Belgian-Italian Chamber of Commerce and the IEE of University of Louvain-La Neuve

Úvod

Read the Official Description

Belgicko-italská obchodní komora byla založena v roce 1950 na podporu kontaktů mezi Belgií a Itálií. To je referenčním bodem par excellence pro každou společnost je ochoten podporovat své vlastní podnikání a rozšířit svou síť v Itálii a v Belgii a je umístěn v centru Bruselu nedaleko evropských institucí.

Komora sice nabízí širokou škálu reklamních služeb, školení, pomoc a poradenství, což představuje výhodu pro své členy. Od roku 2009, belgicko-italská obchodní komora se jedná, jako vůdce, nebo jako partnera v různých výběrových řízení a projektů EU.

Již více než deset let, Belgicko-italská obchodní komoraVe spolupráci s Institut evropských studií na univerzitě v Louvain-la-Neuve, Dává 30 studentům možnost pochopit a zažít Evropy a evropských projektů s mezinárodní mistr v oboru evropských studií, která se koná dvakrát ročně, od dubna do červenci od září do prosince, v Bruselu, hlavním městě Evropy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mezinárodní Magistr V Oboru Evropských Studií

Campus forma Denní studium 3 měsíců September 2018 Belgie Brussels

IMES - politický poradce a konzultant Project - postgraduální intenzivní kurz o evropských institucí, politik a zdroje financování, Pozměňovací návrhy, řízení projektového cyklu [+]

IMES (www.europeanmaster.net) je postgraduální intenzivní kurz o evropských institucí, politik a zdroje financování se specifickými moduly na financování programů v detailech, legislativní návrh, řízení projektů EU.

Tento intenzivní Mistr je rozdělen do 3 měsíců rozvrhu, který umožňuje studentům získat specifické kompetence a dovednosti v krátkém časovém období. Metodika Mistr výuka je prakticky orientovaný přístup, který se zaměřuje na předávání znalostí prostřednictvím procesu učení se za pochodu. Asi 30 studentů z různých zemí a různých vzdělávacích prostředí mají možnost zúčastnit Master pro každý ročník; proto, všechny třídy jsou vedeny v angličtině, a to je multi-kulturní vzdělávací zkušenost, která bude také obohatit osobní schopnosti pracovat v evropském kontextu.... [-]


Videos

European Studies in Brussels! It's a most exciting story!