University of Technology Sydney

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

U společnosti UTS se domníváme jinak: používáme globální přístup k vzdělání, jehož základem je inovace. A co víc, my jsme univerzita pro skutečný svět. Všechny naše kurzy jsou úzce sladěny s průmyslovou potřebou, takže to, co se naučíte, vás připraví na vaši budoucí kariéru.

UTS student" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/12/129053_KN2_1473.jpg" alt="A student wearing UTS clothing sits and laughs with a friend." />


Rozdíl UTS

  • Jsme australská univerzita číslo 1 na prvním místě a na 11. místě na světě (QS Top 50 Under 50 2020 a 13. místo v žebříčku Mladé vysoké školy Times Higher Education (THE) 2019). Podle QS (2021) jsme také zařazeni mezi 150 nejlepších univerzit na světě.
  • Vytvořili jsme areál světové třídy živých, propojených studentských prostor. Využijte naše oceněné budovy, nejmodernější zařízení a udržitelný design.
  • Jsme městská univerzita v Sydney - žijeme v srdci jednoho z největších světových měst, obklopeného Sydneyovým kreativním a digitálním průmyslem.
  • Máme spoje, které se počítají. Více než 150 průmyslových partnerů utváří náš obsah kurzu a poskytuje stáže, stipendia a zdroje.
  • Naši studenti jsou na prvním místě - když s námi studujete, budeme vás podporovat na cestě. Studentské služby zahrnují zdraví a poradenství, akademickou a anglickou jazykovou pomoc, podporu bydlení a kariéry a řadu klubů a společností.

Výzkum, který se počítá
Na UTS náš výzkum odpovídá na velké otázky. Máme rostoucí pověst pro výzkum zaměřený na budoucnost v rozvíjejících se oborech se zaměřením na pět tematických oblastí: zdraví, věda o údajích, udržitelnost, budoucí práce a průmysl a sociální budoucnost. Od otázek technologického narušení po budoucnost zdravotní péče, velkých dat a nových způsobů práce přinášíme skutečná řešení problémů dneška i zítřka. Také spolupracujeme - úzce spolupracujeme s průmyslovými a akademickými partnery po celém světě, abychom dosáhli smysluplné změny ve světě kolem nás.

Štipendium úspěch

Věnovali jsme 30 milionů dolarů na poskytování grantů a stipendií vysokoškolským studentům do roku 2020 - včetně univerzitních nebo specializovaných finančních prostředků pro zahraniční studenty, jako jste vy.

www.int-stipendia. UTS .edu.au

Místa

Sydney

University of Technology, Sydney

Adresa, 1. řádek
15 Broadway
Ultimo, Sydney

2007 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie
Telefonní číslo
+61 3 9627 4816

Programy

MA
MSc
Magistr