Přečtěte si oficiální popis

V roce 2014 založili zakladatelé Jos Verschueren a Simon Van Kerckhoven myšlenku na vytvoření akademického kurzu ve fotbalovém podnikání. Byl to začátek dvouleté cesty.

Oficiální zahájení

Tato cesta skončila 26. září v roce 2016 s oficiálním otevřením Mezinárodního fotbalového obchodního institutu nebo IFBI v našem novém domově Univerzitní nadace v centru Bruselu. Díky dvěma letům velmi tvrdé práce a podpoře spoluzakladatelů Robert Kuijpersa a Waltera Mortelmansa je nyní možné, aby mladí bachelři a mladí mistři zahájili svou kariéru ve fotbalovém průmyslu.

Domov pro třídu a styl

Mezinárodní fotbalový podnikový institut se nachází v univerzitní nadaci v Bruselu. Autentická budova v srdci hlavního města, založená v roce 1920 na podporu vysokoškolského a vědeckého výzkumu. Místo, kde se mezinárodní akademici setkávají a setkávají se zástupci občanské společnosti.

Yr8l

Styl místa konání mluví sám o sobě. Je to místo, které dýchá třídou a zdokonalením a poskytuje IFBI veškeré potřebné ubytování. Hlediště pro účastníky, aby sledovali každodenní přednášky a prostory pro setkání, studium, oběd a relaxaci.

Exkluzivní prostředí, které odráží obraz a charakter našeho institutu, a nabízí našim účastníkům ideální místo, aby se učil a stavěl na kvalitách jako budoucí fotbaloví muži a ženy.

Klejdi Zenelaj Absolvent IFBI 16-17

"Naučil jsem se hrát fotbal bez míče. Fantastické místo ke studiu, fantastické lidi, se kterými můžete pracovat. Jeden rok v tomto programu mi dala síť ve fotbalovém průmyslu, které si nikdy nepředstavím. Stojí za cenu, stojí za to poznání. Děkuji všem za nejlepší rok v mém životě. "
Jaideep Chakrabarty Absolvent IFBI 16-17

"Byl jsi někdy v Camp Nou? Už jste někdy chodili po sálech FIFA a UEFA? Už jste někdy sledovali finále Evropského poháru, LIVE? Mám. Snažil jsem se dělat všechny tyto věci a díky IFBI jsem je všechny splnil. Během loňského roku jsem měl takové úžasné zážitky, které budu mít po celý svůj život. Děkuji vám IFBI. Jste zvláštní. "

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

International Football Business Institute

Všechno začíná srdcem pro podnikání a vášeň pro fotbal. IFBI nabízí účastníkům jedinečný výkonný mistr, který se specializuje na fotbalový obchod. Během kurzu budou mít s ... [+]

Mezinárodní výkonný mistr fotbalového obchodu

Mezinárodní postgraduální titul z univerzity v Bruselu - Vrije Universiteit Brussel, organizovaný a koordinovaný International Football Business Institute (IFBI).

Přehled programu

Sociální dopad fotbalu nelze podceňovat. Žádný jiný sport se každý týden nedotkne srdce mnoha lidí. Fotbal a vášeň jsou dvě slova, která jsou obtížně oddělitelná, ale sama o sobě nestačí profesionálně uspět v tomto sportu. Práce ve fotbalovém průmyslu vyžaduje znalosti, angažovanost, závazek a školení. Snažíme se využít tuto poslední součást, školení, abychom vedli mladé, talentované profesionály k slibné kariéře v mezinárodním průmyslu fotbalového průmyslu.... [-]

Belgie Brusel
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Our students about the EVS Experience Tour to Switzerland

IFBI - International Football Business Institute
Adresa, 1. řádek
Egmontstraat 11
1000 Brusel, Belgie
Website
Telefonní číslo
+32 495 15 04 66