University of Technology Sydney

Úvod

Read the Official Description

University of Technology Sydney (UTS) je moderní univerzita s mezinárodní rozhled. UTS je zařazen v předních světových 400 univerzit v Shanghai Jiao Tong University Akademický žebříčku světových univerzit 2014 a v horní 250 v Times Higher Education World University Rankings 2014. UTS je také kladen na 24. v žebříčku "100 nejvíce zahraničních univerzit na světě", podle Times Higher Education.

UTS nabízí inovativní a průmysl-související vzdělání v centru globálního města Sydney. Město Campus je jen kousek pěšky od hlavního vlakového nádraží, hlavní vlakového a autobusového nádraží v Sydney. S novými state-of-the-art zařízení, UTS poskytuje živé kampusu prostředí, kde si studenti mohou spolupracovat, studium a relaxaci. Nový inženýrství a IT budova má moderní aréna dat a software, grafické studio. Dr Chau Chak Wing Building, Austrálie je jediný Frank Gehry-navržený budova bude domov pro UTS Business School v roce 2015, a otevření v roce 2015, pro vědu a Graduate School of Health Budova bude obsahovat specializované moderní laboratoře a "Superlaboratoř".

Další špičkové vybavení patří: Jeden z nejvíce technologicky schopný knihoven v jižní polokouli; víceúčelová sportovní hala a plně vybavené fitness centrum; studijní prostory s nejmodernější technologické vybavení s cílem usnadnit učení založeného na spolupráci; 24 hodinový přístup k počítačové učebny V UTS, studenti umístit své znalosti v reálném světovém kontextu prostřednictvím velkých projektů, rozsáhlé skupinové práce a reálných životních případových studií. Více než 150 firem s partnerem UTS poskytovat zdroje, odbornost a pracovní stáž příležitostí.

UTS Model učení je prakticky orientované, globálně relevantní a výzkum zaměřený přístup, který slouží k vývoji vysoce ceněné absolventy pro globální pracoviště. Podložena tohoto modelu, návrh nového kampusu prostorách umožnit studentům zažít tvůrčí, integrovaný a učení založeného na spolupráci podporovanou pomocí současných technologií.

UTS také poskytuje komplexní podpůrné služby pro zahraniční studenty, z nichž mnohé jsou zdarma. Patří mezi jazykovou podporu anglicky, multi víře modlitební místnost, kariérní poradenství a zdravotní péče a bydlení služby.

Více než 180 postgraduální kurzy jsou v nabídce, jakož i výzkumné programy v podnikání; Komunikace; Kreativní inteligence a inovace; Design, architektura a stavitelství; Vzdělávání; Engineering; Zdraví; Informační technologie; Mezinárodní studia; Zákon; Farmacii a vědu.

Výzkum na UTS

UTS je zaměřen na aplikovaný výzkum, zaměřený na dopad, poskytovat relevantní řešení současných národních a mezinárodních problémů.

Výzkum na UTS je rozdělena do šesti tématických oblastí: budoucích služeb a průmyslu; Komunikační a inteligentní systémy; Zdravotní futures; Udržitelnost a zastavěné prostředí; Kreativní průmysly a občanské společnosti; Obchodní inovace.

Univerzita spolupracuje s řadou obchodních partnerů nabízet praktická řešení, výzkumu, přístup k široké škále předních zařízení, majetku a dovedností, odborných znalostí a inovační kapacity svých talentovaných výzkumných pracovníků. UTS výzkum je vzorovým na světové úrovni, nebo shora excelence ve výzkumu pro Austrálii (ERA) 2012.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět MLS » Vidět Diplomy - Lawstudies » Vidět Kurzy - HealthcareStudies » Vidět Diplomy - HealthcareStudies » Vidět Certificates » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Doctors of Education » Vidět Certifikáty » Vidět PhD - Lawstudies » Vidět Kurzy - AcademicCourses » Vidět PhD - PhDStudies » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Juris Doktor Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium 4 let January 2018 Austrálie Sydney

Juris Doctor Master of Business Administration je absolventem práva a obchodní stupeň, který staví na zavedených pověsti UTS: Právo a UTS Business School poskytovat vysoce-kalibru, absolvent-úroveň vzdělání v teorii a praxi práva a podnikání. Je speciálně určen pro absolventy jiných než právních oborů. [+]

Tento kurz poskytuje studentům s integrovaným vystavení odborné praxe v obou právních a obchodních kontextech.

Kariérní možnosti zahrnují, ale nejsou omezeny na, právník v soukromé firmě, oddělení státního práva nebo práva Společenství centru, regulační záležitosti a politiky poradce ve veřejném nebo soukromém sektoru nebo právní specializace ve vztahu k předchozímu stupni žáků nebo rozšířených možností profesního rozvoje v rámci existujících profesionální sféře.

[-]

Juris Lékař Absolvent Osvědčení V Odborné Právní Praxi

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 5 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Novinkou v roce 2017, UTS je jedinou univerzitou v Sydney nabízet integrovaný zákon a PLT program, který může být dokončen v ekvivalent tří let na plný úvazek studia, včetně některých letním studiu. Juris Doctor Graduate Certificate in Professional právní praxi je absolvent zákon stupeň, který kombinuje obě akademické a praktické právní školení komponenty pro přijetí za advokáta k Nejvyššímu soudu NSW. Je speciálně určen pro absolventy jiných než právních oborů. Kurz se kvalifikuje jako australského rámce kvalifikací 9 magisterský stupeň. Pružná povaha předmětu umožňuje studentům pracovat, zatímco oni studovat a přizpůsobit svou pracovní zátěž, aby vyhovovaly profesní a osobní závazky. [+]

Kurz nabízí alternativní cestu k praxi jako právník pro absolventy, kteří úspěšně prošli prvního stupně. V globalizovaném prostředí, kurz je mezinárodně uznáván jako advokátní kvalifikace na postgraduální úrovni. UTS: Právo integruje flexibilní možnosti vzdělávání, včetně denních a nočních tříd, tříd intenzivní blokové, učení on-line a autentických hodnocení.

Kariérní možnosti zahrnují, ale nejsou omezeny na, právník v soukromé firmy, korporace, vládní orgán nebo právními předpisy Společenství centru, regulační záležitosti a politiku poradce ve veřejném nebo soukromém sektoru nebo právní specializace vztahující se k žáků předchozího stupně nebo lepší kariérní možnosti v rámci stávající profesionální sféře.... [-]


Magistr

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby obstarávat dvou odlišných skupin studentů: profesionální vědci, kteří chtějí aktualizovat své průmyslu související dovednosti pro kariérní postup a studenti uvažují o výzkumu míru. [+]

Kurz obsahuje povinné jádro odborných předmětů souvisejících s všech vědních oborů. Předměty v jádru poskytují páteř dovedností důležitých pro profesionální vědce, být oni se zabývali ve výzkumu, vědě podniky, průmyslová odvětví nebo vládními organizacemi. To jsou dovednosti, komunikace, kritická analýza, řízení projektů a inovací a komercializace. Profesionální část je doplněna výběrem rozsáhlé studie v konkrétním vědy nebo matematika disciplíně, nebo ve vědecké řízení. Studenti mají také možnost provádění výzkumného projektu, s výhradou schválení ze strany fakulty. Pro studenty s vhodnými úroveň dosaženého vzdělání uvažují o výzkumu míru, tento kurz poskytuje cestu k PhD.Studenti v mořské vědě a management hlavní jsou vystaveny multi-disciplinární a cross-institucionální kurzu, s vyvrcholení projektu učil v Sydney Institute of Marine Science (SIMS) a více cyklus přednášek a praktických složek pomocí real-životní data z Australian Integrovaný Marine Observatory systém. ... [-]


Magistr Animace A Vizualizace

Campus forma Denní studium 1 rok January 2018 Austrálie Sydney

UTS Master of animace a vizualizace byl vyvinut ve spolupráci s Animal Logic a je nabízen prostřednictvím Logic akademie UTS zvířat. Kurz rozvíjí spolupráce při řešení problémů dovednosti a znalosti prostřednictvím kreativní a technické společné práce na zakázku postavený studiu s reálnými výroba pracovních struktur a kreativních a technických projektů, pod vedením a mentorship praktiků a tvůrčích vedoucích z průmyslu, včetně Animal Logic. [+]

Kurz poskytuje výzvy a příležitosti, které podporují průzkum a dovednosti budování napříč spektrem rolí v digitální produkce, animace, vizuální efekty a vznikajících vizualizačních disciplín. Kolaborativní pracovní postupy vodítkem pro vývoj silných kompetencí v kritické myšlení, řešení problémů, design myšlení a efektivní komunikace v produkčním prostředí. Absolventi jsou schopni pracovat produktivně a efektivně v profesionálním prostředí na pracovišti.

Absolventi získají dovednosti, které mohou být použity v celé řadě rolí, od animace a vývoj software pro vizualizaci dat, datový vědy a přes vznikajících technologií. Jsou také schopni inovovat v tradičních profesích, stejně jako řídit vývoj nových průmyslových odvětví.... [-]


Magistr Aplikované Lingvistiky A TESOL

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

UTS je předním poskytovatelem postgraduálních jazykových kurzů a gramotnosti, s akademiky, kteří jsou zveřejněny autory a mezinárodně uznávaných odborníků v oboru. Tento kurz splňuje potřeby rozvoje profesních širokého spektra jazykových učitelů angličtiny v Austrálii a mezinárodně, výuky dětí, dospívajících a dospělých. Kurz je zaměřen na současné modely jazykového vzdělávání a výuky, jakož i subjekty, které se konkrétně zaměřují na jazyku a lingvistice. Zaměřuje se na ty, kteří hledají počáteční učitelskou kvalifikaci ve výuce angličtiny pro dospělé mluvčí jiných jazyků, s umístěními odborné praxe v Austrálii nebo vybraných zahraničních institucí. Je také vhodný pro žadatele, kteří již jsou držiteli dokladu o pedagogickou kvalifikaci, a chtějí získat odborné vzdělání v oboru. Kurz se skládá z předmětů, které vybavit učitele dovednostmi a in-hluboké znalosti v oblastech pedagogické praxe, pedagogické gramatiky, globální Englishes, analýza diskurzu, fonologie a výslovnosti, výuky jazyků technologie, vývoj jazyka, jazyka pro specifické účely, a další. [+]

Tento kurz je navržen tak, aby splnily nezbytné odborné požadavky TESOL a aplikované lingvistiky polí. To je ideální pro potřeby účastníků s a bez pedagogických kvalifikací a zkušenostmi. Kurz nabízí flexibilní možnosti studia, s třídami se konala v době, vhodné pro studenty, pracující standardních plný úvazek hodin. Vybrané předměty jsou nabízeny prostřednictvím režimu vzdálenosti. Kurz výslovně splňuje potřeby studentů, pracují nebo kteří chtějí pracovat v následujících kontextech: práci s migranty a domorodých studenty na všech úrovních vzdělávání učitelů, kteří chtějí změnu disciplíny oblastí výukou angličtiny mimo Austrálii mezinárodní studenty, kteří chtějí studovat TESOL na magisterské úrovni. ... [-]


Magistr Aplikované Politiky

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Applied politiky, které nabízí UTS Institutu pro veřejnou politiku a správu věcí veřejných (UTS: IPPG), je určen pro střední úrovni a vedoucí pracovníky a odborníky v oblasti veřejného, ​​soukromého a neziskového sektoru, kteří se snaží zlepšit své znalosti, dovednosti báze a příležitosti kariéry. Poskytuje mezioborovou základ pro pochopení politiky napříč těmito sektory. Kurz zkoumá vývoj a provádění politiky v praxi; Politika výzkumné dovednosti a metodologie; uskutečňování a hodnocení politiky; a provádění a řízení programu. Kurz je informován o aplikované politiky a praxe sociálního výzkumu z UTS: IPPG s vlády, průmysl a komunity v australském kontextu a na mezinárodní úrovni. [+]

Kurz je navržen tak, aby mají aplikovaný fokus, který je teoreticky podpořené. Kurz nabízí studentům možnost pracovat napříč průmyslovými odvětvími na reálných problémů a kriticky uplatňovat své učení na případových studiích, které vycházejí z UTS: výzkumný program IPPG a své vlastní pracoviště inovovat řešení. To zahrnuje aktivní přístupy k učení, včetně diskusí, případové studie, hraní rolí, skupinových diskusí, prezentací a řečníků. Všichni studenti absolvovat individuální výzkumný projekt, a získat potřebné znalosti a zkušenosti, aby se zapojily do efektivního rozvoje a provádění politiky a vyhodnocování. Kurz poskytuje všeobecný politický proud se zaměřením na odbornou praxi, stejně jako hlavní proudy v místních vládních studií; městské a regionální politiky; a sociální výzkum. Klíčovými tématy kurzu zkoumat současné politické výzvy; Politika v praxi; Politika a zdroje a evidence a rozhodování. Přizpůsobit jejich průběh, studenti mohou vybrat si své volitelné předměty z celé řady předmětů od UTS: IPPG, Fakulty designu, architektury a stavebnictví, a UTS Business School. Kurz nabízí také sub-major v oblasti projektového řízení. Kurz používá několik výukových formátů, včetně režimu intenzivní blokové a on-line dodávky, navržený akademiků, praktiků a představitelé průmyslu. Většina předmětů jsou nabízeny ve flexibilním režimu a dodává v blocích nebo on-line pro efektivnější integraci studijních a pracovních závazků.... [-]


Magistr Architektury

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Architecture je soustředěný, profesionální titul a je třeba, aby se stal praktikujícím architektem. To je druhá ze dvou stupňů, prováděné po úspěšném ukončení bakalářského designu v architektuře (C10004) nebo ekvivalent. [+]

Tento kurz je inovativní a flexibilní profesionální titul. Prostřednictvím non-sekvenční struktury, která umožňuje studentům zvolit si z řady základních a volitelných předmětů, dává studentům možnost, pokud jde o jejich odbornou specializaci, která může nejlépe sloužit v jejich budoucí kariéře. Architektonické designové předměty doplnění kritické chápání architektury jako oba disciplína s existující faktografie a soubor postupů, které neustále napadají a přidat do tohoto orgánu znalostí. Výzkum se provádí jako předběžná navrhnout rozhodování, při návrhu a úvah o vývoji designu. Architektonické praxe předměty připravují studenty pro praxi rozšířené v rozvíjejících se médií a trhů, moderní obchodní praxe a globálních ekonomik a do náročné sociální, environmentální, politické a regulační kontextů.Studenti, kteří absolvují Master of Architecture a následné praktické zkušenosti se mohou stát registrované architekti. ... [-]


Magistr Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Unikátní v Austrálii, Master of Design je intelektuálně živé, sociálně poutavé, vizionář, praxe zaměřená a aktivně spojena s průmyslem. Tento kurz je soustředěn kolem staví vzoru Společenství síť. Kurz má dvě hlavní složky: specializované mistrovských kurzů pod vedením vedoucího ateliéru a průmyslovými partnery a teorie a technologie předměty vyučované v rámci programu. [+]

Program se zaměřuje na a integruje výzkum, průmysl spolupráce, internacionalizace a designové kulturu přes poskytování specializovaného, ​​jádra a trans-disciplinární předmětů. Poskytuje postgraduální vzdělání, které je flexibilní, jak svým zaměřením praxe a výzkumu integration.With se zaměřením na vývoj designu, inovativní integraci nových technologií, postupů a experimentování studentů, tento mistr designu je dodáván zkušení studiových vůdci, kteří jsou uznávanými vůdci v specifických odvětví a profesí.

Program určený k produkci rovnováhy mezi vysokou úrovní specializace a laterálního myšlení, umožňuje studentům zkoumat návrh z trans-disciplinární perspective.It umožňuje studentům, aby přezkoumaly otázky návrhu pod dohledem vedoucího praxe, učit se nové strategie a aplikace výzkumu a teorie. Podporuje osvědčených postupů v postgraduální výuky designu učením a výzkumné strategie, které kriticky zkoumají návrhu practice.Graduates tohoto kurzu jsou lídry v oblasti designu a souvisejících průmyslových odvětví prostřednictvím svých odborných znalostí v oblasti produktů a služeb vývoje. Jsou schopni využít strategické procesy, kreativní nástroje a výzkum dovedností pro inovace v design.The Program poskytuje řadu témat pro postgraduální návrhářů v oblasti interakce, strategie a podnikání, světelný design, technotextiles a textu a obrazu. Běžné předměty prozkoumat související koncepční výzvy a otázky vizuálního vyjádření ve snaze vyvinout užitečné, použitelné a rezonanční návrhy. Patří mezi ně porozumění a formulování význam "uživatelské zkušenosti", roli designu v humanizace informace, estetické a koncepční dynamiku efektivní komunikace, strategické myšlení, a aspekty řízení designu, branding a komunikaci.... [-]


Magistr Designu (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento titul je určen pro absolventy, kteří chtějí prohloubit své znalosti a hands-on dovednosti v obou výzkumu-for-designem a výzkum-by-design jako způsob, jak definovat budoucnost designu profese. [+]

Konstrukční výzvy jsou stále více a více složitější: digitalizace, globalizace, rostoucí význam služeb a posun směrem k kulturně a sociálně inteligentní design znamená, že profil a role návrháře se mění. Výzkum pro návrh a výzkum přes designové experimenty se stávají součástí nové projekční praxi. V tomto kurzu se studenti za úkol rozvíjet hluboké pochopení toho, co to pro ně znamená, jak praktikující designéry. Jsou školeni v poznatků a praktických dovedností dělat různé typy výzkumu, které se stávají důležitý v moderní projekční praxi.

Absolventi jsou nová stráž akademicky vzdělaným návrhářů, kteří se prohloubil svůj vhled do kdy je návrh jde, a může nabídnout zaměstnavatelům kombinaci designu a výzkumné dovednosti, které potřebují pro svou dlouhodobou prosperitu. K dispozici je také volná cesta z tohoto stupně směrem k další výzkum zaměřený na kariéru, a to buď v průmyslu nebo v akademickém světě.... [-]


Magistr Developmentu A Investic

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen jak pro majetek a investice do nemovitostí lékařů, a absolventů příbuzných oborů, kteří chtějí rozšířit své kvalifikace a odborné znalosti v oblasti rozvoje nemovitostí a investic. Absolventi mají závazek k profesionalismu ve vlastnictví a investice do nemovitostí odvětví. [+]

Tento kurz je určen pro vlastnictví a investiční profesionály, kteří chtějí zdokonalit své kvalifikace nebo zkušenosti, nebo pro ty, kteří chtějí vstoupit do vlastnictví a investice do nemovitostí průmyslu. V prvním roce studentům rozvíjet pochopení toho, jak vyvážit soukromé a veřejné zájmy v oblasti rozvoje měst, jak hodnotit realitní aktiva, a jak hodnotit studie proveditelnosti.

Kariérní možnosti zahrnují funkce v bankovnictví a vládní nástrojů, financování nemovitostí, správu nemovitostí a vývoj a investice do nemovitostí.

[-]

Magistr Developmentu A Plánování

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen jak pro vlastnictví a plánovací praktiky a absolventů příbuzných oborů, kteří chtějí rozšířit svou kvalifikaci a odborné znalosti v oblasti rozvoje nemovitostí a plánování. Absolventi mají závazek k profesionalismu ve vlastnictví a plánovací odvětví. [+]

Tento kurz je určen pro vlastnictví a plánování profesionály, kteří chtějí zdokonalit své kvalifikace nebo zkušenosti, nebo pro ty, kteří chtějí vstoupit do vlastnictví a plánování průmyslu. Ve svém prvním roce studentům rozvíjet pochopení toho, jak vyvážit soukromé a veřejné zájmy v rozvoji měst, jak městské ekonomiky fungují, jak se uplatňují zásady městský design a udržitelnosti, a jak se hodnotí vývoj proveditelnosti.

Kariérní možnosti zahrnují pozice v plánování na místní, městské a regionální úrovni, a rozvoj majetku v soukromém i veřejném sektoru.

[-]

Magistr Developmentu A Projektového řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen jak pro vlastnictví a řízení projektů z praxe a absolventů příbuzných oborů, kteří chtějí rozšířit svou kvalifikaci a odborné znalosti v oblasti rozvoje nemovitostí a projektového řízení. Absolventi mají závazek k profesionalismu ve vlastnictví a projektové sektoru řízení. [+]

Tento kurz je určen pro vlastnictví a řízení projektů profesionály, kteří chtějí zdokonalit své kvalifikace nebo zkušenosti, nebo pro ty, kteří chtějí vstoupit do vlastnictví nebo k řízení projektů průmyslu. Ve své první Yeat studentům rozvíjet pochopení toho, jak vyvážit soukromé a veřejné zájmy v oblasti rozvoje měst, jak aplikovat principy projektového řízení, a jak hodnotit studie proveditelnosti.

Kariérní možnosti zahrnují pozic v developmentu v veřejném i soukromém sektoru, a řízení projektů.

[-]

Magistr Environmentálního Managementu Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen k tomu, aby inženýrů a jiné technické odborníky, aby se vedoucí roli v oblasti strojírenství a řízení životního prostředí. Kurz se zabývá hlavními aspekty environmentálního managementu významných pro praktikující profesionály v oblasti technických věd, plánování, architekturu, právo, mapování, zdraví a budovy. Inženýři, vědci, urbanisté a další odborníci pracující v této oblasti mají přesvědčivé povinnost zajistit, aby byly minimalizovány negativní vlivy vývoje na celkové životní prostředí. Doba trvání kurzu je jeden a půl roku, ale jsou uchazeči s uznaným bakalářský titul v oboru strojírenství nárok na úvěr uznání až čtyř jedinců a jsou tak schopni dokončit kurz za jeden rok na plný úvazek. [+]

Kurz kombinuje řadu klíčových témat, které obsahují informace o povaze problémů v oblasti životního prostředí spolu s inženýrství pro jejich řešení. To je doplněna a politiku předmětů zmocnit inženýr, nebo technický specialista, vést multidisciplinární týmy pracující v oblasti strojírenství a řízení životního prostředí. Předměty nabízené v tomto kurzu sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím povinných odborných strojírenských předmětů, povinných předmětů souvisejících s ekologickými inženýrství řízení, nezávislé absolvent projektu a sady volitelných (jakéhokoli strojírenství nebo s výhradou, některé s předchozím souhlasem).... [-]


Magistr Event Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Event Management je určen na rozvoj schopností na vysoké úrovni řízení a znalosti dostatečné k tomu, aby studenti na manažerských pozicích v široké a mnohostranné průmyslu událostí. [+]

Tento kurz se snaží vybudovat odbornou způsobilost v oblasti event managementu, spolu s aplikovaným pochopení procesů a postupů souvisejících s obecnou řízení podniku. S tímto záměrem v mysli, kurz zahrnuje předměty, které se snaží rozvíjet porozumění vzniku události, plánování a realizaci procesu a všeobecných podnikatelských subjektů, které slouží k vytvoření ocenění organizační vedení a řízení. Kromě toho, kurz nabízí studentům možnost absolvovat tři volitelné předměty z celé UTS Business School s cílem dále rozvíjet své dovednosti a znalostní bázi v jejich oblasti zájmu.

Cílem tohoto kurzu je rozvíjet u studentů obou profesních dovedností a znalostí souvisejících s pozici manažera akce, stejně jako na vysoké úrovni kompetencí obecných manažerských business dostatečné k rozvoji nebo řídit organizaci zabývající se výrobou veřejné, firemní a jiné typy událostí.... [-]


Magistr Financí (rozšíření)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Finance (rozšíření) nabízí ucelenou řadu dovedností a znalostí očekávaných z předních lékařů v bankovním a finančním sektoru. [+]

Finance Program poskytuje účastníkům možnost získat znalosti z finanční teorie a technik pro špičkové účely odborné praxe. Dodatečné volby volitelného předmětu poskytne příležitost se specializovat hlouběji ve finanční disciplíny a dále posílit schopnosti studentů, odborné praxe, odborné znalosti a schopnosti.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Magistr Finanční Analýzy

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Mistr finanční analýza poskytuje studie pokročilé úrovni v řadě moderních účetních a finančních záležitostí. [+]

Základní předměty jsou navrženy tak, aby nabídnout vyvážené pokrytí účetních, finančních a investičních témat.

Kariérní možnosti zahrnují finanční analytik a pozice finančního plánování v odvětví finančních služeb, průmyslu a vládě.

[-]

Magistr Fyzioterapie (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen pro fyzioterapeuty, nebo studenty, kteří absolvovali fyzioterapii stupeň buď při úrovni bakalářského stupně nebo absolventa-vstupem magisterském zapsána v Austrálii, a kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti výzkumu nebo získat konkurenční výhodu ve své kariéře vyplněním další postgraduální kvalifikace. Studenti získají výzkumné dovednosti a odborné znalosti v oblasti jejich výzkumného zájmu, a prokázat svou vynikající akademické schopnosti a odhodlání fyzioterapie prostřednictvím dokončení stupně. [+]

Tento kurz poskytuje studentům možnost pracovat s předními národními a mezinárodními výzkumnými pracovníky v oblasti jejich zájmu, a rozvíjet a dokončit originální výzkumný projekt, který přispívá k poznání. Studenti získají vzdělávání v oblasti výzkumu a dovedností, jakož i rozvíjet rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti výzkumu. Studenti jsou podporovány silnou a pulzující výzkumu kultury, a to jak v rámci školy a univerzity, a mají přístup k jiným výzkumným pracovníkům, nejrůznějších workshopů, univerzitní knihovny a výzkumná zařízení.

Tento kurz je skvělou přípravou pro studenty, kteří chtějí vykonávat doktorské výzkumné studie, kariéru v oblasti výzkumu, nebo fyzioterapii pozice na vyšší úrovni. Kariérní možnosti zahrnují akademické schůzky, rozšířené praxe role, poradenské pozice a role průmyslu.... [-]


Magistr Informačních Technologií

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby studentům dosáhnout komplexní a větší pochopení informačních technologií ve specializovaných technických nebo manažerských místech. Široká škála oborů umožňuje studentům přizpůsobit kurz na uspokojení jejich potřeb profesního rozvoje. Studenti s vysokoškolským vzděláním v oboru informačních technologií se doporučují, aby zvážili Master of Information Technology (Extension) (C04296). [+]

Je nezbytné, aby IT znalosti a dovednosti aktuální. Tento kurz poskytuje studentům rozšířené chápání obchodním kontextu a technický vývoj tvářecích moderních informačních a komunikačních technologií (ICT), a vybavuje je k řešení problémů práce v IT průmyslu.

Kurz poskytuje studentům pochopení pokročilé koncepce informačních technologií v komerčním prostředí, aby mohli přispět k rozvoji IT řešení v jejich organizaci.

V závislosti na zvolené kvalitě jsou v kariéře zahrnuty široké spektrum pozic v IT průmyslu, včetně expertů v oblasti business intelligence, vývojáře e-business, vývojáře her, manažera informačních systémů, analytika IT bezpečnosti, IT bezpečnostního manažera, konzultant, testování peněz, manažer IT projektů, filmový animátor, softwarový architekt, odborník na kvalitu a testování softwaru a systémový analytik.... [-]


Magistr Informačních Technologií (pokročilý)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby studentům dosáhnout komplexní a větší pochopení informačních technologií ve specializovaných technických nebo manažerských oblastech IT profesionála. Široká škála oborů umožňuje studentům přizpůsobit kurz uspokojit a rozšířit jejich potřeb profesního rozvoje. [+]

Je nezbytné, aby IT znalosti a dovednosti aktuální. Tento kurz poskytuje studentům lepší porozumění podnikatelskému kontextu a technickému vývoji, které tvoří současnou informační a komunikační technologii (ICT), a vybaví je tak, aby vyhověli výzvám práce v IT průmyslu s cílem poskytnout cestu do vyššího stupně výzkum.

Předmět poskytuje studentům znalosti o pokročilých koncepcích informačních technologií, které jsou dále rozvíjeny formou podnikání výzkumného projektu. Výzkumný projekt poskytuje studentům příležitost prokázat svou schopnost ve výzkumu v budoucnu dosáhnout vyššího stupně.

Možnosti kariéry zahrnují širokou škálu pozic v IT průmyslu, včetně expertů v oblasti business intelligence, vývojáře elektronických obchodů, vývojáře her, manažera informačních systémů, IT bezpečnostního analytika, IT bezpečnostního manažera, bezpečnostního analytika ICT, konzultanta IT bezpečnosti, testování peněz, IT projektový manažer, filmový animátor, softwarový architekt, odborník na kvalitu a testování softwaru a systémový analytik.... [-]


Magistr Investice Do Nemovitostí

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Kurz připravuje studenty k pochopení investování, kapitálové trhy, finanční řízení a základní ovladače hodnot nemovitostí. Specializované předměty zkoumat investiční úvahy spojené s obchodních, kancelářských a jiných komerčních aktiv. Realitní investiční fondy a vedení fondů, jsou zahrnuty do hloubky v jednotlivých předmětech. Vývoj kurzu a učební plán konstrukce odráží odbornost vedoucích praktiky. Odborně zaměřené hodnocení a workshopy rozvíjet dovednosti potřebné k provádění výzkumu a analýz, které podporuje vyvíjející portfolio nemovitostí aktiv s vyváženým rizikem, interpretovat těkavé národních a celosvětových trendů a vyhodnocovat jednotlivé složky majetkové portfolio. [+]

Většina předmětů jsou k dispozici v režimu bloku, a zahrnují kombinaci přednášky od předních firem, aplikované analytické workshopy a analýza případové studie do hloubky. Zatímco většina subjektů se sídlem v School of Built Environment, některé z nich jsou čerpány z školy financí. Jsou k dispozici pro poskytování dalších technických a analytické rozvoj dovedností a možnost studovat trendy nemovitostí v zahraničí Volitelné možnosti.

Kurz je zaměřen na přípravu odborníků v současné době buď v majetku nebo finančních a investičních plánů pro specializované kariéru investic do nemovitostí.

Kariérní možnosti zahrnují pozice v oblasti řízení portfolia, řízení investic, investiční analýzy, správa nemovitostí, pronájem a prodej nemovitostí, proveditelnost a oceňování, pořízení majetku a likvidaci.... [-]


Magistr Klinické Psychologie

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Austrálie Sydney

Master of klinické psychologie poskytuje pátý a šestý ročník stipendia povinni se registrovat jako psycholog v Austrálii. Absolventi jsou způsobilé, po dvou letech praxe pod dohledem, ke schválení jako kliničtí psychologové se psychologie rady Austrálie a členství v klinické College australského psychologické společnosti. [+]

Tento kurz poskytuje studentům s praxí založené na výzkumu pod vedením vzdělávání v klinické psychologie, která zahrnuje na-školní areál učení, on-areálu a mimo areál klinické umístění a výzkum. Kurz je dodáván v zakázkových, state-of-the-art zařízení, včetně klinik na-školní areál.

Kariérní možnosti zahrnují klinické psychologie, poradenství, poradenství a forenzní psychologie.

[-]

Magistr Klinické Psychologie (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen pro registrované kliničtí psychologové, nebo studenty, kteří absolvovali zapsáno psychologie stupně, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti výzkumu nebo získat konkurenční výhodu v jejich kariéře tím, že dokončí další postgraduální kvalifikaci. Studenti získají výzkumné dovednosti a odborné znalosti v oblasti jejich výzkumného zájmu, a prokázat svou vynikající akademickou schopnost a odhodlání klinické psychologie přes dokončení stupně. [+]

Tento kurz poskytuje studentům možnost pracovat s předními národní a mezinárodní výzkumné pracovníky v oblasti jejich zájmu rozvíjet a dokončit originální výzkumný projekt, který přispívá k poznání. Studenti získají vzdělávání v oblasti výzkumu a dovednosti, stejně jako rozvíjet rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti výzkumu. Studenti jsou podporovány silným a živé kultury výzkumu, a to jak v rámci školy a univerzity, a mají přístup k dalším výzkumným pracovníkům, nejrůznějších workshopů, univerzitní knihovny a výzkumná zařízení.

Tento kurz je vynikající příprava pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat v doktorském studiu výzkumu, kariéru v oblasti výzkumu nebo vyšší úrovni psychologie pozic. Kariérní možnosti zahrnují akademické schůzky, rozšířené praxe role, poradenské pozice a role průmyslu. ... [-]


Magistr Magistr Inženýrství Managementu Podnikatelské Administrativy

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Fakulta inženýrství a informačních technologií a Fakulty podnikatelské vyvinuli tento magisterský titul, který poskytuje všechny výhody všeobecný Master of Business Administration s cíleným programem inženýrství řízení. Předměty nabízené v tomto kurzu sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím povinného management strojírenství / odborných strojírenských předmětů, povinných předmětů souvisejících s obchodní administrativy a nezávislý strojírenství absolvent projektu ve strojírenském managementu. [+]

Tento program umožňuje studentům dokončit Master of Engineering řízení a Master of Business Administration ve dvou letech denního studia. Tento jedinečný kurz je určen pro studenty, kteří mají bakalářský v oblasti strojírenství a kteří chtějí kombinovat Master of Engineering řízení s Master of Business Administration.

Tento kurz je vhodný pro profesionální inženýry, kteří si chtějí osvojit dovednosti v oblasti strojírenství řízení a obchodní administrativa. Je vhodný pro nácvik techniky, kteří chtějí, aby se na náročné a vůdčí roli v jejich organizaci a kariéry.

[-]

Magistr Marketingu

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Marketing poskytuje příležitost pro studenty rozšířit své znalosti v oblasti komunikace, řízení prodeje, vývoje a zavádění nových produktů, business-to-business marketing, technologie a jejich uvádění na trh, jakož i právní omezením a etické důsledky marketingu v Austrálii. [+]

Marketing program nabízí moderní teoretické marketingové znalosti a praktické dovednosti potřebné pro vynikající výkon v australských a mezinárodních trzích.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Magistr Marketingu (rozšíření)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Marketing (rozšíření), poskytuje příležitost pro studenty rozšířit své znalosti v oblasti komunikace, řízení prodeje, vývoje a zavádění nových produktů, business-to-business marketing, technologie a jejich uvádění na trh, jakož i právních omezení o a etické důsledky na trh v Austrálii. [+]

Marketing program nabízí moderní teoretické marketingové znalosti a praktické dovednosti potřebné pro vynikající výkon v australských a mezinárodních trzích. Dodatečné volby volitelného předmětu poskytne příležitost se specializovat hlouběji do marketingové discipliny, a dále posílit schopnosti studentů, odborné praxe, odborné znalosti a schopnosti.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Magistr Mediálních Umění A Výroby

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 2.5 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen pro absolventy v mediální produkci, nebo ty, kteří mají značné zkušenosti v oboru, aby mohli uplatnit své dovednosti a teoretické znalosti spotřeby a produkce mediálních produktů. Kurz dále rozvíjí profesní, odborné schopnosti a znalosti v alespoň jedné oblasti mediální produkce: digitální média, zvuk, interakce a pohyblivého obrazu. S vedením odborníků z fakulty, studenti mohou také vytvořit velký kus výrobní prací v oblasti filmu, videa, zvuku, rádio, digitální média, výkonu nebo instalace. [+]

Tento kurz si klade za cíl poskytnout studentům možnost rozvíjet moderní výrobní a koncepční dovednosti v mediální produkce. Prostřednictvím výzkumu a výrobě tvůrčí projekt, studenti zvýšit jejich kapacitu pro rozvoj nezávislé, kreativní a inovativní projekty. Kurz poskytuje studentům možnost zažít autorský a technický rozvoj významnou výrobou, nebo se zaměřit své dovednosti v jedné z klíčových oblastí z médií.

Kariérní možnosti zahrnují účast na tvůrčím týmu, spisovatel, producent, režisér, nebo pracují v jednotlivých rolích v produkci a postprodukci pohyblivého obrazu, zvuku, digitální média a interakce. Absolventi mají schopnost a zkušenosti k vývoji, zahájení a vytvořit své vlastní projekty médií.... [-]


Magistr Ne-pro-zisk A Správu Sociálního Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz odráží osvědčené postupy, aktuální problémy a nové trendy v ne-pro-zisk a sociálního podnikání, a je určen pro jednotlivce, kteří jsou nadšení pro sociální inovace a sociální spravedlnosti, které jim umožní vyvíjet inovativní řešení, která mají sociální dopad. Kurz je obzvlášť důležité pro tvůrce politik, senior manažery a vedoucí představitelé sociální ekonomiky, komunity, veřejné a / nebo organizací třetího sektoru. To platí i pro ty, kteří chtějí uplatnit obchodních a správních zásad pomoci širší spektrum organizací - vlád, podniků a sociálních podniků - a tím vytváří hospodářskou a sociální hodnotu současně. [+]

Tento kurz nabízí pokročilé vhled do sociálního podnikání a sociální inovace jako pro řidiče ne-pro-zisk, komunitní orientovaných podniků.

Kurz je zaměřen na to, jak vedení může přispět ke společnosti a životnímu prostředí v inovativních a udržitelných způsobů a zároveň řešit základní dovednosti a znalosti důležité pro úspěšné snaze o kariéru v neustále se rozšiřující sociální ekonomiky, včetně grantové psaní, fundraising, vedení dobrovolníků, návrh sociální program a dovednosti k měření sociální dopad. Studenti se také rozvíjet porozumění sociální ekonomiky a její hospodářský a politický kontext, a jsou seznámeni s způsoby systematicky přemýšlet o problémech, kterým čelí společnosti a rozvoj inovativních řešení na řešení těchto problémů.... [-]


Magistr Odborného účetnictví (rozšíření)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Professional účetnictví (rozšíření) je navržen tak, aby non-účetní absolventy s potřebnými dovednostmi a znalostmi potřebné pro kariéru v profesionálním účetnictví. Absolvování kurzu splňuje akademické požadavky pro vstup do profesionální programy CPA Austrálie a Institutu autorizovaných účetních v Austrálii (ICAA). [+]

Tento kurz poskytuje ideální základ pro akademickou kariéru v účetnictví. Poskytuje znalosti, vědomosti a zkušenosti nezbytné pro zaměstnání v účetní profesi. Dále, profesní uznání kurzu o CPA Austrálie a ICAA poskytuje studentům s mezinárodně uznávaných kvalifikací, které zvyšují jak jejich pracovní a propagační příležitosti.

Cílem kurzu je poskytnout místní a mezinárodní absolventy s potřebnými vědomostmi v oblasti účetnictví a role účetních hraje v oblasti poskytování informačních produktů podporujících všechny oblasti podnikání. Kromě toho, že je odborně uznávanou kvalifikaci, kurz zahrnuje kombinaci účetnictví, financí, právní, komunikace a ekonomických předmětů, které společně poskytují celou řadu základních obchodních dovedností a znalostí, které jsou nezbytné pro zaměstnání v dnešním dynamickém obchodním prostředí.... [-]


Magistr Odborné účetnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Professional účetnictví je navržen tak, aby absolventi s malou nebo žádnou účetní expozice s nezbytnými dovednostmi a znalostmi potřebných pro kariéru v profesionálním účetnictví. Kurz splňuje požadavky na vzdělání pro vstup na profesionální programy CPA Austrálie a Institutu autorizovaných účetních v Austrálii (ICAA). [+]

Tento kurz poskytuje ideální akademické základy věnovat se kariéře v oblasti účetnictví, s předměty poskytování nezbytné znalosti, pochopení a znalosti nezbytné pro zaměstnání v účetní profesi. Dále, profesní uznání předmětu podle SKP Austrálie a ICAA poskytuje studentům s mezinárodně uznávaných kvalifikací, které zvyšují jak jejich zaměstnávání a propagační příležitosti.

Cílem předmětu je poskytnout místní a mezinárodní absolventy s požadovanou znalostí v oblasti účetnictví a role účetní hraje při poskytování informací na podporu podnikatelských aktivit. Kromě poskytování odborně uznávanou kvalifikaci, kurz zahrnuje směs účetnictví, finanční, právní a ekonomických subjektů, které dohromady poskytují řadu základních podnikatelských dovedností a znalostí, které jsou nezbytné pro zaměstnání v dnešní 's dynamickém obchodním prostředí.... [-]


Magistr Ortoptiky

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Austrálie Sydney

Master of ortoptiky je profesionální postgraduální celoroční stupeň. Úspěšní absolventi se mohou zaregistrovat jako ortoptista. Kurz poskytuje potřebnou in-hluboké znalosti, dovednosti a zkušenosti potřebné k práci jako ortoptista v multidisciplinární oblasti oční zdravotní péče. Kurz rozvíjí excelence v klinické praxi a podporuje klinické uvažování na vysoké úrovni pro optimální péči o pacienty. [+]

Tento kurz je dodáván ve studentském zaměřené způsobem, který integruje teoretické znalosti s odbornou praxí, stavět na silných vazeb s ortoptická profese, jakož i jiných profesních skupin zapojených do očí a péče o zrak a průmyslu. Během kurzu se studenti provést klinické stáže na různých místech, včetně nemocnic, soukromých praxí a nastavení rehabilitace. Studenti jsou vedeni, aby se klinické umístění ve venkovských a regionálních oblastech Austrálie, včetně domorodého obyvatelstva, zatímco tam je také možnost provádět schválené mezinárodní umístění. Studenti mají možnost rozvíjet své vůdčí schopnosti, když se učí od mezinárodně uznávaných učitelů a výzkumných pracovníků, a od lékařů, kteří jsou v čele zavádění nových znalostí a technologií v klinické praxi.... [-]


Magistr Plánování

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Planning nabízí novou kariéru pro profesionály v oblasti designu, plánování a nemovitostí, kteří absolventům nabízejí široké znalosti o otázkách plánování spolu s vyjednávacími dovednostmi a tvůrčím myšlením, které je třeba vyřešit. [+]

Zatímco plánování bylo často považováno za proces schvalování, UTS se k disciplíně přibližuje jako k důležitému úkolu, který spojuje společenství s vládami, institucemi a vývojáři. UTS je pevně přesvědčena, že nejlepším plánovačem nejsou pouze platné předpisy. Absolventi UTS jsou kreativní řešitelé problémů a vyjednávači schopni efektivně pracovat v týmech a se zainteresovanými subjekty, aby mohli poskytovat funkční řešení komplexních problémů s vývojem obytných, obchodních a infrastrukturních problémů.

Prostřednictvím tohoto kurzu se studenti intenzivně zabývají politickými, environmentálními a demografickými rámcimi, aby pochopili, jak rozhodnutí o územním plánování dlouhodobě utvářejí městské prostředí. ... [-]


Magistr Pokročilých žurnalistiky

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 2.5 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Advanced žurnalistiky vybavuje studenty s takovými dovednostmi, hluboké znalosti a adaptivních schopností budovat kariéru v dnešním rychle se měnícím a často velmi narušilo mediálním prostředí. [+]

Studenti získají praktické zkušenosti v oblasti reportingu, editaci a související výrobní a projekční dovednosti v nejrůznějších textových, zvukových a vizuálních médií. Mají možnost využít, zkušenosti a přemýšlet o rozvíjejících se oblastech novinářské praxe, včetně drones, virtuální reality a pomocí počítače podávání zpráv a pracovat s předními odborníky v oblasti vyšetřování, sportovní a podnikatelské žurnalistiky. Hlavním cílem je podpořit hbitost a inovace v místním, regionálním a globálním mediálním prostředí. Tento kurz je součástí kloubového studijního programu a je vhodný pro zájemce o učení, jak plně využít sílu žurnalistiky, ze stávajících mediálních odborníků a absolventů žurnalistiky nutnosti zvyšování dovedností nebo zkoušet nové věci kteří mají zájem o využití plného potenciálu digitálního narušení.... [-]


Magistr Práv,

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

UTS Master of Laws (LLM) vychází vstříc měnícím se požadavkům právních profesí. Poskytuje příležitost pro absolventy práva specializovat se v určitých oblastech, které jsou relevantní pro jejich oblast právní praxe, UTS LLM je odborně relevantní a intelektuálně obohacující. [+]

Zavřít interakce mezi advokacii a UTS: Zákon zaručuje vyrovnané utkání mezi vzděláním prvotřídní a obchodní postgraduální právní kvalifikaci. Třídy jsou vyučovány směsí praktikujících odborníků, na plný úvazek akademických pracovníků a mezinárodních hostujících akademických pracovníků, a příležitosti pro cross-institucionální studie, a to jak uvnitř, tak mimo Austrálii, jsou podporovány.

Specializace a rozvoj odborných znalostí vede ke kariéře v rozsahu vyhledávaným specializovaných povolání v praxi práva.

[-]

Magistr Sportovního Managementu

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Sport Management je určen na rozvoj kritické, interpretační a schopnost řešit problémy, a poskytnout významný přehled o sportovním odvětví. [+]

Kurz rozvíjí pokročilé soubory dovedností potřebných pro manažery pracovat ve sportovním odvětví.

Kurz teorie, modely a případové studie, abychom pochopili složitou povahu sportovního odvětví.

Absolventi mohou pokračovat v kariéře v takových oblastech, jako jsou: sport marketing sportovní místo event management a facility management sportovní rozvoj sportovní management správy provozu.

[-]

Magistr Sportu A Cvičení (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Mistr sportu a cvičení (Research) program je určen pro absolventy, kteří chtějí zlepšit své znalosti z oblasti, adresa politiky nebo řízení vydá, nebo realizovat výzkumný / akademické kariéry. [+]

Tento program je vhodný pro studenty, kteří absolvovali v kurzu, vzdělání a chtějí rozvíjet cílenější způsob, jak prostřednictvím výzkumu. Studenti rozvíjet kritické a analytické schopnosti a pokročilé výzkumné dovednosti, které umožní důkladné zkoumání jejich zvolené oblasti.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení úrovně v průmyslu a vládě, a akademické pozice.

[-]

Magistr Správné Výrobní Praxe

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Mistr správné výrobní praxe poskytuje aktuální a do hloubky správné výrobní praxe (SVP), znalosti v oblasti farmacie, biotechnologie a lékařských přístrojů průmyslu. Kurz poskytuje kritické znalosti o právních předpisech týkajících se registrace, výroby, skladování a dodání licencovaných terapeutických zboží, GxP a dodržování systémů jakosti, a koncepty řízení kvality, řízení rizik, zajištění kvality a kontroly kvality v rámci této silně regulovaném odvětví, všechny základní ingredience pro profesní rozvoj. [+]

To je jediná cesta svého druhu v asijsko-pacifickém regionu. Zarovnán do UTS: Lékárna, nabízí studentům praxi založené a výzkumu, vzdělávání a vedl, spolupracuje s předními odborníky v oboru. Kurz poskytuje profesionální možnosti rozvoje a profesní dráhy pro studenty na všech úrovních průmyslových organizací. Je ideální pro studenty, kteří chtějí zahájit nebo zvýšení jejich farmaceutický průmysl výrobní kariéru s průmyslem uznávané kvalifikace. Kurz je určen předními odborníky v oboru.

Kariérní možnosti zahrnují laboratorní a výrobní personál, manažery a odborníky z praxe v podnicích, kde se vyžaduje správné výrobní praxe.... [-]


Magistr Strategického řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Stále rostoucí zájem mezi obchodními manažery a akademickými pracovníky v dodavatelských řetězcích, vznik ekonomik s vyššími službami, propojené informační systémy včetně technologií, které přinášejí obtíže, cloud computing a datová analýza, nové postupy řízení a přístupy a tlak globální konkurence, na ty, kteří mají široké znalosti o tom, jak naplánovat a řídit složité obchodní operace a související procesy. Dále, v dnešním volatilním prostředí, rizika a složitost dodavatelských řetězcích byly hlavní problémy, kterým čelí průmysl, který vybízí podniky, aby plodit více organický schopnost vyrovnat se s neočekávaným přerušením. Master of Strategic Supply Chain Management je určen pro ty, kteří chtějí získat významné poznatky a dovednosti v těchto oblastech. [+]

Cílem kurzu je uspokojit potřeby těch zaměstnaných ve všech oblastech podnikání, kteří hledají pokročilé znalosti o sítích dodavatelského řetězce, strategiích zadávání zakázek, operacích a logistickém řízení.

Kurz poskytuje profesionálům s dovednostmi pokročilých hodnotového řetězce řízení a znalostí pro zvýšení jejich pochopení povahy, kontextu a přínosu řídících funkcí operace, řízení dodavatelského řetězce, zadávání veřejných zakázek a logistiky na profesionální úrovni.

Možnosti kariéry zahrnují pozice v řízení provozu, řízení provozních služeb, řízení dodavatelského řetězce, řízení rizik a složitosti a strategické zadávání zakázek.... [-]


Magistr Strojírenství (rozšířené)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz poskytuje příležitost na magisterské úrovni pro odborně kvalifikovaní technici zkoumat do hloubky konkrétních technických hledisek provedením značné výzkumné studie v hlavním oboru strojírenství. V rámci tohoto předmětu se studenti zavazují nejméně 48 kreditních bodů ročníkové práce a výzkumného projektu 48 kreditních bodů (po dobu jednoho roku) v rámci jednotlivých akademických dohledem. Předměty nabízené v tomto kurzu sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím povinných odborných strojírenských předmětů, povinných předmětů vztahujících se k vybrané hlavní, nezávislé inženýrství absolvent projektu v alespoň jedné oblasti strojírenství, a sadu volitelných (jakékoliv techniky nebo IT předměty, některé s předchozím souhlasem). [+]

Tento kurz je navržen tak, aby vytvořil cesty pro vhodné studenty do vyššího stupně prostřednictvím programů výzkumu (HDR), jako je Master of Engineering (Research) a Doktor filozofie (PhD). Studenti, kteří usilují o vstup do programů HDR ještě musí projít příslušnou procesu posuzování.

Studenti, kteří mají bakalářský základní inženýrský titul jsou schopni zlepšit své schopnosti a znalosti prostřednictvím magisterské úrovni kurzů ve svých velkých, které jim umožní získat a udržet zaměstnanost ve svých technických oborech. Studenti, kteří jsou v současné době zaměstnáni, jsou schopni zvýšit jejich možnost řešit příslušné inženýrské problémy ve své profesi, a tak může dostat pochvalu za jejich dosažení. Tam může být příležitostí v oblasti výzkumu a vývoje v souvislosti s jejich konkrétní oblasti strojírenství. ... [-]


Magistr Strojírenství Magistr Strojírenské řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento program umožňuje studentům dokončit Master of Engineering (ME) a ​​Master of Engineering řízení (MEM) ve dvou letech denního studia. Předměty nabízené v tomto kurzu sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím povinných odborných strojírenských předmětů, povinných předmětů vztahujících se k hlavní (jako součást Master of Engineering), nezávislé inženýrství absolvent projektu v hlavní a sady volitelných (libovolné techniky nebo IT předmět). [+]

Tento kurz je určen pro studenty, kteří mají bakalářský v oblasti strojírenství kvalifikaci a kteří chtějí kombinovat Master of Engineering s konkrétním major s Master of Engineering řízení. To umožňuje studentům získat technické specifické schopnosti a dovednosti inženýrství řízení ve zrychleném způsobem a kompletní dva kurzy za dva roky, spíše než tři roky jednotlivě.

Studenti, kteří mají základní inženýrství bakalářský titul jsou schopni zlepšit své schopnosti a znalosti prostřednictvím magisterské úrovni kurzů ve svých velkých, a získat znalosti a dovednosti, které zvýší jejich schopnost vést až k rolím inženýrství managementu.... [-]


Magistr Udržitelné Budoucnosti (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento stupeň zahrnuje období pod dohledem studium a výzkum, který vyvrcholil v podání práce. Je nabízena jak místní a mezinárodní studenty. [+]

Absolventi magisterských důsledně dosáhnout zprávy vynikající posuzovatelů z mezinárodních lídrů ve svých oborech. Mnohé z nich byly způsobilé pro cenu UTS kancléře, a některé byly umístěny na kancléře seznamu.

Institut se zaměřuje na podporu studentů, kteří trans-disciplinární nebo interdisciplinární přístup k výzkumu a zároveň stavět na svých stávajících znalostí.

[-]

Magistr V Internetworking (rozšíření)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen pro absolventy z jakéhokoliv oboru, kteří se chtějí naučit nebo rozšířit své znalosti sítí a síťových technologií. Jak studenti pocházejí z různých prostředí, je míra volby předmětů v programu podle individuálních potřeb. [+]

Internetworking Program poskytuje studentům praktické, hands-na učení zkušenosti s používáním prostředky poskytované společností Cisco Systems pro internetworking včetně směrování, přepínání, zabezpečení a bezdrátových technologií. Pokročilé volitelné předměty v síťování jsou k dispozici. Program pokrývá všechny aspekty organizační využití sítě: návrh, realizace, zabezpečení, řízení, koncových systémů a aplikací. Tento kurz připravuje studenty s pregraduální kvalifikací, které nejsou v oblasti informačních a komunikačních technologií, pro vstup do pracovního procesu jako informačních a komunikačních technologií síťové profesionály. Studenti, kteří mají kvalifikaci v oblasti ICT může prodloužit jejich učení. Studenti mohou rozvíjet více dovedností přes pole mezisíťový, podle zájmu a volitelných možností, například přepínání a směrování, systémy a management sítě a analýzy, zabezpečení sítě, mobilita a vývoj webových aplikací. Studenti mají možnost přípravy na Cisco CCNA a CCNP certifikace v rámci programu.... [-]


Magistr V Síťování

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen pro výpočet vědy, informační technologie a technických oborů, s nebo bez sítí zkušeností, kteří se chtějí naučit, nebo rozšířit své znalosti síťových a síťových technologií. Jak studenti pocházejí z různých prostředí, je míra volby předmětů v programu podle individuálních potřeb. [+]

Program internetworking poskytuje praktické, hands-na učení zkušenosti s používáním různých zdrojů, včetně podpory poskytované společností Cisco Systems pro širokou počítačovou síť a příslušných aplikací, včetně směrování, přepínání, bezpečnost, bezdrátové připojení a VoIP, mobilní výpočetní techniky, webového systému, cloud computing a operačního systému , Pokročilé volitelné předměty v síťování jsou k dispozici. Program pokrývá všechny aspekty organizační využití sítě: návrh, realizace, zabezpečení, řízení, koncových systémů a aplikací. Tento kurz umožňuje studentům rozvíjet více dovedností ve všech mezisíťový pole a příslušné vývoj aplikací oboru, podle úroků a volitelných možností, například, přepínání a směrování, systémy a sítě řízení a analýzy, zabezpečení sítě, mobility, cloud computing, počítačová síť vývoj aplikací a webových služeb.... [-]


Magistr Vzdělávání (učení A Vedení)

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen pro pedagogy a vzdělávání a rozvoj pracovníků, kteří chtějí zlepšit svou praxi a budoucích pracovních příležitostí. Zaměřuje se na inovaci, vedení, učení a výzkum - vše nezbytné pro soudobé odborné praxe. Využívá praxe přístupy založené špičkové, které nabízejí vysokou úroveň přizpůsobení. Studenti z různých pracovních prostředí těžit z interakce s vrstevníky z celé řady průmyslových kontextů, se zaměřením jejich práci na otázkách týkajících se jim a jejich praxe. Kurz je speciálně navržen tak, aby nejpozději do výuky prostřednictvím technologií na zaneprázdněné profesionály pomocí blended learning. [+]

Tento kurz nabízí vysokou úroveň přizpůsobení. Studenti si mohou přizpůsobit jejich průběh, výsledky učení a hodnocení k jejich vlastní praxe na pracovišti a kariérní rozvoj prostřednictvím inovativního Capability Wrap. Kurz navazuje na proslulé Learning.Futures přístupu UTS je, speciálně pro zaneprázdněné profesionály. Přístup k výuce výzkum inspirovaný zahrnuje UTS: Vzdělávání silnou mezinárodní pověst pro výzkum v profesionálním a praktického výcviku.

Kariérní možnosti zahrnují pozice ve vedení; politika; vzdělávací, vzdělávání a rozvoj, a školení pozice ve školách; Poskytovatelé odborného vzdělávání a přípravy; vysokoškolské vzdělání; univerzit; podnikový sektor; zdravotnické služby; vláda; komunity a nevládní organizace; vrcholové orgány; a profesní sdružení.... [-]


Magistr Výuky Na Středních školách

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Toto vzdělávání učitelů Přípravný kurz poskytuje studentům magisterského kvalifikaci pro výuku na australských středních školách. Studenti, kteří mají jak požadované bakalářský titul a specializační předměty mohou absolvovat kurz ve dvou letech denního studia. Předmět je nabízen v řadě specializovaných oblastí. Jádro komponenta poskytuje studium na výzkumu založených vzdělávací teorie a praxe jako základ pro profesionální rozhodování v kontextu střední školy, hlavní složka poskytuje metody výuky a odborná složka zkušenost zahrnuje jak kampus-založené a pole založené na zkušenosti, a je k dispozici v každé z oblastí specializace. [+]

Tento kurz je australský středoškolské výuky přípravný kurz. Je vhodný pro studenty, asi aby absolvent s bakalářským titulem a pro zralé věku absolventů, kteří se měnící kariéru a chtějí pedagogickou kvalifikaci. To zahrnuje intenzivní odborné praxe program, kde studenti tráví 60 dní praktické zkušenosti s výukou, a nabízí rozsáhlé, strukturované a pečlivě podporované zkušenosti výuky na střední škole v různých prostředích. Kurz má flexibilitu k tomu, aby studenti, kteří absolvovali většinu, ale ne všechny požadované vysokoškolské specializace předmětů podniknout další potřebné předměty jako součást míry.

Cílem tohoto kurzu je, aby budoucí učitelé a další pedagogičtí vůdce, aby vytvářet pokročilé znalosti vzdělávací praxe, pedagogika, politika, osnov a systémy, zkoumat a výzkumné praxe s cílem zlepšit vzdělávací zkušenosti a výsledky, vybudovat schopnost kriticky analyzovat, reflektovat a syntéze teorie učení a vyučování, aby rozvíjeli své rozsáhlé znalosti a respektování různých společnostech, kulturách a schopností informovat inkluzivních postupů, aplikovat své znalosti a dovednosti s kreativitou a odborného posouzení, aby se stal odborníci s hlubokou etický základ, smysl společenské odpovědnosti a závazku k sociální spravedlnosti; působit jako autonomní profesionální studující v měnící se globální společenství, aby se stala efektivní komunikátory vysoce kvalifikovaní v nové gramotnosti, a aby dobře informované příspěvky do současných debat týkajícími se vzdělávání.... [-]


Magistr řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Mistr řízení lidských zdrojů se zaměřuje na rozvoj odborných znalostí v současných otázkách řízení lidských zdrojů. Kurz je určen pro současné a ucházejí personalistů, kteří se snaží o znalosti a dovednosti v hloubkové nezbytné zapojit se do rozhodování na vyšších úrovních v rámci organizace. [+]

Mistr řízení lidských zdrojů se zaměřuje na vývoj většího porozumění řízení lidských zdrojů, pracovněprávních vztahů a organizačního chování. To poskytuje účastníkům důkladné pochopení obchodních problémech a výzvách okolních řízení lidských zdrojů a IR, a vybavuje účastníky s dovednostmi potřebnými pro přidanou hodnotu pro organizaci.

Cílem kurzu je poskytnout špičkové koncepční a praktické chápání řízení lidských zdrojů ve složitých a neznámých situací na pracovišti, aby se usnadnilo řízení rozhodování.

Kariérní možnosti zahrnují pozice v oblasti řízení změn a všeobecné správy, lidských zdrojů a organizačního vzdělávání a rozvoj.... [-]


Magistr řízení Lidských Zdrojů (rozšíření)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Mistr řízení lidských zdrojů (rozšíření) poskytuje studentům znalosti a dovednosti hloubkové nezbytnou pro na vyšší úrovni v oblasti lidských zdrojů a průmyslových vztahů funkcí jejich organizace. [+]

Kurz je určen především pro jednotlivce, kteří jsou v současné době zaměstnáni, nebo ukazují potenciál pro zaměstnanost, na vyšších úrovních tvorby politik v oblasti řízení lidských zdrojů, pracovněprávní vztahy, zdraví a afirmativní akce. Dodatečné volby volitelného předmětu poskytne příležitost se specializovat hlouběji do řízení lidských zdrojů kázni a dále posílit schopnosti studentů, odborné praxe, odborné znalosti a schopnosti.

Cílem kurzu je poskytnout špičkové koncepční a praktické chápání řízení lidských zdrojů ve složitých a neznámých situací na pracovišti, aby se usnadnilo řízení rozhodování.

... [-]

Master of Architecture (Research)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

A limited number of places are offered each year to suitably qualified students to follow a program of study leading to this award. This degree is for graduates seeking to extend and deepen their knowledge by undertaking an appropriate research investigation under professional supervision by UTS: Design, Architecture and Building academic staff. [+]

[-]

Master Of Arts (výzkum) V Mezinárodních Studií

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento titul poskytuje příležitost pro absolventy rozvíjet své výzkumné dovednosti, prohloubit své znalosti v určité oblasti mezinárodní studia a podniknout nějakou originální, nezávislý výzkum. [+]

Fakulta umění a společenských věd má velké zkušenosti v Číně studií. Pravidla univerzity umožňují podání práce v jiném než anglickém za předpokladu, že byly splněny specifické podmínky jazyk.

Výzkumné nabízené tituly od UTS: Mezinárodní studie jsou zvláště důležité pro ty, kteří chtějí pokračovat v akademické kariéře, nebo kariéru v oblasti výzkumu.

[-]

Master Of Arts (výzkum) V Oblasti Humanitních A Společenských Věd

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Arts v humanitních a společenských věd (výzkum) poskytuje příležitost pro absolventy rozvíjet své výzkumné dovednosti, prohloubit své znalosti v oblasti společenských věd a humanitních, a provést některé původní výzkum. [+]

Výzkumné stupňů nabízí UTS: Komunikace jsou zvláště důležité pro ty, kteří chtějí pokračovat v akademické kariéře, kariéru v oblasti výzkumu nebo pokročilé úrovně odborné praxe.

[-]

Master Of Arts V Tvůrčího Psaní

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Arts v tvůrčího psaní je určen pro zkušené spisovatele, kteří chtějí dále rozvíjet své teoretické znalosti a dovednosti. Studenti se učí cenné dovednosti a pracovat na rozvoji velký projekt pod vedením akademického člen fakulty se zkušenostmi v tvůrčím psaní. [+]

Studenti studují jeden žánr do hloubky, nebo prozkoumat celou řadu žánrů a médií.

Absolventi tohoto kurzu rozvíjet: obecné a specifické dovednosti v psaní přes řadě genresan schopnosti rozvíjet a kriticky přezkoumat své vlastní workan chápání vztahů psaní praxe a zveřejnění v celé řadě médií a současného kulturního formsa kritické znalosti kulturních a estetických debaty, Andan schopnost tvořivě myslet a kriticky o tom, a přispívat k vývoji v odvětví kulturního průmyslu.

Kariérní možnosti zahrnují reklamu, výpočetní techniku, tvůrčí psaní, psaní na volné noze a úprav, žurnalistiku, mediální výzkum, publikování nebo psaní scénářů, a úpravy v komunitních organizací nebo vládních útvarů.... [-]


Master Of Arts V řízení Komunikace

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Arts v řízení komunikace poskytuje pokročilé moderní studium a praxi v profesní komunikace a řízení. Je vhodný pro běžné a ctižádostivý lékařů, kteří chtějí dosáhnout příslušné odborné znalosti pro dosažení svých profesních cílů. Studenti mohou major v oblasti Public Relations, integrované komunikace, nebo organizačních změn a komunikace. Alternativně mohou studenti zvolit k dokončení Všestranná studie, které poskytují základ pro široké oblasti praxe řízení komunikace. [+]

Akademický pracovník, který se samozřejmě musí značnou průmyslovou zkušenost a zavázali se výzkum v této oblasti.

Absolventi tohoto kurzu mají: pokročilé znalosti komunikace a její managementthe schopnost syntézy komunikační teorie a practicethe schopnost analyzovat, navrhnout, stál a vyhodnotit komunikační strategya citlivost na etické a právní otázky týkající se kapacity communicationa přemýšlet o rolí a odpovědností communicatorsthe schopnost aplikovat perspektivu, která jsou mezikulturní a globální, anda citlivosti k otázkám vyloučení, spravedlnost a justice.A úplný seznam absolventů atributů kurzu jsou k dispozici od UTS: Komunikace.... [-]


Master of Built Environment (Research)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

A limited number of places are offered each year to suitably qualified students to follow a program of study leading to this award. This degree is for graduates seeking to extend and deepen their knowledge by undertaking an appropriate research investigation under professional supervision by UTS: Design, Architecture and Building academic staff. [+]

[-]

Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Business Administration poskytuje znalosti, dovednosti a koncepční rámec s cílem umožnit studentům identifikovat a řešit celou řadu problémů, které charakterizují pracovní prostředí vrcholových manažerů - to znamená, že v podmínkách složitosti a nejistoty, kde úsudek a související accountabilities jsou definující schopnosti. Studenti získají koncepční a analytické dovednosti potřebné pro úspěšný výkon správy v řadě kontextů, včetně obchodu, veřejných a non-pro-ziskové odvětví, a v mnoha profesních nastavení. [+]

Kurz poskytuje studentům znalosti a zkušenosti k posílení jejich profesní / veřejné povinnosti při vedení, správu, a správcovství zdrojů a podniky. Inovativní, flexibilní struktura poskytuje studentům s maximální volby při výběru předmětů a studijní programy šité na míru jejich osobní a profesní potřeby.

Master of Management je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám jednotlivců, klientských organizací a profesních organizací při vzdělávání managementu.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

UTS MBA se odlišuje od konkurence v rámci svého praktického, profesní orientaci a otevřené architektuře návrhu kurzu. Všechny subjekty MBA jsou schváleny průmyslem palubě, který trvá na "vztah k pracovišti" jako prvořadá konstrukčního principu předmět. MBA poskytuje znalosti a dovednosti, které jsou nezbytné pro lepší výkonnost řízení. [+]

Kurz poskytuje bezkonkurenční flexibilitu programu. Studenti navrhnout jejich MBA, aby odpovídaly jejich pracovní aspirace. Široká škála odborných kvalifikací je také představen prostřednictvím řady oborů a dílčích majorů. Pedagogičtí pracovníci jsou čerpány z řad nejlepších výzkumných pracovníků a vysokoškolských pedagogů z celého světa, vedení studentů krok s aktuálními trendy a zaměřit se na globálním obrázek.

Schopnosti řízení obecně rozvíjet odborné znalosti v oblasti strategického myšlení, kritické analýzy, vývoj a realizaci podnikatelských plánů, rozhodování za nejistoty, pochopení dynamiky organizace, motivovat ostatní, efektivní komunikace, vedení a podpora změn v dynamických prostředích. Funkční schopnosti rozvíjet kompetence v řadě klíčových oborů, včetně účetnictví, financí, marketingu a řízení lidských zdrojů. Odborné dovednosti jsou zavedeny v oblastech, jako jsou: mezinárodní trh; řízení lidských zdrojů; řízení ve veřejném, soukromém a mezinárodní sféře; cestovní ruch; sportovní; Vedení umění; inženýrství řízení; a informační technologie. ... [-]


Master Of Business Administration (rozšíření)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Management (Extension) poskytuje znalosti, dovednosti a koncepční rámec s cílem umožnit studentům identifikovat a řešit složité otázky charakterizující pracovní prostředí vedoucích pracovníků v budoucnosti. Studenti získají koncepční a analytické dovednosti potřebné pro úspěšný výkon správy v řadě kontextů, včetně obchodu, veřejných a neziskového sektoru, a v mnoha profesních nastavení. [+]

Kurz poskytuje studentům znalosti a zkušenosti k posílení své profesní dovednosti a vědomosti o řízení lidí, zdrojů a organizačních procesů. Inovativní, flexibilní struktura poskytuje studentům s maximální volby při výběru předmětů a studijní programy šité na míru jejich osobní a profesní potřeby. Dodatečné volby volitelného předmětu poskytne příležitost se specializovat hlouběji do řízení kázni a dále posílit schopnosti studentů, odborné praxe, odborné znalosti a schopnosti.

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám jednotlivců, klientských organizací a profesních organizací při vzdělávání managementu.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.... [-]


Master of Education (Research)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

The Master of Education (Research) is intended for those who wish to pursue advanced research in one of the areas of faculty expertise. [+]

Career options include management-level positions in industry or government, and academic positions.

[-]

Master Of Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz poskytuje příležitost na magisterské úrovni pro nedávno absolvovala inženýrů a technických specialistů prohloubit znalosti a dovednosti získané v prvním stupni a zároveň rozšiřují své manažerské a odborné technické znalosti. Kurz je navržen tak, aby studentům získat hlubší znalosti a dovednosti v daném dur, že se zavázala v rámci svých vysokoškolských inženýrských studií. Předměty nabízené sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím povinných disciplinárních a odborných technických předmětů, povinných předmětů vztahujících se k vybraným hlavní, nezávislé strojírenství absolvent projektu alespoň v jednom oboru strojírenství a sadou volitelných (jakékoliv techniky nebo IT podrobuje , některé s předchozím souhlasem). Studenti mají také možnost volby není hlavní. [+]

Tento kurz umožňuje studentům zvolit studijní program, který prohlubuje tělo poznatky získané v prvním stupni, jakož i rozšíří znalosti hranice do politiky a inženýrská řízení oblastech. To také poskytuje jedinečnou příležitost prohloubit své znalosti a získat praktické dovednosti provedením nezávislého inženýrství absolvent projektu v určitém dur. Studenti mají také možnost volby není hlavní.

Studenti, kteří mají bakalářský základní inženýrský titul jsou schopni zlepšit své schopnosti a znalosti prostřednictvím magisterské úrovni kurzů ve svých velkých, které jim umožní získat a udržet zaměstnanost ve svých technických oborech.... [-]


Master of Engineering (Extension)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz poskytuje příležitost na magisterské úrovni pro odborně kvalifikovaní technici rozšířit do hloubky a šířky znalosti a dovednosti získané z jejich postgraduální studium. Studenti mohou absolvovat jedním z hlavních v oblasti strojírenství a také zvolit sub-hlavní v jiném oboru strojírenství, informační technologie nebo jiné disciplíně. Absolvování předmětů a nezávislý absolvent projekt alespoň v jednom oboru strojírenství má zásadní význam pro tento požadavek. Předměty nabízené v tomto kurzu sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím povinných odborných strojírenských předmětů, povinných předmětů vztahujících se k vybrané hlavní a sub-hlavní, nezávislé inženýrství absolvent projektu v alespoň jedné oblasti strojírenství, a sadu volitelných ( žádné inženýrské a IT předměty, některé s předchozím souhlasem). [+]

Tento kurz umožňuje studentům zvolit studijní program, který prohlubuje tělo poznatky získané v prvním stupni, jakož i rozšíří znalosti hranice do politiky a inženýrská řízení oblastech. To také poskytuje jedinečnou příležitost rozšířit znalosti v jiném oboru prostřednictvím sub-major, dávat výhodu pro studenty, kteří hledají kariéru možnosti multidisciplinární oblastí.

Studenti, kteří mají bakalářský základní inženýrský titul jsou schopni zlepšit své schopnosti a znalosti prostřednictvím magisterské úrovni kurzů ve svých velkých, které jim umožní získat a udržet zaměstnanost ve svých technických oborech.

[-]

Master Of Engineering (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento titul může být udělen uchazečům, kteří absolvovali individuální program pod dohledem práci a podali práce obsahující výsledky. Témata, které zahrnují úzké spolupráci s průmyslem se důrazně doporučuje, a většina současných kandidátů jsou zapojeny do témat, která jsou aktivně podporovány jejich zaměstnavatelů. [+]

Tento titul poskytuje cvičit inženýři příležitost k výkonu, do hloubky, řešení strojírenského problému, který vyžaduje individuální úsilí nad rámec bakalářského titulu. V souladu s obecnými politikami fakulty, přízvuk je na aplikovaný výzkum a vývojové práce, i když základní návrhy na výzkum jsou také vítány a podporovány.

Kariérní možnosti zahrnují pozice na vysokých školách a dalších institucích provádění výzkumu nebo jiných akademickou práci, včetně výuky. Příležitosti zahrnující výzkum a vývoj existují také s národními a mezinárodními firmami.

[-]

Master Of Engineering řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Engineering řízení (MEM) je příležitostí pro inženýry, technických specialistů a non-technické odborníky na výstavbu a protáhnout své manažerské schopnosti a integrovat jejich obchodní a technické znalosti. [+]

MEM byl speciálně navržen tak, aby zdůraznil rozhraní mezi strojírenství, technologie a management. Integrace pečlivě na míru kurzu a nezávislý projekt přináší absolventy, kteří chápou profesní, společenské a environmentální kontext a vyvinuli celou řadu řídících a technických schopností reagovat na něj.

Program MEM poskytuje příležitost pro ty, kteří usilují o dokonalosti napadnout se na magisterské úrovni, prohlubovat své znalosti a dovednosti a získat konkurenční výhodu na trhu.

[-]

Master Of Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Finance nabízí ucelenou řadu dovedností a znalostí očekávaných z předních lékařů v bankovním a finančním sektoru. [+]

Finance Program poskytuje účastníkům možnost získat znalosti z finanční teorie a technik pro špičkové účely odborné praxe.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Master of Information Technology (Extension)

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Austrálie Sydney

[+]

Tento kurz poskytuje studentům rozšířené chápání obchodním kontextu a technický vývoj formování moderních informačních a komunikačních technologií (ICT), a vybavuje je k řešení problémů práce v IT průmyslu, jakož i poskytování příležitost rozvíjet své dovednosti v alternativní IT oborů.

Kurz poskytuje studentům pochopení pokročilé koncepce informačních technologií v komerčním prostředí, aby mohli přispět k rozvoji IT řešení v jejich organizaci.

V závislosti na zvolené kvalitě jsou v kariéře zahrnuty široké spektrum pozic v IT průmyslu, včetně expertů v oblasti business intelligence, vývojáře e-business, vývojáře her, manažera informačních systémů, analytika IT bezpečnosti, IT bezpečnostního manažera, konzultant, testování peněz, manažer IT projektů, filmový animátor, softwarový architekt, odborník na kvalitu a testování softwaru a systémový analytik.... [-]


Master Of Krajinářské Architektury

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Jako jediný postgraduální krajinářské architektury profesionální míře k dispozici v Sydney, Master of krajinářské architektury poskytuje studentům příležitost spolupracovat po boku slavných lékařů z oceněných mezinárodních designérských studií a předními odborníky v oblasti urbanismu. Studenti se zapojily do různých projektů, které jsou založeny na velké otázky, kterým čelí globální současných měst a krajiny: měst zhušťování, změny klimatu, zásobování klesá zdrojů (půda, potravin a vody) a úbytku biologické rozmanitosti prostřednictvím ekologického fragmentace a ničení biotopů , Použití nejdůležitější a up-to-data metod a technologií, studenti účastní v praxi založené studia rozvíjet své komplexní řešení problémů dovednosti, aby mohly řešit kritickou roli krajiny ve městech budoucnosti. [+]

Tím, že staví pokročilé odborné znalosti, UTS absolventi s řadou advokacie, politické i odborné agentury, projektové řízení a finančních dovedností v zájmu řešení současných problémů v lokálních a globálních souvislostech. Master of krajinářské architektury nabízí příležitost pro studenty, aby se aktivně a kriticky uvažovat agenturu krajiny v budoucnu město a stát se aktivní v projevu o tom, co budoucí měst se může stát prostřednictvím integrovaného přístupu konstrukce zaměřený. Absolventi Master of krajinářské architektury jsou dobře vybaveny k řešení současných problémů v místních a / nebo globálních souvislostech prostřednictvím rozšířeného porozumění nejdůležitější a up-to-date metodik, nástrojů a technologií.... [-]


Master Of Laws (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Laws (výzkum) poskytuje příležitost pro absolventy rozvíjet své výzkumné dovednosti, prohloubit své znalosti v určité oblasti práva, a zavazují původní výzkum. Stupeň se uděluje uchazečům, kteří prokáží odbornou způsobilost v oblasti výzkumu, pochopení výzkumných metod a schopnost dělat originální příspěvek k poznání. [+]

Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří absolvovali v kurzu, vzdělání a chtějí prohloubit své znalosti v určité právní oblasti prostřednictvím výzkumu. Studenti rozvíjet kritické a analytické schopnosti a pokročilé výzkumné dovednosti, které umožní důkladné zkoumání jejich zvolené oblasti. Tento stupeň je cenný pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti výzkumu.

Kariérní možnosti zahrnují pozice na univerzitách, která provádí výzkum, příspěvky na veřejnou politiku nebo jinou akademickou práci, včetně výuky, zájmové skupiny a právní publikování.

[-]

Master Of Professional Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz poskytuje příležitost na magisterské úrovni pro nově absolvované inženýry, kteří dokončili buď tříletý nebo čtyřletý bakalář inženýrství nebo technologie. Studenti se mohou zapsat do Master of Professional Engineering a pokračovat v oboru specializace. Tento kurz umožňuje studentům prohloubit znalosti a zkušenosti ve svém oboru, a být připraveni k praxí ve strojírenství. Studenti mohou provést zásadní a musí být uznána pro tuto specializaci na jejich testamur. Master of Professional Engineering je navržen tak, aby zahrnoval integrovaný přístup k odborné inženýrské praxi pomocí povinných odborných inženýrských předmětů, povinných předmětů relevantních pro major, nezávislého inženýrství absolvent projektu projektu a povinné inženýrské praxe proud. [+]

To také poskytuje jedinečnou příležitost prohloubit své znalosti a získat praktické dovednosti provedením nezávislého inženýrství absolvent projektu v určitém dur.

[-]

Master of Property Development

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

[+]

UTS také uznává širokou povahu odvětví nemovitostí. Studenti mohou přizpůsobit svůj stupeň díky široké nabídce specializovaných volitelných předmětů, včetně financí, ochrany, urbanismu, globálních trendů a komerčního majetku. Se silným základem v plánování, studenti jsou také způsobilí pro významný blok úvěr v Master of Planning (C04007).

Tento stupeň poskytuje odborníkům v oblasti nemovitostí, jako jsou architekti, inženýři, stavitelé, odhadci, plánovači a obchodní nebo finanční pracovníci, možnost rozšířit své znalosti a kvalifikace a získat komplexnější znalosti o vývoji nemovitostí a souvisejících procesech. To umožňuje absolventům rozšířit svou kariéru nebo se přestěhovat mimo jejich původní profesionální oblast do vyšších nebo širších rolí v rámci odvětví rozvoje nemovitostí a / nebo nabízet klientům nové služby.... [-]


Master Of Science (rozšíření)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz si klade za cíl obnovit a rozšířit studentů vědeckých a průmyslu zkušenosti s manažerské a obchodní prozíravost. Poskytuje studentům s mnoha příležitostmi by přidanou hodnotou jejich stávajících oborů a jejich postavení až do rychlosti na znalostí a technologií, nebo rozšíření do různých velkých společností v zájmu získání odborné a manažerské dovednosti. [+]

Kurz obsahuje povinnou jádro odborných předmětů souvisejících s všech vědních oborů. Subjekty v jádru poskytují páteř dovedností důležitých pro profesionální vědce, ať už podílejících se na výzkumu, vědy podniky, průmyslová odvětví a vládní organizace. To jsou dovednosti, komunikace, kritická analýza, projektové řízení a inovace a komercializace. Profesionální vlákno je doplněna výběrem rozsáhlé studie v konkrétní oblasti vědy nebo matematika disciplíny, nebo v řízení vědy. Studenti mají také možnost podniku výzkumného projektu, s výhradou schválení ze strany fakulty. Pro studenty s vhodnými úrovně dosažení zvažuje výzkum míru, tento kurz poskytuje cestu k PhD. Klauzurní volitelných umožňuje studentům, aby doplnily své stávající dovedností pomocí na míru předměty z příbuzných oborů v celé zdravotnictví, strojírenství a obchodu.... [-]


Master Of Science (vyznamenání)

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Austrálie Sydney

Tento kurz poskytuje studentům jedinečnou příležitost provádět původní výzkum a získat in-hluboké znalosti v jejich konkrétní vědecké oblasti. Studenti mají přístup k zaměstnancům, že jsou přední vědci a odborníci ve svém oboru. Podnik tento kurz umožňuje studentům, aby prozkoumala svůj výzkumný potenciál a rozvíjet výzkumné dovednosti. Tento kurz je určen pro stipendijní cestu k programu PhD. [+]

Kurz obsahuje povinnou jádro odborných předmětů souvisejících s všech vědních oborů. Subjekty v jádru poskytují páteř dovedností důležitých pro profesionální vědce, ať už podílejících se na výzkumu, vědy podniky, průmyslová odvětví a vládní organizace. To jsou dovednosti, komunikace, kritická analýza, projektové řízení a inovace a komercializace. Profesionální vlákno je doplněna výběrem rozsáhlé studie v konkrétní oblasti vědy nebo matematika disciplíny. Studenti v Marine Science a řízení dur, například, jsou vystaveny na multidisciplinární a cross-institucionální celoroční, s vyvrcholení projektu učil v Sydney Institute of Marine Science (SIMS) a vícenásobné cyklu přednášek a praktických prvků s použitím reálných dat z Integrovaný systém námořní observatoř Australan. Druhá polovina kurzu zahrnuje podstatnou výzkumnou složku, která dává studentům možnost podniknout originální, řezání-hrana výzkumu. Pro studenty s vhodnými úroveň dosaženého vzdělání, což poskytuje přímou cestu k PhD, a nese bodů, které mohou být použity v procesu žádosti o stipendium.... [-]


Master Of Science (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz poskytuje příležitost pro absolventy k získání výzkumných dovedností a prohloubit své znalosti v oblasti vědy. [+]

Cílem programu je profesní rozvoj kandidáta, poskytující zkušenosti v definici problému, formulování a testování hypotéz, sběr dat, analýzu a interpretaci a prezentaci projektu.

Kariérní možnosti zahrnují poradce životního prostředí, zdravotní vědec, výzkumník, manažer zdrojů, vědec nebo technologa.

[-]

Master Of Science (výzkum) V Matematických Věd

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz poskytuje příležitost k získání výzkumných dovedností a prohloubit znalosti v jedné z oblastí matematiky. Cílem programu je profesní rozvoj kandidátů prostřednictvím mistrovství podstatné těla matematické literatury spolu s originálním výzkumné práce pod vedením školitele. [+]

Dovednosti v oblasti výzkumu a schopnost matematicky myslet, jsou v rostoucí poptávce v průmyslu, financí a různých vládních organizací. V důsledku toho, absolventi kurzu výrazně rozšířit své kariérní volby, a téma výzkum může být zvolena pro další usnadnění profesní kariéry, například, v nejvyšších úrovních výzkumu trhu, kvantitativní řízení a kvantitativní finance.

[-]

Master Of Science (výzkum) V Počítačových Vědách

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz umožňuje absolventům rozšířit a prohloubit své znalosti v specializované oblasti výpočetní techniky o provádění výzkumu pod dohledem člena akademických pracovníků. [+]

Kurz umožňuje studentům postupovat se ve své kariéře v práci na počítači a informačních technologií, a nabízí flexibilitu při výběru výzkumného tématu, takže to může být úzce spjaty s profesionální kariéry studentů.

Tento kurz umožňuje absolventům rozšířit a prohloubit své znalosti o specializované oblasti výpočetní techniky o provádění výzkumu. Kurz umožňuje studentům postupovat se ve své kariéře v práci na počítači a informačních technologií, a nabízí flexibilitu při výběru výzkumného tématu, takže to může být úzce spjaty s profesionální kariéry studentů. Kariérní možnosti zahrnují pozice na vysokých školách a dalších institucích provádění výzkumu nebo jiných akademickou práci, včetně výuky. Příležitosti zahrnující výzkum a vývoj existují také s národními a mezinárodními firmami.... [-]


Master of Strategic Supply Chain Management (Extension)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Dále v dnešním nestálém prostředí jsou rizika a složitost dodavatelských řetězců hlavními problémy, jimž čelí průmysl, a které povzbuzují podniky k tomu, aby vytvářely ekologičtější schopnosti řešit neočekávané narušení. Tento kurz je navržen tak, aby vyhovoval potřebám zaměstnanců ve všech oblastech podnikání a kteří hledají pokročilé znalosti o sítích dodavatelského řetězce, strategiích zadávání zakázek, operacích a řízení logistiky. Master of Strategic Supply Chain Management (rozšíření) je určen pro studenty, kteří chtějí získat významné znalosti a dovednosti v těchto oblastech. Další možnosti, které tento program nabízí, zahrnují příležitost hlubší specializace v základním strategickém a taktickém aspektu návrhu síťových a logistických sítí, jakož i systematické uplatňování metodiky zlepšování v rámci procesů zadávání veřejných zakázek a dodavatelského řetězce, které pomáhají snižovat variabilitu a nejistotu prostřednictvím dodavatelského řetězce, což umožňuje lepší kontrolu kvality výrobků a služeb. Kromě operací a schopností řízení dodavatelského řetězce, studenti dále zvyšovat dovednosti, odborné praxe, odborné znalosti a schopnosti prostřednictvím lepšího porozumění organizačních a řídicích postupů a mezinárodním kontextu. [+]

Kurz je navržen tak, aby uspokojit potřeby těch zaměstnaných ve všech odvětvích podnikání.

Kurz poskytuje profesionálům s pokročilými schopnostmi řízení hodnotového řetězce a znalosti zlepšit jejich porozumění povaze a přínosu řízení provozu, řízení dodavatelského řetězce a funkce pro zadávání veřejných zakázek na profesionální úrovni.

[-]

Master Zdravotnických Služeb (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento stupeň je určen pro odborníky v oblasti služeb, kteří chtějí rozvíjet výzkumné dovednosti, které mají praktické využití pro inovace a politiky v oblasti zdravotnictví a vědecké znalosti o poskytování zdravotnických služeb. To umožňuje informovanou účast ve výzkumných činností a zdravotních službách inovací a zlepšování. Studenti rozšířit a prohloubit své znalosti o specializované oblasti ve zdravotnictví prostřednictvím programu pod dohledem výzkumu. [+]

Tento kurz pomáhá studentům dokončit původní výzkum, který přispívá k poznání ve svém oboru v mezinárodním kontextu. Výzkum na UTS se odehrává v dynamickém a výsledky-orientované prostředí. The University přitahuje studenty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a odbornost v rámci profesionální a stimulující rámce. Studenti jsou součástí živé a energické výzkumu kultury, úzce spolupracuje s akademickými pracovníky a zdravotní průmyslovými partnery.

Tento titul nabízí solidní výzkumné přípravy po zdravotnických služeb, kteří jsou povinni provádět výzkum ve svém současném zaměstnání, nebo kteří usilují o takových pozic.... [-]


Velitel Analytiky (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

UTS je v čele analytických vzdělávání v Austrálii se zaměřením na praxi založené, interdisciplinární analýzy a rozhodování výzkumu. Velké data v době internetu je velmi složitý a roste exponenciálně, což představuje větší výzvu pro organizace. V tomto kurzu si studenti zaměřit na real-svět obchodní problémy v jejich vlastních organizacích a vyvíjet řešení, jako součást jejich výzkumu. Tento kurz umožňuje absolventům rozšířit a prohloubit své znalosti ve specializované oblasti analytiky podniknout výzkum pod dohledem člena akademických pracovníků. Nosným programem je doplněna krátkými kurzů, seminářů a projektů. Tyto kurzy poskytují akademické kázeň při použití nejmodernějších technologií. [+]

Kurz nabízí flexibilitu při výběru výzkumných témat tak, aby se výzkum úzce spojena s požadavky studentů 's profesionální. Studenti mohou provádět výzkum v analytice pro řešení problémů, které mají přímý dopad na jejich organizace: výzkum s cílem. Pokročilé analytických technik a řešení se stále častěji používají v průmyslu k řízení produktivity, transformaci podnikání a zvýšit konkurenceschopnost. Poptávka po kvalifikovaných analytických professsionals se schopností pracovat v obou tradičních a nových průmyslových odvětví stále roste. Na vysoké úrovni analytických dovednosti absolventi jsou schopni významně přispět k jejich organizaci. Studenti také těžit z možnosti pracovat s předních světových výzkumných pracovníků v této oblasti. ... [-]


Velitel Duševního Vlastnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 2.5 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

UTS zřídila odborné znalosti v a pověst pro poskytování kurzů relevantní potřebám patentu a povolání ochranných známek. UTS Mistr duševního vlastnictví je první na australské univerzitě, která splňuje celý vzdělávací požadavky pro registraci jako registrovaný zástupce ochranné známky a patentovým zástupcem v Austrálii podle příslušných předpisů. [+]

Unikátní vlastností tohoto kurzu je, že může být provedeno úplně on-line, odstraňovat potřebu studentů navštěvovat face-to-face tříd.

Tento kurz poskytuje absolventům pochopení zásad registrované systému ochranných známek, ochrany neregistrovaných ochranných známek a související formy ochrany proti klamavé nebo nekalé obchodní jednání v Austrálii. Kromě toho, absolventi pochopit obsah a důsledky patentové specifikace, které jim umožní informovat o možných otázek porušení, platnosti a dodržování.

V závislosti na přijatých předmětů, může absolventi žádají o registraci jako právník ochranné známky a / nebo patentovým zástupcem v Austrálii. Umění správci nebo mediálních odborníků může zvýšit možnosti uplatnění v rámci budování odborných znalostí v komercializaci nebo řízení duševního vlastnictví aktiv.Další možnosti kariéry patří patent a ochranných známek, právník, IP právník, IP portfolio manažer, tvůrce politik a vládní regulátor.... [-]


Velitel Místní Samosprávy

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of místní vlády poskytuje odborníky, manažery a vedoucí do místní samosprávy s pokročilou znalostí a dovedností, aby kriticky uvažovat o teorii a praxi. To jim umožňuje aplikovat tyto znalosti ve svých rolích v strategické myšlení, plánování a utváření místních komunit. [+]

Tento kurz poskytuje interdisciplinární program s výuky, učení, výzkum a vývoj v rozsahu přes a mimo fakulty. To je informován o výzkumu a budování kapacit činnosti jak UTS Centra pro místní vládu a Australian Centre of Excellence pro místní vládu. Vzdělávací program je vytvořen tak, aby odpovídala požadavkům individuálních požadavků každého účastníka, a předměty lze studovat na pracovišti, přes intenzivní uvolnění bloku, nebo v některých případech prostřednictvím režimu doručení on-line. Program poskytuje absolventům s přístupem založené na důkazech učení vybudovat vysokou úroveň vlivu a vedení v jejich místních vládních institucí na pracovišti.... [-]


Velitel Správu Digitálních Informací

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Arts v digitální informační management je součástí kloubového programu, jehož cílem vytvářet informační odborníků schopných vytvářet a spravovat informace, které jsou stále více v digitálních formátech. Zabývá se také strategie a postupy pro poskytování znalostí služeb pro obou organizací a obcí v 21. století. [+]

Program vybavuje absolventy s hlubokým, teoreticky informoval porozumění tomu, jak znalosti a informace jsou vytvořeny, zastoupeny, sdělují a používán jednotlivci a skupinami a to jak on-line i ve fyzickém světě. Kromě toho, studentům rozvíjet technické a projektové manažerské dovednosti potřebné pro navrhování, výstavbu a správu on-line informačních zdrojů, jako jsou webové stránky a digitálních úložištích. Studenti získají znalosti o současných problémů, trendů, novinek a sil pro změnu v informačním praxi; etické praxe a schopnost pracovat s integritou, přesnost, samostatnost a spolupráce v odborných souvislostech.

Absolventi tohoto programu jsou: prokázána sofistikované zpracování dovednosti vhodné pro profesionální praxi v různých environmentsan pochopení toho, jak dosáhnout cílů společnosti od vytváření, sdílení a využívání knowledgean pochopení současných problémů, trendů, novinek a sil na změnu v oblasti informačních a znalostních postupů informace, stejně jako širší politické, politika a technologického contextsan porozumění etické praxe a schopnost pracovat s integritou, přesnost, samostatnost a spolupráce v profesionálních contextsdemonstrated kreativní, kritické, reflexní schopnosti řešení problémů v rámci svých profesních rolí a závazek k celoživotnímu učení, anddemonstrated schopnosti při plánování a realizaci projektu.... [-]


Velitel Výtvarných Umění (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Master of výtvarných umění (výzkum) je obecně určen pro osoby s průmyslovou zkušeností v médiích a tvůrčích umění, kteří chtějí provádět kreativní výzkum zahrnující přípravu a předkládání hlavní tvůrčí práci a tezi asi 10,000-15,000 slov. Kandidáti se mohou také podílet na třídě nebo on-line semináře o přípravě práce v prvním pololetí roku zápisu. [+]

Kurz poskytuje příležitost pro ty, kteří chtějí rozvíjet konkrétní znalosti, výzkum a tvořivé dovednosti důležité pro tvůrčí odvětví, které se objevují na místní i mezinárodní.

Kariérní možnosti zahrnují pozice v kreativních průmyslů.

[-]

Velitel řízení Projektů

Campus forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

V úzké průmyslu kontaktu, je předmět dodáván, prostřednictvím blokových seminářů, jejichž cílem je napodobit projektu prostředí, která dává studentům možnost přímo rozvíjet jejich schopnost řídit skutečné projekty. Program je přesná, a je celosvětově uznávána pro své tradici dokonalosti. UTS program byl první australský program bude akreditován Project Management Institute 's (PMI) Global Akreditace Centre. Nadace předměty jsou kompatibilní se strukturami používanými PMI a Australský institut Project Management (AIPM) ověřovat praktiky. [+]

Tento program poskytuje praktické bázi znalosti, dovednosti a nástroje pro poskytování různých typů a velikostí projektů a programů ve všech průmyslových odvětvích, vyrůstající z teorie a výzkumu. V popředí trendy v odvětví, program UTS zahrnuje složitosti projektu, řízení programu, správu, reflektivní praxe a leadership.Drawing v oblastech excelence z celé UTS, mohou studenti vybrat sub-hlavní v podnikání, IT, strojírenství nebo stavebnictví (od 2013), nebo provést čistou řízení projektů postgraduální studium.

Úspěšní absolventi kurzu mohou: vybrat a kriticky platí příslušné teorii practicedevelop a aplikovat vhodné metody projektového řízení tak, aby vyhovovaly jiný projekt a organizační contextsdemonstrate používání reflexních practicecommunicate v různých podobách v celé kulturně rozmanitém projektu a organizační contextsdemonstrate schopnost zaujmout vedoucí postavení role v projektu, programu a portfolia managementdemonstrate pokročilé úrovni dovednosti v řízení vztahů mezi hlavními zúčastněnými stranami v různých kontextech jak v Austrálii a internationallyexhibit pochopení uplatňování etické praxi k projektu správy v různých prostředích a to jak v Austrálii a internationallyselect a uplatňovat kreativní problém-řešit dovednosti na všech fázích životního cyklu projektu cycleapply kritické myšlení, analytické a výzkumné dovednosti na řadě projektů a řízení programu contextsunderstand, selekci a aplikovat celou řadu systémů thbarvení přístupy k různým projektu a organizačních souvislostech. ... [-]


Videos

UTS: Future Students

UTS: Postgraduate

UTS International Student: Barsha Karki, Nepal

UTS International Student: Haris Kamal, Pakistan

Contact

University of Technology, Sydney

Adresa, 1. řádek 15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie
Website http://www.uts.edu.au/international
Telefonní číslo +61 3 9627 4816