Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Poslání ICHEC

ICHEC, talent scout, cvičí své studenty, aby se odpovědné a otevřené světu manažerů.

K dosažení tohoto poslání vzdělávací projekt klade důraz na pole odkazu v přísném přístupu poháněný výzkumem. Znalosti, dovednosti a kompetence vyvinuté umožní absolventům zapsat se do procesu učení po celý život.

Respekt, poctivost a solidarita jsou hodnoty, které staví ICHEC mysl.

ICHEC, vysokoškolské School of Management

což je v tradici velkých obchodních škol a nabízí denní kurzy ve výcvikových programů pro správu jako večerní kurzy počátečního vzdělávání a dalšího vzdělávání.

ICHEC skupina obsahující 3 specializovaná centra v pokračující vzdělávací centrum pro dospělé

ICHEC podniky, malé a střední podniky ICHEC ICHEC-ESSF (College of Science fiskální) nyní tvoří školicí středisko ICHEC věnovanou kvalitu a vynikající školení pro správu.

ICHEC v srdci sítě

Více než 2000 studentů, více než 12.000 bývalá zasedací v rámci sdružení, ICHEC Absolventi fakulty 200 lidí, akademici a odborníci z profesního světa, kteří přinášejí své zkušenosti z každodenního řízení.

ICHEC spojené s Louvain School of Management

První úspěšné výkony byly na trh v roce 2006 o „mezinárodní MBA“ a doktorského studijního programu v oblasti řízení, a v roce 2008 možnosti menších burz na Masters. ICHEC organizování dvojí titul s Louvain School of Management pro Master in Business Management, specializovaným finančním prostředkům. Toto školení má uznání CFA (Chartered Financial Analyst).

ICHEC podpisu sto dvoustranných dohod s univerzitami a školami v Evropě a ve světě

ICHEC podepsala dvojí titul s Esan v Peru.

ICHEC členem EFMD (Evropská nadace pro rozvoj managementu).

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

ICHEC Brussels Management School

Organizovaný po dobu jednoho roku, tento 60-úvěrové magisterský studijní program, hlavně nespecializované, umožňuje studentům, jako prodloužení bakalářského stupně, s cíl ... [+]

Organizovaný po dobu jednoho nebo dva rok (y), tento 60 nebo 120-úvěrové magisterský studijní program, hlavně nespecializované, umožnit studentům, jako prodloužení bakalářského stupně, s cílem zlepšit jejich schopnosti v různých témat souvisejících s komerčními vědy ,

Doba stáž je organizován pro 120-úvěrové magisterského stupně, ale ne pro 60-úvěrové magisterského studia.

Student absolvování tohoto programu bude kvalifikovat jako "Mistr v obchodních věd» pro MIBM-60 a jako "Mistr v řízení podniku" pro MIBM-120.

Programy jsou k dispozici také ve francouzštině (Master in Obchodní vědy a Master in Business Management).... [-]

Belgie Brusel
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ICHEC Brussels Management School

Jako logické rozšíření hodnost bakaláře v obchodním vedení, Master of 120 kreditů ve vedení společnosti navrhuje dvouletý program. ... [+]

Jako logické rozšíření hodnost bakaláře v obchodním vedení, Master of 120 kreditů ve vedení společnosti navrhuje dvouletý program.

Všichni studenti kompletní společné školicí sadou možností v disciplínách managementu. To pak bude mít možnost vybrat si z:

Varianta 1 (blok 1): finanční aktivum nebo International Business a management; Možnost 2 (blok 1): finanční trhy, Advanced International Business a management, marketing a účetnictví Rozhodnutí a Révisorat (1); Varianta 3 (Block 2): Vývoj a sever-jih Management, podnikání a malých a středních podniků, udržitelný Management, evropské Perspectives, účetnictví a Révisorat (2), Zdanění, odbornost Marketing a International Business and Management. ... [-]
Belgie Brusel
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ICHEC Brussels Management School

Organizovány po dobu dvou let, tento 120-úvěry magisterský studijní program, hlavně nespecializované, umožňuje studentům zlepšit jejich schopnosti v různých záležitostech ... [+]

Organizovány po dobu dvou let, tento 120-úvěry magisterský studijní program, hlavně nespecializované, umožňuje studentům zlepšit jejich schopnosti v různých záležitostech týkajících se obchodních věd.

Podle dohody mezi ICHEC, ULB a UCL, studenti mají následovat 15 ECTS kreditů v areálu ULB a jeden přídavný modul v hodnotě 15 ECTS kreditů na jednu z UCL areálů (Louvain-la-Neuve nebo Mons), kromě hlavního programu , Oba UCL a ULB také podílet na dohledu nad MA disertačních prací.

Doba stáž je organizována. Je také zapotřebí práce.

Student absolvování tohoto programu bude kvalifikovat jako "Master in Business Management".

... [-]
Belgie Brusel
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ICHEC Brussels Management School

Tento magisterský titul je logickým pokračováním bakalářského stupně v Business inženýrství. Dva specifické zaměření obory byly provedeny pro budoucí obchodní inženýry .. ... [+]

Tento program je vyučován výhradně ve francouzštině.

Master in Business Engineering Tento magisterský titul je logickým pokračováním bakalářského stupně v Business inženýrství. Dva specifické zaměření obory byly provedeny pro budoucí obchodní inženýry. Navíc, studenti zaokrouhlit tento výcvik výběrem jeden menší. Kromě společného "core" programu, studenti jsou prezentovány s dvou hlavních možností:

řízení technologie Fiskální inženýrství

Rozsah nezletilých nabízených ICHEC umožňuje studentům vybrat vzdělávací program, který nejlépe zapadá do jejich projektů a potřeb. Nezletilí zabývat se jednou z specializovaných oblastí řízení podniku prostřednictvím cross-disciplinární přístup. Konečná-leté projekty (stáž a diplomové práce) bude následovat po několika seminářů a bude zacházet jako s úkoly projektového managementu ve firmách. Student absolvování tohoto programu bude kvalifikovat jako "Master in Business Engineering". Uvědomte si, že tento program je k dispozici pouze ve francouzštině.... [-]

Belgie Brusel
Září 2020
Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a
1150 Brusel, Belgie
Telefonní číslo
false