James Cook University Brisbane Campus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

James Cook University (JCU) je druhá nejstarší univerzita v Queenslandu a přední australská univerzita v tropických oblastech. Nabídka špičkové výuky a výzkumu, JCU je pulzující univerzitní univerzita se svými hlavními místy v tropických Queenslandských městech Townsville a Cairns a moderní městské areály v Singapuru a Brisbane.

JCU je uznáván po celém světě za své zkušenosti v oblasti mořské biologie, environmentálních studií, tropického zdraví a cestovního ruchu. Naše odborné kurzy jsou akreditovány průmyslovými a profesními sdruženími a řada odborníků je hostujícím lektorem pro naše postgraduální programy. Během posledních pěti let získali akademici JCU 31 ocenění za nejlepší výuku z australské Rady pro vzdělávání a učení - více než mnoho větších univerzit.

  • JCU je lídrem ve výuce a výzkumu, který se zabývá kritickými výzvami, kterým čelí Tropics po celém světě.
  • JCU se řadí mezi nejvýznamnější 2% univerzit v systému předních světových žebříčků (Academic Ranking of World Universities) (ARWU, 2017).
  • Nedávno zařazen do časopisu Times Higher Education (THE) v kategorii "Top 150 univerzit pod 50 let" (2016).
  • Nejprve na světě pro citace v oblasti ekologie korálových útesů a je v prvních třech oblastech výzkumu silný v oblasti ekologie a životního prostředí, rostlinných a živočišných věd a geověd.
  • JCU je mezinárodně uznávaná pro své vedoucí postavení v oblasti výuky a výzkumu cestovního ruchu.

Místa

Brisbane City

Adresa, 1. řádek
4000 Brisbane City, Queensland, Austrálie