Přečtěte si oficiální popis

O dopadu

Impact English College byla nominována v posledních 5 vysokých škol v roce 2012 STM Star Awards - jižní polokoule. Pouze 4 vysoké školy v Austrálii z tohoto seznamu a pouze jedna vysoká škola v Melbourne dělal Můj výběr-Impact!

Jsme velmi hrdí, že tento užšího uznává kvalitu a odhodlání našich zaměstnanců a učitelů, a řídit dopad je dělat to nejlepší, co může. To je jeden z bodů rozdílem, že zažijete při dopadu na Anglické gymnázium. Naši zaměstnanci a učitelé mohou věřit, že vždy udělat pro vás jejich nejlepší.

Impact English College nabízí širokou škálu intenzivních a praktických English jazykových kurzů dodaných plně kvalifikovaných a profesionálních učitelů. Můžeme vám pomoci dosáhnout, že IELTS skóre, učit angličtinu pro práci máte nebo byste chtěli mít, nebo jen pomůže dostat kolem této nádherné město a zemi. Impact English College je inovátorem. Nové kurzy a programy, které naplňují potřeby našich studentů byly zavedeny na pravidelném základě, a nejvíce nedávno jsme byli svědky zavedení Kick-start pracovních zkušeností programu baristů a otevření zkouškového centra Impact Cambridge. A je tu ještě přijít!

Dopad poskytuje svým studentům moderní, čisté a komfortní zázemí a živé učení atmosféra je zřejmé celé škole. My se nachází v centru města, je obklopen obchody, restauracemi a nočním životem. Jeden blok od stanice Melbourne Southern Cross a Melbourne tramvaje procházející přímo u dveří, znamená, že jsou snadno k nalezení a snadno se dostat do odkudkoli v Melbourne.

Melbourne byl zvolen svět je nejvíce snesitelné město na mnoha příležitostech, naposledy v srpnu 2012, a jak Melbourne je neoficiální kulturní a vzdělávací centrum v Austrálii, to má smysl pouze vybrat naše město se naučit anglicky, nebo cokoli jiného na to přijde .

Proč Impact? Body Rozdíl:

Oceněný škola

Široká škála kurzů

General English | Obchodní angličtina | IELTS / EAP | Cambridge FCE a CAE příprava | Barista / Café English | Dovednosti pro TESOL / TKT

Menší třídy - průměr 13 studentů ve třídě

Třídy při nárazu jsou pečlivě sledovány, pokud jde o velikost, aby se maximalizoval množství individuální pozornost každý student může získat a účinnost našich interaktivních výukových programů.

Přísné Pouze anglicky politika

Nejlepší způsob, jak zlepšit svoji angličtinu je používat po celou dobu. Studenti při nárazu se musí zavázat, že naše "pouze v angličtině" politiky.

Výsledky mluví samy za sebe! Studenti dopadů jsou více přesvědčeni o používání Angličtina v každé situaci.

Národně akreditovaných kurzů (NEAS, Aksá / TESQA)

Všechny kurzy Impact jsou akreditovány národním orgánem - NEAS) a registrováno přes australské vládní agentury - Aksá / TESQA. To znamená, že kvalita školy a kurzy je zajištěna.

Praktické / real life programy English vzdělávání

Lekce při nárazu Anglické gymnázium je zaměřeno na konkrétní dovednosti a situace, které budou z větší hodnotu pro studenty v dosahování svých cílů.

Průběžné hodnocení

Naši učitelé monitorovat a podávat zprávy o pokroku studentů na bázi on-probíhající prostřednictvím pozorování třídy práce, domácí práce a úkoly a další formální testování. Náš flexibilní systém umožňuje studentům k postupu do další úrovně v jejich vlastním tempem.

Kvalifikovaní učitelé, kteří jsou vášnivý a oddaný

Všichni učitelé dopadů jsou plně kvalifikovaní a zkušení ve výuce angličtiny jako druhý jazyk. Výuka Impact zaměstnanci jsou učitelé, kteří jsou IELTS a Cambridge ESOL zkoušející. Poskytujeme také na průběžné profesionální rozvojový program pro učitele a zaměstnance.

Lidé, kteří rozumějí

Všichni zaměstnanci a učitelé vlivů na anglické škole měli zkušenost žít, studovat nebo pracovat v cizí zemi, aby pochopili z první ruky, přesně to, co naši studenti se setkali. Zaměstnanci dopadů hovoří širokou škálu jazyků, a měly by studenti potřebují pomoc při jejich první jazyk, je obvykle možné.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí: