Management Development Centre International

Úvod

Read the Official Description

Jako jeden z nejdéle zavedených poskytovatelů akreditované postgraduální vzdělávání v Perském zálivu, naše "blended learning" a techniky "živého učení" (kde lektoři navštívit hostitelské země dodávat živé přednášky), jak vám pomůže získat první třídy, mezinárodní univerzitu stupeň vybaveny v okolí vaší aktuální práce.

Jak se mísí a žít learning využívat mě?

Blended learning a živé je to nejlepší z obou světů, jak to umožňuje mimo akademickou půdu studentům získat všechny výhody face-to-face interakce s lektory přes on-line zkušeností a konzultační návštěvy, aniž by opustil své domovské zemi.

Budu si ujít sdílet své kurz s ostatními studenty?

Naopak, naši studenti jsou povzbuzováni splňovat, aby mohly sdílet studijní poznámky a diskutovat o pokroku to může být buď tváří v tvář, při organizovaných akcích nebo on-line přes chat atd.

Jak se o kvalitě vzdělávání a předat ceny?

Do značné míry vyšší, protože se vyhnete všechny problémy vyplývající z nutnosti přestěhovat, usadit-in a přizpůsobit se nové kultuře. Jako student MDCI se můžete soustředit na svůj kurz od prvního dne. Také máte flexibilitu, takže můžete studovat, kdy se vám to hodí, vybaveny kolem pracovního rozvrhu.

(Potvrzeno US Dept zprávy výchovy publikoval 2011)

Jaké kurzy nabízíte?

Jako náš název napovídá Nabízíme vývoj Vedení kurzů, které vám ženicha pro manažerské role v budoucnu.

Jste spojeny s významnými univerzitami?

Ano, tak mezinárodní univerzita udělí svůj titul. (Do značné míry britské) Naše kurzy následovat stejný učební plán pro studenty areálu-založené. Úkoly a zkoušky jsou stanoveny v souladu s normami University posuzování. Doktorandi si vysokou úroveň odborné pomoci vést je prostřednictvím svých výzkumných studií. Mnoho úspěšných studentů cestovat do jejich univerzity pro ceremoniálu stupeň Awards.

Už jste osvědčený úspěch?

V průběhu posledních 20 let MDCI pomohla více než 2000 absolventů z oblasti Perského zálivu kompletní postgraduální studium. V současné době existuje více než dvě stě studentů, kteří studují s britskými univerzitami všechny podporované místně MDCI.

V roce 2000, jako uznání naší práce, jsme byli nástrojem ve skupině MDCI vyhrávat prestižní Queens Award pro vývoz, ve vzdělávacích služeb. Premiér Tony Blair, předal cenu a malá skupina se zúčastnili slavnostního s HM královna.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Contact

Adresa, 1. řádek Government Avenue
Bahrain
Telefonní číslo +973 17216002

Adresa, 1. řádek Seeb, Oman
Telefonní číslo +968 24607625

Adresa, 1. řádek
Telefonní číslo