Kaplan Business School Australia

Úvod

Read the Official Description

Proč nás

Tam je důvod, proč 1 milion studenti zapisují se Kaplan každý rok.

Kaplan Business School

Kaplan Business School poskytuje na částečný úvazek a na plný úvazek vyšší vzdělávací kurzy v oblasti obchodu a účetnictví, a má artikulační a převodů smlouvy s mnoha australských univerzit.

Stovky tisíc odborníků použili Kaplan kurzy jako odrazový můstek pro jejich kariéry. Kaplan Business School jsou specialisté v obchodních a účetních kurzů pro místní i zahraniční studenty.

Všechny kurzy jsou uznávány příslušnými orgány státní správy a vzdělávacích institucí v Austrálii.

Kdo je Kaplan?

Kaplan, je jedním z předních světových poskytovatelů služeb v oblasti celoživotního vzdělávání, pomáhá více než jeden milion studentů po celém světě dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle každý rok. Spuštění jako malý zkušební prep společnosti v roce 1938, Kaplan je průkopníkem nové území v on-line vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy s inovacemi a představivosti.

Díky novým technologiím a individuální přístup k učení, Kaplan otevírá dveře k vzdělávacím příležitostem a inspirativních lidí se snaží pro své osobní maximum. S více než 600 místech ve více než 30 zemích, Kaplan zaměstnává více než 31.000 lidí po celém světě.

Kaplan v Austrálii

V Austrálii, Kaplan umožnit studentům z celého světa, aby:

učí angličtinu v zábavné a poutavé ještě akademicky náročné prostředí, které jim umožní sledovat jejich vybrané akademické nebo kariérní dráhu; Nabízíme vyšší vzdělávací cesty na univerzitu a navíc programů v oblasti obchodu, managementu a financí na pomoc obě australské a mezinárodní studenti a absolventi dosáhnout svých profesních cílů; realizovat programy, které zajišťují studenti získají průmysl-relevantní, práce hotová odborné dovednosti v řadě odvětví z pohostinství a služeb zákazníkům na péči o životní prostředí; poskytovat na míru firemní řešení pro malé i velké organizace, které jim pomohou rozvíjet talent, znalosti a dovednosti jejich zaměstnanců; a vychovávat odborníky v oblasti finančních služeb na jejich podporu na jejich cestě k budování úspěšné kariéry.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of účetnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2018 Austrálie Adelaide Brisbane Melbourne Sydney + 4 více

Master of účetnictví je konverzní kurz absolvent určen především pro studenty, kteří chtějí vstoupit do účetní profese, ale kteří mají omezené nebo žádné předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví. [+]

Mgr. Účetnictví Master of účetnictví (MACC) je konverzní kurz absolvent určen především pro studenty, kteří chtějí vstoupit do účetní profese, ale kteří mají omezené nebo žádné předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví. Master of účetnictví přehled V Master of účetnictví samozřejmě, budete rozvíjet své schopnosti kriticky myslet kromě základních obchodních a účetních dovedností potenciální zaměstnavatelé očekávají, že na pracovišti. Budete studovat řadu předmětů, včetně, řízení a finanční účetnictví, obchodu a korporací práva, finančního výkaznictví, správy a řízení společností a regulačních procesů, marketingového řízení a profesionální komunikace. Po dokončení tohoto kurzu budete: Prokázat profesních dovedností a znalostí ve vztahu k současné problematice účetnictví a související postupy Analýza současných účetních otázek v rozmezí teorií a rámců Použít strategické řízení a marketingové techniky k řadě obchodních situací Být klasifikovány jako "účetní", v souladu s požadavky australské standardní klasifikace zaměstnání (ASCO Kód: 2211-11) Byly způsobilé pro přijetí do odborných kurzů nabízených ACCA, CPA Austrálie a Institutu autorizovaných účetních v Austrálii (ICAA) ZÁKLADNÍ FAKTA Příjem Březen, červenec, listopad DOBA 2 roky na plný úvazek (16 osob, 6 trimestr) nebo na částečný úvazek ekvivalentní Struktura 16 povinné předměty Vstupní požadavky International Student Vstupní požadavky Akademické Požadavky Bakalářský titul, náměstek vzdělání nebo Advanced Diploma Nebo Kaplan Business School Graduate Certificate v účetnictví Nebo Ekvivalentní akademické a / nebo odborné kvalifikace * Mezinárodní akademický požadavek V zámoří kvalifikace považuje Národní Úřadu Overseas Skills uznávání (NOOSR) jako srovnatelné. Angličtina Vstupní požadavky Musíte prokázat znalosti angličtiny pomocí jednoho z následujících způsobů. 1) English Test skóre s minimálním požadavkům: IELTS 6.0 Celkové... [-]

Videos

This is Kaplan Business School