Impact English College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O dopadu

Impact English College byla nominována v posledních 5 vysokých škol v roce 2012 STM Star Awards - jižní polokoule. Pouze 4 vysoké školy v Austrálii z tohoto seznamu a pouze jedna vysoká škola v Melbourne dělal Můj výběr-Impact!

Jsme velmi hrdí, že tento užšího uznává kvalitu a odhodlání našich zaměstnanců a učitelů, a řídit dopad je dělat to nejlepší, co může. To je jeden z bodů rozdílem, že zažijete při dopadu na Anglické gymnázium. Naši zaměstnanci a učitelé mohou věřit, že vždy udělat pro vás jejich nejlepší.

Impact English College nabízí širokou škálu intenzivních a praktických English jazykových kurzů dodaných plně kvalifikovaných a profesionálních učitelů. Můžeme vám pomoci dosáhnout, že IELTS skóre, učit angličtinu pro práci máte nebo byste chtěli mít, nebo jen pomůže dostat kolem této nádherné město a zemi. Impact English College je inovátorem. Nové kurzy a programy, které naplňují potřeby našich studentů byly zavedeny na pravidelném základě, a nejvíce nedávno jsme byli svědky zavedení Kick-start pracovních zkušeností programu baristů a otevření zkouškového centra Impact Cambridge. A je tu ještě přijít!

Dopad poskytuje svým studentům moderní, čisté a komfortní zázemí a živé učení atmosféra je zřejmé celé škole. My se nachází v centru města, je obklopen obchody, restauracemi a nočním životem. Jeden blok od stanice Melbourne Southern Cross a Melbourne tramvaje procházející přímo u dveří, znamená, že jsou snadno k nalezení a snadno se dostat do odkudkoli v Melbourne.

Melbourne byl zvolen svět je nejvíce snesitelné město na mnoha příležitostech, naposledy v srpnu 2012, a jak Melbourne je neoficiální kulturní a vzdělávací centrum v Austrálii, to má smysl pouze vybrat naše město se naučit anglicky, nebo cokoli jiného na to přijde .

Proč Impact? Body Rozdíl:

Oceněný škola

Široká škála kurzů

General English | Obchodní angličtina | IELTS / EAP | Cambridge FCE a CAE příprava | Barista / Café English | Dovednosti pro TESOL / TKT

Menší třídy - průměr 13 studentů ve třídě

Třídy při nárazu jsou pečlivě sledovány, pokud jde o velikost, aby se maximalizoval množství individuální pozornost každý student může získat a účinnost našich interaktivních výukových programů.

Přísné Pouze anglicky politika

Nejlepší způsob, jak zlepšit svoji angličtinu je používat po celou dobu. Studenti při nárazu se musí zavázat, že naše "pouze v angličtině" politiky.

Výsledky mluví samy za sebe! Studenti dopadů jsou více přesvědčeni o používání Angličtina v každé situaci.

Národně akreditovaných kurzů (NEAS, Aksá / TESQA)

Všechny kurzy Impact jsou akreditovány národním orgánem - NEAS) a registrováno přes australské vládní agentury - Aksá / TESQA. To znamená, že kvalita školy a kurzy je zajištěna.

Praktické / real life programy English vzdělávání

Lekce při nárazu Anglické gymnázium je zaměřeno na konkrétní dovednosti a situace, které budou z větší hodnotu pro studenty v dosahování svých cílů.

Průběžné hodnocení

Naši učitelé monitorovat a podávat zprávy o pokroku studentů na bázi on-probíhající prostřednictvím pozorování třídy práce, domácí práce a úkoly a další formální testování. Náš flexibilní systém umožňuje studentům k postupu do další úrovně v jejich vlastním tempem.

Kvalifikovaní učitelé, kteří jsou vášnivý a oddaný

Všichni učitelé dopadů jsou plně kvalifikovaní a zkušení ve výuce angličtiny jako druhý jazyk. Výuka Impact zaměstnanci jsou učitelé, kteří jsou IELTS a Cambridge ESOL zkoušející. Poskytujeme také na průběžné profesionální rozvojový program pro učitele a zaměstnance.

Lidé, kteří rozumějí

Všichni zaměstnanci a učitelé vlivů na anglické škole měli zkušenost žít, studovat nebo pracovat v cizí zemi, aby pochopili z první ruky, přesně to, co naši studenti se setkali. Zaměstnanci dopadů hovoří širokou škálu jazyků, a měly by studenti potřebují pomoc při jejich první jazyk, je obvykle možné.

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Level 5, 620 Bourke Street
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: