BRAC University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

hlavička

BRAC univerzita

BRAC univerzita (BRACU) byla založena v roce 2001. Z toho vyplývá, přístup svobodných umění ke vzdělání, které živí nové nápady a dává nový impuls oblasti terciárního vzdělávání. To zaručuje vysokou kvalitu vzdělávání a jeho cílem je, aby odpovídaly požadavkům dnešní doby. V návaznosti na Brači zkušenosti z hledání řešení výzev, které představují extrémní chudobou, BRACU doufá, že se vštípit svým studentům závazek usilovat o dosažení národního rozvoje a pokroku. Médium výuky a zkoušek na univerzitě BRAC je angličtina. BRACU je akreditován University Granty Komise (UGC) a schváleny Ministerstvem školství, vlády Bangladéše.

pic

MISSION

Posláním Brač univerzity je podporovat národní proces vývoje prostřednictvím vytvoření centra excelence v oblasti vysokoškolského vzdělávání, který bude schopen reagovat na potřeby společnosti a byla schopna vyvinout kreativní vůdce. Aktivně přispívá ke vzdělávání a vytváření znalostí.

pic

FOTBALOVÁ BRANKA

Cílem univerzity je poskytnout vynikající široce založené vzdělání se zaměřením na profesní rozvoj pro studenty, aby je vybavit znalostmi a dovednostmi potřebnými pro vede zemi v její snaze o rozvoj. Spolu s tím, univerzita poskytuje prostředí pro rozvoj fakulty k zajištění dynamického výukové prostředí. Fakulta bude poskytnut s prostředím, ve kterém mohou dále své vyučovací-schopnost učit se a přispívat k vytváření nových znalostí tím, že rozvíjí a pomocí své výzkumné dovednosti.

pic

Místa

Dhaka

Adresa, 1. řádek
66 Mohakhali

1212 Dhaka, Divize Dhaka, Bangladéš