Přečtěte si oficiální popis

Proč zvolit VU

Na Victoria University Viktu (VU) chceme, abyste sledovali vaši vášeň a vynikli v oboru, o kterém jste vždycky snili.

Jsme jednou z nejustávačtějších institucí v Austrálii a patříme k nejvyšším 2% univerzit na světě.

Dozvíte se od předních odborníků z oboru, kteří kombinují teorii s praxí a připravují vás na svou kariéru od prvního dne.

Zažijte náš první ročník

Změnili jsme způsob, jakým učíme naše kurzy tak, abyste zažili první rok jako žádný jiný - zaměřený na vás a na váš úspěch.

Získejte časné vítězství a důvěru, které vás připraví na úspěšnou vysokoškolskou zkušenost, s více osobami s pedagogy a více úrovněmi podpory.

Blokový způsob výuky bude rozšířen na subjekty druhého roku v roce 2019 a třetí a čtvrtý rok v roce 2020.

Studenti, kteří nastoupili na VU v roce 2018, absolvují všechny své studium v blokovém režimu v průběhu celého studia.

Objevte špičkové kurzy v oboru

Chápeme, že nejdůležitějším důvodem studie je dosažení zvolené kariéry. Proto jsou naše kurzy navrženy společně s průmyslem, abyste se ujistili, jaké dovednosti hledají zaměstnavatelé - nyní a v budoucnu.

Vzhledem k tomu, že naše kurzy jsou pro pracoviště tak důležité, mnohé z nich byly uznány předními organizacemi jako průmyslové standardy. Jen některé z mnoha akreditačních organizací patří:

  • Australský marketingový institut
  • Australská akreditační rada pro ošetřovatelku a porodní asistentky
  • Australská akreditační rada pro psychologii
  • CPA Austrálie
  • Chartered Institute of Logistics and Transport Austrálie
  • Ústav autorizovaných účetních Austrálie
  • Viktoriánský institut výuky.

Flexibilní možnosti studia

Byli schopni si vybrat, jakým způsobem studujete, důležité pro dosažení vašich cílů. Proto nabízíme řadu flexibilních možností studia.

Ať už kombinujete studium s pracovním místem na plný úvazek, vyrovnáváte rodinný život nebo potřebujete další vzdělání, abyste dosáhli kariérních cílů, můžeme vám pomoct dělat studijní práci pro vás.

Služby podpory, které pro vás pracují

Nabízíme studentům širokou škálu podpůrných služeb - od stipendií a finanční podpory přes akademickou podporu, péči o děti a zdravotní a blahobytové služby.

Chápeme, že vyvažování studie s pracovním a životním závazkem není vždy snadné. Proto jsou naše kurzy a podpůrné programy navrženy tak, aby nabízely studentům z různých prostředí příležitost dosáhnout svých cílů.

Bez ohledu na předchozí zkušenosti, ekonomické a vzdělávací zázemí, chceme, abyste uspěl.

Příjemná komunita

Zažijte pestrou škálu kultur, náboženství a jazyků na Victoria University (VU).

Když s námi budete studovat, budete sdílet kurzy, rozhovory a přátelství se studenty z více než 175 různých zemí.

Protože se k nám připojují naši studenti z mnoha různých lokalit, máme také více než 240 000 absolventů VU žijících a pracujících po celém světě.

V roce 2018 jsme získali ocenění Multicultural Business Award (externí odkaz) viktoriánské vlády za vynikající služby pro multikulturní komunity.

Naše globální pořadí

Při výběru univerzity je důležité zvážit, jak dobře se řadí v Austrálii a mezinárodně.

I když je relativně nová instituce, každoročně VU obdrží větší globální uznání.

Možnosti výzkumu na světové úrovni

Na Victoria University (VU) můžete podniknout společný výzkum pro průmysl, vládu a komunitu.

Naši vysokoškolští vědci sídlí v našich vysokých školách a specializovaných výzkumných střediscích a institucích, spolupracují s renomovanými výzkumnými pracovníky a přispívají každoročně k 600 publikovaným dokumentům, z nichž více než polovina se objevuje v nejlepších světových časopisech.

Nedávný průzkum našich absolventů zjistil 93% míru spokojenosti s našimi programy podpory a rozvoje dovedností.

Jsme také jednou z pouhých sedmi australských univerzit, které získaly za naše zařízení pětileté hodnocení od Rady australských postgraduálních asociací.

Lidé ve sportu

Victoria University (VU) je celosvětově zařazena na číslo 12 pro sportovní přírodní vědy. *

Jako lídři ve sportu nabízíme více než 40 sportovních kurzů na úrovni vysokoškolského, postgraduálního a odborného vzdělávání (TAFE). Náš výzkum v oblasti lidských hnutí a vědy o sportu má pověst světové povahy.

Máme silné ambice stát se přední světovou sportovní univerzitou a globálním lídrem ve sportu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Victoria University

Staňte se lídrem v oblasti sociálních změn, lidských práv a udržitelného rozvoje na globální nebo místní úrovni, s Master of International Community Development. ... [+]

Přehled

Staňte se lídrem v oblasti sociálních změn, lidských práv a udržitelného rozvoje na globální nebo místní úrovni, s Master of International Community Development.

Tento unikátní, populární program vám nabízí individuální vzdělání. Zahrnuje praktické učení na místě a hluboké zapojení se do komunity a odborníků v oboru. Dokonalá kombinace studijních a praktických zkušeností vám připraví práci na splnění kariéry.

Klíčové studijní oblasti zahrnují:

kritické vědomí a etika rozvojenávrh a řízení projektů pro rozvoj komunitparticipativního výzkumu a hodnoceníglobalizace a společenských hnutívedení v rozvoji komunitydopady společností Trump a Brexit na správu mezinárodních organizacířešení konfliktů a budování míru.... [-]
Austrálie Svatý Albans
Kontaktuj školu
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Victoria University

Rozvíjet porozumění teorii a praxi poradenství s Mistr poradenství na VU. ... [+]

Přehled

Rozvíjet porozumění teorii a praxi poradenství s Mistr poradenství na VU.

Získáte zkušenosti s poradenstvím pro dospělé, děti a dospívající, zaměřte své učení na:

poradenství a psychologické teorieporadenství a psychologické terapie (pro dospělé, děti, dospívající a rodiny)praktické dovednosti prostřednictvím učení a umístění v průmyslu.

Akreditovaný australským poradenským sdružením (ACA), Master of Counseling zahrnuje:

vhled do řady problémů, které představují, včetně deprese, úzkosti, zármutku, ztráty a závislostípochopení etiky poradenstvídokončení praktické drobné diplomové práce.... [-]
Austrálie Melbourne Chodidlo
Kontaktuj školu
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Victoria University

Master of Applied Information Technology (NMIT) je flexibilní, akreditovaný kurz, který poskytuje pokročilé školení pro studenty se vzděláním IT. ... [+]

Přehled

Master of Applied Information Technology (NMIT) je flexibilní, akreditovaný kurz, který poskytuje pokročilé školení pro studenty se vzděláním IT.

Stavíte na svých počítačových dovednostech a připravujete se na IT role. Hands-on, praktické kurzy vám umožňují rozvíjet a rozvíjet dovednosti vymezené teoreticky. Tento kurz poskytuje flexibilitu prostřednictvím osobního a on-line učení.

Zaměřujeme se na řešení reálných problémů v:

cloud computing (s praktikami využívajícími služby Amazon Web Services)kybernetická bezpečnostpokročilé programovánísoftwarové inženýrstvíbezdrátové a mobilní sítěmobilních aplikacíanalýza datprojektový management.... [-]
Austrálie Svatý Albans Werribee
Kontaktuj školu
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Victoria University

V tomto kurzu Master of Business Enterprise Resource Planning Systems se seznámíte s aplikací obchodních a technologických trendů na problémy v reálném světě tím, že se u ... [+]

Přehled

V tomto kurzu Master of Business Enterprise Resource Planning Systems se seznámíte s aplikací obchodních a technologických trendů na problémy v reálném světě tím, že se učíte od učitelů, kteří jsou odborníky ve svém oboru.

V tomto kursu světové úrovně budete rozvíjet výpočetní a obchodní dovednosti pro implementaci a údržbu systémů ERP (Enterprise Resource Planning). Důležité je, že tento kurz vám umožní pochopit důsledky, které tyto systémy mají na podnikání.

Naučíte se o nejnovějších modulech SAP, takže můžete při práci s rolí ERP / SAP narazit na zem.

Získejte hluboké znalosti softwaru Systémy aplikací a produktů (SAP) díky praktickým zkušenostem a 24 hodinovému on-line přístupu. Dozvíte se důležité dovednosti, včetně:... [-]

Austrálie Melbourne Werribee
Listopad 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Victoria University

Studovat globálně uznávaný účetní titul s Master of Business (účetnictví). ... [+]

Přehled

Studovat globálně uznávaný účetní titul s Master of Business (účetnictví).

Získejte silný základ a koncepční znalosti o nedávném vývoji udržitelnosti a globálních trendech v účetnictví. Rozvíjíte odborné znalosti z oblasti účetnictví, ekonomiky a financí a získáte dovednosti, které potřebujete k úspěchu na vyšší účetní pozici v různých průmyslových odvětvích.

Po dokončení tohoto kurzu budete mít možnost požádat o akreditaci s CPA Austrálie a / nebo Chartered Accountants - Austrálie a Nový Zéland (CA ANZ).

Kariéra

Pracovní příležitosti pro účetní jsou velmi běžné a zahrnují řadu rolí v mnoha různých průmyslových podmínkách, včetně veřejné účetní praxe, obchodních a vládních organizací.... [-]

Austrálie Melbourne Werribee
Listopad 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Victoria University

Staňte se lídrem v oblasti systémů plánování podnikových zdrojů (ERP) a SAP s Master of Business Analytics VU (Professional). ... [+]

Přehled

Staňte se lídrem v oblasti systémů plánování podnikových zdrojů (ERP) a SAP s Master of Business Analytics VU (Professional).

Podnikatelské programy společnosti VU jsou světové úrovně a jsou vysoce ceněny v průmyslu. Máme silná průmyslová spojení, která nabízí skutečné zkušenosti a síťové příležitosti.

Během studijního programu budete rozvíjet praktické a aktuální znalosti o softwaru SAP. Nabízíme praktické zkušenosti a online přístup k komplexní sadě softwarových aplikací a technologií SAP Business Intelligence / Business Analytics (BI / BA).

Využijte své kariérní vyhlídky v oblastech souvisejících se SAP s kvalifikací absolventa. Náš kurz se zabývá manažerskými a organizačními dovednostmi potřebnými pro vedení programů analýzy podnikání.... [-]

Austrálie Melbourne
Listopad 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině