centrem s laboratoří použitelnosti a pozorovacím zrcadlem a konferenčním centrem s videokonferenčním vybavením. Prostřednictvím interaktivního digitálního učebního prostředí (Toledo) a našeho on-line studentského portálu můžete zkontrolovat vývěsku online, konzultovat studijní materiály a přispívat do diskusního fóra.

Naše programy mají také silnou mezinárodní orientaci, a to jak v důsledku jejich obsahu, tak prostřednictvím mezinárodní výměny studentů. Fakulta nabízí také pokročilé magisterské programy v anglickém jazyce.

Vzdělání na Fakultě sociálních věd je založeno na vynikajícím vědeckém výzkumu různých výzkumných pracovišť fakulty. Naši učenci jsou aktivní v národním a mezinárodním kontextu a publikují své výsledky v nejrůznějších formách od zpráv vládních politik až po články v renomovaných periodikách.

Vedle výuky a vědeckého výzkumu je studentským vedením třetí velký pilíř Fakulty sociálních věd. Studenti na naší fakultě nikdy nejsou ponecháni na vlastní zařízení. Pověřený tým profesorů a studijních poradců je vždy tam, aby vás vedl.

PŘIŠTĚTE NA KU LEUVEN

Vítejte v Katholieke Universiteit Leuven, jedné z nejstarších univerzit v Evropě. Nabízíme vysoce kvalitní vzdělání založené na špičkovém mezinárodním vědeckém výzkumu a vynikajícím širokému spektru studentských zařízení. Leuven je malebné historické městečko, které je živoucím životem a žije studentův rytmus.

Nachází se v Belgii, v srdci západní Evropy, KU Leuven je centrum učení už téměř šest století. Dnes je největší belgická univerzita a byla založena v roce 1425 jednou z nejstarších a nejvýznamnějších univerzit v Evropě. Jako přední evropská výzkumná univerzita a spoluzakladatel Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU) nabízí KU Leuven celou řadu mezinárodních magisterských programů, které jsou podporovány vysoce kvalitními, inovativními, interdisciplinárními výzkumy.

Od svého založení sídlí KU Leuven ve městě, které sdílí jeho jméno. Leuven je příjemné, bezpečné a živé studentské město, kde se bohatá historie setká s nejmodernějšími vědami. Univerzita nabízí také studijní programy na univerzitách v 11 belgických městech, včetně Bruselu, Gentu a Antverp.

Prohlášení o poslání

KU Leuven plní své poslání tím, že poskytuje vysoce kvalitní interdisciplinární výzkum a vzdělávání s katolickým podpisem.

Místa

Leuven

Adresa, 1. řádek
Parkstraat 45 bus 3600
3000 Leuven, Flandry, Belgie

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: