KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

Úvod

Read the Official Description

Kdo jsme?

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) a Royal Conservatory představují školu umění University College v Ghentu. Škola sdružuje talentované a motivované studenty s vynikajícími pedagogů, aktivních umělců, designérů a teoretiků umění a designu z celého světa. Poslání školy definuje své hlavní úkoly: vývoj umění, vzdělávání a výzkumu v mezinárodním měřítku.

Pestrá škála uměleckých disciplín v KASK & konzervatoři, přispívá k vzájemně inspirativní a relativně otevřených vzdělávacích programů. Jak mezioborovost v umění se stává stále důležitější, je zde prostor pro vzájemné obohacování v našem vzdělávacím programu. Dále budou posluchači seznámeni s některými z mnoha teoretických a uměleckých výzkumných projektů naši lektoři se věnují.

Tyto Kask a Konzervatoř areály se nacházejí v epicentru Gentu. Gent je velmi vnímavý k mezinárodní umělecké scény a hlavně příjemný pro studenty. Kromě toho, že je zapuštěný v tomto umělecky bohaté prostředí, škola sama o sobě je kulturní herec, pořádání výstav, koncertů, festivalů, přednášky a promítání filmů a koprodukci mezinárodního uměleckého časopisu.

historie

Současná umělecká škola spojuje dvě dávné i renomované instituce. The Royal Academy of Fine Arts (KASK) byla založena před 260 lety a je jedním z nejstarších vysokých škol v Gentu. Byl založen v roce 1751 umělcem Philippe-Carel Marissal. Během svých studií v Paříži, Marissal zaujal akademie. Podle rakouského pravidlo, ‚královský‘ znakem byl udělen Gentu akademie císařovny Marie Terezie v roce 1771. Pole kresby, malby, sochařství a grafice i nadále plnit ústřední místo v programu. Za ta léta, akademie přidal nových oblastí, jako je instalace a mediálního umění, fotografování, animace a filmu, stejně jako design, dramatu a zahradní architektury.

The Royal Conservatory, kterou založil Joseph-Martin Mengal v roce 1835, je více než 150 let. Stejně jako Marissal, Mengal také studoval v Paříži. Poté se potuloval po Evropě s Napoleonovy armády. V souladu s dobou, Mengal psal vlastenecké písně, stejně jako románky a oper. Ten se ukázal jako specialista roh. Mengal škola okamžitě zapsáno 300 studentů v roce 1835, o několik let později bylo 800 studentů. Všichni 10 let a starší byl vítán.

V 20. století, zimní příprava se vyvinul do vyššího uměleckého vzdělávání akademického úrovni kandidátů s maturitou a oběti byly rozšířeny o jazz, pop music, hudební produkci a hudební nástroj konstrukce.

KASK a Royal Conservatory byly odbory University College v Ghentu od roku 1995. S více než 18.000 studentů, Ghent University College je největší univerzitní kolej ve Flandrech. Který nabízí výhody z rozsahu při tvorbě efektivní správu, řízení infrastruktury, rozvoj výzkumu a nabízet sociální zařízení. Umístěním klíčovými programy ve struktuře, jako je School of Arts aktivně garantuje specifickou kvalitu uměleckých programů v praxi. The School of Arts dělá to v rámci HoGent a v úzké spolupráci s univerzitou v Gentu. Silná expanze umělecký a teoretický výzkum v rámci School of Arts a zřízení ateliérů, že štěp na nových technologických médií a nových uměleckých forem, svědčí o neochvějné vůle ke zlepšení kvality programů a aby odrážely Dynamika umělecké pole působnosti v rámci programů.

Green Track

Green Track je síť se skládá z více než 40 organizací v oblasti umění a kulturní oblasti, kteří společnými silami vyřešit ekologii a udržitelnost. The School of Arts Gentu stala součástí této organizace od roku 2014 a přispívá k těmto ideálům různými způsoby.

Jako škola, se zavazujeme vzdělávat své studenty do což je více vědomi o životním prostředí. Činíme tak v kurzech, ale i po celý školní politiky samotné. Naším cílem pro udržitelnou politiku a snaží se mít na mysli naši ekologickou stopu, stejně jako je to možné.

Stimulujeme studenty i profesory do tvůrčího přístupu udržitelných, ekologicky šetrných materiálů a procesů. To bude mít za následek nové generace umělců, kterým jsou tyto ideály se přirozeně.

Díky alianci s Green Track také mohou těžit ze znalostí a zkušeností ostatních členů a mají přístup k rozsáhlé sítě partnerů v Gentu a jeho okolí.

gent.greentrack.be

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět Certifikáty na magisterském stupni »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Audiovize

Campus forma Denní studium Kombinované 60 hodin September 2018 Belgie Gent + 1 více

School of Arts nabízí anglické jazykové magisterské programy ve výtvarném umění, audiovizuální umění a hudby. Každý rok, desítky zahraničních studentů vybírat magisterské programy s naší fakultě pokračovat ve studiu. Přítomnost studentů z různých mezinárodních zázemím je obohacením pro náš vzdělávací tradicí a poskytuje přidanou hodnotu k výcviku zahraničních studentů magisterských a vlámské studenty pohybující se od bakalářských programů holandského jazyka podobně. [+]

anglický mistr School of Arts nabízí anglické jazykové magisterské programy ve výtvarném umění, audiovizuální umění a hudby. Každý rok, desítky zahraničních studentů vybírat magisterské programy s naší fakultě pokračovat ve studiu. Přítomnost studentů z různých mezinárodních zázemím je obohacením pro náš vzdělávací tradicí a poskytuje přidanou hodnotu k výcviku zahraničních studentů magisterských a vlámské studenty pohybující se od bakalářských programů holandského jazyka podobně. Tyto programy jsou organizovány tak, aby se usnadnila setkání mezi nizozemsky mluvící a anglicky mluvící studenty v neformálních kontextech, v seminářích a kurzech, a to i v uměleckých projektech začnou spolu. Neexistují žádné rozdíly v osnovách, kompetence, výsledky učení nebo organizace mezi anglicky psaných programů a jejich holandského jazyka protějšky. Anglicky mluvící kandidáty, kteří jsou držiteli magisterský titul v oboru hudby může také jít o rigorózní "sólista soudobé hudby". Orientace testy pro master a překlenovacích programů Pro přístup do magisterských programů je každoroční výběrové řízení na jaře a jeden v létě. Níže najdete informační brožuru s přihláškou pro orientační zkoušky. Přečtěte si prostřednictvím této brožuře opatrně; najdete popisy a praktické informace tam, jakož i lhůty, které je pozorovat. Kandidáti na master nebo překlenovacího programu musí zaregistrovat. Při registraci kandidáti obdrží formulář žádosti dokončit. Každý prosince informace týkající se orientačních testů na příští rok se objeví také zde. K učení cesta trenéři rádi Vám poskytneme další informace. Master of audiovizuální tvorby Studijní programy Angličtina Program animovaných filmů Angličtina Program Film Part-time anglický mistr Program audiovize Cíle Studijní program navazuje na bakalářského kurzu a jeho cílem je vyškolit studenty,... [-]

Master Of Arts V Hudbě

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Belgie Gent

School of Arts nabízí anglické jazykové magisterské programy ve výtvarném umění, audiovizuální umění a hudby. Každý rok, desítky zahraničních studentů vybírat magisterské programy s naší fakultě pokračovat ve studiu. Přítomnost studentů z různých mezinárodních zázemím je obohacením pro náš vzdělávací tradicí a poskytuje přidanou hodnotu k výcviku zahraničních studentů magisterských a vlámské studenty pohybující se od bakalářských programů holandského jazyka podobně. [+]

anglický mistr School of Arts nabízí anglické jazykové magisterské programy ve výtvarném umění, audiovizuální umění a hudby. Každý rok, desítky zahraničních studentů vybírat magisterské programy s naší fakultě pokračovat ve studiu. Přítomnost studentů z různých mezinárodních zázemím je obohacením pro náš vzdělávací tradicí a poskytuje přidanou hodnotu k výcviku zahraničních studentů magisterských a vlámské studenty pohybující se od bakalářských programů holandského jazyka podobně. Tyto programy jsou organizovány tak, aby se usnadnila setkání mezi nizozemsky mluvící a anglicky mluvící studenty v neformálních kontextech, v seminářích a kurzech, a to i v uměleckých projektech začnou spolu. Neexistují žádné rozdíly v osnovách, kompetence, výsledky učení nebo organizace mezi anglicky psaných programů a jejich holandského jazyka protějšky. Anglicky mluvící kandidáty, kteří jsou držiteli magisterský titul v oboru hudby může také jít o rigorózní "sólista soudobé hudby". Orientace testy pro master a překlenovacích programů Pro přístup do magisterských programů je každoroční výběrové řízení na jaře a jeden v létě. Níže najdete informační brožuru s přihláškou pro orientační zkoušky. Přečtěte si prostřednictvím této brožuře opatrně; najdete popisy a praktické informace tam, jakož i lhůty, které je pozorovat. Kandidáti na master nebo překlenovacího programu musí zaregistrovat. Při registraci kandidáti obdrží formulář žádosti dokončit. Každý prosince informace týkající se orientačních testů na příští rok se objeví také zde. K učení cesta trenéři rádi Vám poskytneme další informace. Master of audiovizuální tvorby Studijní programy Živé hudba: klasická hudba (intr / hlas) Živé hudba: klasická hudba (hlas) Živé hudba: jazz (instr / hlas) Živé hudba: pop (instr / hlas) Skládání... [-]

Master Of Arts V Výtvarném Umění

Campus forma Denní studium 60 hodin September 2018 Belgie Gent

School of Arts nabízí anglické jazykové magisterské programy ve výtvarném umění, audiovizuální umění a hudby. Každý rok, desítky zahraničních studentů vybírat magisterské programy s naší fakultě pokračovat ve studiu. Přítomnost studentů z různých mezinárodních zázemím je obohacením pro náš vzdělávací tradicí a poskytuje přidanou hodnotu k výcviku zahraničních studentů magisterských a vlámské studenty pohybující se od bakalářských programů holandského jazyka podobně. [+]

anglický mistr School of Arts nabízí anglické jazykové magisterské programy ve výtvarném umění, audiovizuální umění a hudby. Každý rok, desítky zahraničních studentů vybírat magisterské programy s naší fakultě pokračovat ve studiu. Přítomnost studentů z různých mezinárodních zázemím je obohacením pro náš vzdělávací tradicí a poskytuje přidanou hodnotu k výcviku zahraničních studentů magisterských a vlámské studenty pohybující se od bakalářských programů holandského jazyka podobně. Tyto programy jsou organizovány tak, aby se usnadnila setkání mezi nizozemsky mluvící a anglicky mluvící studenty v neformálních kontextech, v seminářích a kurzech, a to i v uměleckých projektech začnou spolu. Neexistují žádné rozdíly v osnovách, kompetence, výsledky učení nebo organizace mezi anglicky psaných programů a jejich holandského jazyka protějšky. Anglicky mluvící kandidáty, kteří jsou držiteli magisterský titul v oboru hudby může také jít o rigorózní "sólista soudobé hudby". Orientace testy pro master a překlenovacích programů Pro přístup do magisterských programů je každoroční výběrové řízení na jaře a jeden v létě. Níže najdete informační brožuru s přihláškou pro orientační zkoušky. Přečtěte si prostřednictvím této brožuře opatrně; najdete popisy a praktické informace tam, jakož i lhůty, které je pozorovat. Kandidáti na master nebo překlenovacího programu musí zaregistrovat. Při registraci kandidáti obdrží formulář žádosti dokončit. Každý prosince informace týkající se orientačních testů na příští rok se objeví také zde. K učení cesta trenéři rádi Vám poskytneme další informace. Master of Visual Arts Studijní programy fotografování grafický design móda textil design multimediální design výtvarné umění Cíle Studijní program navazuje na bakalářské a snaží se obrátit studenty do vizuálních umělců nebo... [-]

Rigorózní Soudobá Hudba

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Belgie Gent

Ti, kteří výběru rigorózní v současném hudebním programem na Královské konzervatoři / School of Arts Ghent práce pod vedením současného hudebních těles iktus a Spectra, na projektech s důrazným zaměřením na nedávno složený hudby. Studenti se specializují na soudobou hudbu, jako sólisté nebo členové kompletu. Hrají aktivní roli při vytváření nových děl mladých i zavedených autorů. [+]

Soudobá hudba Ti, kteří výběru rigorózní v současném hudebním programem na Královské konzervatoři / School of Arts Ghent práce pod vedením současného hudebních těles iktus a Spectra, na projektech s důrazným zaměřením na nedávno složený hudby. Studenti se specializují na soudobou hudbu, jako sólisté nebo členové kompletu. Hrají aktivní roli při vytváření nových děl mladých i zavedených autorů. Semináře a přednášky přivést studenty v kontaktu s mezinárodními experty, jakož i výměnu názorů s ostatními stejné generace skladatelé, choreografové, divadelníků a vizuální umělce. Pod hlavičkou Ghent rigorózní Ensemble, nebo hru, vy a vaši kolegové pokročilé postgraduální studenti koncertují v rámci i mimo zdi konzervatoři. Osobní iniciativy jsou také zajištěna pódium. Studenti dokončili studii s koncertem a písemné práce. umělecká praxe je princip zaměření studijního programu. To zahrnuje tři samostatné segmenty: Hlavní projekt studenta. Jedná se o projekt, se kterým se vztahují na a zadat Master in Contemporary Art programu. Prostřednictvím pokročilého procesu učení, protože studie postupuje, projekt se stává stále konkrétnější. To je vedena ve chvílích individuální koučink, uspořádané podle potřeby. To vrcholí v juried koncertu v koncertním sále Míry, které v rámcovém II (druhý rok) je plnohodnotnou veřejný koncert. GAME, Ghent rigorózní Ensemble V této části studie se studenti účastní produkce tímto souborem magisterských studentů. Oni také absolvovat roční produkci společně s iktus a Spectra hudebních skupin (střídavý let). Návštěvy s iktus a SPECTRA Všichni studenti v rámci programu setkají pětkrát do roka, získat zpětnou vazbu na svou práci ze smíšené skupiny hudebníků v souborech iktu a Spectra. V tandemu... [-]

Contact
Adresa destinace
The Royal Academy of Fine Arts in Ghent
Campus Bijloke
Jozef Kluyskensstraat 2

Ghent, 9000 BE
Social Media