Přečtěte si oficiální popis

Byla založena v roce 1982 John Martin Cass, JMC Academy byla původně založena v roce Sydney k uspokojení poptávky po kvalifikovaných odborníků v zábavním průmyslu technologie. Od prvního dne, JMC Academy zlomil půdu jako AustrálieJe první soukromá vysoká škola se kvalifikovat pro akreditaci v oblasti Audio Engineering, Digitální televize a Digital Multimedia. Oslava přes 31 let vzdělávání, JMC Academy zbytky Austrálie'S přední Creative Industries instituce, která nabízí Stupně a Diplomy v music, Audio Engineering, Filmová a televizní produkce, Zábava Business Management, 3D animace a Game Design. Díky pokročilé konstrukce areálech, probíhající modernizace technologie, specializovaný tým akademiků a profesionálů a sítě mezinárodní master class lektorů, JMC Academy je odhodlána zajistit, naši absolventi, aby jejich vlastní nesmazatelnou stopu na průmysl.

JMC Academy"Konečným cílem je poskytnout inspirativní a technologicky sofistikované programy, které obstarávají na globální potřeby kreativních průmyslů. Tím, péči, podporu a mentoring studentů, kteří sdílejí skutečnou vášeň a oddanost pro tato odvětví, jsme schopni vést je do odměňování kariéru.

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Introduction to JMC (English text)

Introduction to JMC (Chinese text)

Audio department feature

Interview with alumni

Student animation

Student performance (original song)