Ahlia University Bahrain

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O univerzitě Ahlia

Na univerzitě v Ahlia jsme hrdí na rostoucí pověst poskytovatele kvalitního vysokoškolského vzdělávání v království Bahrajn a v širším regionu Perského zálivu. Vysoká kvalita vzdělávání na univerzitě v Ahlia je jádrem všeho, co děláme, a hodnocení agentury pro zajišťování kvality i nadále uznávají kvalitu výuky a učení.117209_pexels-photo-1370296.jpeg

Proč studovat na AU

1. Nejvyšší kvalita výuky a učení

Není to jen my, kdo věří, že v Bahrajnu máme nejvyšší kvalitu výuky a učení, agentura pro zajištění kvality neustále kontroluje naše programy a uvádí, že jsme špičková soukromá univerzita v Bahrajnu.

2. Náš mezinárodní výzkum

Naši akademici a postgraduální studenti neustále provádějí výzkum. Výzkum, který byl publikován ve stovkách mezinárodních časopisů, byl realizován v tak různorodých předmětech jako „Ženy a politika vojenské konfrontace“ a „Budování znalostní kapacity pro udržitelný rozvoj v arabském světě“.

3. An Amazing Poloha

Modrá obloha, krásná krajina, každý druh sportu, závodní okruh Formule 1, otevřená a různorodá kultura, velké nákupy, centrální Evropa a Asie a nejúžasnější západy slunce; co víc si můžete přát.

4. Široká nabídka programů

S pěti vysokých škol nabízí PhD a MBA je až do bakalářských programů v řadě předmětů od účetnictví až po interiérový design a fyzioterapii, tam je něco, co vyhovují vašim preferencím na AU.

5. Neuvěřitelné kariérní příležitosti

Naši absolventi jsou vyhledáváni veřejným i soukromým sektorem jak na mezinárodní, tak i regionální úrovni. Náš přednostní stáž program umožňuje každému studentovi získat zkušenosti z první ruky ve světě práce před maturitou, což jim pomáhá lépe se připravit na zaměstnání po ukončení studia.

6. Nejlepší zdroje a zařízení

Mezi mnoha zdroji a zařízení, které mají naši studenti k dispozici; Naše knihovna vám umožní přístup k 2,5 milionu e-časopisů, 40 000 e-knih a 8 000 tištěných knih, naše laboratoře vám umožní naučit se a procvičit si technické dovednosti potřebné pro naše inženýrské programy a naše partnerství s univerzitní nemocnicí King Hamad dává našim fyzioterapeutickým studentům nejdříve zkušenosti.

7. Investice do našeho nového kampusu

V roce 2017 otevřeme první etapu našeho nového moderního kampusu. Umístění, na krásném ostrově v severní části Bahrajnu, přístupné vlastní hrází, poskytne nejlepší zařízení, technologie a vzdělávací zdroje dostupné v Bahrajnu.

8. Naše studentská rozmanitost

V AU věříme, že všichni studenti bez ohledu na barvu, rasu, náboženství, tělesné postižení nebo postižení učení mají právo na nejlepší vzdělání, které můžeme poskytnout. V AU usilovně pracujeme na tom, abychom zajistili, že se všemi našimi studenty bude zacházeno stejně a s úctou.

9. Naše mezinárodní kultura

Vzdělávání a sdílení znalostí po celém světě je rozhodující pro budoucnost. V AU neustále rozvíjíme naše mezinárodní partnerství, které dává místním a regionálním studentům příležitost studovat v zahraničí a vítá zahraniční studenty do našeho kampusu v Bahrajnu. Spolu s naší fakultou z 34 různých zemí s pověřeními z nejlepších univerzit na světě, toto partnerství zajišťuje, že budeme i nadále spolupracovat s našimi studenty na jejich přípravě na globální trh.

10. Rodina Ahila

Ahlia znamená „rodinu“ v arabském jazyce. V AU, vazby mezi fakultou, studenty a našimi administrativními pracovníky, znamená, že jsme byli popsáni mnoha jako blízká rodina. Staráme se o naše studenty a zaměstnance a neúnavně pracujeme, abychom zajistili, že bez ohledu na vaše zapojení do AU uděláme vaše zkušenosti tím nejlepším.

Vize a poslání

Naše vize

Univerzita Ahlia usiluje o to, aby se stala vynikající regionální a mezinárodní akademickou institucí podporou nejvyšší úrovně integrity v dosahování excelence ve vzdělávání a výzkumu av rámci široké škály vysoce kvalitních profesionálních služeb pro komunitu.

Naše mise

Poslání Ahlia University jako vedoucí instituce pro vysokoškolské vzdělávání je posunout kupředu hranice lidského poznání a zvýšit společenskou a životní úroveň společnosti. Na podporu této mise se univerzita zavazuje:

 • Produkovat absolventy, kteří se vyznačují svou odbornou způsobilostí, humanistickým výhledem a nekompromisní etikou.
 • Poskytování zařízení a podpory pro své zaměstnance k provádění inovačního výzkumu.
 • Založení univerzity Ahlia jako uznávaného centra excelence v určitých oblastech znalostí.
 • Spolupráce s místními a regionálními komunitami na podpoře společenských a ekonomických potřeb.

Naše strategické iniciativy a základní hodnoty

Ahlia má rámec deseti strategických iniciativ, které slouží jako rámec pro naplnění naší vize a poslání. Základem naší vize, poslání a strategie jsou naše základní hodnoty, které pokrývají

 • Akademická excelence
 • Vzdělávací příležitost
 • Osobní růst
 • Sociální odpovědnost
 • Respekt
 • Vysoké etické a morální standardy
 • Integrita
 • Podpora výzkumu a vývoje
 • Průhlednost
 • Poskytování služeb nejvyšší kvality

Místa

Manama

Adresa, 1. řádek
Exhibitions Avenue
Manama, Guvernér kapitálu, Bahrajn