Deakin University - Institute for Frontier Materials

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Deakin University je top-hodnocené vysokoškolské absolventy world-class. Deakin je zařazen v top 3% z univerzit po celém světě a má silnou pověst pro uspokojení studenta.

Průmysl zaměřené studijní programy a silné mezinárodní rozhled znamená, že absolventi Deakin jsou připraveny pro globální pracoviště.

Náš přístup k učení klade důraz na real-svět zkušeností a odborné praxe, avšak aniž by byla obětována náš závazek k vysoce kvalitní výzkum. Deakin je mladá dynamická univerzita, která nabízí výzkumní pracovníci příležitost inovovat a prosperovat.

Institute for Materials Frontier

Uznávané jako jeden z předních australských materiálů výzkumných organizací, Institut pro Frontier materiálů (IFM) podporuje inovace a vynikající výsledky v oblasti vědy o materiálech a inženýrství výzkum.

IFM byla založena s cílem vyřešit některé z hlavních problémů, kterým čelí společnosti prostřednictvím inovací v oblasti designu a výkonu materiálů. Naším cílem je vyvinout inovativní výrobní technologie; a energetické účinnosti, využívání zdrojů a udržitelnosti infrastruktury.

Místa

Burwood

Deakin University, Geelong Waurn Ponds Campus

Adresa, 1. řádek
221 Burwood Highway
Burwood
Victoria 3125 Australia

Burwood, Nový Jížní Wales, Austrálie
Telefonní číslo
+61 3 5227 1100

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium