University of Canberra

Úvod

Read the Official Description

University of Canberra pyšní se uznávanou jedničkou v poskytování vysoce kvalitních pregraduální a postgraduální vzdělání základě spolehlivé výzkumu profil. Máme v posledních dvou letech byl uznáván pro své silné učení a vyučování výkon v sobě všech-australské univerzity hodnocení.

&nbsp

University of Canberra se odehrává v unikátním prostředí. Campus je útočištěm čistého vzduchu, vysoké stromy a přirozená vegetace, s mnoha různými ptáky, včetně bílých kakadu, a bydliště klokani, ale je to užitečné lidové zábavy a nákupních místech, včetně Westfield Shoppingtown v nedalekých Belconnen, a Canberra centrum v Občanské , City Centre.

&nbsp

Akademické standardy jsou vysoké a kariéra výsledky jsou vynikající. Univerzita vyrobila více než šedesát tisíc absolventů. Mnozí nyní zaujímají vedoucí pozice v profesích, podnikovém světě a veřejné služby, Austrálie a několika dalších zemích. Jiní se stali přední spisovatelé, novináři, umělci a sportu mužů a žen. Univerzita se pyšní profesionální přípravě studentů pro profesní život.

&nbsp

Existuje více než devět tisíc studentů na plný úvazek, práci na vysokoškolské bakalářské tituly a diplomy, a doktorské certifikáty, diplomy, Masters stupňů nebo doktoráty. Studenti jsou přitahovány k univerzitě z ACT a okolních oblastí, z každého státu, v Austrálii a od některých 80 zemí po celém světě. 1100 studentů bydlet na koleji, a tento počet bude zvyšovat v budoucích letech.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Architektury

Campus forma Denní studium Kombinované January 2017 Austrálie Canberra

Primárním účelem Celoroční Master of architektury stupně je poskytnout profesionálně akreditovaného, ​​postgraduální úroveň kvalifikace pro kandidáty, jejichž první titul je Bachelor of aplikované vědy (Architecture) [+]

Primárním účelem Celoroční Master of architektury stupně je poskytnout profesionálně akreditované, absolventy vysokých škol, kvalifikace pro kandidáty, jejichž první titul je Bachelor of aplikované vědy (Architecture) nebo Bachelor umění v architektuře z University of Canberra, nebo ekvivalentní.

Po dokončení Mistra ocenění architektury bude student vyvinuli konceptuální chápání a praktického používání dovednosti v oblasti architektonického návrhu až po profesionálně akreditované standardem, jak určí představenstvo architektů zákona a královského australského institutu architektů, kteří akreditovat a uznat míru.

Studenti s jinými, než je bakalář aplikované vědy (architektura) nebo Bachelor umění v architektuře nebo ekvivalentu stupňů, může požádat, ale může být předmětem přechodného programu a předložení portfolio práce před přijetí do programu Master of architektury.... [-]


Magistr Digitální Design

Online & Campus forma Denní studium Kombinované January 2017 Austrálie Canberra

Master of Digital Design je kreativní, program, studio na bázi, která bude zemi studenty v základech digitálního designu, seznámit je s jejími principy a praxe, a povzbudit je, aby aplikovat nové poznatky ve svém odborné oblasti. [+]

Návrháři byly pomocí digitálních nástrojů po mnoho let; ale většina z těchto nástrojů napodobují tradiční techniky, jako je navrhování a uspořádání. Stále častěji, inovace v designu je výsledkem použití počítačů dělat věci, které pouze počítače mohou dělat.

To je digitální design: praxe, která se zabývá hluboce s digitálními procesy, digitálních materiálů a digitálním prostředí.

Digitální návrháři musí pochopit základní prvky práce na počítači - data a algoritmus - a pracovat přímo s nimi vytvářet nové procesy, formy a postupů.

Master of Digital Design je kreativní, program, studio na bázi, která bude zemi studenty v základech digitálního designu, seznámit je s jejími principy a praxe, a povzbudit je, aby aplikovat nové poznatky ve svém odborné oblasti.... [-]


Magistr Mezinárodního Správy Příjmů

Campus nebo Online Denní studium Kombinované January 2017 Austrálie Canberra

Tento Master of International Revenue Administration Kurz je určen pro právnické a non-právních absolventy, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti ve správě státních příjmů. [+]

Tento Master of International Revenue Administration Kurz je určen pro právnické a non-právních absolventy, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti ve správě státních příjmů. Kurz se bude týkat mezinárodní modely a přístupy k řízení příjmů, zatímco pomáhající studentům aplikovat tyto principy v jejich vlastním domácím kontextu. Kurz bude zvláště vhodné pro vládní úředníky, a spotřební daně účetní a vedoucí společnost odpovědná za provádění a dodržování, politiky příjmů a právních předpisů. Kurz bude zkoumat politiky, legislativy a správy v klíčových oblastech přímých a nepřímých daní, cla a spotřební daně.

... [-]

Magistr Technologie

Campus forma Denní studium Kombinované January 2017 Austrálie Canberra

Master of Technology záloh znalosti týkající se nových a rozvíjejících se oblastí informačních technologií. Kurz poskytuje příležitost pro odborníky z non-IT prostředí, aby se stal odborně způsobilé v oblasti informačních technologií. [+]

Master of Technology záloh znalosti týkající se nových a rozvíjejících se oblastí informačních technologií. Kurz poskytuje příležitost pro odborníky z non-IT prostředí, aby se stal odborně způsobilé v oblasti informačních technologií. Kurz je vhodný pro akreditaci s australské Computer Society na profesionální úrovni. Studenti splňující požadavky na Graduate Certificate, nebo diplom absolventa se může rozhodnout ukončit s Graduate Certificate v informačních technologiích nebo diplom absolventa oblasti informačních technologií.

 

Kariéra

Obchodní analytik Projektový manažer Tester Síťový inženýr Programátor Vývojář aplikace Bezpečnostní odborník Systémová podpora IT manager [-]