Curtin University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Curtin

Curtin University je Západní Austrálie je největší a nejvíce kulturně různorodé univerzita s Austrálií je třetí největší mezinárodní studentské populace. S areály v Malajsii a Singapuru, stejně jako face-to-face výuky v řadě zemí, Curtin má silný závazek k mezinárodní angažovanosti. Tato kulturní rozmanitost přidává bohatou a cennou rozměr našeho areálu atmosféry, připravit všechny absolventy žít a efektivně pracovat ve stále globálním prostředí.

Curtin kultura

Příjemně, uvolněně a vstřícné prostředí,

Bez ohledu na to, kdo jste a odkud jste, zjistíte, Curtin být přátelské a uvolněné místo, kde respekt jeden k druhému, je součástí každodenního života. Curtin je kulturně rozmanitý společnosti, kde se budou přijaty a spravedlivé zacházení. Naprostá populace univerzity znamená, že se ani jeden definitivní kultura přes areály, ale mnoho, což přispívá k živé prostředí, kde každý je součástí balení. Tvrdě pracujeme na udržení osvědčených postupů v těchto oblastech:

Multikulturní univerzitní

S více než 10.000 zahraničních studentů o studium v ​​Austrálii, Curtin nabízí jedinečnou cross-kulturní zážitek. Studenti se stávají součástí mezinárodní sítě, která poskytuje sociální a akademickou podporu pro celý život.

Jako student Curtin, se můžete zúčastnit různých multikulturních akcí, které se vyskytují v průběhu celého roku.

Curtin také podporuje náboženskou různorodost s Multi-Faith důstojníka k dispozici na Bentley areálu a modliteben na některé z našich areálech.

Domorodé kultury

Curtin má nejvyšší počet domorodých studentům libovolného univerzity v Austrálii. Naši Domorodé studenti přicházejí z celé země, aby studium v ​​Centru pro domorodé studia a my se snažíme poskytovat příslušné akademické a osobní podporu, stejně jako silný smysl pro komunitu.

Centrum pro domorodé studií podporuje Indigenous identitu, kulturu a dědictví, které poskytují absolventům s dovedností a schopností potřebných pro úspěšnou kariéru.

Centrum nabízí některé kurzy výhradně pro domácí studenty, včetně umožnění stupňů pro studenty, kteří nemusí splňovat běžné univerzity vstupní požadavky. Centrum se také aktivně podílí na výchově nepůvodních studentů z Austrálie i ze zahraničí o bohaté historii Austrálie domorodý lid a sociálních a politických otázek, které i nadále vliv na jejich životy.

Akční plán Curtin smíření také stmelil závazek University je k odbočce dobré úmysly do akce.

Prostředí

V našem vlastním dvorku a na celém světě, my jsme odhodláni snížení Curtin jeho ekologickou stopu.

Curtin kampusech používá více než 45.000 zaměstnanců a studentů, takže není žádným tajemstvím, že Curtin má významný dopad na životní prostředí. Zajištění udržitelnosti životního prostředí představuje obrovskou výzvu, ale to je jedno, že jsme i nadále řešit prostřednictvím řady iniciativ.

Vysoce kvalitní vzdělání

14.000 studentů z více než 70 zemí studuje vysokoškoláka a postgraduální firemní kurzy všech sedmi různých škol, které tvoří CBS.

Máme značné zkušenosti a vliv na poskytování vysoce kvalitních a transformační vzdělávání a výzkumu v Austrálii a Asii. Jednou z našich největších předností je schopnost produkovat průmysl připravené absolventy.

CBS také nabízí vlastní krátké kurzy a výkonné vzdělávací programy pro průmysl na pomoc zaměstnancům z celé řady organizací, zlepšit jejich výkonnost.

Global focus

Silné mezinárodní profil našich studentů a zaměstnanců a naše nadnárodní dosah zaručuje, dojdeme za domácí směrem k větší globálního obrazu, a to jak v naší výuky a výzkumu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2018 Austrálie Bentley Perth Sydney Malajsie Sarawak Singapur Singapore + 7 více

Tento kurz je určen pro studenty s bakalářský titul v průchodu věd, kteří chtějí rozšířit a zlepšit své dovednosti a znalosti v oblasti vědy a techniky. [+]

Titul magistra přírodních věd Tento kurz je určen pro studenty s bakalářský titul v průchodu věd, kteří chtějí rozšířit a zlepšit své dovednosti a znalosti v oblasti vědy a techniky. To je užitečné zejména pro absolventy v jedné vědní disciplíny, které chtějí rozšířit své odborné znalosti v příbuzném vědecké oblasti, nebo pro ty, jejichž cílem je pracovat v multidisciplinárním vědy prostředí. Tento stupeň uznává multidisciplinární povahu mnoha současných oblastech vědy a techniky, a jak je důležité mít širokou dovedností, aby se vztahují na zásadní problémy, jako je dopad změny klimatu, zajištění čisté energie a vody, a řízení ubývající zdroje, čelí společnost v současné době. Hlavní oblasti studia: výpočetní technika Vědy Průmyslové inženýrství Udržitelná akvakultura Suchých zemědělské systémy Biologie a ochrana životního prostředí Geofyzika Udržitelnost řízení Kvalita vody a napájecí systémy, Výzkumný projekt jednotky v rámci předmětu mají za cíl vyvinout vysokou úroveň komunikace a výzkumných dovedností, stejně jako kreativitu a flexibilitu při uplatňování znalostí a dovedností na nové situace. Zásluhu na předchozí studium Zásluhu na uznávaného učení (CRL), budou posuzovány individuálně. Australský & NZ studenti Vstupní požadavky: Bakalářský titul v oblasti vědy, nebo schválený rovnocenný. Jste povinni dosáhl kvalifikace ve zvoleném hlavní oblasti studia na úroveň druhého roku v příbuzné bakalářský titul. Diplom ve vědě nebo v příslušné atestace je předpokladem pro přímý vstup do druhého ročníku tohoto kurzu. KDE: Bentley KDY: Únoru nebo v červenci Jak na to: Full-time nebo part-time Doba trvání: Předpokládané dokončení: 2 roky Zahraniční studenti 2015 Vstupní požadavky: Minimální vstupní požadavky English language: IELTS akademické... [-]

Magistr Inženýrské Vědy (elektrotechnika)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2018 Austrálie Bentley Perth Sydney Malajsie Sarawak Singapur Singapore + 7 více

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám elektrické, elektrické energie, elektronických a telekomunikačních inženýrů, kteří se snaží otevřít své kariérní vyhlídky. [+]

Master of Engineering Science (Elektrotechnika) Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám elektrické, elektrické energie, elektronických a telekomunikačních inženýrů, kteří se snaží otevřít své kariérní vyhlídky. Ty se budou specializovat v jedné ze tří velkých společností: rozvíjejícími se energetických systémů, telekomunikací a sítí, nebo vestavěných systémů. Mezi širokou škálu volitelných jednotek, můžete studovat elektrické energie, obnovitelné zdroje energie, komunikační a výpočetní techniky na úrovni systému a na úrovni komponent. Kurz je navržen tak, aby vám umožní provést další studie v oblasti vašich preferencí prostřednictvím pokročilého kurzu a velký projekt, nakonec vyvíjí prototyp a představuje formální práci na výsledku. Se souhlasem koordinátora kurzu, může také zahrnovat jednotku z Curtin Business School, nebo ministerstvo práce na počítači, nebo Ústav matematiky a statistiky. Nastupující mocnost SYSTEMS (314675) Globální nároky na zdroje kladou naléhavý důraz na zásobování rostoucí populaci cenově dostupné, šetrné k životnímu prostředí moc. Jak zvládnout tento náročný paradigma se bude opírat o nové generaci kreativních, technicky zdatné inženýry. Vzhledem k tomu, fosilní paliva jsou omezené zdroje, rozvoj alternativních zdrojů elektrické energie, jako jsou solární a větrné je velmi důležité. Problémy, které vás čelí jako energetika patří propojení obnovitelných zdrojů k distribuční soustavě, udržení stability v přítomnosti mnoha malých energetických zdrojů a zajištění elektrického napájení v přítomnosti přerušovaných zdrojů, jako je sluneční energie. Tato velká adresy výzvy v oblasti výroby, přenosu a distribuce elektřiny. Vznikající technologie jako inteligentní sítě a distribuované výroby jsou uvedeny v detailu. Budete mít možnost se dále zkoumat a aplikovat vznikající technologie prostřednictvím projektové práce. TELEKOMUNIKACE a... [-]

Magistr Inženýrské Vědy (ropné Inženýrství)

Campus forma Denní studium 2 let February 2018 Austrálie Bentley Perth Sydney Malajsie Sarawak Singapur Singapore + 6 více

Tento komplexní kurz vám poskytne multidisciplinárním vzdělání a praktickou přípravu na ropné inženýrství. [+]

Master of Engineering Science (Petroleum Engineering) Tento komplexní kurz vám poskytne multidisciplinárním vzdělání a praktickou přípravu na ropné inženýrství. Ty budou pokrývat širokou škálu předmětů, které jsou ve strojírenství pole ropy, včetně aplikované geologie a geofyziky, vrtání a ložiskového inženýrství, uhlovodíkové fáze jednání, hodnocení formace, ropné ekonomiky a řízení projektů. Ve svém závěrečném semestru, budete absolvovat individuální výzkumný projekt a rozvíjet práci pod vedením jednoho z našich vysoce zkušených pracovníků. Chcete-li pomoci své studium, poskytneme vám přístup k horní části počítačového hardwaru a softwaru rozsahu, a společnost informací on-line knihovny inženýři ropy. Profesionální uznání Studenti mohou žádat o studentské členství Society of Petroleum Engineers (USA). Po dokončení studia, můžete požádat o aktivní účasti na společnosti. Pracovní příležitosti K dispozici je silná poptávka po kvalifikovaných ropných inženýrů v ropném a plynárenském průmyslu, a to jak v rámci Austrálii i na mezinárodní úrovni. Naši absolventi našli práci jako plně kvalifikované ropných inženýrů v předcházejícím ropném a plynárenském průmyslu. Zásluhu na předchozí studium Žádosti o uznávání předchozího vzdělání jsou posuzovány individuálně. Australský & NZ studenti Vstupní požadavky: Diplom nebo ekvivalent této částky v příslušné technické nebo vědních oborů, včetně alespoň v prvním roce předmětů na univerzitní úrovni v obou fyziky a počtu. Kandidáti s tituly v ostatních disciplínách mohou být považovány, pokud mají odpovídající pracovní zkušenosti. KDE: Bentley KDY: Únor Jak na to: Na plný úvazek STUDIE: On-campus Doba trvání: Předpokládané dokončení: 2 roky Zahraniční studenti 2015 Vstupní požadavky: Minimální vstupní požadavky English language: IELTS akademické (International English jazykové testy System) Psaní 6,0... [-]

Magistr Obchodu

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2018 Austrálie Perth Sydney Bentley Malajsie Sarawak Singapur Singapore + 7 více

Tento program si klade za cíl rozvíjet své praktické znalosti a dovednosti v oblasti výzkumu v místní a mezinárodní průmysl. [+]

Master of Commerce Tento program si klade za cíl rozvíjet své praktické znalosti a dovednosti v oblasti výzkumu v místní a mezinárodní průmysl. Na velkých společností v tomto kurzu vám umožní specializovat v různých disciplínách v obchodě a jsou vhodné, pokud chcete rozšířit své stávající znalosti nebo změnit váš kariérní dráhu. Hlavní oblasti studia: Profesionální účetní CPA Austrálie Extension Pokročilé účetnictví CPA Austrálie Extension Aplikované finančnictví Aplikovaná ekonomie marketing Informačních systémů a technologií Supply Chain Management. Výzkumný projekt jednotky v rámci předmětu mají za cíl vyvinout vysokou úroveň komunikace a výzkumných dovedností, stejně jako kreativitu a flexibilitu při uplatňování znalostí a dovedností na nové situace. Zásluhu na předchozí studium Žádosti o úvěr pro uznávané vzdělání (CRL) jsou posuzovány individuálně. Žadatelé s uznanou bakalářský titul v oboru marketingu nebo příbuzného oboru, může mít nárok na maximálně 100 kreditů CRL. Australský & NZ studenti Vstupní požadavky: Bakalářské studium nebo rovnocennou kvalifikaci v jakémkoliv oboru z uznávané instituce terciárního vzdělávání. Ty jsou také musí splňovat akademické a anglické jazykové vstupu standardy Curtin je. KDE: Bentley nebo v Sydney Tento kurz nesmí být nabízeny na všech místech, každý rok. KDY: Únoru nebo v červenci Jak na to: Full-time nebo part-time STUDIE: Off-školní areál, smíšený on- a off-campus, částečně on-line a on-campus Doba trvání: Předpokládané dokončení: 2 roky Minimální dokončení: 1 rok Zahraniční studenti 2015 Vstupní požadavky: Bakalářské studium nebo rovnocennou kvalifikaci v jakémkoliv oboru z uznávané instituce terciárního vzdělávání. Minimální vstupní požadavky English language: IELTS akademické (International English jazykové testy System) Psaní 6,0 Mluvení... [-]

MSc

Master Of Science (project Management)

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 18 měsíců January 2018 Austrálie Bentley Sydney Malajsie Sarawak Singapur Singapore Perth + 7 více

Tento kurz navazuje na osnovy absolventa diplomu v oblasti strategického plánování, řízení zúčastněných stran, řízení komunikačních a informačních systémů pro vedení projektu začlenil studií. [+]

Master of Science (Project Management) Tento kurz navazuje na osnovy absolventa diplomu v oblasti strategického plánování, řízení zúčastněných stran, řízení komunikačních a informačních systémů pro vedení projektu začlenil studií. Budete také připravovat a rozvíjet individuální zprávy výzkumného projektu pod vedením jednoho z našich zkušených pracovníků. Projektový management je zřetelný profesionální disciplína, s vlastním tělem znalostí, dovedností, nástrojů a technik. Jde o řízení projektu od samého počátku do dokončení a úspěšné dosažení cílů projektu. Kurz poskytuje příležitost získat pochopení, znalosti a dovednosti potřebné pro výkon role projektového manažera v jakémkoliv oboru a v každém sektoru. Je vhodný pro lidi z různých pracovních prostředí, kteří chtějí získat pochopení, znalosti a dovednosti, pracovat jako projektový manažer. Dozvíte se, procesy a techniky spojené s řízením projektu, včetně nákladů, času, kvality, rizika, komunikace, lidských zdrojů a řízení zakázek. Program bude také trénovat vás ve vedení, vedení týmu a motivace. V závěrečném semestru budete provést buď výzkumného pracoviště nebo vyvrcholení jednotku a použít všechny své učení na jeden projekt. Program se vztahuje na projekty v různých průmyslových odvětvích, včetně stavebnictví, strojírenství, školství, zdravotnictví, obchodu, informačních technologií, výzkumu a vývoje. Kurz nabízí flexibilitu pro studenty, protože všechny jednotky jsou dodávány prostřednictvím večerních hodin a jsou k dispozici plně online. Po úspěšném dokončení certifikátu absolventa, můžete přenést do postgraduální diplom a následně zapsat v tomto magisterském studiu. Profesionální uznání Tento kurz je akreditován International Project Management Institute (PMI) a schválila Australian Institute of Project Management (AIPM). Pracovní příležitosti Australská vláda očekává, že je třeba, projektoví manažeři velmi silně... [-]

Videos

Why Choose Curtin?