Sydney Business School, University of Wollongong

Úvod

Read the Official Description

University of Wollongong

&nbsp

Univerzita mezinárodního postavení se záviděníhodnou rekord úspěchu ve výuce a výzkumu, UOW se nachází v jedné z nejkrásnějších nastavení Austrálie, hodiny jízdy na jih od Sydney.

UOW má kované rozlišovací identity mezi australské a zahraničními vysokými školami, stojící mimo sektoru kategorií. Podnikavý instituce s osobní styl, UOW je zároveň sebejistě vytvářejí mezinárodní pověst pro kvalitní výzkum a vzdělávání.

&nbsp

Sydney Business School (SBS)

&nbsp

Sydney Business School (SBS) má 2 areálech. Jeden z Wollongong, razil město inovací, ostatní v centru města Sydney.

Škola nabízí řadu postgraduálních kurzů a obchodu poskytuje odborně zaměřené vzdělávání vedoucích programů a speciálně přizpůsobené krátkých kurzů na externí klienty. Jeho tituly jsou také nabízeny na University of Wollongong, Dubaj.

Naše charakteristickým znakem je naše silné zaměření na vedení a náš závazek k rozvoji v našich studentů schopnost vyjednávat složitých podnikových prostředích. Škola má studijní programy jsou náročné a akademicky přísné. Očekáváme, že našim studentům myslet strategicky a předložit soudržný, dobře prozkoumány myšlenky a argumenty.

Škola má silnou a dynamickou fakulty zavázala k dokonalosti ve výuce a výzkumu, a na posílení našich vazeb s průmyslem, obchodem a vládou.

SBS vybudovala silné zaměření výzkumu s různými zájmy napříč obory související s podnikáním. Škola má také tři hlavní výzkumná centra, centra pro rozvoj zdravotnictví, Centrum pro řízení dodavatelského řetězce a Australský institut pohody.

&nbsp

Vize a mise

Vize


Chcete-li být poskytovatel vynikající vzdělání postgraduální podnikání v regionu Asie a Tichomoří.

&nbsp

Mise

Chcete-li vychovávat budoucí lídry, aby uspěly v celosvětové konkurenční prostředí.

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Projektového řízení (MPM)

Campus forma Denní studium Kombinované 8 - 12 měsíců May 2017 Austrálie Wollongong Sydney + 2 více

Master of Project Management (MPM), program poskytuje studentům dovednosti zlepšit plánování, realizaci a řízení obchodních aktivit ... [+]

Master of Project Management (MPM)

 

Růst nových forem technologií v oblasti projektového řízení organizace vedla k hledání kvalitní projektové manažery, kteří mohou zvýšit výkonnost jejich podnikání. Master of Project Management (MPM) vybavuje studenty s komplexní znalostí projektového řízení a učí strategie pro řešení široké škály otázek narazil do obchodních organizací.

 

 

Trvání

 

12 měsíců na plný nebo částečný úvazek.

 

 

Struktura studia

 

8 osob (48cp).

 

 

Vstup Požadavek

 

Uchazeči musí mít bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce terciárního vzdělávání uznávané s průměrnou známku nejméně 60%. ... [-]


Magistr Retail Management (MRM)

Campus forma Denní studium Kombinované 8 - 12 měsíců May 2017 Austrálie Wollongong Sydney + 2 více

Master of Retail Management (MRM) vybavuje studenty se strategiemi pro řešení otázky specifické pro prodej a vzdělávání nezbytné k dosažení úspěchu ve vedoucích funkcích v rámci odvětví. [+]

Master of Retail Management (MRM)

 

Maloobchod je významným odvětvím australského hospodářství. Globálně, maloobchod, je jedním z nejrychleji rostoucích sektorů pro zaměstnanost. V uplynulých letech, maloobchodníci se musel vyrovnat se zvýšenou úrovní konkurence, růst internet, nové formy a spotřebitelé, kteří hledají lepší hodnoty spolu s vyšší kvalitou služeb. Jako výsledek, prodejci požadovat, aby manažeři s potřebnou kvalifikací pro řešení a splnění těchto úkolů.

 

Trvání

 

12 měsíců na plný nebo částečný úvazek.

 

 

Struktura studia

 ... [-]


Master Of Business International (MIB)

Campus forma Denní studium Kombinované 8 - 12 měsíců May 2017 Austrálie Wollongong Sydney + 2 více

Master of Business International (MIB) program připravuje studenty na úspěch v manažerských a odborných pozic v globální ekonomice ... [+]

Master of Business International (MIB)

 

Globalizace trhu vyžaduje, aby podniky, které mají být stále více inovativní a konkurenceschopné. Tento kurz se zabývá na pozadí globalizace a učí manažerské dovednosti a kompetence, které jsou nezbytné pro efektivní provoz v opravdu globálním podnikatelském prostředí.

 

 

Trvání

 

12 měsíců na plný nebo částečný úvazek.

 

 

Struktura studia

 

8 osob (48cp).

 

 

Vstup Požadavek

 

Uchazeči musí mít bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce terciárního vzdělávání uznávané. ... [-]


MSc

Master Of Science (logistika)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok May 2017 Austrálie Wollongong Sydney + 2 více

Master of Science (logistika) je akreditovaný program určen pro profesionály pracující v oblasti logistiky a řízení provozu schopnosti efektivně spravovat napájení. [+]

Master of Science (logistika)

Master of Science (logistika) je určen pro profesionály pracující v oblasti logistiky a řízení provozu, a to zejména ve výrobě, dopravě, maloobchodu a službách, s dovednostmi pro řízení toku materiálů a informací uvnitř a mezi organizacemi a jejich podnikatelského prostředí . Studenti se naučí implementovat strategii dodavatelského řetězce v rámci organizace a rozvíjet dovednosti v oblasti předpovídání, plánování výroby a služeb. Důraz je kladen na systémy informačních technologií a počítačových programů, neboť tyto jsou stále nedílnou součástí úspěšné plnění dodavatelského řetězce. ... [-]