KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše fakulta se může pochlubit rozsáhlými národními a mezinárodními sítěmi v oblasti výzkumu i vzdělávání. Na vnitrostátní úrovni máme silné vazby s podnikatelským světem prostřednictvím pravidelných workshopů s "kapitány průmyslu", a to jak v rámci fakulty - ve formě tzv. "Schůzek přátel", tak i mimo fakultu ve spolupráci s Vlerick Leuven Gent Management Škola. Mezinárodně máme studentské výměnné programy s předními zahraničními univerzitami, jako je Whartonská škola University of Pennsylvania, University of Chicago Business School a Cornellova univerzita v USA, University of British Columbia, Queen's University, University of Toronto a Université de Montréal v Kanadě, IIM v Kalkatě a Bangalore v Indii, čínská univerzita a městská univerzita v Hongkongu, Singapurská manažerská univerzita a 65 univerzit v Evropě.

V posledních letech několik nezávislých návštěvních komisí uznalo vysokou kvalitu vzdělávání a výzkumu na naší fakultě. V našem vzdělávání a výzkumu se snažíme reagovat na sociální trendy, jako je úvěrová krize, globalizace a role Číny v naší globální ekonomice. Studijní poradenství, udržitelné vysoké vzdělání a důkladný vědecký výzkum jsou naše tři hlavní pilíře.

Konečně je užitečné stručně diskutovat o naší jedinečné poloze. Naše fakulta se nachází v srdci historického centra Leuvenu, charakterizovaného více než 575letou univerzitní tradicí, ale dynamickou, progresivními umělci a studenty. Naše fakulta je v docházkové vzdálenosti od nového výzkumného parku Heverlee, někdy nazývaného Belgií "Silicon Valley". Bruselské instituce, jako je Evropská unie, nejsou nikdy daleko, doslovně i obrazně. Několik kolegů poskytuje poradenství evropským oddělením a mnoho evropských absolventů pracuje v evropských institucích.

Naše poslání a hodnoty

PROHLÁŠENÍ MISE

Hlavní úkoly Ekonomické a obchodní fakulty jsou vzdělávání a výzkum.

Cílem FEB vzdělávání je připravit studenty na úspěšné podnikatelské úsilí a kariéru ve firemním světě, při tvorbě veřejné politiky na vnitrostátní a mezinárodní úrovni nebo ve výzkumu. Aby to bylo dosaženo, FEB nabízí vysoce kvalitní výzkumné studijní programy v oblasti ekonomie i podnikání, od bakalářského až po doktorské.

Za druhé, FEB chce podpořit výzkum s vysokým akademickým a společenským dopadem a vysokou viditelností ve firemním světě.

Úkolem FEB je být vedoucím učitelským a výzkumným společenstvím v Evropě a vynikat v různých podpůrných oblastech, které hostitelé školy zaujímají, a tak si zaslouží své vysoké postavení mezi špičkami evropských ekonomických a podnikatelských škol.

K dosažení těchto dvojitých primárních cílů chce FEB vytvořit prostředí pro studenty a pracovníky, které by jim pomohly vytvořit inovativní, etické a podnikatelské zkušenosti ve vzdělávání, výzkumu a podnikání a zároveň zdůraznit úlohu hospodářské politiky a podnikání větší společnost a udržení globálního zaměření prostřednictvím mezinárodní výměny a spolupráce.

HODNOTY FEB

Při plnění svého poslání a vize se FEB zavázala:

  • Rigorous v tom, co učíme, co zkoumáme a co učíme, co zkoumáme.
  • Inovace v oblasti vzdělávání a podnikání a v našich ambicích hrát v popředí výzkumné obce.
  • Collegiální v našem stylu managementu a vůči našim relevantním interním i externím stakeholderům.
  • Relevantní pro naše odhodlání přenést praktické důkazy do praxe založené na důkazech a podpořit výzkum s vysokým akademickým a společenským dopadem a vysokou viditelnost ve firemním světě.
  • Sociálně zodpovědný v naší roli otevřeného myšlení centra pro diskusi o korporátních, ekonomických, společenských a etických otázkách s mezinárodním a interkulturním zaměřením.
  • V souladu s identitou a posláním KU Leuven FEB podporuje a prosazuje hodnoty lidských práv, sociální spravedlnosti a respektu k rozmanitosti jednotlivců, komunit a myšlenek.

PŘIŠTĚTE NA KU LEUVEN

Vítejte v Katholieke Universiteit Leuven, jedné z nejstarších univerzit v Evropě. Nabízíme vysoce kvalitní vzdělání založené na špičkovém mezinárodním vědeckém výzkumu a vynikajícím širokému spektru studentských zařízení. Leuven je malebné historické městečko, které je živoucím životem a žije studentův rytmus.

Nachází se v Belgii, v srdci západní Evropy, KU Leuven je centrum učení už téměř šest století. Dnes je největší belgická univerzita a byla založena v roce 1425 jednou z nejstarších a nejvýznamnějších univerzit v Evropě. Jako přední evropská výzkumná univerzita a spoluzakladatel Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU) nabízí KU Leuven celou řadu mezinárodních magisterských programů, které jsou podporovány vysoce kvalitními, inovativními, interdisciplinárními výzkumy.

Od svého založení sídlí KU Leuven ve městě, které sdílí jeho jméno. Leuven je příjemné, bezpečné a živé studentské město, kde se bohatá historie setká s nejmodernějšími vědami. Univerzita nabízí také studijní programy na univerzitách v 11 belgických městech, včetně Bruselu, Gentu a Antverp.

Prohlášení o poslání

KU Leuven plní své poslání tím, že poskytuje vysoce kvalitní interdisciplinární výzkum a vzdělávání s katolickým podpisem.

Místa

Leuven

Adresa, 1. řádek
Naamsestraat 69 box 3500
3000 Leuven
Belgium

Leuven, Flandry, Belgie

Antverpy

Adresa, 1. řádek
Korte Nieuwstraat 33
2000 Antwerpen
BELGIUM

2000 Antwerpen Antverpy, Flandry, Belgie

Brusel

Adresa, 1. řádek
Warmoesberg 26
1000 Brussels
BELGIUM

1000 Brussels Brusel, Belgie

Akreditace

EFMD Equis Accredited

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: