Swinburne University of Technology

Úvod

Read the Official Description

Za pouhých více než sto let, Swinburne University of Technology rozrostl z místního poskytovatele technického vzdělávání do australského vůdce v terciárním vzdělávání.

Nabízíme celou řadu postgraduálních kvalifikací, z absolvent osvědčení do PhD.


Mezi naše 27.000 studentů prezenčního studia je živá komunita asi 6000 zahraničních studentů.


Proč Swinburne?

Swinburne je challenger. Žádáme naše studenty a naši zaměstnanci se "ptát všechno", a to je to duch vyšetřování - v kombinaci s výrazným zaměřením na praktickou stránku vzdělávání - což stimuluje kreativitu a podporuje svobodu myšlení.

Tím, tleskal iniciativy, podporovat fantazii a odmítá následovat dav, jsme vytvořit skutečně jedinečný zážitek učení.


Tam, kde to nejlepší učitelé učí?

Mnozí učit u Swinburne.

Náš úspěch je založen na více než skvělé vybavení a vynikající programy. Jsme jsou uznávány pro kvalitu našich učitelů, akademických pracovníků, kteří mohou proměnit dobré studenty do velkých studentů.

Swinburne je:

  • Nejlepší univerzita v Melbourne pro kvalitní výuka, a jeden z vrcholu tři pro doktorské Satisfaction (Good univerzity Guide 2007, 2008, 2009, 2010).
  • Jeden z pouhých devíti univerzit v Austrálii, které byly důsledně odměňován za "výuky excelence" prostřednictvím vzdělávání spolkové vlády a Fakultní Performance fondu v průběhu posledních čtyř let.
  • Zařadil do světových 500 univerzit, které Times Higher Education.

Kdo je za spáchané a vyhledejte si, jak jste se?

Věříme, že velké mozky jsou schopni lépe prosperovat v prostředí věnovanou tlačí hranice - na zkoumání nejen "co je", ale "co by mohlo být".

Swinburne je:

  • Spáchání $ 250 milionů za čtyři roky poskytovat state-of-the-art zařízení a zdroje pro výuku a výzkum.
  • Jeden ze tří univerzit v Melbourne získal čtyřhvězdičkové hodnocení pro výzkum Intensivity (Good univerzity Guide 2008).
  • Jedním z pouhých 10 australských univerzit, jejichž výzkum je výše uvedené světovým průměrem - této "Top Ten", zahrnuje skupina osmi plus Swinburne. (Thomson ISI 2006)

Ideální místo ke studiu?

Z našich pěti australských areálech, bude většina mezinárodních studentů studovat na Hawthorn, Lilydale nebo Prahran.

Hlavní kampus Swinburne, v Hawthorn, je pouhých 8 km (5 mil) od centra města, v docházkové vzdálenosti do kaváren, butiků, restaurací, supermarketů a hromadné dopravy.

Domov pro prestižní fakulty designu a Národního institutu Cirkus umění, Prahran areálu je kreativní, živé výukové prostředí se nachází v jedné z Melbourne nejživějších předměstí.

Klidném prostředí a přátelská, podporující prostředí našeho Lilydale areálu vám umožní vychutnat vzdělávací zkušenost, která je jak uvolněný a obohacující.

Máme také vnější předměstské školní areály na Croydon a Wantirna a mezinárodní kampus v Sarawak, Malajsie.

Je tam víc než Melbourne studiu?

Budete získat více z Melbourne, než velké vzdělání.

Melbourne je jeden z světa je nejvíce obyvatelné měst. To je považováno za Austrálie kulturní, kulinářské a sportovní metropole.

Domov pro 3,8 milionů lidí, hlavní město Victoria se může pochlubit mírné klima, cenově dostupné životní náklady a rozsáhlou síť veřejné dopravy. Existuje velké množství zeleně - parků a veřejných prostranství - stejně jako bohatý výběr společenských možností noční.


This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: