Přečtěte si oficiální popis

O

Připravte se na zítra, dnes

Nová technologie otevírá nové příležitosti a mění způsob, jakým žijeme a pracujeme. S vývojem technologie vám také pomůžeme vyvíjet se.

Naše univerzita

Moderní školní areály

Naše kampusy nabízejí vysoce kvalitní prostory pro výuku, výuku a výzkum, aby lépe vyhovovaly potřebám studentů, akademiků a výzkumných pracovníků.

QUT je hlavní australská univerzita s globálním výhledem a zaměřením na reálný svět. Jsme jednou z nejrychleji rostoucích výzkumných univerzit v zemi a naše kurzy jsou velmi žádané. Naši absolventi patří osm Rhodos učenci, pět z nich udělil v posledních šesti letech.

Jsme ambiciózní a spolupracující instituce, která se snaží vybavit naše studenty a absolventy dovednostmi, které budou potřebovat ve stále více narušeném a napadaném světě. Přestavujeme studentské zkušenosti, které nabízíme našim 50 000 studentům a klademe důraz na mezinárodní a národní akreditaci různých profesních titulů.

Naše Celosvětově oceňované Centrum pro vědu a techniku je domovem The Cube, uznávaného jako jedno z největších světových digitálních interaktivních vzdělávacích a zobrazovacích prostor. Založili jsme první světovou fakultu kreativních průmyslů a intenzivně investujeme do prostředí společného učení a interdisciplinárního výzkumu.

Vize reálného světa učení 2020

Naše Vize z praxe do roku 2020 nastiňuje naše jasné ambice pro naše absolventy a zkušenosti studentů v souladu s naší jedinečnou identitou jako univerzitou pro reálný svět.

Aby se tato vize mohla v následujících letech realizovat, budeme se i nadále angažovat v kultuře spolupráce, úzce spolupracovat se zaměstnanci a studenty a se zástupci průmyslu a komunit na podporu vyvíjejících se potřeb našich studentů.

Budeme mapovat náš pokrok, když budeme experimentovat, testovat, vyhodnocovat a zavádět nové nápady a zároveň podporovat, umožňovat a sdílet stávající silné stránky a osvědčené postupy.

Naše vize

Absolventi

Absolventi QUT budou dlouhodobě prospívat v nestálém prostředí, budou produktivně přispívat jako jednotlivci i v týmech a budou kombinovat hloubku odborných znalostí s širokými výhledy založenými na vystavení novým myšlenkám a různým kulturám.

Naši absolventi:

 • být zvědaví, agilní a odolní žáci
 • využívat různé způsoby myšlení, široké perspektivy a rozhodování založené na důkazech k informování o praxi a představit si a realizovat změnu
 • přispět k dopadu na svět kolem nich etickými a udržitelnými způsoby
 • být efektivními spolupracovníky a komunikátory v disciplinárním a interdisciplinárním kontextu
 • využívat digitální gramotnosti a strategicky využívat technologie k využití informací a ke spolupráci
 • komunikovat v místních a globálních kulturních kontextech s vědomím a respektem k různým kulturním perspektivám.

Zkušenosti žáků

Skutečná vzdělávací zkušenost QUT bude odrážet fyzickou a digitální povahu světa, ve kterém žijeme a pracujeme. Zkušenosti studentů QUT, zahrnující kurikulární a ko-kurikulární aktivity:

 • poskytovat autentické učení a hodnocení ve všech jednotkách
 • ve všech kurzech mají integrované integrované učení (WIL)
 • oceňují naše studenty a znalosti a zkušenosti, které přinášejí
 • umožnit studentům rozvíjet hloubku v odborných znalostech s širokými perspektivami, včetně expozice jiným disciplínám a způsobům myšlení
 • cíleně zapojit studenty s různorodými kulturními výhledy, se specifickým začleněním znalostí domorodců a Torres Strait Islander
 • podporovat žáky, aby rozvíjeli své profesní profily, sítě a zaměstnatelnost, aby našli a vytvořili smysluplnou práci a sami řídili svou kariéru
 • umožnit propojení a podporu žáka
 • být přizpůsobený, flexibilní a přizpůsobivý, aby lépe vyhovoval potřebám studentů
 • být posíleny prostřednictvím on-line technologií a nástrojů kombinovaného vzdělávání.

Strategie pro dosažení naší vize

Učební plán a transformace učení

Investujeme do kurikula a transformace učení prostřednictvím:

 • Využití pětiletého cyklu transformace a reaccreditace kurzu k posílení a zajištění zkušeností studentů QUT
 • poskytování strategické podpory a zdrojů vedoucím učitelů a týmům s cílem umožnit proměnu vysokých dopadů v kurzech
 • rozšiřování na trhu řízených, vysoce kvalitních, pokračujících profesních vzdělávacích nabídek
 • využití široké základny důkazů a několika perspektiv k informování našeho rozhodování.

Rozvoj zaměstnanců

Investujeme do našich zaměstnanců prostřednictvím:

 • týmově orientované přístupy k budování schopností, představovat, vytvářet a usnadňovat poutavé, relevantní, reálné zkušenosti v online, smíšených a osobních souvislostech
 • budování a udržování reálné měny a provázanosti v pracovní síle QUT prostřednictvím náborových strategií a profesního rozvoje (PDL)
 • sladění plánování pracovní síly, odměny a uznání excelence s naší vizí reálného učení do roku 2020.

Nové způsoby myšlení a práce

Budeme povzbuzovat a umožňovat nové způsoby myšlení a práce prostřednictvím:

 • podpora a odměňování „přeshraniční“ spolupráce v rámci i mimo QUT
 • umožnění spolupráce se studenty, průmyslem a komunitou v průběhu procesu změny a transformace
 • investování do inovací a odměňování inovací a budování tolerance za neúspěch jako nezbytná součást inovací
 • Vytváření štíhlých, flexibilních a efektivních politik, procesů a technologických řešení na podporu reálných priorit učení.

Na první pohled

Jsme známí jako „univerzita pro skutečný svět“, protože máme úzké vztahy s průmyslem a naším relevantním výukovým a aplikovaným výzkumem. Zástupci průmyslu a odborníci přispívají k rozvoji našeho kurzu a poskytují praktický pohled na teoretické vzdělávání.

Naši akademičtí pracovníci konzultují v průmyslu a pracují na průmyslových projektech, které často zahrnují studenty. Pracovníci a studenti mají přístup k nejnovějším výukovým technologiím.

Statistiky 2018

Zápis studentů
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Queensland University of Technology

Pokud vás flexibilita práce napříč mnoha průmyslovými odvětvími přitahuje, může být kariéra v digitální komunikaci vynikající. Dozvíte se nové dovednosti, které jsou použ ... [+]

PřehledAnalyzujte a vytvořte přesvědčivé příběhy řízené daty prostřednictvím různých sociálních mediálních platforem (Facebook, Instagram, Twitter a WeChat).Rozvíjet hluboké porozumění digitální kreativní ekonomice a způsob, jakým platformy a umělá inteligence transformují mediální a komunikační prostředí.Naučte se, jak používat a vytvářet nástroje pro poskytování pokročilé vizualizace dat a analýzy chování diváků.Navrhnout, implementovat a zhodnotit výzkumný projekt, který integruje a aplikuje pokročilé znalosti a dovednosti vyvinuté v průběhu kurzu s vědeckým akademickým nebo průmyslovým zaměřením.Využívejte mezikulturní komunikační dovednosti k řešení problémů jako tým v rušivých a nestálých mediálních prostředích.... [-]
Austrálie Kelvin Grove
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1.5 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

Tento kurz nabízí odborníkům možnost získat pokročilé znalosti a dovednosti v oblasti poradenství. Kurz učení může být aplikován na řadu profesních prostředí a studenti v ... [+]

PřehledIdeální pro profesionály, kteří vidí hodnotu rozvoje pokročilých znalostí a dovedností v poradenské terapii a v účinném dohledu nad odborníky a poradci.Umožňuje profesionálům z různých profesních prostředí rozvíjet dovednosti v poradenství.Využijte aplikovaného, zkušenostního zaměření na vaše studium, s důrazem na stručné řešení a narativní terapie, rodinnou terapii, skupinovou práci a supervizi.Získat praktické zkušenosti v klinice psychologie a poradenství QUT.

Učení v reálném světě

Provozovat z QUT zdravotnických klinik u kampusu Kelvin Grove, psychologie a poradna kliniky poskytuje profesionální psychologii, rodinnou terapii a poradenské služby pro komunitu.... [-]

Austrálie Kelvin Grove
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

Mistr sociální práce poskytuje absolventům mezinárodně uznávanou kvalifikaci v sociální práci a je akreditován Australskou asociací sociálních pracovníků. ... [+]

PřehledRozvíjet odborné znalosti v oblasti řešení případů, hodnocení a intervence, rámců praxe, politiky a etických a právních souvislostí praxe.Kompletní za 2 roky na plný úvazek s flexibilní mix on-line vzdělávání, blokování docházky a externí dodávky.Absolvent způsobilý pro členství v Australské asociaci sociálních pracovníků.Získat zkušenosti v rozsáhlých terénních pracích pod dohledem profesionálního sociálního pracovníka.

Co čekat

Mistr sociální práce poskytuje absolventům mezinárodně uznávanou kvalifikaci v sociální práci a je akreditován Australskou asociací sociálních pracovníků.

Během kurzu budou studenti rozvíjet znalosti a odborné znalosti v oblasti:... [-]

Austrálie Kelvin Grove
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

Mistr ideální pro pedagogy, kteří se chtějí specializovat, hledat změnu v kariéře nebo rozvíjet svou kariéru. ... [+]

PřehledIdeální pro pedagogy, kteří se chtějí specializovat, hledat změnu v kariéře nebo rozvíjet svou kariéru.Rozšiřte své znalosti a uspokojte potřeby svého profesního rozvoje.Flexibilní možnosti studia zahrnují on-line, na akademické půdě a blokový režim.Pro některé studijní oblasti je k dispozici možnost předčasného ukončení studia. Kompletní čtyři jednotky pro absolventský certifikát v kvalifikaci vzdělání.

MajorsMaster of Education (rané roky)Ideální pro profesionály pracující v prostředí raného vzdělávání a péče, kteří chtějí rozšířit své znalosti o práci s malými dětmi, jejich rodinami a komunitami.Studujte současné problémy raného dětství.Připravuje vás na prodloužení kariéry v raném dětství.Pokud hledáte kvalifikaci pro výuku, může být pro Vás vhodný bakalářský nebo magisterský studijní program.... [-]
Austrálie Kelvin Grove
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1.5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

Tento kurz je určen pro ty, kteří chtějí ovlivnit vývoj standardů v oblasti pracovního, zdravotního a bezpečnostního a environmentálního managementu a rozšířit své pracov ... [+]

PřehledPostgraduate zdraví, bezpečnost a environmentální manažerská kvalifikace rozšířit vaše kariérní příležitosti v širokém rozsahu umístění, průmysly, a vláda.Získejte pokročilé znalosti a specializované dovednosti, abyste mohli úspěšně provádět poradenství v oblasti zdraví, bezpečnosti a životního prostředí, které zahrnují řízení BOZP a environmentální management.Absolvování kurzu ve dvouletém prezenčním studiu nebo čtyřletém studiu na částečný úvazek.Domácí studenti se mohou rozhodnout studovat na univerzitě nebo online.Absolventi diplomu QUT Graduate v oboru OHS nebo QUT Graduate Diploma v oblasti životního prostředí jsou způsobilí k dokončení magisterského programu v jednom roce na plný úvazek. Absolventi jiných univerzit s podobnými absolventskými diplomy mohou být způsobilí k získání pokročilého postavení na základě dokončených jednotek.... [-]
Austrálie Kelvin Grove
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

QUT postgraduální obchodní titul patří mezi nejlepší způsoby, jak rychle vzít svou kariéru na vrchol ... [+]

PřehledNetráví léta tím, že chodíš do středuQUT postgraduální obchodní titul patří mezi nejlepší způsoby, jak rychle vzít svou kariéru na vrcholK dispozici je 11 disciplinárních oborů, z nichž si můžete vybrat z QUT's Master of Business, od marketingu až po aplikované financeZdokonalte své analytické, rozhodovací a komunikační dovednosti a dovednosti při řešení problémů, abyste mohli rozvíjet svou kariéruVaše znalosti a výzkumné dovednosti budou rozvíjeny v průběhu magisterského programu a budou pokročeny na pokročilé úrovni v rámci základního kurzuVíce se dozvíte na našich nadcházejících MBA a postgraduálních obchodních informačních akcích.... [-]
Austrálie Brisbane
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1.5 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

Business Process Management (BPM) je soubor strukturovaných metod a technologií pro zvýšení provozní výkonnosti organizací. Nedávné studie uvádějí, že BPM se stala nejvyš ... [+]

PřehledTento kurz bude vyhovovat, pokud máte bakalářský titul v oblasti informačních technologií nebo podnikání.Rozvíjet dovednosti a znalosti pro převedení obchodních strategií do řešení informačních technologií.Studujte firemní systémy a řízení obchodních procesů, řízení projektů, IT poradenství, podnikovou architekturu, podnikové systémy a správu informací s obchodními procesy.Připravuje se na kariéru vedoucího informačního pracovníka, podnikového architekta, manažera pro rozvoj podnikání, vedoucího obchodního analytika, manažera vývoje softwaru, programového manažera nebo podnikového stratéga.Kompletní za 1,5 roku na plný úvazek nebo 3 roky na částečný úvazek.... [-]
Austrálie Brisbane
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1.5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

Rozvíjejte dovednosti analytické analýzy dat, které budou v budoucnu zaměřovat vaši kariéru s mírou, která změní data na vhled a inteligenci. ... [+]

PřehledBuďte na špici vzkvétajícího nového oboru znalostí, který lze aplikovat napříč průmyslovými odvětvími.Přeneste data do přehledu a inteligence, abyste mohli řídit změny a činit klíčová rozhodnutí.Řešit problémy související s doménou syntézou znalostí z matematiky, statistiky, informatiky, informačních systémů a řízení obchodních procesů.Učte se od odborných akademiků a předních výzkumných pracovníků, kteří aplikují datovou vědu a analýzu dat na celou řadu výzev v reálném světě a kteří mají celosvětová průmyslová spojení.

Proč zvolit tento kurz?

Buďte zaměřeni na budoucnost a udržujte náskok před křivkou. Řídit skutečná změna a ovlivnit klíčová rozhodnutí tím, že se učí, jak smysl objemu, rozmanitosti a rychlosti dat, které shromažďujeme jako společnost.... [-]

Austrálie Brisbane
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

f Jste držitelem bakalářského titulu v jiném oboru než IT a máte zájem o rozvoj odborných znalostí a dovedností, abyste mohli uspět ve vedoucích pozicích souvisejících s ... [+]

PřehledTento kurz je vhodný, pokud máte bakalářský titul v každém oboru.Získáte pokročilé znalosti, založené na výzkumných postupech, alespoň v jedné disciplíně informačních technologií a rozvíjíte schopnost formulovat nejlepší IT strategie a řešení.Jako absolvent budete mít odborné znalosti a dovednosti potřebné pro vyšší profesní pozice související s IT, nebo můžete pokračovat ve studiu vyššího stupně.Připravuje vás na kariéru, včetně zabezpečení a vytváření sítí, datové vědy a podnikových systémů.Kompletní za 2 roky na plný úvazek nebo 4 roky na částečný úvazek.Tento kurz má předběžnou odbornou akreditaci Australské počítačové společnosti (ACS).Vyberte si jednu z osmi velkých společností:Data SciencePodnikové systémyBezpečnostníPočítačová vědaŘízení podnikových procesůSítěUživatelská zkušenostSpráva informací.... [-]
Austrálie Brisbane
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

Náš Mistr Profesionálního Inženýrství zvyšuje znalosti, praxi a profesionální dovednosti zaměstnavatelů inženýrů ve specifických oblastech oboru na pokročilé úrovni. ... [+]

PřehledIdeální pro zkušené inženýry, kteří chtějí pokročilé, špičkové znalosti a dovednosti ve vybraném oboru techniky nebo se mohou přesunout do role technického řízeníVedení a přispívání ke komplexním projektůmRychle a účinně reagujte na současné a vznikající místní i globální výzvyPomocí praxe založené na důkazech si představte a realizujte změnu pomocí strategií řízení, pokročilého designu, rozhodování ve spolupráci a inovacíTento kurz je prozatímně akreditován inženýry Austrálie

Proč zvolit tento kurz?

Náš Mistr Profesionálního Inženýrství zvyšuje znalosti, praxi a profesionální dovednosti zaměstnavatelů inženýrů ve specifických oblastech oboru na pokročilé úrovni. Tento kurz poskytuje ucelenou kombinaci složitosti specializovaných disciplín a praxe založené na důkazech s rozvojem profesionálních dovedností zaměřených na budoucnost v propojeném prostředí výuky.... [-]

Austrálie Brisbane
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
George Street,2
4000 Brisbane, Queensland, Austrálie
Adresa, 1. řádek
Cnr Musk and Victoria Park Rd
4059 Kelvin Grove, Queensland, Austrálie