Přečtěte si oficiální popis

James Cook University (JCU) je druhá nejstarší univerzita v Queenslandu a přední australská univerzita v tropických oblastech. Nabídka špičkové výuky a výzkumu, JCU je pulzující univerzitní univerzita se svými hlavními místy v tropických Queenslandských městech Townsville a Cairns a moderní městské areály v Singapuru a Brisbane.

JCU je uznáván po celém světě za své zkušenosti v oblasti mořské biologie, environmentálních studií, tropického zdraví a cestovního ruchu. Naše odborné kurzy jsou akreditovány průmyslovými a profesními sdruženími a řada odborníků je hostujícím lektorem pro naše postgraduální programy. Během posledních pěti let získali akademici JCU 31 ocenění za nejlepší výuku z australské Rady pro vzdělávání a učení - více než mnoho větších univerzit.

  • JCU je lídrem ve výuce a výzkumu, který se zabývá kritickými výzvami, kterým čelí Tropics po celém světě.
  • JCU se řadí mezi nejvýznamnější 2% univerzit v systému předních světových žebříčků (Academic Ranking of World Universities) (ARWU, 2017).
  • Nedávno zařazen do časopisu Times Higher Education (THE) v kategorii "Top 150 univerzit pod 50 let" (2016).
  • Nejprve na světě pro citace v oblasti ekologie korálových útesů a je v prvních třech oblastech výzkumu silný v oblasti ekologie a životního prostředí, rostlinných a živočišných věd a geověd.
  • JCU je mezinárodně uznávaná pro své vedoucí postavení v oblasti výuky a výzkumu cestovního ruchu.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

James Cook University Brisbane Campus

Mistr informačních technologií, obor Computing ... [+]

Přehled

Mistr informačních technologií, obor Computing

Program zdůrazňuje učení integrované v práci a rozvíjí dovednosti zaměstnatelnosti prostřednictvím praktických projektů a možnost stáže zvyšující zaměstnatelnost absolventů.

Můžete dokončit Master of Information Technology jako nezávislé ocenění nebo kombinovat to s Master of Business Administration (MBA) jako společný titul.

Struktura kurzu

MIT se specializuje na výpočetní a síťové systémy a zahrnuje 16 předmětů. Studenti musí absolvovat čtyři (4) základní předměty, osm povinných předmětů a volbu (4) čtyř volitelných předmětů. Nepovinné předměty zahrnují (2) dvě informační technologie a obchodní předměty z informačních technologií a obchodních jednotek nabízených JCU Brisbane a dva (2) všech vhodných magisterských předmětů nabízených na JCU Brisbane, jak schválila ředitel kampusu. Studenti, kteří splňují požadavky tohoto programu, splňují požadavky na členství v australské počítačové společnosti (Australian Computer Society, ACS).... [-]

Austrálie Brisbane City
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
James Cook University Brisbane Campus

Business Informatics je specializovaná oblast IT, která kombinuje informační technologie, management a podnikání. Rozvíjet své dovednosti a znalosti s naší Master of Info ... [+]

Přehled

Business Informatics je specializovaná oblast IT, která kombinuje informační technologie, management a podnikání. Rozvíjet své dovednosti a znalosti s naší Master of Information Technology, obor v oboru Business Informatics program vám dává přednost ostatním absolventům se pustil do kariéry v této vzrušující oblasti.

Možnosti pro absolventy informačních technologií (IT) jsou nekonečné a nabízejí pracovní příležitosti po celém světě. IT dovednosti jsou vyžadovány každým průmyslem a náš odborný personál vás naučí pokročilé dovednosti potřebné pro udržení krok s rychlým vývojem technologií. Program zdůrazňuje učení integrované v práci a rozvíjí dovednosti zaměstnatelnosti prostřednictvím praktických projektů a možnost stáže zvyšující zaměstnatelnost absolventů.... [-]

Austrálie Brisbane City
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
James Cook University Brisbane Campus

Rozhodnutím studovat MPA na JCU v Brisbane se uskutečníte pokročilé učení v teoretické i odborné praxi a zároveň se učíte řešit účetní a obchodní problémy inovativními zp ... [+]

Přehled

Rozhodnutím studovat MPA na JCU v Brisbane se uskutečníte pokročilé učení v teoretické i odborné praxi a zároveň se učíte řešit účetní a obchodní problémy inovativními způsoby. Studenti budou vybaveni schopnostmi poradit společnostem ohledně současných a budoucích finančních otázek, což umožní dosáhnout strategických cílů.

Studenti, kteří absolvují stupeň MPA, mají vynikající pozici k tomu, aby uspěli na manažerských pozicích v řadě vládních a komerčních organizací. Absolventi MPA z JCU jsou dobře umístěni do organizací v průmyslových odvětvích, jako je těžba, výroba, maloobchod, poradenství, lidské zdroje a marketing.... [-]

Austrálie Brisbane City
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Campus Tour - Welcome to James Cook Universtiy Brisbane