Přečtěte si oficiální popis

Carnegie Mellon University je americká univerzita založená v roce 1900 v Pittsburghu, Pennsylvania. Ranked 23 in the world (Times Higher Education, World University Ranking, 2017-18) Carnegie Mellon je rodným místem inovací po celou svou historii a je celosvětovým lídrem v přinášení přemýšlivých myšlenek na trh a vytváření úspěšných začínajících podniků.

Carnegie Mellon University v Austrálii (které bylo otevřeno v roce 2006) tvoří součást globální působností Carnegie Mellon, která zahrnuje školní areály v Silicon Valley, Rwandě a Kataru.

Nachází se v Adelaide, pátém nejživějším městě na světě (Economist Intelligence Unit 2015) a nejcennějším hlavním městě Austrálie, campus Carnegie Mellon Australia je domovem studentů z více než 20 zemí, vytvářejících rozsáhlé sítě současníků, globálních odborníků A absolventy.

Studenti absolvují s Carnegie Mellon University amerického stupně a jsou vyučovány vysoce kvalifikovaných fakulty, kteří is rozsáhlými kariéru ve výuce, základní a aplikovaný výzkum, a vedení do svých příslušných oblastí. Třídy jsou vyučovány rezidenty a hostující fakulty z Pittsburghu a Washingtonu, DC Overseas fakultě učí na dálku do Adelaide pomocí sofistikovaných zařízení pro videokonference. Řízené poměry student-to-fakulty zajistit fakulta poskytnout studentům osobní pozornost k uspokojení svých individuálních potřeb.

Naše stupňů kombinovat praktické a technické obory, které poskytují studentům vědeckých poznatků a řešení problémů dovednosti potřebné k úspěchu ve své kariéře.

Podle návrhu, naše inovativní Osnova poskytuje pevný základ v teorii, se zaměřením na dovednosti, které budou pokročit praxi správy, politiky a rozhodování.

Náš vzdělávací program zahrnuje náročné kurzy zaměřené na rozvoj studentů inovačního potenciálu. Studenti přizpůsobit jejich míru výběrem z řady volitelných kurzů, projektů a samostatného studia.

Zkušenostní učení je poskytována prostřednictvím stáží a týmu a jednotlivých projektů. Kombinace amerického stupně a studium v ​​Austrálii poskytuje studentům jedinečnou dovednost-set i mezinárodním měřítku. Absolventi se stal vyhledávaným jednotlivců, které nabízejí jedinečné, okamžité a měřitelné přínosy pro budoucí zaměstnavatelé jsou náročné analytiky a efektivní vedení.

Poslání a vize

Naše poslání

Carnegie Mellon University Austrálie je založen na tezi, že studium veřejného pořádku a informačních technologií, a to nezávisle i společně, poskytuje jedinečně výkonnou platformu, z níž se ovlivňovat svět 21. století. Jsme jediná akademická instituce na světě, který sleduje tento cíl prostřednictvím jednotného fakulty, která zahrnuje správu, společenské vědy a informačních technologií ve zhruba stejné části. Naším posláním je využít výzkumu a vzdělávání Tato platforma umožňuje mít pozitivní vliv na evoluci společností, ekonomických systémů, organizací i jednotlivých životů po celém světě.

Naše vize

Vidíme svět, ve kterém je zvýšená difuze informační technologie, globální rozvoj lidského kapitálu a výsledná závislost na trhu, politických, společenských a kulturních systémů změnil charakter ekonomických, manažerských a politických problémů. Věříme, že naše schopnost mobilizovat analytické modely, empirickou analýzu a technologické vyspělosti k řešení těchto změn je jedinečný. Při plnění naše duševní agendy také aspirovat na akademická instituce, která je mostem mezi vývojem nových znalostí a jeho aplikace pro zlepšení organizací, společností a osobním životě.

UDÁLOSTI

Univerzita Carnegie Mellon v Austrálii vede pravidelné webové semináře, navštěvuje výstavy a navštěvuje agentury a instituce po celém světě. Pokud máte zájem se seznámit s některými z našich zaměstnanců a dozvědět se více o našich programech, podívejte se na naše aktuální Události.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Carnegie Mellon University in Australia

Program MSIT-Bida kombinuje komplexní informační technologie a řízení osnovy s Bida kurzů, což je povinných 400 hodin praxe a datového Analytics Capstone projektu založen ... [+]

Master of Science v oblasti informačních technologií - Business Intelligence a Data Analytics (MSIT - Bida)

Carnegie Mellon University v Austrálii

Program MSIT-Bida kombinuje komplexní informační technologie a řízení osnovy s Bida kurzů, což je povinných 400 hodin praxe a datového Analytics Capstone projektu založeného na potřebách průmyslu.

MSIT-Bida je přizpůsoben pro studenty, kteří chtějí rozvíjet špičkové dovednosti v oblasti IT managementu a analytických údajů. Jako analytických odborníků a datových vědců, inteligentní v jejich použití technologie, absolventi mohou poskytnout hodnotu organizacím pochopit, jak technologie spolupracuje s obchodními procesy, strategie a politiky. Tyto žádoucí dovednosti, spolu s pokročilými znalostmi v oblasti business intelligence a technologie "zpracování velkých objemů dat" To dává absolventům velmi vyhledávaná jednotlivci.... [-]

Austrálie Adelaide
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Carnegie Mellon University in Australia

Master of Science v informačních technologiích (21 let) je přizpůsoben studentům, kteří chtějí rozvíjet základní IT a IT manažerské dovednosti nebo začít svou kariéru v o ... [+]

Master of Science v informačních technologiích (21 let) je přizpůsoben studentům, kteří chtějí rozvíjet základní IT a IT manažerské dovednosti nebo začít svou kariéru v oblasti IT. MSIT-ITM kombinuje komplexní informační technologie a řízení osnovy s 400 hodin praxe a průmysl založený Projektů informačních systémů, Přináší cenné a komplexní kariéry zkušenosti, teorie a znalosti.

Vzdělávali v mezioborovém Carnegie Mellon University tradice a vyučil analytických při řešení problémů, budete vybaven integrací informačních technologií a manažerských dovedností speciálně navrženy tak, aby vás připraví pro role IT průmysl vedení a umožní spustit nebo předem svou kariéru v IT a sdružené průmysly.... [-]

Austrálie Adelaide
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Carnegie Mellon University in Australia

Dvanáctiměsíční program Master of Science in Public Policy and Management (MSPPM) je program šitý na míru studentům, kteří chtějí převzít pozice v oblasti tvorby politiky ... [+]

Dvanáctiměsíční program Master of Science in Public Policy and Management (MSPPM) je program přizpůsobený jednotlivcům, kteří chtějí urychlit svou kariéru s krátkým a zaměřeným obdobím studia a převzít postavení při tvorbě, provádění a hodnocení politik a řídit je Funkce ve vládě, neziskové organizace, mezinárodní organizace a soukromý sektor.

Individuálně pro zkušené odborníky je měsíční program 12 kombinuje komplexní veřejný pořádek a řízení osnovy s průmyslem Systém Synthesis ProjectTyto reálných součásti programu vám poskytne pracovním zkušeností a znalostí v oboru, aby předem svou kariéru a dále rozlišovat vás v konkurenčním globálním trhu.... [-]

Austrálie Adelaide
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Carnegie Mellon University in Australia

Vítejte v budoucnosti praxe veřejné politiky, budoucnost, kde dlouholetý technik analýzy politiky splňují sílu velkých dat a nových funkcí analytika politiky. Carnegie Me ... [+]

Vítejte v budoucnosti praxe veřejné politiky, budoucnost, kde dlouholetý technik analýzy politiky splňují sílu velkých dat a nových funkcí analytika politiky.

Carnegie Mellon University v Austrálii navrhl nový program, který kombinuje svou přísnou veřejnou politickou osnovy s jeho přední hrana-kurzy v oblasti informačních technologií a managementu.

Dostupnost masivních datových souborů a nových schopností pro analýzu těchto dat změní tvář formulace veřejné politiky a analýzu. Vítězové budou odborníci schopni porozumět vzniku velkých dat, jeho potenciál a omezení a jak ji využít. Tito odborníci budou schopni používat tato data k vytvoření možnosti založené na důkazech a prediktivní politiky; umět komunikovat tyto volby; a musí být schopen provádět a vyhodnocovat je.... [-]

Austrálie Adelaide
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Carnegie Mellon University in Australia

Master of Science in Public Policy and Management (MSPPM) 21-měsíční trať je program přizpůsobený pro studenty, kteří chtějí nastartovat svou kariéru na pozicích při tvor ... [+]

Master of Science in Public Policy and Management (MSPPM) 21-měsíční trať je program přizpůsobený pro studenty, kteří chtějí posílit svou kariéru v pozicích při tvorbě politiky, provádění a hodnocení, a řídit tyto funkce ve vládě, neziskové organizace, Mezinárodních organizací a soukromého sektoru.

Program kombinuje komplexní veřejný pořádek a řízení osnovy s povinným 400 hodin praxe Program a průmysl založený Systém Synthesis ProjectTyto reálných součásti programu vám poskytne pracovním zkušeností a znalostí v oboru nastartovat svou kariéru a odlišit vás v konkurenčním globálním trhu.

Vzdělávali v mezioborovém Carnegie Mellon University tradici a cvičil jako analytický řešit problémy, budete rozumět, jak vyrábět a analyzovat data po zvuku politickým poradenstvím a efektivní rozhodování managementu. Budete vypadat rámec tradičních paradigmat, kteří chtějí inovativní řešení problémů.... [-]

Austrálie Adelaide
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Carnegie Mellon University in Australia

Master of Science (MSc) v informačních technologiích (Information Technology Management) 12-měsíční trať je určen pro profesionály, kteří se snaží urychlit svou kariéru s ... [+]

Master of Science (MSc) v informačních technologiích (Information Technology Management) 12-měsíční trať je určen pro profesionály, kteří se snaží urychlit svou kariéru s krátkou, zaměřenou dobu studia. Program vás připraví, aby se stal manažerem technologie, ředitel informačních technologií nebo technologický ředitel a vést podniky v inovativním způsobem prostřednictvím světové třídy, praktické, IT a řízení učebních osnov. To zahrnuje 48 volitelných předmětů, které můžete přizpůsobit vašim vzdělávacím a kariérním cílům Scholené v interdisciplinární tradici univerzity Carnegie Mellon a vyškolené jako analytické řešení problému, absolventi jsou vybaveni integrací informačních technologií a manažerských dovedností speciálně určených k jejich přípravě pro vedení IT průmyslu a pro rozvoj jejich kariéry.... [-]

Austrálie Adelaide
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Carnegie Mellon University in Australia

Studenti, kteří studují na 21měsíční dráze Master of Science v informačních technologiích (MSIT-ITM), mohou jako součást svého programu realizovat koncentraci informační ... [+]

Studenti, kteří studují na Master of Science v informačních technologiích (Management informačních technologií) 21-měsíční trať jsou schopni provádět koncentraci informační bezpečnosti jako součást svého programu.

MSIT-ITM (Information Security Koncentrace) se zaměřuje na potřebu přizpůsobit se měnícím se vetřelec krajiny a získat hlubší porozumění řízení rizik, informační bezpečnosti a soukromí dat. To čerpá ze zkušeností v oblasti výzkumu, operací a analýzu ze světoznámého CERT Coordination Center (CERT® / CC) Nachází se na Software Engineering Institute Carnegie Mellon je. Určen jako Národní centrum Academic Excellence v Cyber ​​Defence školství ze strany Národní bezpečnostní agentury, Carnegie Mellon má jedinečnou kvalifikaci, aby nabízely takové školení.... [-]

Austrálie Adelaide
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Team 26 share their experience from the Hilti Mobile App Competition Finals

Professor Murli Viswanathan on Hilti Mobile App Challenge

Information Technology Management Programs at CMUA

Public Policy and Management Programs at CMUA

Carnegie Mellon University Australia
Adresa, 1. řádek
Torrens Building 220 Victoria Square Adelaide, South Australia 5000
5000 Adelaide, South Australia, Austrálie
Website
Telefonní číslo
+61 8 8110 9900