Přečtěte si oficiální popis

V asijské století, ve kterém žijeme, ANU College Asie a Tichomoří je jedním z předních světových center pro výuku a výzkum v této oblasti - pozice jsme pracovali od roku století dříve.

Vysoká škola má své kořeny ve výzkumu školy univerzity Pacifik studií a škole orientálních jazyků, která byla založena v roce 1946 a 1952 příslušně. Výzkum škola byla jedním ze zakládajících institucí ANU, založena řídit Austrálie angažovanost a pochopení svého okolí, stejně jako založit univerzitu jako globální centrum excelence v oblasti výzkumu, výuky a vliv na Asii a Tichomoří. Škola orientálních jazyků byla založena trénovat diplomaty a pracovníky veřejné správy v čínštině a později Japonci, Bahasa Indonesia a Malay. O deset let později, škola se stala přelomového Fakulta asijských studií, první a jediná fakulta v australské univerzitě věnován regionální specializace.

1968 Asie a Pacifik studií na ANU byly na vzestupu; zápisy v Indonéština vytlačily ty, ve francouzštině, a univerzitní knihovna vybudoval jeden z nejlepších asijských sbírek na světě. Celosvětového věhlasu byl zajištěn pro fakultu v roce 1971, kdy se zde konal mezinárodní kongres orientalistů, za účasti 1200 mezinárodních expertů.

Výuka odborné a akademické excelence byly kameny asijských a pacifických studií na ANU od těchto raných dnech. University je hrdý na to, zařadit mezi své bývalé učitele Sir John Crawford, průkopník v budově s asijsko-pacifické hospodářské a politické společenství; AL Basham, autor o tom, co je dodnes nejpoužívanější úvod do indické civilizace; Stephen Wurm, předním světovým odborníkem na jazycích Nové Guineji; a Hedley Bull, klíčový odborník na mezinárodní vztahy.

Z těchto vizionářů a silných základech, College dnes rozrostla hostit největší shromáždění regionálních odborníků v anglicky mluvícím světě. Máme nejširší nabídku kurzů na Asii a Tichomoří v Austrálii, a nabízejí největší počet asijských a tichomořských jazykových programů. Natáhl se k regionu a ve světě, vysoká škola je centrem pro Austrálii a intelektuální zapojení se společnostmi, kulturami, ekonomikami a světy myšlení Asie a Pacifiku.

Mezi akademických vysokých škol univerzitních, ANU College Asie a Tichomoří zůstává jedinečná svým regionálním zaměřením. Ale na rozdíl od většiny ostatních geograficky zaměřených fakult po celém světě, vysoká škola zachovala závazek k disciplinárnímu sílu, zejména v politické vědě, ekonomie, historie, antropologie, práva, archeologie a lingvistika, se záviděníhodnou mezinárodní postavení v rámci všech Tyto disciplíny.

V návaznosti na naši působivou historii, dnes naši pedagogičtí pracovníci stále patří vynikající akademiky mezinárodně uznávané jako vůdce ve svém oboru - včetně profesora Hugha White, přední australský analytik o strategii a inteligenci; Profesor Hilary Charlesworth, světově uznávaný odborník na mezinárodní právo a lidská práva; a profesor Nicholas Evans, vedoucí lingvistika expert, který pracuje neúnavně záchranu ohrožených jazyků po celém světě.

S akademie zaměřením na Asii a Tichomoří důležitější než kdy dřív, ANU je bezesporu nejlepším místem k přípravě příští generace regionálních specialistů na výzvy tohoto století, a Austrálie je místo v něm.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Mistr asijských a tichomořských studií vám poskytne regionální znalosti o zemnících a výzkumu, které potřebujete absolvovat jako vedoucí Asijského století. Program nabízí ... [+]

Vzhledem k tomu, že austrálska ekonomická, politická a strategická budoucnost je stále více propojena s asijsko-tichomořským regionem, profesionálové v celé řadě odvětví se snaží získat znalosti o jazycích, kulturách, ekonomikách, historii, politice a společnostech našich sousedů.

Mistr asijských a tichomořských studií vám poskytne regionální znalosti o zemnících a výzkumu, které potřebujete absolvovat jako vedoucí Asijského století. Program nabízí širokou škálu kurzů s asijským a tichomořským zaměřením a umožňuje studentům sledovat jednotlivé oblasti specializace v konkrétních oblastech asijských a pacifických regionů nebo v disciplínách na regionálních případových studiích. V tomto programu budete vyučovat někteří nejvýznamnější učenci Asie a Pacifiku ve světě.... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Master of Diplomacy je vaší cestou k profesionálnímu rozvoji, který vám vybaví znalosti o praktikách mezinárodních záležitostí a schopností reálného světa, aby efektivně ... [+]

Master of Diplomacy je vaší cestou k profesionálnímu rozvoji, který vám vybaví znalosti o praktikách mezinárodních záležitostí a schopností reálného světa, aby efektivně zastupovali vaši zemi nebo organizaci na mezinárodní úrovni.

Tento stupeň poskytuje vzrušující studium a možnosti kariéry v důležité a prestižní aréně diplomatické praxe. Budete vyučováni mezinárodně uznávanými vědeckými odborníky z Asijsko-tichomořské vysoké školy diplomacie a vysokými diplomaty z Austrálie a jinde a absolvujete univerzitu světové úrovně, která vás pevně ocitá v centru globální sítě předních učitelů a tvůrci pravidel.

Pracovní příležitosti ... [-]
Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Master of Management životního prostředí a rozvoj zvýší svou kariéru v oblasti řízení přírodních zdrojů a životního prostředí, a zlepšit své odborné schopnosti reagovat n ... [+]

Master of Management životního prostředí a rozvoj zvýší svou kariéru v oblasti řízení přírodních zdrojů a životního prostředí, a zlepšit své odborné schopnosti reagovat na složité výzvy udržitelného rozvoje.

Nabízí mezinárodně uznávaný Crawford School, program vybavit vás s teoretickou pochopení a praktické dovednosti, které potřebujete k přispět k cílům ekonomické životaschopnosti, sociální přijatelnost a udržitelnost životního prostředí v různých sociálních a politických souvislostech.

Zaostřenými oblastmi jsou zachování biologické rozmanitosti, zabezpečení potravin, změna klimatu, sociální dopady, řízení životního prostředí a řízení primárních zdrojů, jako je voda, rybolov, les a nerosty... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Program zařídíme s nástroji pro pokročilé ekonomické analýzy a dovednosti aplikovat je na hospodářské politiky v oblasti obchodu, financí, rozvoje a životního prostředí. ... [+]

Připojte se k mezinárodně uznávané síti vedoucích odborníků z oblasti hospodářství a výzkumníků na Crawford School a absolvujete magisterský titul světové úrovně v oblasti mezinárodní a rozvojové ekonomiky.

Program zařídíme s nástroji pro pokročilé ekonomické analýzy a dovednosti aplikovat je na hospodářské politiky v oblasti obchodu, financí, rozvoje a životního prostředí. Můžete si vybrat z volitelných předmětů včetně mezinárodního obchodu, bankovnictví a měnové politiky, ekonomického rozvoje, ekonometrických metod, ekonomické regulace a politiky životního prostředí a přírodních zdrojů.

Získané dovednosti, znalosti ... [-]
Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Naše magisterské programy bezproblémově spojují přísné studium otázek a teorií v mezinárodních vztazích a rozšiřují diskusi o obojích se zaměřením na nejživější světovou ... [+]

Studium mezinárodních vztahů na ANU znamená, že budete studovat nejlepší program svého druhu v Austrálii a absolvoval s jedním z nejrespektovanějších stupňů v této oblasti na světě. Mistr mezinárodních vztahů je jediný program mezinárodních vztahů v Austrálii, který spojuje zájem s globální politikou, vedoucí disciplinární inovace v myšlení a praxi a angažmá v asijsko-pacifickém regionu. Program vám dává příznivý přehled o naléhavých problémech naší doby tím, že vám poskytne přístup k mezinárodně uznávaným odborníkům v seminářích tváří v tvář.

V tomto stupni se studenti naučí rozumět velkým politickým a bezpečnostním trendům probíhajícím v regionu a ve světě a vyrovnat se s významnými debaty v oblasti mezinárodních vztahů. Mistr mezinárodních vztahů povzbuzuje a vybaví studenty, aby si vytvořili vlastní pohledy na svět a vytvořili vlastní analýzy důležitých otázek, které dnes formují náš svět.... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

S Master of National Security Policy získáte jedinečné, důkladné pochopení bezpečnostních problémů, které konfrontují země v našem regionu a ve světě. ... [+]

S Master of National Security Policy získáte jedinečné, důkladné pochopení bezpečnostních problémů, které konfrontují země v našem regionu a ve světě.

Jako student na Vysoké škole národní bezpečnosti se připojíte k podporujícímu a vášnivému společenství studentů, absolventů a národních bezpečnostních pracovníků. Budete spolupracovat s předními světovými odborníky na špičce výzkumu národní bezpečnosti, se širší národní bezpečnostní komunitou as vůdci ve vládě, politice, podnikání a nevládním organizacím v Austrálii a na mezinárodní úrovni.

Mistr národní bezpečnostní politiky se vyvinul jako náročný a obohacující program šetření a uvažujícího učení pro aspirace profesionálů, kteří chtějí:... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Master of Strategic Studies kombinuje teoretické a praktické zkušenosti vedoucích akademiků a tvůrců politik s cílem poskytnout nejdůležitější australský strategický stud ... [+]

Master of Strategic Studies kombinuje teoretické a praktické zkušenosti vedoucích akademiků a tvůrců politik s cílem poskytnout nejdůležitější australský strategický studijní program. Tento jedinečný a vysoce uznávaný program absolventů ANU otevírá pravé dveře pro studenty, kteří hledají úspěšnou kariéru ve strategické a bezpečnostní politice.

Program je určen pro absolventy, kteří se snaží zahájit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti obranné politiky, zahraničních věcí, bezpečnosti, zpravodajství, akademické obce a žurnalistiky. Absolventi budou rozvíjet dovednosti týkající se organizací, jako jsou nevládní organizace, think-tanky, vojenské jednotky a ministerstva zahraničí.... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Tento stupeň zkoumá procesy, instituce a praktiky veřejné politiky. Je určen pro absolventy, kteří mají zájem o kariéru ve veřejné správě nebo mimo ni, nebo v současné do ... [+]

Tento stupeň zkoumá procesy, instituce a praktiky veřejné politiky. Je určen pro absolventy, kteří mají zájem o kariéru ve veřejné správě nebo mimo ni, nebo v současné době pracují na ní. Základní kurzy poskytují studentům pevný základ v politických procesech, řídících institucích, analýze politik a výzkumu.

Stupeň také vybavuje studenty s důležitými dovednostmi pro analýzu a zkoumání veřejného pořádku a přesvědčivým způsobem komunikuje s politicky relevantními záležitostmi. Prostřednictvím interaktivní a případové výuky studenti diskutují a zamyslí se nad problémy vládnutí veřejné politiky v dynamickém, propojeném, globálním a stále více digitálním světě. Navrhnutá a vyučovaná světovými třídami veřejných politiků z Crawford School of Public Policy v ANU, tento magisterský titul poskytuje absolventům úspěšné a produktivní kariéry ve veřejné politice.... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Tento program poskytuje nástroje ekonomické analýzy, na pokročilé úrovni a aplikuje je na otázkách politik se zaměřením na ochranu životního prostředí a zdrojů ekonomie. ... [+]

Tento program poskytuje nástroje ekonomické analýzy, na pokročilé úrovni a aplikuje je na otázkách politik se zaměřením na ochranu životního prostředí a zdrojů ekonomie. Oblasti specializace zahrnuté do volitelných předmětů zahrnují: ekonomiku zemědělství a zdrojů, analýzu nákladů a přínosů, hospodářský rozvoj, ekonometrické metody, ekonomická regulace a politika životního prostředí a přírodních zdrojů. Společným tématem v rámci těchto kurzů je integrace v oblasti životního prostředí a zdrojů rozhodnutí do širšího kontextu národní a mezinárodní hospodářské politiky.

Absolventi připraven zaměstnání s vysokými školami, národní a mezinárodní politiky agentur, vedoucí firem a organizací občanské společnosti.... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Chcete řešit jeden z nejdůležitějších a složitých environmentálních problémů, které lidstvo? ANU Master of Climate Change programu nabízí značnou šíři a sílu v oblasti pr ... [+]

Chcete řešit jeden z nejdůležitějších a složitých environmentálních problémů, které lidstvo? ANU Master of Climate Change programu nabízí značnou šíři a sílu v oblasti prostřednictvím přístupu k předním světovým odborných znalostí v oblasti vědy o změně klimatu a politiky, zahrnující vědy, ekonomie, práva, politiky a správy aspekty změny zranitelnosti, adaptace a zmírňování změny klimatu. To znamená, že si můžete vytvořit jedinečný program pokročilé učení přizpůsobené vašim individuálním zájmům a dovedností.

Náš program zahrnuje základní témata dopadů změny klimatu, zranitelnosti a přizpůsobování se změně klimatu ekonomie a politiky a metodologických přístupů. Volitelné předměty lze volit z široké škály témat, aby vyhovoval vašim vzdělávacích cílů.... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Program Master of Public Administration je určen budoucím představitelům vlád, občanské společnosti a organizacím trhu odpovědným za sledování veřejného zájmu. Integruje ... [+]

Program Master of Public Administration je určen budoucím představitelům vlád, občanské společnosti a organizacím trhu odpovědným za sledování veřejného zájmu. Integruje teorii a praxi do posílení porozumění, znalostí a dovedností nezbytných pro vedení a vedení veřejných organizací. Dělá to prostřednictvím různých analytických čoček, které strukturou, vedou a informují o posouzení složitosti a problémů organizování veřejných akcí uvnitř státu a na celém území, na trhu a v občanské společnosti.

Povinné a klíčové předměty zkoumají současné problémy a dilemy na místní, regionální i celosvětové úrovni. Důraz je kladen na klíčové disciplinární a interdisciplinární perspektivy veřejné správy, řízení a řízení, které mohou být shlukovány jako vládní instituce a procesy, právo a regulace, finance veřejného sektoru, hospodářská politika a řízení, životní prostředí a zemědělství a mezinárodní vládnutí a politika. Cílem je podpořit diskusi a poskytnout srovnávací pohled na řešení dynamiky kontinuity a změny ve vládě a ve správě.... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině