JMC Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Byla založena v roce 1982 John Martin Cass, JMC Academy byla původně založena v roce Sydney k uspokojení poptávky po kvalifikovaných odborníků v zábavním průmyslu technologie. Od prvního dne, JMC Academy zlomil půdu jako AustrálieJe první soukromá vysoká škola se kvalifikovat pro akreditaci v oblasti Audio Engineering, Digitální televize a Digital Multimedia. Oslava přes 31 let vzdělávání, JMC Academy zbytky Austrálie'S přední Creative Industries instituce, která nabízí Stupně a Diplomy v music, Audio Engineering, Filmová a televizní produkce, Zábava Business Management, 3D animace a Game Design. Díky pokročilé konstrukce areálech, probíhající modernizace technologie, specializovaný tým akademiků a profesionálů a sítě mezinárodní master class lektorů, JMC Academy je odhodlána zajistit, naši absolventi, aby jejich vlastní nesmazatelnou stopu na průmysl.

JMC Academy"Konečným cílem je poskytnout inspirativní a technologicky sofistikované programy, které obstarávají na globální potřeby kreativních průmyslů. Tím, péči, podporu a mentoring studentů, kteří sdílejí skutečnou vášeň a oddanost pro tato odvětví, jsme schopni vést je do odměňování kariéru.

Místa

Sydney

Adresa, 1. řádek
JMC Academy
561 Harris Street
Ultimo

NSW 2007 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie

Melbourne

Adresa, 1. řádek
JMC Academy
169-171 Bank Street
South Melbourne

VIC 3205 Melbourne, Victoria, Austrálie

Brisbane

Adresa, 1. řádek
JMC Academy
75 Grey Street
South Brisbane

QLD 4101 Brisbane, Queensland, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: