Přečtěte si oficiální popis

Belgicko-italská obchodní komora byla založena v roce 1950 na podporu kontaktů mezi Belgií a Itálií. To je referenčním bodem par excellence pro každou společnost je ochoten podporovat své vlastní podnikání a rozšířit svou síť v Itálii a v Belgii a je umístěn v centru Bruselu nedaleko evropských institucí.

Komora sice nabízí širokou škálu reklamních služeb, školení, pomoc a poradenství, což představuje výhodu pro své členy. Od roku 2009, belgicko-italská obchodní komora se jedná, jako vůdce, nebo jako partnera v různých výběrových řízení a projektů EU.

Již více než deset let, Belgicko-italská obchodní komoraVe spolupráci s Institut evropských studií na univerzitě v Louvain-la-Neuve, Dává 30 studentům možnost pochopit a zažít Evropy a evropských projektů s mezinárodní mistr v oboru evropských studií, která se koná dvakrát ročně, od dubna do červenci od září do prosince, v Bruselu, hlavním městě Evropy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Belgian-Italian Chamber of Commerce and the IEE of University of Louvain-La Neuve

IMES - politický poradce a konzultant Project - postgraduální intenzivní kurz o evropských institucí, politik a zdroje financování, Pozměňovací návrhy, řízení projektovéh ... [+]

IMES (www.europeanmaster.net) je postgraduální intenzivní kurz o evropských institucí, politik a zdroje financování se specifickými moduly na financování programů v detailech, legislativní návrh, řízení projektů EU.

Tento intenzivní Mistr je rozdělen do 3 měsíců rozvrhu, který umožňuje studentům získat specifické kompetence a dovednosti v krátkém časovém období. Metodika Mistr výuka je prakticky orientovaný přístup, který se zaměřuje na předávání znalostí prostřednictvím procesu učení se za pochodu. Asi 30 studentů z různých zemí a různých vzdělávacích prostředí mají možnost zúčastnit Master pro každý ročník; proto, všechny třídy jsou vedeny v angličtině, a to je multi-kulturní vzdělávací zkušenost, která bude také obohatit osobní schopnosti pracovat v evropském kontextu.... [-]

Belgie Brusel
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

European Studies in Brussels! It's a most exciting story!