University of Southern Queensland (USQ)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

USQ nabízí až 25% mezinárodní stipendia studentů.
Přečtěte si více o stipendiích nabízených níže:

Mezinárodní stipendium na ubytování
Mezinárodní stipendium na podporu studentů
Mezinárodní stipendium na podporu studentů

University of Southern Queensland (USQ) Australia je dynamická univerzita, která se věnuje poskytování kvalitních studijních programů online a online pro studenty všech úrovní studia z více než 110 zemí. USQ je hodnocena australskou univerzitou číslo jedna pro absolventský plat [1] a má pět hvězdiček za internacionalizaci a zaměstnatelnost [2] .

O nás

Za více než 50 let se společnost USQ stala významnou vzdělávací a výzkumnou institucí poskytující vzdělání ze tří školních areálů ( Toowoomba , Springfield a Ipswich ), informačního střediska ( Stanthorpe ), online a prostřednictvím důvěryhodných vzdělávacích partnerů .

Dnes si USQ udržuje vynikající komunitní podporu a poskytuje aktuální a relevantní studijní programy, které budují kariéru studentů tak, aby vynikaly v současném konkurenčním globálním prostředí.

USQ je lídrem ve svých klíčových, vybraných oblastech výzkumu, jako je zemědělství, strojírenství a zastavěné životní prostředí, astrofyzika a zdraví, a byl uznán za své úspěchy prostřednictvím hodnocení Australian Research Council v roce 2018 v hodnocení excelence ve výzkumu pro Austrálii (ERA). USQ dosáhla hodnocení ERA pro 18 výzkumných oborů jako „výrazně nad světovým standardem“ a 12 výzkumných oborů jako „nad nebo na světovém standardu“ [3] .

Programy a kurzy

Areály USQ poskytují studentům zážitek zaměřený na komunitu a kariéru. Menší velikosti třídy umožňují větší zapojení lektorů a studentů a větší vzájemné propojení. Více než 25 000 studentů z celé Austrálie a z celého světa se rozhodne studovat na USQ v:

 • Zemědělství a životní prostředí
 • Umění a humanitní vědy
 • Letectví
 • Podnikání a management
 • Média a komunikace
 • Vzdělávání a výuka
 • Informační technologie
 • Právo a kriminalistika
 • Ošetřovatelství a zdraví spojenců
 • Psychologie a lidské služby
 • Věda a inženýrství
 • Geodetické a vestavěné prostředí
 • Vizuální a múzická umění
 • Výzkum
 • Programy anglického jazyka a Pathway

USQ Toowoomba je regionální univerzitní kampus vybavený celou řadou zařízení a podpůrných služeb, které vyhovují potřebám studentů. Nabízí kompletní zážitek na a širokou škálu studentských životních aktivit doplňujících akademický program.

Uvolněný životní styl a přátelská atmosféra Toowoomby je skvělou volbou pro studenty, kteří chtějí úlevu od života ve velkoměstě a zároveň sledují své kariérní cíle. Toowoomba se nachází jen 1 hodinu a 45 minut od Brisbane a 2 hodiny od Gold Coast.

122951_campus.jpg

USQ Springfield poskytuje studentům zaměřené vzdělávací prostředí s nejnovějšími programy a technologiemi. Díky vysoce kvalitním zařízením, jako je digitální výroba a výkon, a světovému leteckému simulátoru, má úzké vazby v oboru, aby spojil studenty s příležitostmi pracovních zkušeností. Nachází se asi 45 minut od města Brisbane.

122952_two.jpg

USQ Ipswich nabízí na míru vytvořená zdravotnická zdravotnická zařízení a nové klinické ošetřovatelské laboratoře, simulační centrum porodní asistence, sportoviště, kavárnu a tělocvičnu. USQ je součástí komunity Ipswich od roku 2006 a nyní má více než 1000 studentů, kteří studují v tomto kampusu, s ohromující knihovnou s živým deštným pralesem. USQ Ipswich je 55 minut jízdy od města Brisbane a je dostupný veřejnou dopravou.

122954_purple.jpg

Online

Připojte se k více než 70 procentům studentů USQ, kteří se rozhodnou dosáhnout svých kariérních cílů prostřednictvím online studia . Díky více než 100 kurzům mají studenti flexibilní online učebny, kde si mohou vybrat, kde, kdy a jak budou studovat.

122956_online.jpg

Stipendia

USQ nabízí celou řadu stipendií a stipendií, která poskytují stravování studentům ze všech prostředí. Ty jsou pravidelně aktualizovány.

Mezinárodní studentská podpora

USQ zajišťuje studentům co nejlepší využití jejich studijních zkušeností tím, že nabízí flexibilní studijní možnosti v podpůrném prostředí. Ať už studenti studují na akademické půdě nebo online, mají přístup ke specializovaným referentům pro vztahy s studenty, kteří jim poskytují podporu v každé fázi, od zápisu, až po promoci.

Jako mezinárodní student přicházející ke studiu na USQ v Austrálii se studentům nabízí:

 • Zdarma vyzvednutí letiště a transfer do ubytování (pro nově příchozí studenty)
 • Bezplatná denní kyvadlová autobusová doprava
 • Obytné vysoké školy a rady ohledně ubytování mimo areál
 • Mezinárodní studentské kariérové poradenství
 • Blaho studentů, zdraví, poradenství a pohodu
 • Podpora víry a služby
 • Pravidelné studentské akce a aktivity
 • Zdroje zdravotního postižení
 • Kariérní růst
 • Zdroje knihoven, včetně podpory studia.

122957_fair.jpg

Kde zůstat?

USQ usnadňuje ubytování ve třech místech kampusu. V Toowoomba a Springfieldu je k dispozici ubytování na koleji, které studentům poskytuje přátelské, obytné prostředí. V těsné blízkosti kampusu Ipswich je k dispozici samostatně vlastněné a provozované ubytování mimo areál.

Výzkum

USQ se zavazuje provádět výzkum, který je akademicky relevantní a přispívá inovací ve prospěch našich komunit, národa a světa.

Výzkumná kultura společnosti USQ má přinést změny a její výzkumní pracovníci zapojí, spolupracují a porozumí zúčastněným stranám a průmyslovému odvětví, aby dodávali řešení měnící se svět.

USQ umožňuje širokou škálu výzkumných programů napříč různými obory v rámci svých výzkumných ústavů, center, fakult a škol. Její tři ústavy a devět center představují jeho živé a podpůrné výzkumné prostředí, které přispívá k úspěchu v klíčových oblastech excelence výzkumu, měřeno podle hodnocení australské vlády v oblasti excelence ve výzkumu Austrálie (ERA).

Vynikající výzkum

USQ usiluje o průkopnický výzkum s globálním dosahem a dopadem. Má různé silné stránky výzkumu patrné v celé řadě klíčových oblastí výzkumu.

Kvalitu svého výzkumu na světové úrovni potvrdily výsledky ze zprávy o australské radě pro výzkum v Austrálii (ERA) v letech 2018–2019 [4] .

Byly hodnoceny následující oblasti výzkumu:

122958_Capture1.JPG 122960_Capture2.JPG

[1] Průvodce dobrými univerzitami, 2020
Quacquarelli Symonds, QS Stars 2019
Australské rady pro výzkum v roce 2018 v oblasti výzkumu pro Austrálii (ERA).
Australské rady pro výzkum v roce 2018 v oblasti výzkumu pro Austrálii (ERA).

Místa

Toowoomba

University of Southern Queensland

Adresa, 1. řádek
USQ Toowoomba
West St

4350 Toowoomba, Queensland, Austrálie
Telefonní číslo
+61 74631 5543

Springfield

Adresa, 1. řádek
USQ Springfield
Sinnathamby Boulevard


4300 Springfield, Queensland, Austrálie

Brisbane

Adresa, 1. řádek
USQ Ipswich
11 Salisbury Road

4305 Brisbane, Queensland, Austrálie

Austrálie online

Adresa, 1. řádek
Austrálie online, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium