Swinburne Online

Úvod

Read the Official Description

Swinburne Online nabídek Swinburne University of Technology stupně online, poskytnout studentům s velmi poutavé vzdělávací zkušenost, ať jsou kdekoliv na světě.

Nachází se v australském Melbourne, Swinburne poskytuje studentům s novým přístupem k on-line vzdělávání, se zaměřením na vybavení studentů s průmyslem-ready kvalifikací.

Swinburne on-line studenti dostávají Swinburne University of Technology kvalifikaci, stejně jako studentů studujících na akademické půdě v Austrálii. Zahraniční studenti mohou absolvent s respektované australské kvalifikaci, aniž by museli opustit svou domovskou zemi.

Swinburne University of Technology provozuje tři školní areály v Austrálii a mezinárodní kampus v Malajsii, s více než 30.000 studentů v současné době studuje.

S hrdým historií 100 let, Swinburne je v současné době zařadil do top 400 předních univerzitách po celém světě, jak bylo hodnoceno akademického žebříčku světových univerzit.

Flexibilní on-line struktura Swinburne online je, spolu s interaktivním učení a sedmidenní podpora týden poskytuje studentům podporované on-line zážitek školství.

On-line kampus vám umožní přístup k odborné lektory, výukové prostředky a povzbuzuje zpětnou vazbu a spolupráci s kolegy, při současném zajištění jste kariéru připraven, když jste absolvent.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBAs » Vidět MBA » Vidět Graduate Certificates » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Videos

Swinburne University of Technology

Swinburne Online - Assignment Assistance

Swinburne Online - Dedicated Tutors

Contact
Social Media