Ghent University - Summer School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

TRANSFERSKILLS 2019 mezinárodní letní škola

"Transferable skills for researchers"

Univerzita Ghent, Gent, Belgie, 8.-19. Července 2019

Mezinárodní letní škola TRANSFERSKILLS 2019 se zaměřuje na transferabilní dovednosti pro magisterské i doktorské studium a postdoktorandy. Přenosné dovednosti jsou všestranný soubor schopností a schopností, které lze aplikovat na širokou škálu různých pracovních míst a odvětví. Ačkoli jsou mírně "měkčí" než schopnosti vytvářet technické know-how, přenositelné dovednosti jsou pro zaměstnavatele neuvěřitelně cenné a často vám mohou pomoci rozhodovat o náboru a propagaci. Ukazují, že jste nejlepší pro tým a ukázat, co může kandidát přinést vedle role. Během výcviku se přehlídatelné dovednosti často přehlížejí a doktorandi, doktorandi a postdoktorandští vědci obvykle během studia nebo při provádění výzkumu v akademickém prostředí nezískávají mnoho užitečných převoditelných dovedností. To je důvod, proč je účast na tréninkových akcích, které se týkají získání přenositelných dovedností vedle technického školení, velmi cenné!

Vstupní požadavky

V mezinárodní letní škole TRANSFERSKILLS 2019 je univerzální nástrojová sada přenositelných dovedností demonstrována a vzdělávána s workshopy profesionálních školitelů. Naše letní škola se zaměřuje především na studenty a výzkumníky z aplikovaných (bio) věd a inženýrství (biologických věd). Nicméně, jelikož získané dovednosti jsou přenositelné a výukové kurzy jsou vysoce interaktivní, mohou se připojit i studenti a postdoktorandští výzkumníci z jiných oborů a (začínající) zaměstnanci z neakademických prostředí! Obecně je požadován alespoň jeden rok zkušeností z výzkumu, aby plně pochopili pojmy z této mezinárodní letní školy. Znalost angličtiny na úrovni B2 nebo podobně je zapotřebí.

Všechny tréninkové moduly TRANSFERSKILLS 2019 jsou organizovány pro malé skupiny max. přibližně 12-15 účastníků, aby maximalizovaly možnosti interakce. Každý účastník si může zvolit všechny tréninkové moduly, které by chtěl sledovat během dvou týdnů letní školy (vyhýbá se překrývání modulů). Letní škola se koná od 8. července do 19. července na Fakultě biologického inženýrství v Gentu v belgickém Gentu. Dále, na trénink transferabilních dovedností, je organizováno několik společensko-kulturních aktivit pro celou skupinu letní školy. Přímo po letní škole začíná "Gentse Feesten", takže účastníci mohou volně kombinovat letní školu s návštěvou tohoto světově proslulého 10denního městského festivalu v Gentu.

Místa

Gent

Adresa, 1. řádek
Faculty of Bioscience Engineering
Coupure Links 653
9000 Gent - Belgium

Gent, Flandry, Belgie

Programy

Tato škola dále nabízí: