Přečtěte si oficiální popis

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

univerzita profil

Zařadil do top 51 * univerzit na světě, The University of Queensland (UQ) je jedním z nejlepších australských vysokých škol s:

Další ocenění pro výuku dokonalosti než jakákoliv jiná australské univerzity výjimečný výběr programu napříč širokou škálu studijních oborů v bakalářském, magisterském a výzkumných vyšší úrovně studijních studenti možnost získat praktické zkušenosti a dělat cenné kontakty s potenciálními zaměstnavateli prostřednictvím stáží a pracovních stáží možnost absolvovat část svého stupně v zámoří na jednom z univerzitních mnoha vysoce hodnoceny partnerskými institucemi.

S areálech založených v okolí města Brisbane, budete mít rozmanitou komunitu více než 50.000 studentů, včetně více než 12.600 zahraničních studentů ze 140 různých zemí po celém světě.

UQ je zakládajícím členem národní skupiny osm, přední skupina australských univerzit, které řídí významnou část veškerého univerzitní výzkum v Austrálii, stejně jako jeden z pouhých tří australských univerzit být členem globální Universitas 21, An aliance umožní UQ nabídnout studentům jedinečnou příležitost účastnit se výměny a akcích studentů po celém světě. Prostřednictvím této aliance, UQ studenti se podíleli na akcích, jako je například program letní školy v Mexiku, v bakalářském Research konferenci v Japonsku a programu sociálního podnikání v Guatemale.

Pozice světa

Podle QS World University Rankings 2016 tématu, UQ patří číslo jedna v Austrálii v roce nerostných surovin a důlního inženýrství (10. celkově) a Environmental Science (12. celkově). Univerzita také patří 17. na celém světě v zemědělství a lesnictví a 18. ve vzdělávání. UQ je jiný QS globální top-30 tématy jsou: Psychologie (21), rozvojová studia (23), Chemical Engineering (25), komunikace a mediálních studií (25), účetnictví a finance (26), Zdravotní sestry (29) a ošetřovatelská ( 30).

zkušenosti Student

Kromě flexibility při volbě programu UQ studenti také těžit z možnosti vychutnat celou řadu mimoškolních aktivit v průběhu studia. Existují výměnné příležitosti pro více než 185 partnerských institucí v 40 zemích a přístup k více než 200 klubů a společností, jakož i sportovních a kulturních zařízení.

Výhoda Award programu UQ nabízí UQ studentům možnost realizovat své touhy a zlepšit své výzkumné, vedení a kulturní komunikační dovednosti s cílem zajistit jejich konkurenceschopnost na trhu práce. Spojuje účast v řadě spolupráce vzdělávacích aktivit ve třech hlavních kategoriích - Globální a kulturní angažovanost, výzkum a podnikání a sociální odpovědnosti a vedení - a dá vám přístup k jedinečným Symposium Series.

Pozoruhodné absoloventky

Univerzity Nesplněná 225000-Plus absolventy patří laureáta Nobelovy ceny, generální ředitel Fortune 500 společností, což je vítěz Oscara a vůdce ve vládě, právo, vědy, veřejných službách a umění.

Výzkum je zaměřen

Univerzita má devět world-class výzkumné ústavy a výzkumníci, jejichž inovace mají globální dopady, včetně vytvoření děložního čípku vakcíny proti rakovině, ochranu dodávek potravin na světě a instalace největšího fotovoltaického solárního panelu na jižní polokouli. Jako student UQ máte možnost se učil a pracovat po boku těchto výzkumníků.

Kde je UQ?

UQ má tři školní areály v a kolem Brisbane, hlavního města státu Queensland. Brisbane je třetí největší město v Austrálii, po Sydney a Melbourne, a to má multikulturní populaci asi dva miliony.

Má všechny výhody velkého moderního města, ale přesto si zachovává přívětivost a kouzlo malého krajského města. Ve vydání Lonely Planet Austrálie cestovním průvodci 2013, Brisbane byl jmenován "Austrálie je nejchladnější město".

hodinu jízdy na jih od města, najdete na zlaté pláže a zábavních parků na Gold Coast. Severně od Brisbane najdete pláží Sunshine Coast, národní parky, deštné pralesy a atrakcí, jako je Austrálie Zoo. Jen kousek od pobřeží najdete nedotčené Stradbroke a Moreton ostrovy, oba populární jednodenní výlet a prázdninové destinace pro místní obyvatele i návštěvníky. Brisbane hostil mnoho velkých kulturních a sportovních akcí, včetně Commonwealth Games, ragby Světového poháru a vrchol v roce 2014 skupiny G20.

Pro více informací navštivte https://future-students.uq.edu.au * UQ se řadí do top 51, měřeno QS World University Rankings a Performance žebříčku vědeckých prací na světových univerzit. Univerzita také patří 52 v US News nejlepšími světovými Univerzity žebříčku, 55 v Šanghajský žebříček a na 60 v Times Higher Education World University Rankings.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

The University of Queensland

Tento program je určen pro oba právníky a non-právníci, kteří chtějí zaměřit své studium na mezinárodním právu. Ve stále internacionalizovaného světě, mezinárodní právo t ... [+]

Proč studovat Master of mezinárodní právo

Tento program je určen pro oba právníky a non-právníci, kteří chtějí zaměřit své studium na mezinárodním právu. Ve stále internacionalizovaného světě, mezinárodní právo tvary téměř všechny formy mezinárodní interakce, z podnikání, obchodu, diplomacii a ve válce.

Lidé se již pracuje, nebo doufat, že pracovat v různých mezinárodně zaměřených oblastech, jako je obchod, politika, vlády a neziskový sektor by měli prospěch z jasného pochopení struktury mezinárodními zákony, které formují mezinárodní systém, a jak pracovat v rámci těchto zákonů.

Master of mezinárodní právo má čtyři povinné kurzy: jeden zavedení mezinárodního práva veřejného a sérii tří chodů, které se zaměřují na mezinárodním právu v akci, a spojitost mezi mezinárodním právem a vnitrostátním právem. Studenti pak vybrat z celé řady volitelných předmětů tak, aby vyhovovaly osobní růst a zájem.... [-]

Austrálie Svatá Lucia Brisbane Gatton
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Queensland

Tento program je nabízen v reakci na poptávku po 2-leté magisterského programu ze strany studentů, kteří absolvovali studium MA úrovni a chtějí nastoupit do disertaci dří ... [+]

Proč studovat Master aplikované lingvistiky

Tento program je nabízen v reakci na poptávku po 2-leté magisterského programu ze strany studentů, kteří absolvovali studium MA úrovni a chtějí nastoupit do disertaci dříve než se přistoupí k výzkumu vyššího stupně. Tento postgraduální celoroční program nabízí studium v ​​oborech Aplikované lingvistiky a TESOL. Program má dvě mise. Prvním z nich je poskytovat kvalitní profesionální rozvojový program pro učitele angličtiny a dalších druhých jazyků a jazykových odborníků na překlady, tlumočení a dalších druhý jazykových oblastech. Druhým úkolem je poskytovat ročníkovou práci studentům příležitost prozkoumat možnosti výzkumu a vývoji specializace pro další studium.... [-]

Austrálie Svatá Lucia Brisbane Gatton
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Queensland

Program na University of Queensland dat Science bude první v Austrálii nabídnout pokročilé úrovně výpočetní techniky, statistiky, matematiky a obchodní znalosti používaný ... [+]

Proč studovat Master of Science dat

Tam je významný a pokračující růst poptávky po datových vědců po celém světě. Data Věda je vzrušující nová oblast studia, která je použitelná v mnoha průmyslových odvětvích, jako je zdravotnictví, energetika, finance, výroba, stejně jako ve vládě. Data Science Program The University of Queensland bude první v Austrálii nabídnout pokročilé úrovně výpočetní techniky, statistiky, matematiky a obchodní znalosti používaných v průmyslu, státní správě, společenských a vědeckých kontextech a vyvážená se základními atributy relevantní pro vědu dat, včetně etického používání údajů , právní úvahy pro vědu dat, obchodní komunikace, hands-o zkušenostech s příslušnými velkými datovými nástrojů a technologií a kreativního myšlení a rušivý aplikovaných na složitých problémů. Absolventi tohoto programu bude dobře vybaven k řešení komplexních dat vědecké úkoly a hrát vůdčí roli v budoucím vývoji Data Science řešení po celém světě. ... [-]

Austrálie Svatá Lucia Brisbane Gatton
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Exploring the UQ Advantage

A look at the UQ St Lucia campus