Royal University for Women

Úvod

Read the Official Description

První soukromá univerzita v království Bahrajn, jak dosáhnout HEC Akreditace

The Královská univerzita pro ženy (RUW) je první soukromou, účelové, mezinárodní univerzita v království Bahrajn se věnuje výhradně vzdělávání žen. RUW poskytuje příjemné prostředí, ve kterém k vytvoření vůdce, rozvíjet pulzující, dynamické rozhodovací pravomocí, nezávislé myslitele a komunitních při vědomí jednotlivců. Naším hlavním cílem je vynikající akademické kvality a osobního rozvoje. RUW počáteční studijní programy byly navrženy ve spolupráci se dvěma renomovanými univerzitami, McGill University v Kanadě a Middlesex University ve Velké Británii

Královská univerzita pro ženy

Naše poslání

Nabídnout našim studentům obohacující a náročné multi-kulturní vzdělávací prostředí, které pěstuje silné, dobře vyrovnanou osobnost, povzbuzuje vedení, a buduje charakter, společenského vědomí a komunitu. Si uvědomit, náš závazek k výuce, vzdělávání, výzkumu a služeb prostřednictvím aktivit všech členů univerzitní společnosti.

Naše vize

Královská univerzita pro ženy se stanou v akademické kvality pro ženy oblastní vůdce. Programy a postupy, které splňují mezinárodní standardy připraví našim absolventům, aby se stal vůdci, kteří jsou zapojeni členové jejich společnosti demonstrující iniciativu a celoživotní návyky učení a individuálního rozvoje. RUW absolvent bude kreativní, jistý a dopředu myšlení.

Královská univerzita pro ženy

Stipendia

V souladu se svým závazkem poskytovat vyšší vzdělání ženám, Královská univerzita pro ženy nabízí finanční pomoc oprávněným studentům. Tato pomoc je pro studenty, pro něž může být přístup k vyššímu vzdělání bráněné v důsledku finančních omezení nejsou k dispozici. Studenti využijí podpory v rámci programu finanční pomoci musí zachovat kumulativní GPA po celou dobu jejich studia. Poskytování finanční pomoci se reguluje pomocí kritérií stanovených RUW správní rady.

RUW nabízí omezený počet finančních prostředků na začátku každého školního roku:

 • Žadatelé mohou být příjemci finanční podpory RUW musí prokázat důkaz o vysoké akademické postavení v jejich vysoké škole třídy. budou považovány pouze uchazeči s vysokou školní průměru o 85% a výše. * Vysoké akademické stupně nezaručují finanční pomoc.
 • RUW finanční podpory se vztahuje pouze schválený procenta oproti pouze školného.
 • RUW nabízí finanční podporu ve formě částečných stipendií na školné pouze v závislosti na písemné odvolání a důkazů poskytnutých.
 • Stipendium komise bude posuzovat každou žádost na vlastní zásluhy a doporučení.
 • Žadatelé jsou povinni dodržovat obvyklý postup přijímání tím, že předloží veškerou potřebnou dokumentaci spolu s dopisem žádost vysvětlující jejich finanční situaci.
 • Úřad tajemníka bude mít na starosti navázat s žadatelem a žadateli o konečném rozhodnutí informovat.
Královská univerzita pro ženy

Přijímací Policy

RUW Přijímací politika pokynům pro Bahrajn vysokého školství. U každého programu uskutečňovaném na RUW, existují konkrétní vstupní požadavky. Přijetí do studijního programu je založen na akademických zásluhách vysoké školy stupňů žadatele. Vyučovacím jazykem v RUW je angličtina.

 • Ukázat doklad o tom, úspěšně ukončené středoškolské vzdělání nebo jeho ekvivalent v království Bahrajn nebo v zámoří, potvrzené Ministerstvem školství, Království Bahrajn (MŽP).
 • Vykazují známky minimální úroveň znalostí anglického jazyka.
 • Následující příklady mezinárodně akreditovaných zkoušek anglického jazyka s odpovídajícími úrovní znalostí požadovaných RUW: IELTS celkové pásmu 5,5. TOEFL papírové 513; Computer-based 183; Internet založené na 65
 • Některé programy mohou také požadovat, aby žadatelé mít pohovor a / nebo předložit další doklady.
 • Všechny dokumenty zahrnuté v žádosti o přijetí se stávají majetkem RUW.

požadované Osvědčení

Je velmi důležité, aby studenti získali celou řadu osvědčení o úředních dokumentů před nebo v průběhu procesu aplikace na RUW. Atesty jsou povinné, neboť jsou nezbytné v rámci Rady vysokých škol ministerstva školství v Bahrajnu.

Vládních i soukromých vysokých škol z jiných zemí: Měl razítko své "původní střední školy certifikátů" tímto:

 • Sřední škola
 • Ministerstvo školství vydávající země
 • Bahrajn velvyslanectví v této zemi
 • Ministerstvo zahraničních věcí v této zemi

Bydlení

Rezidence se nachází na RUW Campus a je k dispozici pouze pro ženy. Nabízí prostorné a pohodlné jednolůžkové a dvoulůžkové jednotek, s krásným výhledem na univerzity a do údolí Riffa. Tam je dvacet čtyři hodin zabezpečení řízení přístupu do areálu, ale studenti mají možnost přicházet a odcházet, jak se jejich jízdní řády dovolují.

Královská univerzita pro ženy

Úřad pro studijní záležitosti

Úřad záležitosti studentů je domov daleko od domova pro mezinárodní studenty a poskytuje různé služby. OSA organizuje aktivity pro studenty (exkurze) a dohlíží na naše vynikající zázemí.

RUW Clinic

Královská univerzita pro ženy

RUW se zavázala k ochraně zdraví a bezpečnosti studentů a zaměstnanců. Na plný pracovní úvazek zdravotní sestra zvládá dobře vybavenou Campus Clinic, která se nachází v přízemí studentského centra. Sestra je také vyškoleni reagovat na mimořádné události kdekoli na akademické půdě.

Sociální pracovník je k dispozici také v areálu kliniky. Sociální pracovník je zodpovědný za emocionální pohodu všech studentů. Ona sleduje kampusu činnost a pomáhají studentům vypořádat se s osobními a mezilidských problémů.

Student Centre

RUW Student Centre se nachází uprostřed areálu nabízí několik služeb pro studenty, včetně studentskou kliniku, určené pouze pro ženy modlitební místnost a Majlis pouze pro studenty.

Kavárny a restaurace

Existuje několik kaváren a restaurací jsou k dispozici na akademické půdě.

Královská univerzita pro ženy

Sportovní centrum

RUW je hrdý na to, poskytnout studentům a návštěvníkům moderní sportovní a rekreační zařízení. Studenti mohou také využít krásné, luxusní lázeňské zařízení, jako je sauna a parní místnosti. A 25 m dlouhý vyhřívaný bazén vychází vstříc lekce v různých plaveckých způsobů pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Dobře vybavený aerobic místnost nabízí nejnovější stroje, aby tělo a mysl v kondici. Studenti mají také přístup k taneční studio s plné délce zrcadla, stolní tenis, kulečník nebo stolní fotbal. Studentské provozovány kluby v Podpora Get fotbal a basketbal od trenéra.

Královská univerzita pro ženy
This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master of Arts in Design Management

Campus forma Denní studium Kombinované 36 hodin September 2018 Bahrajn Riffa + 1 více

[+]

Stanovit College of Art and Design jako specializovaného výzkumného centra pro řízení designu. [-]

Master of Fine Arts in Drawing and Painting

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Bahrajn Riffa

[+]

Požadavky pro zadání zakázky Splňující všechny podmínky předem stanoveny v předpisech pro hlavního programu. [-]

Videos

Royal University For Women الجامعة الملكية للبنات

Contact

Royal University for Women - RUW

Adresa, 1. řádek GATE 366 MUASKAR HIGHWAY WEST RIFFA 942 KINGDOM OF BAHRAIN
Riffa, Southern Governorate, Bahrajn
Website http://www.ruw.edu.bh/
Telefonní číslo +973 1776 4444