The University of Western Australia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zjistěte, jaký je život na UWA, a dozvíte se, co naši studenti nejvíce užívají.

Jsme hrdí na to, že jsme nejprve v západní Austrálii a že jsme v celosvětovém měřítku zařazeni do Top 100 univerzit.

5 hvězdiček pro studenta:

  • Učitelský poměr a studentská poptávka (GUG 2018)
  • Sedm našich subjektů se řadí mezi Top 50 na světě (QS 2018)
  • Zařadilo se na 91. místě v top 100 univerzit po celém světě (ARWU 2017)

Vibrující zkušenost studentů

Přilehlá k řece Swan, náš campus v Perthu patří mezi nejmalebnější v Austrálii s ikonickými pískovcovými budovami, které se nacházejí mezi zahradami, které jsou součástí dědictví. Jsme pouhých 10 minut od hlavního nákupního a obchodního centra Perthu a poblíž mnoha nádherných pláží města.

Na kampusu budete mít k dispozici řadu základních vybavení, včetně kaváren, knihoven, knihkupectví, živé kulturní čtvrti a tónů klubů a společností, které se mohou připojit a prožít život studenta naplno. Náš podpůrný Studentský spolek znamená, že si můžete vyzkoušet dobrovolnou práci, získat nezávislou radu v řadě záležitostí nebo navštěvovat jednu z mnoha různorodých akcí v areálu i mimo něj.

Inovační struktura kurzu

Ať už máte jakékoliv cíle, udělí vám diplom UWA svět možností. Přibližně 40% dnešních pracovních míst neexistuje za 20 let (CEDA, 2015), proto věříme v lepší přípravu na kariéru budoucnosti.

Naše inovativní struktura kurzu je jediným svého druhu ve WA a je založena na globálním modelu. To znamená, že můžete sledovat své zájmy a současně maximalizovat možnosti kariéry. Tato flexibilita vás odděluje od davu a je klíčovým předpokladem pro budoucí kariéru.

Hodnocení a hodnocení

Dostali jsme pět hvězdiček hodnocení studentské poptávky a poměr studentů a zaměstnanců v příručce Good Universities Guide 2018. UWA se řadí na první místo v západní Austrálii a je mezinárodně uznávána jako univerzita Top 100. Sedm z našich témat se řadí mezi Top 50 na světě podle QS World University Rankings podle Subject 2018.

  • Zemědělství a lesnictví
  • Anatomie a fyziologie (13.)
  • Civilní a stavební inženýrství
  • Země a námořní vědy
  • Minerální a těžební inženýrství (11.)
  • Múzických umění
  • Sportovní související předměty

Výsledky absolventů

Váš titul UWA je investicí do vaší budoucnosti. Naši absolventi trvale překračují průměrné počáteční platy a míru zaměstnanosti státních absolventů. Oslavujeme silné partnerství v oblasti průmyslu a nabízíme praktické zkušenosti z reálného světa, které kromě hodnotných příležitostí pro profesionální vytváření sítí. Tento praktický učební přístup je vysoce ceněn zaměstnavateli a zajišťuje, že jste připraveni na kariéru. Naši absolventi se nadále inspirují a přinášejí pozitivní dopad na společnost.

Změna světa prostřednictvím výzkumu

Jako vysoká škola s vysokou intenzitou výzkumu jsme součástí skupiny osmi (koalice špičkových výzkumných univerzit v zemi) a jednoho ze dvou australských členů sítě celosvětových univerzit. Jsme také zakládajícím členem sítě Matariki vysoce kvalitních, výzkumně náročných univerzit se zvláštním zaměřením na zkušenosti studentů.

V průběhu let jsme nadále přitahovali vysoce kvalifikované, globálně uznávané zaměstnance, výzkumné pracovníky a studenty, včetně našeho laureáta Nobelovy ceny Barryho Marshala, a každoročně obdržíme přibližně 80% veškerého financování výzkumu na univerzitách WA.

Místa

Crawley

Adresa, 1. řádek
Stirling Highway, 35
6009 Crawley, západní Austrálie, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium