Přečtěte si oficiální popis

Deakin University je top-hodnocené vysokoškolské absolventy world-class. Deakin je zařazen v top 3% z univerzit po celém světě a má silnou pověst pro uspokojení studenta.

Průmysl zaměřené studijní programy a silné mezinárodní rozhled znamená, že absolventi Deakin jsou připraveny pro globální pracoviště.

Náš přístup k učení klade důraz na real-svět zkušeností a odborné praxe, avšak aniž by byla obětována náš závazek k vysoce kvalitní výzkum. Deakin je mladá dynamická univerzita, která nabízí výzkumní pracovníci příležitost inovovat a prosperovat.

Institute for Materials Frontier

Uznávané jako jeden z předních australských materiálů výzkumných organizací, Institut pro Frontier materiálů (IFM) podporuje inovace a vynikající výsledky v oblasti vědy o materiálech a inženýrství výzkum.

IFM byla založena s cílem vyřešit některé z hlavních problémů, kterým čelí společnosti prostřednictvím inovací v oblasti designu a výkonu materiálů. Naším cílem je vyvinout inovativní výrobní technologie; a energetické účinnosti, využívání zdrojů a udržitelnosti infrastruktury.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Master of Philosophy (Elektromateriály) poskytuje jedinečný výcvik v oblasti výzkumu, který vás připraví na řadu vzrušujících budoucích kariér. Poskytuje jak cestu k budo ... [+]

Master of Philosophy (Elektromateriály) poskytuje jedinečný výcvik v oblasti výzkumu, který vás připraví na řadu vzrušujících budoucích kariér. Poskytuje jak cestu k budoucím doktorským studiím, tak školení pro budoucí pracovní místa v oblasti energetiky, výroby a zdraví.

To je vaše šance objevovat nové materiály a vyvíjet inteligentní zařízení, která pomohou vyřešit některé z dnešních nejnáročnějších globálních problémů.

Jako student ve studijním oboru Master of Philosophy (Electromaterials) bude vaše práce praktická - objevovat nové materiály, používat špičkové techniky charakterizace a sestavovat nové materiály do elektrochemických zařízení pro aplikace čisté energie, zdraví nebo pokročilých výrobní. Budete pracovat s předními, světově proslulý výzkumnými pracovníky v electromaterials prostřednictvím ARC Centre of Excellence pro Electromaterials vědy.... [-]

Austrálie Wollongong Burwood
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials