Přečtěte si oficiální popis

RMIT je globální univerzita technologie, designu a podnikání.

Jeden z původních australských terciárních institucí má univerzitu RMIT mezinárodní pověst špičkové kvality v oblasti odborného a odborného vzdělávání, aplikovaného výzkumu a zapojení se do potřeb průmyslu a společnosti.

RMIT je světovým lídrem v oblasti umění a designu; Architektura; Vzdělání; Inženýrství; Rozvoj; Informatika a informační systémy; Obchod a řízení; a komunikační a mediální studia.

Naše dědictví

Společnost RMIT byla založena v roce 1887 jako Pracovní pánská vysoká škola s cílem přinést vzdělávání pracovníkům Melbourne.

Naše místa a zařízení

Naše kampusy v Melbourne a Vietnamu obsahují oceňované budovy a některé z nejmodernějších technologických zařízení na světě.

Naše vzdělání

RMIT ovlivňuje životy našich studentů, našich zaměstnanců a naší komunity prostřednictvím našich vzdělávacích programů.

Správa a řízení

Spolehlivé řízení a řízení je nezbytné pro zajištění úspěchu a udržitelnosti univerzity.

Naše vysoké školy

Univerzita RMIT nabízí studijní programy ve 17 školách ve třech akademických oborech.

Jedna z původních vzdělávacích institucí v Austrálii, založená v roce 1887, je univerzita RMIT nyní největší terciární institucí s více než 84 000 studenty, z toho 13 000 na postgraduální úrovni.

Naše hodnocení

QS hodnocení

RMIT má 5-hvězdičkové hodnocení QS pro excelenci ve vysokoškolském vzdělávání.

15. nejvyšší univerzita v Austrálii a 250. na světě *

21. místo na světě a 5. místo v Austrálii mezi univerzitami mladšími než 50 let (2019 QS Top 50 pod 50 indexem)

40. místo na světě pro mezinárodní profil akademických pracovníků univerzity *

108. místo na světě pro reputaci zaměstnavatelů (8. v Austrálii a 3. ve Victorii) *

12. na světě pro umění a design (nejvyšší v Austrálii) ^

22. na světě pro architekturu a vybudované prostředí (4. nejvyšší v Austrálii) ^

95. celosvětově pro postgraduální zaměstnání (8. v Austrálii) #

Mezi 100 světovými špičkovými univerzitami v ^:

 • Vzdělání
 • Strojírenství (občanské a konstrukční)
 • Strojírenství (elektrické a elektronické)
 • Počítačové vědy a informační systémy
 • Komunikační a mediální studia
 • Vývojové studie
 • Studie o podnikání a managementu
 • Účetnictví a finance

Mezi 150 světovými univerzitami v ^:

 • Strojírenství (chemické)
 • Strojírenství (strojní, letecká a výrobní)
 • Zeměpis
 • Sociální vědy a management

* 2018–19 QS World University Rankings

^ 2019 QS World University Rankings podle předmětu

# 2019 QS Absolvent Zaměstnance Rankings

Hodnocení QS patří mezi nejvlivnější a nejsledovanější mezinárodní žebříčky univerzit.

Další žebříčky

RMIT je zařazen mezi 400 nejlepších světových univerzit na celém světě v roce 2018 akademického pořadí světových univerzit.

RMIT je také zařazen do pásma 401-500 v časopisech univerzitních vysokých škol Times 2017-18 a 74. v oblasti Asie a Tichomoří.

RMIT se řadí na 268. místo v pořadí roku 2018 v Leidenu, pořadí světových špičkových vysokých škol s intenzivním výzkumem.

Společnost RMIT je 19. místem na světě v kategorii Business Fashion v roce 2017 a v 9. ročníku BoF je Top 10 globálních absolventských módních obchodních kurzů.

RMIT je na 97. místě v celosvětovém měřítku a 13. místo v oblasti Asie a Tichomoří v žebříčku QS Global Executive MBA v roce 2018; a zařadil se do top 151-200 na světě v roce 2018 QS Full-Time MBA.

RMIT se řadí do 33. pozice v globálním hodnocení Executive MBA a 19. celosvětově pro program Executive MBA v roce 2018 Global MBA Rankings ( CEO Magazine ).

Excelence ve výzkumu

Kvalita výzkumné práce společnosti RMIT byla potvrzena australskou výzkumnou radou.

V nejnovějším hodnocení excelence v oblasti výzkumu pro Austrálii bylo ve více než devíti oborech RMIT hodnoceno "dobře nad světovou úrovní" ve 13 oblastech výzkumu a "nad úrovní světa".

Náš výzkum v 11 oblastech vědy (včetně lékařských věd), inženýrství a aplikovaná matematika, jakož i v oblasti architektury a médií a komunikací byl zařazen mezi nejlepší na světě.

Viktoriánské mezinárodní vzdělání

Na vernisážních viktoriánských mezinárodních vzdělávacích cenách získala společnost RMIT cenu Premier za mezinárodní poskytovatele vzdělání roku a ocenění za excelenci v mezinárodním vzdělávání.

Absolventi

Naše komunita absolventů více než 300 000 se táhne po celém světě a zahrnuje vůdce, jako je generální ředitel společnosti News Corporation, Robert Thomson; Předseda BHP Billiton, Jacques Nasser; multi-oceněný teoretický fyzik, Dr. Amanda Barnardová; a bývalý ředitel mezinárodního festivalu v Edinburghu Sir Jonathan Mills AO.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Se silným zaměřením na myšlenky řízený průzkum design venture, RMIT Master of Architecture vám pomůže rozvíjet sofistikované pochopení architektury, a zároveň vám poskytn ... [+]

Přehled

Společnost RMIT Architecture má mezinárodní reputaci pro špičkovou úroveň designu a vede cestu jak v Austrálii, tak v zahraničí tím, že produkuje absolventy, kteří jsou inovacemi v oblasti designu.

Se silným zaměřením na myšlenky řízený průzkum design venture, RMIT Master of Architecture vám pomůže rozvíjet sofistikované pochopení architektury, a zároveň vám poskytne různorodý soubor pokročilých dovedností a zkušenosti učení.

Budete nadále rozvíjet základní dovednosti architektonického designu, který se naučí v pokročilé míře. Zvýšíte své chápání architektury a výzkumu založeného na designu, získáte rozmanité dovednosti, získáte širokou škálu učebních zkušeností a získáte kritické povědomí o své vlastní práci.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Staňte se lídrem a inovátorem v praxi krajinné architektury s tímto oceněným kurzem. ... [+]

Přehled

Krajinná architektura je designová disciplína, která pracuje v celé řadě kreativních nápadů, živých systémů, fyzických materiálů a budoucích možností. Jedná se o představení, zkoumání a navrhování lepších způsobů života v komplexním a rychle se měnícím světě.

RMIT nabízí vynikající odborné vzdělání, program Master of Landscape Architecture je akreditován australským institutem krajinných architektů (AILA). Program je uznáván jako nástroj světové úrovně pro podporu znalostí o designu, kritického myšlení a advokacie v oblasti designu prostřednictvím inovativního výuky a výzkumu.

Master of Landscape Architecture společnosti RMIT vás vybere, abyste se stali vedoucím a inovačním partnerem v oblasti krajinné architektonické praxe.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Jelikož rozhodnutí založená na datech jsou nyní základním prvkem obchodních operací, nabízí tento program platformu, která je řešením problémů připravených na podnikání. ... [+]

Přehled

Analýza je věda a umění analýzy dat, která umožňuje lépe informovaná rozhodnutí.

Vychází z tradice statistického a operačního výzkumu, který spojuje nástroje a odborné znalosti z oblasti výpočetní techniky, inženýrství a podnikání.

Tato sbírka disciplín dělá z analýzy jedinečnou schopnost řešit kritické problémy reálného světa. Naučíte se využívat údaje k informovanému rozhodování, které významně přispívá k úspěchu organizací, což poskytuje odměňování a hodnotnou kariéru.

Program vám umožní vybrat si z různých možností volitelných v kombinaci se silným jádrem statistiky a operačního výzkumu.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Vyvinete technické a vedoucí schopnosti, které vás připraví na náročné pozice v obchodních a vládních organizacích. Náš program vytváří eticky a společensky zodpovědné pr ... [+]

Přehled

Proveďte svou kariéru na další úroveň

Získejte špičkové IT znalosti v oblasti podnikání a naučíte se vytvářet úspěšná řešení podnikových informačních systémů.

Proč studovat obchodní informační technologie?

Vyvinete technické a vedoucí schopnosti, které vás připraví na náročné pozice v obchodních a vládních organizacích. Náš program vytváří eticky a společensky zodpovědné profesionály připravené inovovat a vést v měnícím se IT prostředí obchodu.

Zlepšete své dovednosti

Prostřednictvím kombinace studií o podnikání a informačních technologií je tento program navržen tak, aby vytvářel etické a společensky odpovědné profesionály, kteří mohou čerpat z technických a vedoucích schopností, efektivních komunikačních dovedností, inovativních profesních postupů a strategických a organizačních dovedností.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Ať už hledáte změnu v kariéře nebo chcete získat hlubší znalosti o základních obchodních funkcích, je tento magisterský program navržen s ohledem na vývoj globálních prac ... [+]

Přehled

Vaše kariéra po Master of Commerce

Ať už hledáte změnu v kariéře nebo chcete získat hlubší znalosti o základních obchodních funkcích, je tento magisterský program navržen s ohledem na vývoj globálních pracovišť.

Proč studovat obchod?

RMIT je zařazen mezi 100 nejvýznamnějších institucí na světě pro výuku obchodních a manažerských programů. Studium Master of Commerce prostřednictvím RMIT nabízí následující výhody:

Posílejte svou kariéru

RMIT Master of Commerce je navržen tak, aby překlenul propast mezi učebnou a pracovištěm tím, že absolventům nabídne dovednosti potřebné k tomu, aby vynikly ve vysoce manažerských a konzultačních úlohách kdekoli na světě. Vezměte si další krok ve své kariéře tím, že rozvíjíte dovednosti potřebné k tomu, abyste dokázali vyniknout ve vedoucích pozicích v rámci zvoleného odvětví.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Master of Cyber Security vám poskytne řadu dovedností potřebných pro stále více propojený svět, kde je důležitá bezpečnost informací. ... [+]

Přehled

Master of Cyber Security vám poskytne řadu dovedností potřebných pro stále více propojený svět, kde je důležitá bezpečnost informací.

Cílem programu je vybavit matematickými, technickými a obchodními nástroji pro zabezpečení informačních systémů organizace.

Cyber bezpečnost je zásadní zodpovědností pro organizace všech velikostí av dnešním síťovém světě je důležitější než kdy jindy.

Od nejnovějšího internetového červa po krádež identity, nebezpečí není víc než jen kliknutí.

Naučíte se o zabezpečení lokální sítě (LAN), kryptografie, pokročilého šifrovacího standardu, RSA, čipových karet, biometrie, etického hackování a řízení rizik informačních systémů.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Tento program vás připravuje na vedoucí úlohu v řízení inženýrských a technologických organizací s programem přizpůsobeným vašim individuálním potřebám. ... [+]

Přehled

Rozvíjíte dovednosti a odborné znalosti v široké škále technik řízení inženýrství.

Prostřednictvím tohoto programu získáte významné přednosti jako:

myslet strategickyřešení problémů z nového hlediskazpochybňovat zavedené postupy a normyrozvoj inovačních přístupůpochopení, jak řídit stále se měnící technologickou základnurozvíjet systémový přístup k definici problémů a / nebo příležitostí

Budete vystaveni skutečným problémům v oblastech:

rizika a proveditelnostiřízení inovacírozvíjení systémů myšlenířízení jakostisystémy řízení životního prostředíčistší produkcestrategické plánovánífinanční řízenířízení výkonnostimezinárodní otázkyřízení technologiíPodrobnosti... [-]
Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Získejte IT dovednosti, které potřebujete, bez ohledu na to, jaké jsou vaše programovací zázemí. ... [+]

Vaše kariéra v oblasti informačních technologií

Díky neustálému nedostatku dovedností v oblasti informačních a komunikačních technologií a poptávce po absolventů, kteří se budou každoročně rozvíjet, budete mít dobrou pozici, abyste získali plnohodnotnou roli v celosvětovém měřítku, bez ohledu na technickou specializaci.

Proč studovat na RMIT?

S rostoucím nedostatkem IT dovedností a růstem pracovních míst jsou potřební technicky kvalifikovaní zaměstnanci jako nikdy předtím. Vyberte si jednu z našich IT specializací a napište svou kariéru pro úspěch.

Odvětvové dovednosti v klíčových oblastech IT

Navržený s průmyslovými partnery, program vám poskytuje základní technické dovednosti přizpůsobené vašemu výběru specializace: velký management dat, cloud computing, mobilní výpočetní technika, bezpečnost, softwarová architektura nebo webové systémy a vyhledávací technologie.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Vezměte svou kariéru na další úroveň! Studiem MPA děláte dlouhodobou investici ve svém profesním rozvoji a rozvoji účetnictví v celosvětovém měřítku. ... [+]

Přehled

Proveďte svou kariéru na další úroveň

Studiem MPA děláte dlouhodobou investici ve svém profesním rozvoji a rozvoji účetnictví v celosvětovém měřítku.

Proč studovat odborné účetnictví?

Master of Profesní účetnictví RMIT je určen primárně pro studenty z nečitatelného prostředí, kteří chtějí rozvíjet znalosti o technických a sociálních rozměrech v účetnictví a podnikání.

Zlepšete své dovednosti Mezinárodní federace účetních (IFAC), CPA Austrálie a autorizovaní účetní Austrálie a Nový Zéland pomohli navrhnout postgraduální profesionální účetní programy společnosti RMIT, abychom zajistili, že budeme v souladu s budoucími potřebami profesních organizací a zaměstnavatelů.Rozšiřte své možnosti kariéry MPA poskytuje širokou účetní a obchodní kvalifikaci pro kariéru v mnoha odvětvích a sektorech. Je určen pro absolventy jakékoliv disciplíny, kteří poprvé uvažují o kariéře v účetnictví a poskytují mnoho příležitostí pro praktické učení založené na průmyslu.Síť s podobně smýšlejícími profesionály Pokud jste v současné době v roli, která vyžaduje znalost účetnictví, získáme vám rychlost podle nejnovějších postupů a standardů. Pokud uvažujete o tom, že vystoupíte sami, volba Business Skills for Start-Up vám pomůže posunout vaši nejlepší nohu dopředu.... [-]
Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 - 24 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Využijte své dovednosti pro úspěšné poskytování komplexních projektů v mnoha průmyslových odvětvích. ... [+]

Přehled

Rozvíjejte svou kariéru v řízení projektů s kvalifikací, která je v poptávce v různých průmyslových odvětvích.

Master of Project Management společnosti RMIT vám vybaví řízení poptávky a vedoucí schopnosti, které jsou nezbytné pro společnosti ve všech odvětvích.

Tento program je určen pro profesionály, kteří v současné době pracují nebo hledají práci v oblasti projektového řízení. To je zvláště důležité pro profesionály, kteří chtějí podniknout další krok v jejich kariéře.

Tento program zdůrazňuje praktické uplatnění teorie, aby se rozvinula vaše schopnost reagovat na aktuální a vznikající problémy a trendy. Budete se kriticky zabývat teorií řízení projektů a principy osvědčených postupů a vyhodnocovat a provádět strategie řízení projektů pomocí reálných projektových příkladů.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
124 La Trobe Street
3000 Melbourne, Victoria, Austrálie