Victorian College of the Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Victorian College of the Arts Viktoriánský College of the Arts sdružuje širokou škálu kreativních oborů, včetně umění, tance, divadla, filmu a televize, současné hudby, Hudební divadlo, výroba, Společenství kulturní rozvoj a domorodí Arts Management. Nabízíme širokou škálu vysokoškoláka a postgraduální studium příležitostí, stejně jako krátké programy trať do těchto škol a center:

Škola umění Škola múzických umění (tanec, divadlo, Production) School of Film & televize Škola soudobé hudby (včetně Hudebního divadla) Centrum pro Myšlenky Centrum pro kulturní partnerství

Škola filmu a televize Jak Austrálie nejstarší a nejrespektovanějších univerzitního filmové škole, filmovou a televizní při VCA láká a vybízí různorodou kohortu studentů. Spojením nás, budete tlačil zkoumat svůj tvůrčí potenciál, zatímco vytvoříme vztahy, které se ukáže jako neocenitelný po celou dobu své kariéry. Naše praxe založená na étos klade kreativitu a vyprávění v srdci všeho, co děláme. Vyvážíme kritické trénink s intenzivní malými třídami a studio praxi na bázi - což přináší výjimečné výsledky. Naši absolventi získali desítky mezinárodních ocenění v Cannes, Sundance, Torontu, Berlíně, Tribecca a newyorských filmových festivalech. Naše široká škála programů je vyučován některé z předních australských filmařů a průmyslu guru a zahrnují:

⋅ Non-udělovat 12-měsíční a programy léta (otevřené všem příchozím) ⋅ Tříletá bakalář výtvarných umění (Film a televize) ⋅ Tříletá bakalář výtvarných umění (animace) ⋅ Tříletá bakalář výtvarných umění (Screenwriting) ⋅ programy specialista mistři ⋅ Výzkum Vyšší stupně na úrovni PhD

V každém kurzu a v každé fázi, my vám pomohou stát se filmařem myšlení. Budete mít možnost pracovat nejlepší High Definition zařízení v podnikání. Ještě důležitější je, studovat film a televize na VCA vás staví do hvězdné společnosti - podobně smýšlejících, kreativní a nadšených lidí, jejichž filmová tvorba kariéry může sdílet své vlastní trajektorii.

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Victorian College of the Arts
The University of Melbourne
234 St Kilda Rd
Southbank

VIC 3006 Melbourne, Victoria, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium