Management Development Centre International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

MDCI pracuje ve Velké Británii, na Středním východě a v Africe poskytující logistické, správu a marketingovou podporu pro postgraduální akademické programy jménem několika britských univerzit.

Založená společnost Bahrain také poskytuje výkonné rozvojových programů a programy na míru.

Za třicet let poskytuje výkonné programy MDCI pomohl dva a půl tisíce odborníků Gulf založené zvýšit svoji kariéru akademické kvalifikace uznávané po celém světě a pomohl představit nejnovější podnikatelské myšlení a schopnosti zálivu.

Klíčovým prvkem programů MDCI je, že přednášející UK založil podívejte se na zálivu dodávat jejich moduly, které umožňují místním odborníkům, aby pokračovaly ve svých pečovatelů při studiu jejich Masters of doktorát.

Vývoj Executive (Masterclass) a přizpůsobené programy z MDCI začlenit nejnovější akademické myšlení a její aplikace na výkonnosti organizace, a byl navržen tak, aby odrážela specifickou kulturu hostitelské země. Programy jsou dodávány na mnoha veřejných, soukromých a ne pro zisk disciplín, vhodné pro všechny typy organizací a speciálně navrženy pro náročné manažerů a vedoucích pracovníků.

Tyto vzdělávací programy rozvíjet základnu znalostí a dovedností dnešních vedoucích pracovníků a manažerů a pomáhat studentům aplikovat nápady a koncepty, které reálných organizační záležitosti, problémy a vizí. Programy jsou dodávány velmi zkušený tým britských státních příslušníků, z nichž všichni mají značné zkušenosti ve světě vzdělávání vedoucích pracovníků v různých národních rámcích. Ostatní služby poskytují podle MDCI patří: výchovného poradenství, vedení zkouška, manažerské poradenství.

historie

V brzy 1990 MDCI vytvořila základnu v Bahrajnu do provozu potřeby velkých saúdskoarabských petrochemické a ropné společnosti. Následně programy byly nabídnuty zralé studenty z jiných zemí GCC od svého Bahrajnu základny a satelitními kancelářemi Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Katar a Omán. Přes 2500 zralé manažeři mají prospěch ze služeb poskytovaných MDCI.

Společnost má obě ministerstva obchodu a ministerstva školství registrací v království Bahrajn jako reprezentativní sídlo mateřské společnosti ve Spojeném království.

Cenu královny

Každý rok Její Veličenstvo královna Elizabeth ocenění její uznání v ocenění odvedené práce v zámoří od Spojeného království organizací v exportním sektoru. MDCI a její mateřská společnost DA Group byly uděleny tuto čest a důstojníci společnosti byly vyzvány, aby formální recepci v Buckinghamském paláci. Ocenění bylo předáno do společnosti u Rt Hon. Tony Blair - premiér.

Výkonný Model "Model," je termín se odkazuje na době sloužil způsobu doručování UK univerzitní postgraduální programy, na částečný úvazek pro zaneprázdněné manažery. Poskytuje místní výkonné studenta se stejným zkušenosti s učením, jak by těšit na podobných částečný úvazek programy, v areálu univerzity.

Obecně platí studenti jsou zralé manažeři obvykle mají značné zkušenosti v oboru. Průměrný věk současných studentů MDCI je 35 a většina z nich má více než 8 let příslušných zkušeností.

Univerzita partnera poskytuje identické akademické složky programu, včetně výuky, aby studenti těšit na akademické půdě. MDCI poskytuje místní podporu pro obě univerzity a studentem.

Management Development Centre International Ltd je Spojené království registrovaná společnost. Společnost je součástí skupiny Durham Associates, založený na Old Coach House, Castle Eden, v hrabství Durham. Předseda skupiny je mezinárodně uznávaný akademický řízení a autor profesor Geoff Lancaster.

MDCI je řízen představenstvem se sídlem ve Spojeném království. Výkonný ředitel je Robert LF Rice, který je držitelem Bahrajn pobytu a žil a pracoval na Středním východě a v Africe asi 35 let. V roce 2009 byl identifikován jako jeden z vůdců do vzdělávání vedoucích pracovníků v zemích MENA ze strany na Středním východě hospodářského Digest MDCI spoléhá na informační technologie a rozhraní člověk dosáhnout vysokou míru podpory studentů a zajistit udržení pracovních postupů univerzity.

Studenti a jejich sponzor organizace ocení výkonný model dodávky z řady důvodů, zejména:

  • Zaneprázdněné manažery nejsou odebrány z jejich práce delší dobu
  • Studenti nemají žádné potíže s aklimatizovat na cizích kultur
  • Programy integrovat životní a pracovní zkušenosti studentů s nejnovějšími akademické myšlení
  • Organizace těžit ze studentů, kteří žádají své znalosti do pracovního prostředí na základě iterativního
  • Znalosti studentů je posílen přidáním nové odborné znalosti k jejich dosavadních zkušeností - významnou vzdělávací koncepce v sobě
  • Celý balíček obsahující materiály je studentovi doručeno v Bahrajnu, to je uvolňuje například od času promarněného najít učebnice
  • Navíc, poplatky za program zrcadlí ve Velké Británii poplatků, ale bez nákladných ubytování, pobytové náklady a cestovné.
  • Organizace ocení udržení svých zaměstnanců v průběhu sledovaného období a často těží z bezprostředního použití nového myšlení

Místa

Manama

Adresa, 1. řádek
Suite 705/6
7th Floor, Entrance 3
Manama Centre, Government Avenue,

P.O. Box: 26305 Manama, Guvernér kapitálu, Bahrajn
Telefonní číslo
+973 17216002

Muscat

Gulf College

Adresa, 1. řádek
Gulf College, Al Wadi Al Kabir,

Postal Code 117 Muscat, Guvernorát Maskat, Omán
Telefonní číslo
+968 24607625

Durham

Adresa, 1. řádek
UK Headoffice
The Old Brewery
Castle Eden

TS27 4SU Durham, Anglie, Spojené království

Programy

Tato škola dále nabízí: