Přečtěte si oficiální popis

Myslíš na studium v ​​Austrálii? University of Southern Queensland (USQ) pyšní tím, že poskytuje nejlepší možnou podporu, která vám pomůže dosáhnout vašich studijních a kariérních cílů. Studenti USQ se těší malým třídám, společným učebním prostorům a sadu podpůrných služeb, které posílí vaše studijní zkušenosti. Se studenty z více než 80 zemí a mezinárodně uznávaných titulů a programů si můžete zvolit studium na akademické půdě, externí nebo on-line.

O nás

University of Southern Queensland je dynamická univerzita zaměřená na poskytování kvalitních titulů a programů v pružném a podpůrném prostředí. Za více než 50 let se USQ stala významnou výukovou a výzkumnou institucí, která poskytuje vzdělání po celém světě ze tří regionálních lokalit: Toowoomba, Springfield a Ipswich. Máme také hlídkový dosah, který se nachází ve městě Stanthorpe.
Naši studenti jsou vyučováni přednášejícími, kteří jsou lídry ve svých oborech, kteří stejně jako naše programy zůstávají aktuální s neustále se měnící tváří tohoto odvětví. Jsme hrdí na to, že jsme v Queenslandu číslo 1 pro absolventy v prezenční práci (Průzkum letových cílů 2014-2016). Bez ohledu na to, zda naši studenti studují on-line nebo on-campus, je naše zaměření poskytnout jim personalizovanou podporu.
Každý student má přístup k USQ Student Relations Officers (SROs), kteří je mohou podporovat prostřednictvím své výukové cesty.

Kurzy

Programy nabízené na USQ jsou navrženy s cílem připravit absolventy, kteří jsou připraveni na mezinárodní úrovni a jsou kvalifikovaní. Na USQ můžete studovat na diplomové, vysokoškolské, postgraduální a výzkumné úrovni. Využijte také naše kurzy odborného vývoje pro jednotlivce, programy Pathway a kurzy angličtiny pro zlepšení své kariéry.

Téměř 28000 studentů z celé Austrálie a po celém světě se rozhoduje pro studium na USQ v oblastech:

 • Obchod a obchod
 • Kreativní umění a média
 • Vzdělání
 • Inženýrství a prostředí
 • Zdraví a komunita
 • Humanitní vědy a komunikace
 • Informační technologie
 • Právo a spravedlnost
 • Vědy
 • Výzkum
 • Programy anglického jazyka a Pathway
 • Profesionální vývoj.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba je původním univerzitním areálem a je dobře vybavený širokou škálou zařízení, které jsou vhodné pro celou řadu studentských potřeb. Největší ze tří kampusů USQ ohledně velikosti, USQ Toowoomba nabízí plný zážitek z kampusu s ubytováním v rezidenční koleji a širokou škálu studentských životních aktivit, které doplňují akademický program.

USQ Toowoomba se nachází v jedné z největších vnitrozemských měst Austrálie, pouhých 40 minut jízdy západně od Brisbane a poblíž letiště Toowoomba Wellcamp.

USQ také nabízí bezplatnou denní interkampusovou kyvadlovou dopravu mezi USQ Toowoomba, USQ Springfield a USQ Ipswich, což studentům nabízí více možností a flexibilitu k účasti v hodinách v závislosti na jejich potřebách.

USQ Springfield

USQ Springfield je čerstvý moderní areál, který se nachází v srdci jedné z nejrychleji se rozvíjejících oblastí Queenslandu.

USQ Springfield nabízí širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních možností v živém prostředí pouhých 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od města Brisbane a hodinu od Gold Coast.

Rozbočovač pro digitální produkci a výkon pro univerzitu zahrnuje areál průmyslových stanic televizních a rozhlasových výrobních stanic a zkušebních prostor, stejně jako výukové místnosti pro spolupráci, zbrusu nové laboratoře.

USQ Springfield je světový třídní letový simulátor je první svého druhu v Queenslandu. Simulátor USQ je úzký tělový paprsek, ve kterém studenti letectví mohou při provádění kontrol a postupů replikovat celý let, jak pravidelné, tak abnormální scénáře.

USQ Ipswich

Ipswichský areál USQ se nachází na památkově chráněném místě v jednom z nejstarších australských měst. Od roku 2006 jsme součástí Ipswichu a jak se region rozšiřuje, rozšiřujeme náš závazek k regionu.

USQ Ipswich je listnatý areál má velké výhledy přes město, stejně jako ohromující knihovna představovat živoucí deštný prales. Campus je 55 minut od města Brisbane, hodinu a 15 minut od Gold Coast, a je dostupný městskou hromadnou dopravou. Domov USQ School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich zahrnuje na zakázku vybudované paramedical školicí zařízení a nové klinické ošetřovatelské laboratoře, sportovní hřiště, kavárna a tělocvična.

Online

S on-line studiem na USQ, je snadnější než kdy jindy, aby se studie vešla do vašeho života. Zaměřujeme se na úspěšnost studentů, a proto vám usnadňujeme, abyste se přizpůsobili všem svým profesionálním a plně akreditovaným studijním programům do vašeho rušného života. Ve skutečnosti jsme univerzita číslo jedna v Queenslandu pro absolventy v práci na plný úvazek (Průzkum letových cílů 2014-2016). Můžete studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek nebo měnit své studijní zatížení, protože život se pro vás mění - vaše učebna je tak blízko jako váš počítač.

Naši studenti, kteří se rozhodli studovat online, jsou velmi součástí našich komunit v kampusu a jsou velmi vítáni, že se s námi účastní kampusu a využívají širokého spektra zařízení a podpůrných služeb, které nabízíme.

Studenti online mohou mít přístup ke své flexibilní online třídě, která jim umožňuje vybrat si, kde studují, a jak studovat. Není divu, že přes 75% našich studentů se rozhodne pro studium v ​​tomto režimu.

Mezinárodní studentská podpora

 • Bezplatná letištní sbírka a přesun do vašeho ubytování pro nové přicházející studenty
 • Rezidenční vysoké školy a ubytování mimo areál
 • Mezinárodní studentská pracovní skupina na USQ Career Hub
 • Studentské blaho, zdraví, poradenství a blahobyt
 • Podpora víry a služby
 • Pravidelné studentské akce a aktivity
 • Zdroje zdravotního postižení.

Zjistěte více informací o službách USQ International.

Kde zůstat?

Pokud plánujete studovat na kampusu s USQ, existuje řada možností ubytování, které vyhovují každému rozpočtu - to vše v těsné blízkosti každého univerzitního kampusu. Zjistěte více o ubytování s USQ.

Jste připraveni na přihlášku na USQ?

Přihlašovat se ke studiu s USQ je snadné! Zjistěte více o našem procesu podávání žádostí a spusťte aplikaci. Nezapomeňte, že na USQ není žádný poplatek.

Výzkum

Společnost USQ je odhodlána provádět výzkum, který není jen vědeckého významu, ale angažuje se s průmyslem a našimi zainteresovanými stranami a přispívá k inovacím, které jsou přínosem pro naše komunity, národ a další.

Klíčem k naší výzkumné kultuře je spolupráce s průmyslem, abychom porozuměli problémům, kterým tento sektor čelí, a spolupracovali na vývoji nových myšlenek a technologií, které mají skutečný dopad na hmatatelný přínos. Máme významné výzkumné schopnosti a odborné znalosti v těchto oblastech:

 • Zemědělství a agrobyznys
 • Astrofyzika
 • Kulturní dědictví a archeologie
 • Digitální život
 • Vědy o životním prostředí
 • Zdraví a behaviorální vědy
 • Matematické vědy a hypersonie
 • Materiálové inženýrství a inženýrská technologie
 • Regionální komunita a hospodářský rozvoj

Jsme mezinárodně uznávaní pro naši práci v budoucích materiálech a kompozitích, úzce spolupracujeme s mezinárodními průmyslovými partnery a dalšími výzkumnými institucemi, abychom zjistili životaschopná řešení šetrná k životnímu prostředí pro některé z největších komodit na světě.

USQ se také rychle objevuje jako světový výzkumný lídr v zemědělských systémech a řízení udržitelné venkovské krajiny s výzkumem v oblasti environmentálních věd, výpočetní a matematické vědy, zemědělské vědy a inženýrství. Mezinárodní výzkumné projekty v Asii pomáhají zlepšit zavlažování, zeleninovou výrobu a obchodování s kávou, mimo jiné.

Od superfoodů až po regionální přežití rakoviny se naši výzkumní pracovníci snaží zlepšit kvalitu života pro všechny prostřednictvím našeho výzkumu v oblasti zdraví. Projekty zahrnují řešení jedinečných potřeb regionálních a venkovských obyvatel s výzkumem zahrnujícím zdravotnické systémy, vědu a technologie, přístup a péči, infrastrukturu a inovace. USQ výzkumníci také zkoumají potenciál pro funkční potraviny, aby zvrátili lidskou obezitu a chronická zánětlivá onemocnění, poskytovat základnu, aby nakonec poskytly optimální přínosy pro zdraví ke snížení rizik spojených s chronickými poruchami životního stylu.

Studenti postgraduálního výzkumu v USQ mají přístup k širokému spektru zařízení a jsou vedeni našimi výzkumníky a partnery, aby podporovali dynamické a obohacující prostředí. Inovativní programy USR (Higher degree by research) (HDR) rozšiřují horizonty studentů a připravují je na náročné kariéry ve svých vybraných oborech, čímž zvyšují jejich zaměstnatelnost a inovační dovednosti.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of Southern Queensland (USQ)

Master of Science (výzkum) vám dovednosti a příležitosti, které potřebujete k dalšímu svou kariéru ve zvolené oblasti výzkumu vědy. ... [+]

Vylepšete svou Science Research kariéru

The Master of Science (výzkum) dá vám dovednosti a příležitosti, které potřebujete k dalšímu svou kariéru ve zvolené oblasti výzkumu vědy. V tomto stupni, vysoce motivovaní a vysoce kvalifikovaní studenti zavazují pokročilé studii s cílem produkovat disertaci na základě výzkumu, který vám pomůže rozvíjet své výzkumné dovednosti ve specializované oblasti poznání a pokračovat dále se svým sci-výzkumné činnosti.

V tomto stupni budete mít na výběr ze tří specializací, kteří se zaměřili své výzkumné studie. Patří mezi ně:

Aplikovaný výzkum Advanced Research psychologie výzkum ... [-]
Austrálie Toowoomba Springfield
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Southern Queensland (USQ)

Pokud chcete, aby se stal účetního a již mají bakalářský nebo 8-non-jednotka účetní magisterský stupeň, bude Master of Professional účetnictví se tam dostat. Důraz je kla ... [+]

Účetnictví je kritický

Účetnictví je kritickou součástí každé firmy či instituce. Účetní jako profese došlo k zásadní posun v posledních desetiletích, z čistě finančního pozornosti hospodářské odpovědnosti pro složitější úlohy v rámci obchodní organizace a řízení. Účetní profese také rozšířena o oblasti, jako jsou informační systémy, platební neschopnosti a forenzních šetření.

Přejít na kariéru v oblasti účetnictví

Chcete-li se stát účetním a již máte bakalářský nebo 8-ti nepravidelný magisterský titul, získáte tam Master of Professional Accounting. Důraz je kladen na praktické zkušenosti a přípravou vám důkladně účetní profesi přes konverzní program tohoto magisterského.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 6 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Máte-li bakalářský titul v kterémkoli jiném než vzdělání oboru a chtějí, aby se stal učitelem, budou USQ Master of učení a vyučování se tam dostat. Úroveň Stupeň To vše n ... [+]

Stát učitelem základní nebo střední škole

Máte-li bakalářský titul v kterémkoli jiném než vzdělání oboru a chtějí, aby se stal učitelem, budou USQ Master of učení a vyučování se tam dostat. Úroveň Stupeň To vše nové magisterský zařídíme s pokročilým a komplexním chápání vzdělávání a důkladně připraví vám za vaši novou kariéru.

Majors

Hlavní SEKUNDÁRNÍ

Odborná praxe

Existují 60 dní sledovaných odborných stáží a 20 dní po dosažení bez dozoru praxe při 50 procentním úvazku ve škole nebo jiném schváleném vzdělávacím kontextu. Máte také možnost absolvovat některé ze svých odborných zkušeností v zahraničí.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 6 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Pedagogové hrají důležitou roli při rozvíjení schopnosti občanů používat znalosti učit se, rozvíjet a podílet se na našem současném světě. ... [+]

Commonwealth Podporované Místo

Dále svou kariéru učitele

Pedagogové hrají důležitou roli při rozvíjení schopnosti občanů používat znalosti učit se, rozvíjet a podílet se na našem současném světě. Mistr školství:

si klade za cíl rozšířit si znalosti, který vám pomůže stát se lídrem v oblasti vzdělávání je nabízen kompletně on-line, což flexibilitu studovat kdykoliv a kdekoliv.

Majors

rané dětství Poradenství a poradenství speciální vzdělávání TESOL

Ostatní obory jako například výzkumné dráhy a dráhy studenta-vedl umožňuje vybrat osm kurzů z mnoha vzdělání Postgraduální kurzy vám umožní přizpůsobit své studium vašich osobních a profesních cílů, které jsou k dispozici v Masters školství Full-Fee platebních program.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Pokud jste absolvovali jinou oblast a chcete se přestěhovat do IT, nebo jste již studovali výpočetní stupeň a chcete zvýšit své odborné dovednosti, pak je to pro vás stup ... [+]

Zvyšte své počítačové dovednosti

Pokud jste absolvovali jinou oblast a chcete se přestěhovat do IT, nebo jste již studovali výpočetní stupeň a chcete zvýšit své odborné dovednosti, pak je to pro vás stupeň. Master of Computing Technology je navržen tak, aby zvyšoval vaše současné znalosti a dovednosti a vztahoval se k potřebám vašeho povolání nebo průmyslu.

Kurzy specializace

Software a web Zabezpečení sítě a systému Nespecifikovaná specializace - máte možnost zvolit si deset schválených kurzů z Master of Computing Technology, abyste si vytvořili svůj stupeň svých cílů a ambicí.

Výzkumné specializace

... [-]
Austrálie Toowoomba Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 6 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Cílem Master of Business Research je vás trénovat na vysoké úrovni obchodní průzkum, buď pro účely akademické či vyšším managementu. ... [+]

Vezměte si své výzkumné dovednosti na zcela novou úroveň

Cílem mistr výzkumu obchodu Je na vás trénovat na vysoké úrovni obchodní průzkum, buď pro účely akademické či vyšším managementu. Budete provádět významný kus výzkumu v oblasti svého zájmu, pomocí odborné znalosti a pokročilé výzkumné techniky, aby prozkoumala řešení problému řízení. Očekává se, že výzkum budete provádět v průběhu několika let budou představovat důležitý přínos k rozvoji nových poznatků, rozvoj společnosti a řešení pro průmysl a vládu.

výsledky Kariéra

Master of Business Research posílí svou úlohu z hlediska vrcholového vedení, nebo vás připraví na kariéru v akademickém světě. To je také odrazovým můstkem k dalšímu výzkumu stupňů, například PhD.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 6 semestry
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Udělej si svůj další velký kariérním postupu s USQ Master of Business a inovace. Budete si moci zvolit dvě specializace, které budou rozšířit své vědomosti, zvyšují své z ... [+]

Jste připraveni na své budoucí kariéře?

Udělej si svůj další velký kariérním postupu s USQ Master of Business a inovace.

Budete si moci zvolit dvě specializace, které budou rozšířit své vědomosti, zvyšují své znalosti a doplní vaše kariérní ambice.

Majors

Agropodnikání (není k dispozici v roce 2017) Zpracování velkých objemů dat a vizualizace Krizové řízení DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE Podnik Vedení finance Obecný mezinárodní obchod Odborná komunikace Udržitelné podnikání

Třetí složkou vaše studium bude výzkumný projekt, který se bude rozšiřovat své znalosti v inovačního podnikání a podnikání. Zvolit buď aplikovaný výzkum nebo se vydat na Advanced Research.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 72 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Pokud chcete, aby se stal profesionálním inženýrem, a mají tříletý inženýrský titul, ale žádné pracovní zkušenosti, bude Master of Engineering se tam dostat. ... [+]

Získat průmyslové praxe

Pokud se chcete stát profesionálním inženýrem a máte tříletý inženýrský titul, ale žádné pracovní zkušenosti, Master Engineering vás tam dostane. V tomto stupni budete:

získat hands-on praktické laboratoře a zkušeností v oboru, aby vás připraví pro práci v inženýrské profese uplatnit svůj studijní znalosti reálného světa problémem ve svém výzkumném projektu - skvělý odrazový můstek k dalšímu výzkumu stupňů, včetně vašeho PhD.

Majors

zemědělská technika Aplikované Telecommunications Inženýrské stavitelství Elektrické a elektronické inženýrství Inženýrství přírodního prostředí Geografické informační systémy strojírenství Energetika pozemní stavitelství Geodetické práce. ... [-]
Austrálie Toowoomba Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

USQ Master of Information Systems vám dá dovednosti uspět ve stále propojeném světě, kde jsou nové výzvy prezentovány každý den. Tento stupeň vám poskytne potřebné dovedn ... [+]

Vydejte se na dynamickém kariéry

USQ Master of Information Systems vám dá dovednosti uspět ve stále propojeném světě, kde jsou nové výzvy prezentovány každý den. Tento stupeň vám poskytne potřebné dovednosti a znalosti potřebné k realizaci potenciálu stávajících technologií, využívat příležitosti nových a nově vznikajících technologií, které pomohou organizacím získat obchodní hodnotu z využívání informačních technologií a systémů.

Sektor IT byl identifikován jako mající značný nedostatek vyškolených profesionálů. Nyní je skvělý čas vydat se na kariéru, která bude dynamický, globální a poptávky. Studium Master of informačních systémů je ideální pro profesionály s kvalifikací v jiných než informačních technologií oblastí.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 6 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Mistr vzdělávání (aplikované lingvistiky) je ideální, pokud pracujete s druhým reproduktory jazyka a jejich komunit, nebo v oblasti logopedie a patologie, spojil zdraví, ... [+]

Zlepšit své manažerské schopnosti komunikace

. Master of vzdělávání (aplikované lingvistiky) Je ideální, pokud pracujete s druhým reproduktory jazyka a jejich komunit, nebo v oblasti logopedie a patologie, spojil zdraví, psychologie nebo školení v různých prostředích, která vyžaduje dovednosti v oblasti řízení komunikace a cross-kulturní interakce.

studie flexibilita

Pokud si nejste jisti, zda byste chtěli dokončit celý magisterský program, platí pro studium Graduate Certificate USQ je školství, Diplom školství (Commonwealth Podporované místo) nebo Diplom školství (Full zpoplatněná) a vzít úvěr ze svého studie k Master školství, pokud se rozhodnete pokračovat ve studiu.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Chcete dodávat inovativní řešení s využitím pokročilých dovedností v oblasti projektového řízení? Vyvinut ve spolupráci s průmyslem, australský Institut projektového říze ... [+]

Zvládnout umění projektového managementu

Chcete dodávat inovativní řešení s využitím pokročilých dovedností v oblasti projektového řízení? Vyvinut ve spolupráci s průmyslem, australský Institut projektového řízení a institut Project Management, USQ Master of Project Management vám poskytne dovednosti a znalosti, být lídrem v oblasti projektového řízení.

Kromě témat, jako je vedení týmu, dodávku projektu, na základě projektů řízení a řízení rizik, budete moci přizpůsobit svůj stupeň výběrem volitelných z našeho MBA nebo Master of Business a inovačních stupňů tak, aby vyhovovaly svou kariéru.

Jeden z našich nedávných absolventů byl oceněn Australian Institute of Queensland 2015 projektový manažer Projektový management v roku.... [-]

Austrálie Springfield Australia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 72 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)