Imagine Education Australia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti Imagine Education Australia

Imagine Education Australia je středisko odborného vzdělávání a výcviku a soukromé anglické jazykové centrum s areály v Brisbane a Gold Coast.

Imagine Education Australia má čtyři areály: náš hlavní areál na Benowa Road; náš Southport Central Campus mimo Scarborough Street; náš Ashmore kampus v Ashmore; a náš Brisbane Campus v srdci města Brisbane.

Představte si, že vzdělávání má také čtyři životní prostředí, kde mohou studenti získat praktické zkušenosti pracující v reálném prostředí. Naše prostředí pro živé školení jsou pro studenty studující v naší Automobilové fakultě, Fakultě dětských služeb a Fakultě pohostinství.

Imagine Education poskytuje:

 • Nejmodernější zařízení
 • Prvotřídní kurzy pro studenty z Austrálie a po celém světě
 • Studentské služby (včetně Homestay a podpory zaměstnanosti)
 • Zkušení a profesionální personál
 • Zábavné a vzrušující třídy

Naše mise

Mission of Imagine Education Australia je poskytovat vzdělání světové úrovně všem studentům v pozitivním a pečlivém učebním prostředí. Toho dosáhne:

 • Maximalizovat mezinárodní povědomí prostřednictvím integrace studentů do australské společnosti a tím rozvíjet hlubší porozumění australské kultuře.
 • Používání nových a inovativních metod výuky.
 • Pomáhat studentům rozvíjet kompetence a důvěru v používání angličtiny, aby se vyrovnaly s akademickými požadavky středních škol a univerzit v Austrálii.
 • Vytvoření studijních Pathways , služeb a příležitostí pro studenty prostřednictvím vysoce kvalitních programů zaměřených na studenty v bezpečném a podpůrném prostředí školy od jeho specializovaných učitelů a podpůrných pracovníků.

Představte si, že vzdělávání je synonymem pro kvalitní vzdělávání a dlouhodobý kariérní úspěch.

Proč studovat s námi?

 1. Zkušenosti a vybavení: Imagine Education Australia je registrovaná organizace pro školení, která poskytuje od roku 2005 kvalitní školení týkající se průmyslu. Máme účelové zařízení a nejmodernější učební prostředí zahrnující technologii interaktivní tabule.
 2. Akreditované kurzy: Naše kvalifikace jsou postaveny v souladu s národními vzdělávacími balíčky a jsou v souladu s rámcem kvality odborného vzdělávání a přípravy. Imagine Education Australia kurzy jsou validovány průmyslem, aby zajistily nejaktuálnější, relevantní školení pro dnešní podnikatelské prostředí.
 3. Pracovníci v oboru: s plně kvalifikovanými, vášnivými pedagogickými pracovníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve svých průmyslových odvětvích a kteří podporují inkluzivní vzdělávání, absolvují školení z nejlepších.
 4. Uznávání předchozího vzdělávání a převodu kreditů: Vaše předchozí studie a pracovní zkušenosti mohou být uznávány jako kredity na Imagine Education Australia .
 5. Nadace Pathways *: Studenti, kteří hledají Pathway do univerzitních bakalářských programů, mohou využít programu Imagine Education Australia 's Foundation Pathway . Pathways z našich odborných programů vám umožní pokročit do bakalářských programů s kreditem, což znamená, že můžete dokončit svůj titul ještě rychleji!
 6. Prostředí živého tréninku: Nepoužívejte jen učit ve třídě: studovat v jednom z prostředí Imagineho živého tréninku, kde získáte praktické praktické školení a zkušenosti, které potřebujete k zahájení své kariéry.
 7. Hodnocení na základě dovedností: Ukažte své učení mnoha způsoby, nejen zkoušky. Kromě toho jsou učni na pracovišti hodnoceni ve spojení s vlastním výcvikem v oblasti zaměstnání.
 8. Flexibilní požadavky na vstup a vícenásobné příjmy: Už nikdy nezmeškáte svůj počáteční datum s flexibilními možnostmi zápisu Imagine a více vstupy po celý rok.
 9. Poplatky: Zjistěte nákladově efektivní způsob, jak dosáhnout vašeho kariérního výsledku nebo Pathway pro další studium s našimi konkurenčními kurzy kurzů a reputací flexibilních platebních plánů.
 10. Stipendia: Uznáváme vášeň a akademický talent našich žadatelů a nabízíme stipendijní program.
 11. Místa financovaná vládou: Prostředky financované vládou jsou k dispozici pro domácí zápisy, stáže a učňovské vzdělání.
 12. Univerzitní artikulace *: Vaše učení se může počítat ke svému vysokoškolskému vzdělání s naší univerzitní artikulací na Bond University a dalších významných australských univerzitách. Vždy rozšiřujeme možnosti kariéry!

* DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: To v žádném případě neznamená garantované místo na univerzitě nebo na střední škole. Jednotlivé přihlášky musí být schváleny aplikovanou univerzitou nebo školou.

Místa

Zlaté pobřeží

Adresa, 1. řádek
3 Benowa Rd
4215 Zlaté pobřeží, Queensland, Austrálie

Brisbane

Adresa, 1. řádek
Brisbane, Queensland, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium