Chifley Business School

Úvod

Read the Official Description

Chifley Business School je butik obchodní škola řízena odborníky v oboru s vysokou úroveň odborné přípravy a odborné praxe, a pokračující průmyslu zapojení, která poskytuje jedinečnou pozici postgraduálních programů, spolu s balíkem kurzů průmyslu zaměřené na míru potřebám organizací a průmyslu , ve kterém působí.

Se studenty ve více než 50 zemích světa napříč všemi sedmi kontinentů, Chifley má více než 13.000 absolventů a je v současné době největším poskytovatelem MBA ve Spojených arabských emirátech.

Běžně přizpůsobit naše vlastní vysoké úrovni MBA materiál tak, aby vyhovovaly kontext firemní chodech; pracující v podnikovém-learningového prostředí se stejnou schopností a sebejistota, se kterou jsme spustili naše přesné-inženýrství MBA program.

Chifley je nezávislá instituce, která rychle reaguje na měnící se potřeby našich studentů a klientů začleněním kriticky příslušné studijní materiály a zachování trvale vysoké úrovně studentů pozornosti.

Chifley vezme si jeho jméno a jeho cílem je z Austrálie 16. premiéra Josefa Benedikta Chifley (1885-1951), celoživotní dříč, který se zvýšil z strojvedoucího na nejvyšší úřad v zemi, přes jeho vlastní silou svého přesvědčení a vůdcovské schopnosti.

Chifley usiluje o hodnoty ztělesnění a zosobnění Ben Chifley, zapouzdřený v jeho slavné adresu, "The Light na kopci", když prohlásil: "Máme velký cíl - světlo na kopci - což se snažíme dosáhnout tím, že pracuje pro zlepšení lidstva nejen u nás, ale kdekoliv můžeme podat pomocnou ruku. " Chifley prohlubuje obchodní kvalifikaci a schopnosti globální síť studentů a klientů pracujících ze západní Afriky na Blízký východ, ze severní Evropy do jižní Asie a všude mezi tím, ve všech myslitelných odvětví.

Naše vize

Chifley Business School se snaží být australská obchodní škola pro průmysl průmysl: připojeno, agilní, inovativní, zákaznicky zaměřený a komerční.

Naše poslání

Chifley poskytuje relevantní, dostupné a vysoce kvalitní řízení a obchodní vzdělání s technickými odborníky i pro firemní klientelu: snažíme poskytovat možnost úspěchu.

Naše hodnoty

Integrity. Závazek vůči klientům. Inovace. Respekt. Excellence. Souvislost. Jedná se o šest základních hodnot, které jsou základem našeho podnikání a způsob, jakým pracujeme na Chifley.

Integrita

Jsme upřímní a otevřené s našimi klienty, partnery a kolegy.

Závazek vůči klientům

Pracujeme ve spolupráci s našimi klienty rozvíjet výjimečné produkty a služby.

Inovace

Jsme inovativní, vynalézavý a vždy hledají způsoby, jak zlepšit své vnitřní procesy a naši nabídku klientů.

Respect

Doporučujeme, respekt a vzájemně důvěřovat, protože jsme si vědomi, že každý jednotlivec přispívá k našemu úspěchu.

Excellence

Usilujeme o to, a odměnit vynikající.

Souvislost

Jsme v kontaktu s našimi klienty, našimi partnery a náš průmysl.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět Graduate Certificates » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Magistr »